Najważniejsze – 5 krajów na wesela za granicą

W ubiegłym wieku, nikt nie pomyślałby trzymać ślub za granicą. Ale dziś to wszystko w dostępności, istnieje wola i pieniądze. Ludzie rozważyć zorganizowanie ślubu za granicą – fantastyczny i romantyczne chwile, które pogrąża się w duszy przez długi czas. Warto jednak pamiętać, że ten ślub będzie nie odbyła się w stylu, zarówno w Polsce, będzie pozbawiony wielu niuansów, które mogą być podejmowane na tradycyjnych ślubu.

load...

Poniżej skrótowo opisuje TOP – 5 krajów, które najlepiej nadają się do wesela:

  • Dominikana – to jest naprawdę rajskie miejsce, gdzie Skopje najlepsze plaże, lasy i góry. Jest to bardzo romantyczne miejsce, które jest znane z takich miejsc jak Puerto Plata, Bavaro, Pointe Cana. Lato jest tutaj przez cały rok, potomv świętować wesele w każdej chwili możliwe. Ślub Diminakano kosztować około siedmiu tysięcy euro. Zasadniczo, cena uroczystości ślubnej zależy od hotelu, a swoimi pragnieniami, wypożyczalnia łodzi i skryptu. Ludzie lubią białych piaskach, jasne niebo i Oceanie Atlantyckim.
  • Innym doskonałym miejscem na wesele jest w Wenecji . Tak ive ogólne Włochy – to niezwykły kraj, w którym jest to niemożliwe, aby nie zakochać prosa. Miejsca, w których urodziły się Romeo i Julia przepojona romansu i miłości. Dlatego wszystkie polskie pary chcą tu spędzić ich ślub. Honeymooner przyciąga tu piękne miejsca, gościnni ludzie, wspaniałe niebiesko-błękitne niebo, zabytki architektury i starożytne pałace. Wenecja idealny dla nowożeńców, którzy chcą przeżyć coś niezwykłego i nowego. Zgodnie z zaleceniami touroperatorów, to czas najbardziej udanych na wesela jest od kwietnia do maja i od października do listopada. Przybliżony koszt, który trzeba poświęcić na weselu w Wenecji – jest to pięć tysięcy euro.
  • Tajlandia – miejsce, gdzie można poczuć się naprawdę dobrze. Ślub w Tajlandii jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które są zbliżone do egzotycznych. Natura podoba turystów przez chmury powietrza. Dzieło hotele i restauracje, niezwykła kuchnia, Złote Piaski, piękne kwiaty i klify. W tym kraju jeszcze udało się zachować starożytną historię i tradycję, więc ślub może być wykonane zgodnie z obyczajami mieszkańców Tajlandii. Najlepszy czas na obchody jest okres od jesieni do wiosny. To będzie kosztować święto w Tajlandii nie więcej niż cztery tysiące euro.
  • Praga – kolejny doskonałym miejscem do organizowania imprez. Wartość ta ludzie kraj jako historyczny, ponieważ jest to miejsce gdzie można podziwiać pałace i zamki, takie jak Stary Ratusz, Karlstejn, Klementinum. W każdym z tych zakładów, można spędzić swój ślub. Te pałace są naprawdę piękne, ale przyciągają turystów muzyki na żywo. Główną zaletą ślub w Pradze jest niski koszt, około dwa i pół tysiąca euro. Oprócz tej kwoty obejmuje przelot, wynajem sali, fotografię, zakwaterowanie dla pięciu dni, a dokumenty. Ale jeśli chcesz zaprosić swoich znajomych, a następnie dla każdej osoby będzie musiał zapłacić pięćset euro. Sezon wakacyjny w Czechach jest to okres od kwietnia do listopada.
  • Grecja – kończy top 5 krajów na uroczystość ślubu. Jest tu bardzo romantyczne i duchowe, gdyż obecny jest spleciona z dawnych zwyczajów i tradycji, co czyni ten kraj tak popularne. Osoby starsze są przyciągane do morza, gór i całej przyrody w ogóle. Tutaj można znaleźć rzadkie rośliny i początki architektury. Aby uczcić jego triumf w Grecji będzie musiał spędzić co najmniej trzy tysiące euro.

load...