Najszybszy sposób, aby schudnąć – reguły walki z otyłością

Zawartość:

Och, ten dodatkowy ciężar! Och, te znienawidzony kilogramów! Jak długo i przez długi czas, jesteśmy z nimi nierównej walce … Jednocześnie, większość z nas zna zasady zdrowej diety i stylu życia. Ale, niestety, w praktyce, wszyscy nadal wierzą w cuda i nadzieję na istnienie magicznej pigułki lub cud szybkich diet. To jest tylko wtedy, gdy szukamy najszybszy sposób, aby schudnąć, nie możemy zapominać, że w ten sposób musi być bardziej skuteczny. Ważne jest nie tylko, aby schudnąć szybko, ale również w celu osiągnięcia stabilności – kg nie powinna powrócić.

load...

Niestety, większość monodiets są nieskuteczne. Mamy kilka dni lub nawet tygodni, aby poważnie ograniczyć swoją dietę. Ale po powrocie do normalnej diety, z tyłu i po cenach dumpingowych kg, często wynikające z nich „więźniów”. Stąd, zwycięstwo w walce z otyłością można wygrać tylko wtedy, gdy kierujemy się jasną strategię.

Strategia i taktyka

W rzeczywistości, strategia na rzecz zwalczania otyłości nie jest wielkim problemem. Oto jego podstawowe zasady:

 • Bardziej zdrowe i prawidłowe jedzenie

  Podstawą diety powinny być owoce, warzywa i produkty białkowe. Przy wyborze mięsa lub ryby, powinien wolisz odmian o niskiej zawartości tłuszczu. Naczynia najlepiej na parze, dusić lub gotować. Nie daj się ponieść z ostrych przypraw – one napędzać apetyt. Składniki dla dań gotowych może być sok z cytryny, różnorodność przypraw i jogurtu naturalnego.

  load...
 • Ograniczenie produkt niebezpieczny

  Zrezygnować słodycze – ciastka, ciasta, ciasteczka, cukierki i inne „bułki”, a także napoje bezalkoholowe. Oczywiście, całkowicie pozbyć się apetyt na słodycze nie jest łatwe. Ale można uciec się do sprytu i zastąpienie szkodliwych produktów bardziej wyrozumiały – suszone owoce, miód, ciemna czekolada. Spróbuj zmniejszyć spożycie soli. Fakt, że sól zatrzymuje płyn. A to z kolei prowadzi do obrzęków. Jednocześnie słony żywności zwiększa apetyt, co oznacza, że ​​masz więcej niż trzeba. Większość dietetyków doradzić soli gotowych posiłków, unikając w ten sposób nadmiaru soli.

 • Obniżyć swoje zwykłe porcje

  Oszukać oczy – zastąpić zwykłe małe talerze więcej. Wskazówki i inny trik – wszystkie posiłki z małą łyżką. Dzięki czemu można uniknąć przejadania się. Jedna porcja mięsa, kurczaka lub ryby nie powinna być większa niż talia kart. Idealnie, całkowita ilość karmy mąki nie powinna przekraczać 250 ml – jest to ilość naszego żołądka.

 • Czczo dni – lojalni współpracownicy

  To może być kefir, twaróg lub dzień jabłko. W ostatnich latach stały się bardzo popularne w herbacie rozładunku z mlekiem. Wystarczy wziąć 1-1,5 litra chudego mleka, doprowadzić ją do wrzenia i zaparzyć 2-3 łyżki naturalnej zielonej herbaty. Napój ten znacznie zmniejsza apetyt, więc czujesz głód nie będzie rosnąć. Ale najważniejsze – nie przesadzaj. Nie jest konieczne, aby spędzić kilka dni na czczo więcej niż raz w tygodniu, bo po kilku dniach pozbawienia ‚wysokie prawdopodobieństwo awarii i przejadanie się.

 • Woda wszędzie. Pij dużo płynów

  Wolą wodą mineralną gazowaną ziołowe. Zapomnij o napoje gazowane. Zrezygnować z alkoholu. Pomijając fakt, że większość napojów alkoholowych o wysokiej zawartości kalorii, ale także prowadzić do niekontrolowanego wzrostu apetytu, aw konsekwencji do przejadania się.

 • Ruch – nie tylko życie, ale także smukła sylwetka

  Wejdź na zajęcia fitness, aerobik czy taniec. Jeśli nie jest to możliwe, to po prostu zrezygnować z windy i schody ruchome. Przyjdź chodzić dodatkowy stop. Więcej spacer, wybrać aktywne rekreacyjnych – Kolarstwo, pływanie, jazda na łyżwach lub nartach.

 • 4 godziny przed snem usta na zamek

  Podczas snu, wypoczynku, nie tylko nam, ale także naszym żołądku. Dlatego jedzenie spożywane przed snem, nie być przyswajane przez organizm i pozbyć tłuszczu. Jeśli są bardzo trudne do snem na pusty żołądek, a następnie 2 godziny przed pójściem do łóżka, wypić szklankę kefiru lub zjeść jogurt bez tłuszczu.

 • Prowadzić dziennik

  Uchwycić wszystko, co jadłeś na bieżący dzień. Łącznie nie zapomnij przekąski i napoje. Napisz, co razem jedli, a gdy obudził się więc i poszedł do łóżka. Zauważa również aktywność fizyczną. Jakie sporty zrobiłeś i ile czasu poświęca. Raz w tygodniu, oznaczyć dane na wadze i objętości. To pomoże Ci lepiej kontrolować proces walki z nadwagą.

 • Nie karcić i zachęcać

  Ważne jest, aby nie karcić się na błędach, i analizować sytuacje, co prowadzi do przejadania się. Staraj się unikać takich sytuacji. Spotkać się z dumpingowym kg, na przykład, długo oczekiwany zakup. Tylko niech to będzie nie tort, ale nowy strój lub, na przykład, idąc do teatru.

 • Mobilizować bliskich

  Proces walki z nadwagą minie łatwiejsze, jeśli masz jakiekolwiek towarzyszy. Uspokoić swoich bliskich powagi ich intencji, aby pozbyć się zbędnych kilogramów, a potem będą cię wspierać. Ale lepiej nie mówić koledzy tracą swój zamiar. To nie zawsze jest poprawna odpowiedź, a wiele będzie próbował cię przekonać. Przestrzegając tych prostych zasad, można łatwo wygrać w twardej walce z nadwagą.

Gdy istnieje tylko tydzień

Jednakże istnieją sytuacje w życiu, kiedy trzeba schudnąć bardzo szybko. Na przykład, na nosie znaczącym wydarzeniem, a chcesz być doskonały. I nie może być mniej przyjemny okazji – będzie operację, ale lekarze muszą stracić kilka kilogramów. Ale w takich sytuacjach można uciec się do radykalnych metod odchudzania.

Oczywiście, najpewniejszym sposobem, aby schudnąć – ograniczyć się do jedzenia. Nie może przyjść z pomocą siedmiu dni diety koloru. Zapamiętaj te słowa: „Każdy myśliwy chce wiedzieć, gdzie siedzi Bażant”? Przy jego pomocy dzieciom zapamiętać kolory tęczy. To pomaga nam pamiętać jakie pokarmy powinny być spożywane w diecie. Oprócz tych produktów, należy pić dziennie do dwóch litrów czystej wody niegazowanej.

 • Pierwszy dzień – czerwony

  Tak więc, w pierwszym dniu można jeść tylko owoce i czerwone warzywa. Cieszyć się sałatkę z dojrzałymi pomidorami i papryką. Skrzypienie nadzienie czerwone jabłka, lub zafundować sobie dojrzałych truskawek. Można też jeść łososia na parze, bez soli i przypraw.

 • Drugi dzień – Orange

  W tym dniu, dać marchewkę uprzywilejowanych, dynia, papryka, pomarańcze pomarańczowe. Ogólnie rzecz biorąc, każdy produkt „słoneczny” kolor. Warzywa mogą być spożywane w stanie surowym, lub gotowane na parze. Na przykład, możliwe jest, aby gotować owsianka dyni lub gotować parowy babeczki z marchwi. O sól i przyprawy zapomnieć.

 • Dzień trzeci – Żółty

  Może być spożywane: żółte jabłka, żółty papryka, gotowanej kukurydzy, morele, brzoskwinie, a nawet ser! Na przykład piec papryki i kukurydzy z serem. Lub przygotować sałatkę owocową i doprawić ją łyżką miodu. Nie zapomnij pić tyle wody.

 • Dzień czwarty – zielony

  Jedz dużo zielonych ogórków, sałaty, kapusty, różnego rodzaju warzywa, zielona fasola, kiwi i zielone jabłka. Warzywa i zielone warzywa są niskokaloryczne, więc przejadanie nie zagraża ci. Więc można jeszcze urozmaicić sałatkę z oliwą z oliwek. A oprócz wody zielonej herbaty napoju.

 • Piąty i szósty dzień – niebieski i niebieski

  To jest najtrudniejsze dni. Ponieważ można trudno znaleźć produkty tych kwiatów trzeba wydać dwa dni tylko woda mineralna. Ważne jest, aby woda była bez gazu. Fakt, że sodowego zwiększa kwasowość żołądka i spowodować wzdęcia.

 • Dzień siódmy – Purple

  Po ciężkich poprzednich dniach można zrobić prawdziwą ucztę. Przygotowujemy sałatkę z fioletowym kapustą. Można gotować przez kilka buraków lub zgasić bakłażan z bazylii. Na deser, jeść czarne porzeczki, jeżyny, śliwki i winogrona.

Autorzy zapewniają, że w ciągu siedmiu dni „rainbow” dieta może pozbyć się dodatkowych kilogramów 5-7. Jednak przed podjęciem decyzji w sprawie tych środków muszą mieć pewność, aby skonsultować się z lekarzem. W tej diecie, nie są jego przeciwwskazania. I nawet jeśli lekarz Ci pozwoliły ten eksperyment, nie zapomnij, że uciekanie się do szybkiego sposobu, aby pozbyć się zbędnych kilogramów zbyt często nie warto. Po rygorystycznych diet spowolnić metabolizm i nie jest zbyt korzystne dla organizmu. Dlatego lepiej jest próbować stale przestrzegać zasad zdrowego odżywiania stale. Wystarczy uczynić je normą. Wtedy na pewno wyjdzie zwycięzcą tej przedłużającej się wojny, a on – waga – ogłosił bezwarunkową kapitulację! Ale wciąż trzeba zrobić?

load...