Najskuteczniejszym postawy do seksu oralnego

Zawartość:

Niedawno, seks oralny uznano niemal perwersja, ale teraz to była przyjemność co trzecia para. Wbrew powszechnemu przekonaniu, przyjemność seks oralny doświadczenia nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Najważniejsze jest to, że podczas intymnych pieszczot kobiety czują się komfortowo i pewnie. Być może masz duże doświadczenie w dostarczaniu takiej przyjemności, ale żeby nauczyć się czegoś nowego – nie na miejscu. Więc dzisiaj będziemy rozmawiać o tym, co do seksu oralnego postawa może pomóc nie tylko zaskoczyć i zadowolić mężczyznę, ale także przynieść wiele radości do ciebie osobiście.

load...

Podstawowe zasady właściwego oral

Przed przejściem bezpośrednio do postawy, porozmawiajmy o tym, jak najefektywniej cios. Przede wszystkim nie należy zapominać, że oprócz ustach masz ręce, a oni mogą i powinny być wykorzystywane podczas seksu oralnego. Możliwości jest wiele: można delikatnie skok członkiem rękę, składając wargi głowę, palce mogą pieścić jego jądra i stymulują jego sutki. Wszystko zależy od preferencji partnera, jak również od swoich brutalnych fantazji.

Podczas partnera oral spróbować spojrzeć w oczy i dostrzec emocje przeżywali. Z jednej strony, ten kontakt wzrokowy pozwoli mu jeszcze bardziej cieszy, z drugiej – można szybko sobie sprawę, że nadszedł czas na zmianę postawy lub techniki seksu oralnego. Nieźle przed intymne pieszczoty podjąć palcem w ustach przyjemnie i spojrzeć mu w oczy, dzięki czemu jest oczywiste, że są gotowi zrobić to samo z jego męskości.

Główne strefy erogenne na penisie są na głowie, a sukces na tyle ostateczna pieścić tylko część jego godności. Chociaż to wszystko zależy od preferencji i potrzeb. Podczas oral, spróbuj rozluźnić mięśnie szczęki i szyi – i tak poczujesz się komfortowo, a on nie został ranny. Oddychaj w ustach, lekko wypukły lub chowając gąbką w środku, poruszać się rytmicznie. Nie zapomnij o ruchach języka podczas seksu oralnego, a zwłaszcza – w celu stymulowania wędzidełka (znajdujący się na penisa od jąder).

Jasno do człowieka, który uzyskać przyjemność z procesu – produkować stłumione dźwięki sexy. Jeśli nagle podczas pieszczot twój mózg zaczyna przełączać się z doznań przyjemności rozwiązywania problemów, nie związanych z seksem, a następnie przełączać się i spróbuj się odprężyć. Aby to zrobić, aby nadal wspierać jego godności rękę, pocałować go w usta, szyi, klatce piersiowej – zrobić wszystko, co może pobudzać was osobiście.

load...

Jeśli seks oralny dla Ciebie – o krok przed pochwy, konieczne jest, aby dokładnie wiedzieć, kiedy przestać. Po jego kogut puchną, zmieniają kolor na czerwony, a jądra stają się gęste i zasysa się – nadszedł czas, aby przejść do innych cielesnych rozkoszy. Jeśli chcesz, aby doprowadzić mężczyznę do orgazmu za pomocą loda, trzeba zdobyć trochę cierpliwości. W celu doprowadzenia człowieka do wspaniałego finału, tylko trzeba manipulować wszystko, co jest między nogami: jąder, krocza, odbytu. Więc przyspieszyć swój orgazm, a mniej zmęczona.

Jeśli przejechał mężczyznę do orgazmu, możesz zacząć pieścić drugą, ale najprawdopodobniej będzie zatrzymać partnera: mężczyźni potrzebują czasu, aby „odzyskać” po wyładowaniu seksualnym. Ponadto długo znany fakt naukowy: po orgazm u mężczyzny produkowany tak zwany „hormonu snu”, który odpocząć i – dosłownie! – Uśpiono go. Ale nie rozpaczaj: bardzo szybkie zasilanie, a twój mężczyzna będzie gotowy, aby kontynuować, aby dać ci przyjemność.

Pozuje do seksu oralnego

Cóż, możemy przejść bezpośrednio do postawy do seksu oralnego. Najważniejszą rzeczą do męskiego członka wzrok, bo pomimo pozornej elastyczności „narzędzie pracy”, w każdym innym przypadku, człowiek nie dostał żadnej przyjemności. Cóż, ważne jest, aby wszyscy byli zadowoleni – a ty i partner. Tak więc:

 1. Pierwsza an_1cja – klasyk. On jest zejść z nim na kolana. Jego penis jest na poziomie oczu, i można z nim zrobić co tylko dusza zapragnie. Z reguły jest to najbardziej powszechnie stosowane seks oralny an_1cji, co nie jest zaskakujące: partner uczucie, że „kult”, jego męskość. Ponadto, użytkownik ma możliwość kontrolowania głębokości zanurzenia, a także czas orgazmu.
 2. On leży na plecach, siadasz na nogi, mocno ściskając ciało biodrach. Ta an_1cja jest wygodna, ponieważ masz obie ręce wolne, można aktywnie wykorzystywać je podczas intymnych pieszczot. Ponadto, partner doskonale widzi wszystkie swoje działania, pozwalając mu bardziej podniecony.
 3. Obie znajdują się na bokach, naprzeciw siebie. Zakręt niżej, tak że jego penis był w obszarze dostępu. To położenie jest uważane za nieskuteczne, ponieważ oprócz prącia, nie dochodzą do tego. A poza tym, człowiek prawie nie widać, w jaki sposób dostarczyć mu przyjemność.
 4. Leżysz na plecach, człowiek rozlicza się wokół twarzy, kolana szeroko rozstawione. Ta an_1cja jest znacznie bardziej wygodne dla partnera, a nie dla ciebie, bo w tej an_1cji, będzie trudno kontrolować głębokość zanurzenia swej godności.
 5. Jeśli twój facet podniecić swoje pośladki i wszystkich atrakcji, które są ukryte między nogami, spróbuj ustawić „sześćdziesiąt dziewięć”. On leży na plecach, można umieścić na nim, jego żołądek na brzuchu. Going, rozmieszczone w taki sposób, że jej członkowie są w przedniej części twarzy i pośladki – przed nim. Ta postawa jest przyjemny przez fakt, że nie ma nic, aby zapobiec partnera sprawi, że nieprofesjonalny natomiast jak sobie fellatio.
 6. Pozować do ekstremalok: leżysz na łóżku tak, że twoja głowa jest trochę zwisa z krawędzi. Partnera jak twarz i jest przymocowany tak, penis był w przedniej części jamy ustnej. Ta poza jest dobre dla par, które mają głębokie gardło, po ucieczka od chwytanie rękach człowieka w tym położeniu jest prawie niemożliwe. Chociaż wiele kobiet lubi go głęboko, szorstki penetrację – ponieważ czują się bezradni i uległe, co daje emocje.

Niezależnie od an_1cji wybierzesz, nie zapomnij o anatomii siebie. Może okazać się, że twój partner jest znacznie wyższa lub niższa niż ty, lub masz poważne różnice w wadze. W tych przypadkach, będzie wygodne poduszki i te postawy, które nie będą powodować dyskomfort.

Ciekawostki o seksie oralnym

Czy wiesz, że:

 • Męska sperma jest bogate w cynk i wapń, które pomagają przywrócić szkliwo. Ponadto, plemniki są cenne minerały wzmacniające dziąsła. Tak więc, zdaniem naukowców, angażując się w seks oralny dwa razy w tygodniu może zmniejszyć możliwość wystąpienia próchnicy o 40%.
 • Seks oralny, który trwa 26 minut, jest w stanie „spalić” kalorie zawarte w jednym kawałku pizzy. Jeśli Overpower 53 minut, będziesz palić przez trzy hamburgery i paczkę chipsów!
 • Oprócz ludzi, którzy są zaangażowani w seks oralny małpy, nietoperze i ryby.
 • W Wielkiej Brytanii badanie opinii publicznej zostało przeprowadzone wśród mężczyzn, którzy wykazali, że większość z nich marzy budzić się każdego ranka nie głośnymi okrzykami i dokręcając koc, a oral.
 • W Ameryce, wciąż istnieje prawo zakazujące seksu oralnego. To działa w stanach Floryda, Luizjana, Minnesota, Arizona, a także w niektórych obszarach Północnej i Południowej Karolinie, Michigan i Wirginia. Istnieje do tego „przestępstwa” można uzyskać poważne kary. I tu w Idaho za gardło, możesz pójść do więzienia.
 • W Japonii bardzo popularne Dama z najstarszych profesji, która przepowiada przyszłość przez … cocksucking. Po seksie oralnym, to kapłanka miłości zapada w rodzaj transu, po którym klient mówi o przyszłych wydarzeniach. Co jest najbardziej interesujące, bardzo często jej przepowiednie. Na przykład, jeden regularny klient, który dostał się w trudnej sytuacji finansowej, kazała mi iść na torze wyścigowym i umieścić wszystkie swoje pieniądze na konkretnym koniu. Klient wypełnił swoje przeznaczenie i wygrał dużą sumę pieniędzy.

load...