Najprostszym diety dla utraty wagi – proste menu do wyboru

Gdy presją czasu, ale kilka fałdy na bokach irytujące drzazga gorszych, byłoby pożądane, aby znaleźć „magiczną różdżkę”, który uwolni piękny formę tłuszczem i będzie okazją, aby zamocować zapięcie ulubione sukienki. Jesteś zaznajomiony z tej sytuacji? Dzięki niemu natknąłem każdej z kobiet. Tymczasem jest to możliwe do zrobienia bez magii, wystarczy prosty diety dla utraty wagi, trochę cierpliwości, a twoja postać znów będzie doskonały.

load...

Zawartość:

Jak nie mylić z wyborem

Często słyszy się skargi, że każda inna dieta nie działa, nie przynosi oczekiwanego rezultatu, zły, „głodny”, kompleks. Pamiętaj: w diecie, ponieważ w duchy – ma złych praktyk, masz nieodpowiednie system zasilania. Wiele zależy od upodobań, stylu życia, zainteresowań i kręgu przyjaciół, zatrudnienia, umiejętności kulinarnych i sprzętu kuchennego. Jeśli student, yutyascheysya w schronisku, najprostszy diety odchudzającej – kefir, ponieważ może spełniać bez płyty, a na skromny budżet, dla świeckiej mody nomadów w drogich restauracjach, najlepszym rozwiązaniem – paryski diety z pysznym jedzeniem,

Weteran odchudzanie piękno dać kolejną cenną radą. Aby upewnić się, że metoda jest poprawna, to jest konieczne do „próby” siebie. „Jak to?” – Ty zawołać. Po prostu jeden z wolnych praca i podróże dni trzymać się oszczędnościowego diety diety. Czyżby? Zrób przerwę na tydzień i spróbować jeszcze raz, ale tym razem w dzień roboczy. Znów wszystko poszło dobrze, nie uronić ani jednego posiłku, głowica nie obraca się, jedzenie nie powoduje niesmak? Następnie można przystąpić do walki z tłuszczem. Powodzenia!

load...

Dieta dla zapracowanych ludzi – kolacja minus

Ci, którzy nie mogą sobie pozwolić, aby złamać rytm życia, pasza dzień na pracy żywności, wypłacane przez spółkę, a także „skowronki” dobrze nadaje prosty diety dla utraty wagi o nazwie „Kolacja minus”, która pozwala jeść bez odchodzenia od tradycyjnego sposobu życia, ale tylko do 17.00, kiedy jesz przekąski. Następnie mają za zębami „Zamek”, a niezawodny, od pierwszych dni trudno jest wytrzymać takie „tortury”. Jednak po kilku tygodniach będziesz wdzięczny.

Dlaczego? Po pierwsze, odbicie w lustrze, zmienia się na lepsze każdego dnia, nie może pomóc, ale głowa do góry. Po drugie, w godzinach wieczornych masz dostępne dużo czasu, który został poświęcony żywności. Teraz możesz pamiętać o swoim ulubionym hobby, chodzenie do kina, czytać, tarzać z laptopem na kanapie, aby odwiedzić różne ciekawe miejsca w mieście, jeździć na rowerze, grać w tenisa, popływać, zrobić remonty i planować kolejne kilka małych różne ekscytujące i przydatnych rzeczy.

Po trzecie, można rozpocząć przed snem, zobaczysz, będzie to na pewno wpływa lepiej na swój wygląd. Poza tym, ludzie nie wyspać skłonność do przejadania się. Plus, jak widać, bardzo dużo. Dlaczego nie zaryzykować? Przez miesiąc możesz niepostrzeżenie stracić co najmniej 10 kg, a niektóre są łatwiejsze, a wszystkie 15 kg.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Jak widać, metoda jest prosta. Jesz wszystko na zwykłym „scenariusz”, z wyjątkiem kolacji. Prawdą jest, że istnieją pewne zakazy szkodliwych produktów, które w rzeczywistości osoba zdrowa w menu do niczego, więc lepiej pożegnać się z nimi już teraz.

Poprzez spożywanie takich obaw:

 • Fast food;
 • Chipsy i krakersy lli_1;

 • Zbyt tłustych;
 • Produkty lli_1, które składa się z koncentratu;

  Produkty

 • Z cukrem obfite.

Co do alkoholu, powinny być spożywane w umiarkowanych ilościach, ponieważ, po pierwsze, napoje o wysokiej zawartości kalorii, po drugie, aby prowokować napady głodu, kiedy jesteśmy gotowi dla spółki do „zjeść słonia”.

To ważne, aby wiedzieć! Ze uwagi na reżim picia, bez względu na to, co dieta korzystna. W ciągu dnia trzeba wypić 8 szklanek płynów użytecznym, decydując się na wodzie bez gazu.

Mistrzowie uwagę swego czasu:

Zupa Bonn

Jeśli możesz sobie pozwolić, aby zjeść pierwszy posiłek i dzień zarządzanie czasem, według własnego uznania, to jest grzech go nie używać. Po pierwsze, zupy z pewnością nie ma tłuszczu i ziemniaków, niskokaloryczne, ale doskonale nasycone i nie zapewniają długie oczywiste uczucia głodu. Po drugie, płynny pokarm wspomaga normalizację krześle, że zgodzi się Pan, jest ważna w okresie odchudzania?

Tak więc, aby rozpocząć naukę jak gotować wspaniałe zupy.

Zamówienie takich składniki:

 • kapusty (widelec);
 • Kilka pomidorów;
 • Kilka żarówek;
 • Pęczek pietruszki;
 • Seler

 • Lub papryka (1 szt.);
 • Czosnku (do smaku).

Następnie umyć elementy są frezowane (z wyjątkiem pietruszki) w sposób, który jest podobny, wypełniony wodą (4 l), gotować, aż kapusta gotowane. W ostatniej chwili dodać posiekaną pietruszkę i szczyptę pieprzu. Do soli naczynia, niestety, jest zabronione.

A jak jest zupa Bonn? Zgodnie z systemem „NL”, jeść, gdy czujesz głód. Czas trwania zabiegu – 1 tydzień. W tym czasie, masz wszelkie szanse, aby stać się lżejszy o 5 kg.

„W uzupełnieniu do zupy jest to coś można?” – Jesteś ciekawy. Oczywiście, w każdym z tych dni wolno jeść pewnych pożywne, ale jako przekąskę po pierwszym cyklu.

Skupić się na takich dodatkowych elementów w menu:

 1. Poniedziałek – owoców, z wyjątkiem owoców i jagody są bogate glukozy.
 2. Wtorek – warzyw, z wyłączeniem ziemniaków.
 3. środa dozwolone „mix” z menu z pierwszych dwóch dni.
 4. Czwartek – po prostu wołowiny i gotowane, który jest dzień można jeść funta.
 5. Piątek – „słodki stół”. Można sobie na 4 słodkie banany i 4 szklanki mleka jednak, o niskiej zawartości tłuszczu.
 6. Sobota powinna jeść menu poniedziałek.
 7. Niedziela powtarza dietę wtorek.
 8. Resahr4

. Do treści ↑

Filmy z Katarzyną Mirimanova: jak dostroić się do schudnięcia

Z zupy diety Bonn jest bardzo ważne, aby prawidłowo zakończyć zachować wyśmienite wyniki można osiągnąć. Jak dokładnie? Nie przechodź na dietę cud zupy na 8. Dzień. Jeszcze Eat Pigeon dziennie, na przykład w porze lunchu. W godzinach porannych, pozwól zjeść omlet z bochenka pełnoziarniste, w tym ryb w menu wieczorem. Następnego ranka zapraszamy na ser gratin, a wieczorem – gryki. Stopniowo, korpus wraca do normalnej diety, ale dodatkowy ciężar, z drugiej strony, utracone w przeszłości.

Bez względu na styl życia nie było, byli bardzo zajęci żył bez jedzenia i spędzonego czasu w small talk – wszystko tam „własną” najprostsze diety dla utraty wagi, najważniejsze – aby ją odnaleźć …

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...