Najlepszym sposobem, aby pozbyć się cellulitu


Zawartość:

Jak pozbyć się cellulitu jest podana wiele kobiet nie ma przez kilka dziesięcioleci. Fakt, że cellulit jest defekt skóry jest rozpoznawany nie tak dawno temu, a niektórzy lekarze nawet dzisiaj nie przypisują je do kategorii chorób.

load...

Cellulit ma 4 etapy rozwoju, w których trzy pierwsze nadal możliwe i konieczne, aby poradzić sobie z własnych wysiłków, ale czwarty wymaga interwencji medycznej.

Masaż – jedna z najbardziej skutecznych metod zwalczania „pomarańczowej skórki” (jak wciąż bardzo często określane jako cellulitu), ale może nawet bardziej skutecznie masować cellulit.

Powrót do spisu treści

Puchar masaż antycellulitowy. Korzyści z procedurą

Jedną z najważniejszych zalet konserw masażu jest, że w porównaniu z innymi procedurami, ta metoda jest bardziej niż dostępne. Koszt banków masować niskie i przystępne dla każdego.

load...

Nauczyć się umiejętności i technik można masować również nie jest tak trudne. Środki na podstawie których do masażu, zróżnicowane i łatwo dostępne. Do smaku, można wybrać wiele olejków eterycznych, kremów lub zwykłą wazeliną. Można także wykorzystać fundusze z efektem ocieplenia, co zwiększa efekt zabiegów masażu, poprawia przepływ krwi do masowanej części ciała.

W rezultacie, w tym masa uzyskuje się bardzo szybko i już oczywiste po pierwszym cyklu leczenia. A jeśli efekt osiąga się skonsolidować antycellulitowy diecie, „skórki pomarańczowej” może nigdy więcej nie martw się.

Jedną z najważniejszych zalet jest brak ograniczeń wiekowych, z wyjątkiem niemowląt i osób starszych.
Powrót do spisu treści

Jak można masować działa na cellulit?

Aby rozpocząć bardziej precyzyjne, co jest cellulit. Znamy go jako stan skóry, w którym staje się nierówna, z kopców i zagłębień. Jeśli języka medycznego punktu widzenia, jest zmiana struktury podskórnej warstwy tłuszczu i spowodować takie zmiany do zaburzeń mikrokrążenia i drenażu limfatycznego. Eksperci używają różnych terminów przekazywania nazw takich zmian – „liposkleroz” lub „lipodystrofii”.

Wracając do pytania, w jaki sposób można masować na cellulit.

Podstawowym zadaniem banków masaż – uczynić chłonnych aktywnie poruszać, i dlatego aktywnie usunąć toksyny i produkty przemiany materii z organizmu. Pod wpływem takiego zabiegu zwiększenie produkcji enzymów, które przyspieszają procesy biochemiczne w tkankach. Enzymy te enzymy. Z tych cząsteczek bezpośrednio zależy od stanu naszego zdrowia, ponieważ pobudzają i przywrócić metabolizm na poziomie komórkowym.

Masaż Cup odbywa się za pomocą banków silikonowe, które w momencie kontakcie ze skórą wytwarza podciśnienie pod wpływem podciśnienia wytworzonego środka. Wpływ ten jest nie tylko korzystna dla podskórnej tkanki tłuszczowej, ale również dla skóry, to sprawia, że ​​napięta i stonowana.


Powrót do spisu treści

Zasada może masować

Podobnie jak w przypadku każdej innej masaż antycellulitowy przeciw, Bańki dokonać ściśle oddolne lub w prawo (w zależności od powierzchni masowanej).

Nie zaleca się masowanie: pachwiny, region podkolanowego wnęki i ud wewnętrznych, jak to jest w tych miejscach są węzły chłonne, co może prowadzić do poważnych naruszeń przepływu chłonki.

Slip i najlepszy efekt pokazuje zastosowanie specjalnych antycellulitowy naftowej lub kremów kosmetycznych.

Jest to bardzo ważne dla pozytywnego wyniku regularnego i liczby procedur. Oczywiście, wiele zależy od osoby, stadium cellulitu itp Ale jeśli weźmiemy pod uwagę średnią, masaż próżniowy figury regularność będzie ok banki:

 • Jednolita procedura – 5-20 minut.
 • Liczba sesji masażu w jednym roku – 10-20
 • Ilość zabiegów – zależy od wyniku i być powtórzony.
 • Przerwa pomiędzy kursami – nie mniej niż 1 miesiąc.

Powrót do spisu treści

Które banki wybrać?

Dziś apteki oferują szeroką gamę puszek masażu. Który bank wybrać pytanie raczej osobiste preferencje, ponieważ nie ma istotnej różnicy. W sprzedaży znajduje się puszki z kauczuku silikonowego, a szkło z filiżanką guma ssania.

Jedynymi puszki Difference – używać sprzętu. Słoik z przyssawką pozwala na regulację siły uderzenia na zmasowanym miejscu sprawia, że korzystanie z takich banków w delikatnych obszarach możliwe bez silnego bólu. Gumy silikonowej i banki są odpowiednie do masażu w innych miejscach.
Powrót do spisu treści

Jak sesja może masować?

Można masować sesji można podzielić na trzy etapy. Czas trwania każdej sesji zależy od powierzchni masowanej. Biodra i brzuch na bok przez około 20 minut, na terenie pośladki – 15 minut.

 • Relaks na etapie przygotowawczym.
 • W pierwszej fazie masażystka ruchów miękkie i gładkie masowanie skóry, rozluźnienie mięśni i wiązadeł.
 • Masaż próżniowy
 • W drugim etapie obejmować próżniowej słoik.
 • Cellulit Bańki masaż przynosi ból, ale są one dość tolerancyjny.
 • Kojący masaż
 • Po zabiegi z bankami masowane spokój gładki, lekki masaż.

Powrót do spisu treści

Maszyny i zasady realizacji może masować

Filiżanka do masażu z cellulitem zawsze czyste ciało, najlepiej zaraz po prysznicem lub wanną. W przeciwieństwie do innych zabiegów antycellulitowych, skóra nie wymaga wstępnego parze.

Aby zmniejszyć ból, zanim masaż powinien być gruntownie ciepłe ciało w miejscu, gdzie jest planowany. Można to zrobić za pomocą tradycyjnego masażu.

Dla zwykłych banków stosuje się do środka skóry antycellulitowy.

Z pomocą kompresji działa w celu zapewnienia, że ​​bank przykleiła się do ciała. Warunkiem masaż jest ograniczenie głębokości ssania. Dopuszczalna granica – 1,5 centymetra.

Następnie kreator zacznie sama procedura masażu. Jeśli jest skończony, to bank jest przesuwany od dołu do góry, w trakcie odpływu żylnego, jeśli, na przykład, żołądek – do ruchu wskazówek zegara. Jeżeli bank porusza się z wielką siłą, konieczne jest, aby go osłabić, wpuszczając trochę powietrza.

Ruch Bank może być zmieniana: okrągły, spiralne, „zygzak”, osiem lub prosty.

Gdy skóra na masowanej okolicy staje się czerwonawy, masaż zakończyć ostrożnie wyjąć słoiki, trzymając skórę rąk.

Następnie kreator posiada kojący masaż, obejmuje wszystko masowane i stanowi okazję do uspokoić i zrelaksować się w pół godziny.

Niektórzy eksperci zalecają, aby kupić dowolny produkt z właściwościami venotonic i anty-obrzęk do zakończenia procedury leczenia organizmu, a tym samym zapobiec powstawaniu obrzęków i siniaków. To może być angioprotectors takie jak Lioton, detraleks lub troksevazin.

Filiżanka do masażu z cellulitem nie można nazwać przyjemną procedurę, więc mieć trochę cierpliwości jest konieczne. Ale jak będzie wkrótce zobaczyć wyniki, staje się jasne, że czuł dyskomfort podczas masażu – nic w porównaniu do osiągniętego efektu.

Powrót do spisu treści

Bańki cellulit masaż w domu

Kobiety, które doświadczają braku wolnego czasu i nie może sobie pozwolić na przebieg antycellulitowym można masować specjalistów, lub nie ma wystarczającej ilości wolnej gotówki, może przeprowadzić taką procedurę sami w domu.

 • Techniki i metody masażu w domu nie różni się od powyższego.
 • Kup puszkę masaż może być w niemal każdej drogerii.
 • Dalej – cellulit podstawa. Można je nabyć lub jeśli istnieje chęć i możliwość przygotowania się. Ale warto pamiętać, proste przygotowanie zasad.
 • Naczynia do mieszania ma obowiązek być suche i czyste.
 • Olejki eteryczne są dodawane do podłoża, a nie odwrotnie.
 • Oleje, które są mieszane muszą być kompatybilne i zwiększyć efekt, ale nie znosi.
 • Oto niektóre niedrogie i łatwe do przygotowania receptury:
 • Podstawą wszystkich przypadkach – 50 g oliwy z oliwek lub olej lniany.
 • Zasadę dodaje się do 5 ml z anyżu, pomarańczowy, grejpfrutowy olejków eterycznych.
 • Dodać 5 ml fundamencie olejku z drzewa herbacianego i 2 ml czerwonego pieprzu. Taka opcja, aby dodać do swojej efekt cieplny olej.
 • Zasadę dodaje się do 5 ml z olejków eterycznych, cytryny, mandarynki i kopru.
 • Do podstawy mocowana jest do 3 ml oleju z nasion kopru, jałowca, cyprys, cytryny i drzewa herbacianego.
 • Do zasady dodaje się 5 ml oleju wetiwerii pachnącej i 3 ml olejków eterycznych, cytryny, mandarynki i Cypress.

Czas trwania leczenia na jednej części ciała – 5 minut. Z każdym kolejnym czasie zabiegu może zostać wydłużony przez 1-2 minuty. Pole masażu powinien składać się z 10-20 sesji, po czym następuje przerwa, co najmniej jeden miesiąc, a szybkość wymiany w razie potrzeby może zostać powtórzony.
Powrót do spisu treści

Antycellulitowy olej próżni

Kompleksowe stosowanie olejków do masażu i pokazane wszystkie czołowych ekspertów w dziedzinie banków masażu próżniowego. Ale duży zakres mieszania olejków eterycznych nie zawsze przynosi pozytywny rezultat. Aby można było przygotować grunt do masażu, trzeba zrozumieć, jaki wpływ konkretnego olejku. Większość oleje są zalecane do bazy:

 • Olejek geraniowy – najskuteczniejszy spośród eterów. Jest w stanie, nawet z najpotężniejszych zastoju, aby aktywować przepływ limfy i usunięcia nadmiaru płynu, pociągnij skórę, nadając jej napięty i stonowanych;
 • Olejek jałowcowy zmniejsza obrzęki, zwiększa szybkość przemiany materii i wysyła żużla, to działa na wewnętrznej cellulitu;
 • Olejek grejpfrutowy ze względu na działanie moczopędne aktywuje drenaż limfatyczny. Oprócz walki z cellulitem, jest on powszechnie stosowany w walce z otyłością;
 • Dotlenia komórki skóry olej cedrowe, poprawia krążenie i likwiduje przekrwienie i obrzęk;
 • Olej cyprysowy ma korzystny wpływ na tkanki oraz regeneracji skóry dzięki sprężystości zmniejsza cellulitu;
 • Olejki eteryczne mają wiele właściwości pomarańczy, którego głównym są niezbędne i ważne w walce z cellulitem. To nasycenie skóry z witaminami i tlenu, wydzielanie toksyn i rewitalizacji skóry.

Powrót do spisu treści

Czy Bańki masaż jest szkodliwe?

Uważa się, że Bańki masaż jest szkodliwe, zwłaszcza naczyń włosowatych, ponieważ niszczy je, a tym samym są „gwiazdy” naczyniowe. Ale taka siatka może być dla tych, którzy nigdy nie zrobili ten masaż.

Zjawisko to – w wyniku skrajnego lymphostasis w którym krew stagnacji w małych żyłach. Ich ścianki są rozszerzone na podstawie obrzęku ciśnienia i przepływ krwi jest zablokowany w prasowanej powierzchni naczyń. Siatka ta jest widoczny obrzęk, ale nie tak wyraźnie się bardzo widoczne. Po masażu próżniowego zmniejsza obrzęki i „gwiazdy” widoczne na zewnątrz. Dlatego sieć naczyń włosowatych jest niekiedy traktowana jako efekt uboczny banków masażu.

Powrót do spisu treści

Przeciwwskazania do stosowania masażu w puszkach

 • Procesy zapalne skóry.
 • Obszerne pigmentacji.
 • Żylaki.
 • Choroby krwi.
 • Zakrzepica naczyń.
 • Nowotworów złośliwych.
 • Wysokie ciśnienie krwi.
 • Osteochondrosis.
 • Reumatyzm w ostrym stadium.
 • Ciąża.
 • Ostrych chorób zakaźnych.

Powrót do spisu treści

Jak budować na sukces?

By sobie, antycellulitowy masaż bańką – procedura na pewno skuteczne, ale nie zapomnij o przyczynach „skórki pomarańczowej”.

Warto byłoby, aby przejrzeć dietę. Pamiętaj, że tłuszcz, wędzone i słodki – najlepszych przyjaciół cellulitu. Słodkie napoje i alkohol również przyczynić się do jego manifestacji, powodując obrzęk i problemy ze skórą.

Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na równowagę wodno-solnej. Porcji dziennie przez co najmniej 1,5 litra i jeść mniej soli.

Spróbuj także, jeśli to możliwe, przenieść więcej. Gier na świeżym powietrzu, jazda na rowerze lub pieszo, trening na siłowni nie tylko pomoże w walce z cellulitem, ale również w walce o dobre samopoczucie i dobre zdrowie.

load...