Najlepszym postawy dla poczęcia


Zawartość:

Obecnie wśród młodzieży dzisiaj istnieje tendencja do planowania rodziny i dzieci. Pary stara się budować swoje życie na wstępną akceptację skryptu: ożenić, dostać mieszkania, mieć przyzwoity płatną pracę i mieć dzieci. Być może to zarządzanie czasem będzie lepiej, bo obaj partnerzy są psychologicznie dostrojony do urodzenia i wychowania dziecka.

load...

Jednak, aby począć dziecko od razu na żądanie nie zawsze działa. W takich przypadkach można użyć różnych metod, które przyczyniają się do zapłodnienia komórki jajowej. Na przykład, poeksperementiruyte z partnerem, bada najlepsze pozuje do poczęcia.


Powrót do spisu treści

Wybór pozuje do poczęcia

Pozycje ciała podczas seksu, które osiągnęły najlepsze możliwe warunki do połączenia komórki jajowej z plemnikiem, nie zostały wymyślone.

Skuteczne pozuje do poczęcia opracowane przez naukowców i lekarzy ginekologów specjalizujących się w ludzkiej funkcji rozrodczych.

Często optymalnej pozycji nawożenia zależy od cech strukturalnych narządów płciowych. Więc jeśli masz problemy, ból podczas stosunku, należy skontaktować się z ginekologiem. Specjalista w tej dziedzinie będzie określenia struktury pojedynczego organizmu, doradza korzystne dla ułożenia w ciążę.

load...
  • „Doggy-style”

Taka postawa może mieć inną nazwą kolano-łokieć: kobieta opiera się na kolanach i łokciach, lekko unosząc miednicę. W tej pozycji penis skierowany prosto do szyjki macicy i może wnikają głęboko w łonie kobiety, a wysoka pozycja miednicy zapobiega wyciekom nasienia. Pose może nieznacznie ulec zmianie. Następnie kobieta potrzebuje, aby usunąć podporę z łokci i leżeć na brzuchu, pozostawiając dolną część ciała w tej samej pozycji. Po stosunku Sprawował tę funkcję przez jakiś czas, lub położyć się na brzuchu. Stanowisko Bozeman jest odpowiedni dla kobiet, które mają przemieszczenie macicy lub zginania występuje. Według powszechnej opinii, w trakcie zapłodnienia in tej pozycji, w większości chłopcy rodzą.

  • „Poza misjonarzem”

W tej pozycji partnerzy podejmują klasyczną pozycję ciała, gdy człowiek leży na plecach na kobiety. Pozycja misjonarska jest wygodny i zapewnia głęboką penetrację, jeśli struktura narządów płciowych, nie mają żadnych nieprawidłowości lub szyjki macicy jest nad nim. Po seksu w celu osiągnięcia maksymalnego efektu, kobieta powinna wykonywać ćwiczenia „Brzoza”. Trzymaj nogi w pozycji pionowej, dla wygody, można umieścić poduszkę pod pośladki.

  • „łyżki”

Partnerzy leżą na boku lub naprzeciw siebie, człowiek obejmując kobietę od tyłu. W tej pozycji partner jest w stanie kontrolować tempo i siłę tarcia dvizheniy.Takaya postawy zalecany do odrzucenia macicy w prawo lub w lewo. A partner powinien leżeć na jednej stronie, która jest skierowana szyjki macicy. W ten sposób plemniki mogą pozostać w pochwie. Po Tolowa Język Act trochę leżeć na prawym boku.

  • „Generał”

Kolejna pozycja, która sprzyja płodności. Kobieta leży na plecach i rzuca mu nogi na ramionach partnera. Bez zmiany położenia ciała, partner może być rozpowszechnione nogi w powietrzu. Podczas stosunku, mężczyzna może pieścić kobietę, przynosząc jej więcej przyjemności. Poziomo ustawione miednicy kobiety sprzyja penetracji plemników.

  • „Chcę dziewczynę”

Nazwa odpowiada pożądanych par postawy wyobrazić dziewczynę. Dla tej kobiety siedzi na szczycie mężczyzny leżącego na plecach. A jedna z jej nóg jest za udo mężczyzny, a drugi między nogami. Jednym z jej ręka spoczywa na kolanie, drugi jest na piersi mężczyzny. W tej pozycji, bierze się z partnerem inicjatywy.

Warto zauważyć, że seks w opisanych stanowisk niekoniecznie na łóżku. Staraj się osiągnąć przyjemność na kanapie, otomana, biurko i tak dalej.

Zwiększa możliwość zajścia w ciążę kochania się z partnerem w dniach owulacji, gdy jajo jest gotowa do zapłodnienia, a uwalniany z jajnika do jamy brzusznej.  Te dni, plemniki mają największe szanse, aby połączyć się z kobiecej klatki. Ustal owulacji można scharakteryzować objawy fizjologiczne, obliczania kalendarzowego, szybkich testów, jak również w gabinecie ginekologa. Poczęcie jest najbardziej prawdopodobne w ciągu pięciu dni przed owulacją do 1 dnia po. Jest również obliczyć, że największa aktywność plemników uzyskuje się około 5 pm.


Powrót do spisu treści

Czynniki wpływające na płodność

Wśród ogromnej różnych pozycjach seksualnych przeznaczyć te, które zapobiegają głęboką penetrację męskiego narządu w organizmie kobiety i osiągnięcia macicy plemniki. Zazwyczaj w takiej sytuacji organy partnerzy męski orgazm po pochwy nasienia pochodzącego od grawitacji.

Należą do pozycji siedzącej, podczas której miednica otrzymywanych niewystarczający przepływ krwi. A kiedy stały pozycja szyjki macicy znajduje się na górze, nawet przy energicznym i wytrysku nasienia nie mogą osiągnąć swoje cele.

Jednak nie wolno nam myśleć, że seks w tych pozycjach chroni przed niechcianą ciążą. Jedynie nowoczesne metody antykoncepcji są w stanie zagwarantować wysoki poziom ochrony.

W aktywności ruchowej spermy negatywnie wpływać na stosunek seksualny z użyciem smaru, w jacuzzi lub basen. Wysokie temperatury, substancje chlorowane, aromatyczne kąpiele z pianki i szampony dla mężczyzn sprawiają nieaktywnych komórek i zmniejszyć możliwość poczęcia.

Wszystkie starania się o dziecko może być na marne, jeśli partnerzy są psychologicznie dostosowana negatywnie. Nie ma potrzeby, aby ponownie przeżyć, będzie osiągnąć cel, czy nie. Przede wszystkim, trzeba czerpać przyjemność z partnerem. Pozytywne emocje i postawy sprzyjające ostatecznie doprowadzi do pożądanego rezultatu, a wkrótce będzie można powiedzieć: „Kochanie, będziemy mieli dziecko”

load...