Najlepszym lekarstwem na brodawki – co to jest?

Zawartość:

Brodawki są w stanie zepsuć nastrój każdemu. To nie dziwi, że ludzie starają się ich pozbyć w żaden sposób. A biorąc pod uwagę fakt, że były problemy z brodawki nie ostatni, tradycyjna medycyna zgromadził wiele różnych receptur. I wielu z nich z powodzeniem można wykorzystywać w naszych czasach, w domu.

load...

Wystarczy pamiętać, że tradycyjna medycyna ma prawo istnieć tylko po wizycie u lekarza. I tylko w przypadku, jeśli lekarz pozwoli Ci korzystać z takiej czy innej receptury. Ściśle przestrzegać receptury i gotować je w zależności od wybranego lekarstwo na brodawki i postępuj zgodnie ze wskazówkami aplikacji.

Wróżby ludowe

Jak opisano poniżej ledwie receptury na brodawki – to raczej przesądy ludowe. I nie ma podstaw naukowych do braku. Ale je ignorując wciąż nie warto – nigdy nie żartować? W walce z brodawkami bez środków Wyjątkiem są dobre. Oczywiście w granicach rozsądku – nie zaczynaj palić brodawki kwasu solnego. Tak więc:

  • Ziemniaki

Aby wyeliminować brodawki, trzeba będzie jeden bulw surowych ziemniaków średnich. Jak należy umyć ziemniaki, pokroić na pół. Te połówki – Plastry – dobry rub wszystkie dostępne na ciele brodawek. Następnie dodać połówki ziemniaka i związać je mocno z gwintem na pół.

load...

Kolejne dwie opcje – aby kopać ziemniaki w ziemi i czekać, aż zostanie całkowicie zgnił. Druga opcja – położyć ziemniaki w worku i pozostawić go na gnicie w domu. Chyba że lubisz zapach zabezpieczenia. Więc to jest jeszcze lepiej podnieść łopatę. Albo łopatkowe – Miernik pit nie trzeba. Mądrość ludowa głosi, że tak szybko, jak ziemniaki zgniją, a brodawki znikają.

  • Wątek

Tak, można spróbować pozbyć się brodawek przy użyciu konwencjonalnego wątek. Weź około 20 centymetrów grubości nici, wprowadzają na przemian do każdego brodawki i krawat jeden guzek. Wtedy nici zakopać lub po prostu wyrzucić przez lewe ramię. I zrobić to mądrość ludowa zaleca Powiększający się księżyc. Po około dwóch lub trzech tygodni brodawki znikają.

Tradycyjne przepisy z brodawki

Znaki Signs, ale również nie należy zapominać o środkach zaradczych rzeczywistym ludowej brodawek i narośli. Wszystkie przepisy są bezpieczne dla zdrowia, o ile, oczywiście, nie masz alergię do jednego lub drugiego składnika. Oczywiście tylko wtedy, gdy spełniają wszystkie zalecenia – inicjatywę do niczego.

  • Popiół

Najczęstszym popiół może zdziałać cuda. Poświęć kilka meczów, całkowicie usunąć głowy siarki i spalić je. Powstałe żar funta na proszek, i że będzie używać do leczenia brodawek. Przed użyciem rozcieńczyć popiół wodą, tak aby okazały monotonne gęstą papkę. Stosuje się go na brodawki i przykryć tynku upewnić się w popiół po wyschnięciu nie kruszy – musi być dokładnie jeden dzień przed nowym zastosowaniu.

Nie jest konieczne, aby przygotować się do przyszłej popiołu – codziennie rano trzeba nagrać nowy mecz i przygotować świeżą zawiesinę. W ciągu trzech dni można zauważyć, że brodawki zaczęła się kurczyć i kurczyć pod względem wielkości. Jednak leczenie nie może przestać, inaczej będzie wkrótce podjąć dawną formę – cały kurs powinien trwać co najmniej 14 dni. Jeśli to konieczne, po tygodniu leczenia przerwie można powtórzyć.

  • Glistnik

Nie mniej skuteczne i glistnika – jest to wielki sojusznik w walce z brodawkami. W okresie zimowym można kupić w drogerii gotowych wlewu glistnika i trzy razy dziennie, aby je smarować brodawki. Leczenie należy kontynuować aż do ich całkowitego zaniku. W lecie, najlepszy czas, aby użyć świeży sok z glistnika – po prostu smarować brodawkę dwa razy dziennie przez miesiąc. Jeżeli w tym czasie brodawki nie zostaną utracone, zrobić tygodniową przerwę i powtórzyć zabieg jeszcze raz.

  • Mniszek lekarski

Od najdawniejszych czasów ludzie są bardzo skutecznie leczone za pomocą świeżego mniszka lekarskiego. Aby zarabiać pieniądze trzeba 10/07 świeżo zebranych łodyg i mniszek 50 gramów wódki. Pędy drobno posiekać i umieścić w szklanej miski, wlać wódkę i umieścić w lodówce do zaparzenia przez dwa tygodnie. Następnie przetrzyj otrzymywać infuzji brodawki – rano i wieczorem. Leczenie należy kontynuować przez dwa miesiące – zwykle jest to wystarczające, aby usunąć nawet najbardziej uporczywe brodawki.

  • Ocet

Uwaga – trzeba to ocet istotą, a nie ocet. Ponadto trzeba będzie normalny tynk. Zespół pomocy wyciąć otwór wielkości brodawek i trzymać go. Mówiąc najprościej, skóra wokół brodawki powinny być chronione przez brodawki, zaś brodawka sama za dostęp powinien być darmowy. Jeśli tego nie zrobisz, możesz uszkodzić zdrową skórę.

Przyjąć zwykłą pszennej białej mąki i wymieszać z octem istocie tak, że masz twarde ciasto. Umieścić wymaganą liczbę testów na brodawki i przykryć górną folią i bezpieczny z innym zespołem pomocy. Owinąć bandażem lub – jak chcesz, bo ciasto musi być na brodawki przez kilka dni.

Każdego ranka gotować świeże i zmienić go. I nie zapomnij o plaster, który ma funkcję ochronną – to także należy wymieniać co najmniej raz na trzy dni, aby uniknąć reakcji alergicznych. Leczenie należy kontynuować przez około dwa tygodnie. Jeżeli to nie wystarcza, aby całkowicie wyeliminować brodawek po dwutygodniowej przerwie Oczywiście jest zupełnie możliwe powtarzać.

Oznacza niemal powszechne – w końcu zniknąć, nawet najbardziej nałogowy i duże brodawki. Jest jedno „ale” – metoda ta często pozostawia brodawki to małe blizny. Dlatego też, w celu usunięcia brodawek w widocznych miejscach, oznacza to, że lepiej nie używać.

  • Cytryna

Wlew skórki z cytryny jest również bardzo skuteczne, ale działa w czasach nieszkodliwe. Aby zarabiać drobno posiekać skórka z dwóch cytryn, umieścić w szklanym słoju, zalać pół szklanki octu jabłkowego i pokrywy. Narzędzie powinno zaparzenia w lodówce przez co najmniej jeden tydzień. A następnie użyć go do wycierania brodawki – rano i wieczorem. Leczenie powinno trwać co najmniej miesiąc. Oraz możliwe jest, aby przerwy na trzy dni, a dalej jeszcze w razie potrzeby. Z reguły 6-7 godzin brodawki zaczynają się ich pozycji.

  • Sól

Jeśli brodawki znajdują się na rękach, można użyć soli kuchennej. Idealnie, trzeba mieć małą torbę lnianą, ale w skrajnych przypadkach zstąpi i zwykłe plastikowe opakowanie worek. Mieszać w połowie jego wielkiej paczki soli i obniżyć swoje ręce przez około 15 minut. Przez cały ten czas, to polskie brodawki sól takie ruchy jak jeśli spienić ręce.

Sól otrząsnąć się z rąk, ale ręce nie moczyć przez co najmniej trzy godziny. Jest to najlepiej zrobić tę procedurę dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Ale w kropce, można to zrobić za jednym razem – w tym przypadku, leczenie zajmie trochę więcej czasu. Po około dwóch lub trzech dniach skóra zacznie się pojawiać wodniste pęcherze podobne do oparzeń. W ciągu kilku dni, skóra zaczyna się oderwać od warstw wraz z istniejącymi brodawek.

Pomimo faktu, że wygląda na to wszystko jest dość przerażające, nie ma bólu w tym samym czasie nie będą występować, a skóra zostaje przywrócona bardzo szybko. Samo leczenie nie powinno trwać dłużej niż siedem dni, gdyż pojawia się ryzyko wystąpienia ciężkiego podrażnienia skóry. I kontroli lekarza w tym przypadku również nie zaszkodzi. O ile, oczywiście, można znaleźć specjalistę, który zgodzi się na taki nieswoisty leczenia.

  • Cebula

Oczyść głowicę małej cebuli i przeciąć go, aby uzyskać kawałki nieco większe niż brodawek. Wypełnić je z octem jabłkowym i umieścić w lodówce przez godzinę. Następnie za pomocą bandaża lub taśmy klejącej zabezpieczyć brodawki, pozostawić na noc. Powtarzanie powyższego postępowania co noc 14 dni.

Jak widać, wiele receptur, a na pewno szybko pozbyć się brodawek. Ale jeśli po jednym lub dwóch miesiącach leczenia nie powiodły się, jedno wyjście – do usuwania brodawek chirurgicznie. W tym nie ma nic złego – wspólny zabieg kosmetyczny, który jest dla lekarzy jest powszechną praktyką.

load...