Najlepszym ćwiczeniem z tych „nie dla dziewczyny”

Zawartość

W pomieszczeniu lub obracać się, dziewczyna zaatakowała samochód Smith, starając się nie tylko do przysiadu w nim, ale także naciskać. Tu i tam populacji kobiet przywiązuje się do rozjazdu, lgnie nie takie słabe ręce za uchwyty gravitrona … i prawie nigdy nie wykonywać proste ćwiczenia, które mogą znacznie poprawić i kształt i właściwości fizycznych. I tak, strach, że fatalny czworogłowego nagle odrasta i ugnij piękne kończyn dolnych, z pewnością nie jest tego warta. Mięśnie – bez ciasta drożdżowego, 2 godziny nie rosną. Zawsze można dostosować plan treningowy.

load...

[Powrót do spisu treści]

Rzuca piłkę do

ściany. Jak: Wstajemy w odległości 1-2 metrów od ściany, biorąc ważonej piłkę iz całą siłą swego rzutu. Tak, nie bezpośrednio, ale do zniesienia pocisku z broni lewo lub w prawo i dobre rastolknuvshis stóp.

Dlaczego: Zastępuje plyometric pompek, rozwija moc wybuchowe ramiona, plecy, klatkę piersiową i ciało. To pomaga, nawiasem mówiąc, szybko zmniejszyć ilość mięśni oraz jest niezbędny w tej swojej „suszenie”.

[Powrót do spisu treści]

Przysiady przednie

Jak: Nie bardzo ładne, ale bardzo potrzebne. Wstajemy w regale, powiesić na szyi na poziomie, na którym zaczęła czerpać stojąco. Podshagivaem, umieścić szyję blisko podstawy szyi, palce naprawić, zbierać ostrza brzucha otshagivaem i zejście do przysiadu, pożądane jest, aby miednica poniżej kolan. Powoli wstawać.

load...

Dlaczego: Jeden z najlepszych ruchów ustabilizowania nacisnąć. To pozwala zrównoważyć przód i tył ud do pracy. To eliminuje chęć „powstać” w barze i umieścić jego żołądek na udach w dolnym punkcie ćwiczeń.

[Powrót do spisu treści]

Wioślarstwo

Jak: oddestylowano z Konceptu Simulator 2 wentylatorów stojących w pobliżu CrossFit, usiąść, naprawić pedały in-pchnięć, łatwo chwycić klamkę symulator, nogi ugięte, trochę odpychają jednocześnie daje dojście do siebie. Dynamicznie powtórzyć.

Dlaczego: Pozwala na pracę całego organizmu, eliminując nierówności „wyrównuje” obciążenie pomiędzy plecach i nogach, szerokość tylnej części budynku, pracując na mięśnie ramion. Bardzo dobre na przemian łodzi z prowadzonym pod górę w celu równomiernego obciążenia przedniej i tylnej części ud.

[Powrót do spisu treści]

Link do

Poprzeczkę drabiny. Jak: Wprowadzanie wagi, że ciągnąć sumo na pasku drabiny, stają się centrum, chwyć za uchwyty, a potem, jak w słynnym obrazie. Taz dół jego twarzy i klatki piersiowej – w górę. I pociągnąć, nie zapominając wyprostu nie tylko biodra, ale także w stawach kolanowych.

Dlaczego: Zastępuje głęboki przysiad skłonni do pompowania przez jego pośladków. I zastępuje tak dobrze, że w przeciwieństwie do większości wersji przysiadu krajowego (nedosed, squat-gudmoning z ułożeniem ciała na udzie, Crouch od amplitudy jedną czwartą, itd.) Nie używa mięśnie pośladków. Na ogół zaleca się, aby wybrać rampie w wieku szkolnym, którzy próbują huśtawka Jego bitsuhi im.

[Powrót do spisu treści]

Związek z jednej strony w szafie na kolanach

Jak: Przejdź do zwrotnicy, szokując miejscowej ludności, które nie biorą mankiet nóg. Chwyć uchwyt górnego bloku, uklęknąć i delikatnie, starając się odgrywać zakres ruchu ręki w ciągu do pasa posiedzenia

Dlaczego: napina wiesz jak? Nie? Tak, mamy nierównowagę i słabe mięśnie. Większość ludzi wyciągnąć górną jednostkę w przeważającej części z jednej strony. A piąty punkt na siedzeniu lokale symulatora tylko pogarsza sytuację. Klient zaczyna się wiercić, a nawet powstrzymać. Klęcząc w szczególności nie przesunięte, a nie skakać, to może być bardzo niewygodne. Ogólnie rzecz biorąc, drag, poprawia postawę i nie zapomnij wziąć trapez z ucha.

[Powrót do spisu treści]

Stójką i L stand-

Jak: Take ławce, stanąć obok niej na strzał bezwzględny dla pompek, chodzenie z rąk i stóp, podczas gdy stopy nie stoją na stanowisku, a następnie wyjąć ciało prostopadle do podłoża tak, że nogi są w przybliżeniu równolegle. Trzymając statycznej postawy, próbując wycofać się z ramion i uszu „szczypanie” je do

Głowy

. Dlaczego: Wzmacnia obręczy barkowej lepiej niż Mach 2 mln kg w ręku. Przygotowania wspólnych dla zadania ławce. Jeden punkt – widoczna tylko dla zdrowych ludzi, a tylko przez odpowiednio kontrolowane. Zapytaj swoją dziewczynę, aby zapewnić, że stawy barkowe były w porządku.

[Powrót do spisu treści]

Handstand na poręczach

Jak: Akceptuje nacisk „na dłoni barów”, zdjąć nogi z nogi, łokcie ramiona z uszami, popycha ostrza do pasa i stanąć. Tak długo, jak to możliwe

. Dlaczego: Jeden z najlepszych ćwiczeń dla postawy i obręczy barkowej. Choćby dlatego, że pozwala na nauczenie rhomboid mięśni dla początkujących działa lepiej niż osławionych ruchów w Hammer symulatora. Uczy zmniejszenie ostrza pod obciążeniem. Niezwykle przydatna dla wszystkich towarzyszy squat.

[Powrót do spisu treści]

Pushing naleśnik

Jak: Weź naleśnik, więc 25 kg lub stos naleśników. Pile to dobry pomysł, aby zawiązać linę lub pasek płótna, z którymi chłopcy próbują związać go do niewspółmiernie dużym zanurzeniu. Wybraliśmy się na czworakach, ręce w górę w stosunku do naleśników, kolana zerwana i przyśpieszyć budowę, jak sanie. Jeśli masz podłogę antypoślizgową i gumowaną naleśniki, umieść kawałek kartonu w budowie

Dlaczego nie jesteś zmęczony chodzenia na bieżni „, aby schudnąć?” Sprinty z improwizowanej „sanki” spalić kalorie lepiej niż tępy deptanie. I aby pomóc utrzymać mięśnie w procesie utraty wagi, który jest bardziej pilna sprawa kobieca, niż faktycznie utraty wagi. Ogólnie rzecz biorąc, spychając naleśniki do pracy, nie mniej niż 5-6, 30-drugą rundę, na przemian z okresami odpoczynku umiarkowanych.

[Powrót do spisu treści]

Tug of War

Jak: Weź linę i dziewczynę lub chłopaka. Wystarczy, i pociągnąć w przeciwnych kierunkach. Żarty wątpliwe dowcipy o słabości przeciwnika – musi!

Dlaczego dobry substytut odstępach sprint. 30 sekund, wyciągnąć, minut biegania i kręgi wokół pokoju. Miłym bonusem – znajdziesz zarówno ogromną popularność i renomę tych sportowców w kręgach dziewiarskich.

Ogólnie rzecz biorąc, aby wykonywać różne ćwiczenia, a nie tylko te, które wykazują pewną bikinistki wideo, a stajesz się silniejszy … tylko bikinistok i wyraźnie trudniejsze średnio nosząca siłownia z różowymi hantlami.

Elena Selivanova

load...