Najlepszy przepis na krewetki w cieście

Zawartość:

Nie każdy wie, że tempura krewetki samo smaczne, tradycyjnie gotowane.

load...

Są przeszkoleni jako przekąska z piwem lub sałatkę. Różnorodność sposobów gotować bardzo szczęśliwy, każdy może znaleźć dla siebie swój własny specjalny przepis.

Smażyć krewetki w cieście może Kwas lub piwo w cieście na naleśniki lub placki . Gotową danie zamieni się złociste i chrupiące. To będzie bardzo oryginalny, jeśli nawleczone przed smażeniem owoce morza na bambusowych patyczkach i dobrze służył.

Cooka skorupiaki łatwo i sposoby ich wytwarzania jest wiele.


Powrót do spisu treści

Gotowanie krewetek tempura

Potrzebujemy:

  • Lub krewetki tygrysie;
  • Mąki;
  • Jajko;
  • Olej roślinny;
  • Cytrynowy;
  • Zieleni;
  • Cukier, sól i pieprz.

Przede wszystkim, należy oczyścić z owoców morza z muszli, opłukać je pod bieżącą wodą, zrobić nacięcie, oczyścić je wewnątrz. Teraz powinniśmy zacząć marynaty.

load...

Przepis. Weź 1st. L. Olej roślinny (słonecznikowy lub olej z oliwek), siekany pietruszka, sól, pieprz, wszystkie dokładnie wymieszano, dodano w połowie soku z cytryny. Otrzymany główny składnik marynaty zanurzenie w ciągu 30 minut.

W międzyczasie przygotowuje posiłki dla cieście. Jajko należy podzielić na żółtka i biały. Sól żółtko i wymieszać ją z 100 ml mleka 100 g mąki dodaje się do mieszaniny 1. L. Olej roślinny. Wstrząsnąć mieszaninę dobrze i położył na stole.

Sekretem potraw chrupiących powietrzu i na odpowiednio przygotowane ciasto. W związku z tym, przed smażeniem należy starannie ubij cieczy i dodać już bitej białka i sól. Każdy krewetki powinny być dokładnie zanurzone w cieście i rozłożone na gorącym patelni. Pożądane jest, aby był kawałek z płyty do smażenia tłuszcz dla wygody. Jak tylko chrupiące, oznacza to, że potrawa jest gotowa. Owoce morza starannie ułożone na talerzu i posypać soku z cytryny. Można ozdobić swoje zielenie.


Powrót do spisu treści

Portugalski krewetka tempura

W wielu krajach, skorupiaki w cieście stało się popularne danie. Jest to bardzo dobry przepis na krewetki portugalskim. Przygotowują je ze szczególną miłością. Dlatego ta potrawa okazuje się bardzo smaczne i satysfakcjonujące.

Przepis. Przede wszystkim krewetki są gotowane przez 10 minut w słonej wodzie. Po że powinniśmy poczekać, aż ostygnie i zdjąć osłonkę. Pozostaje gotować pyszne ciasto. To wszystko zależy od niego potrawę. Najsmaczniejsze ciasto – to piwo. Zimne piwo, aby wymieszać z mąką, olej roślinny, żółtko jaja. Do smaku dodać przyprawy i sól, wymieszać i na koniec w pobitego jaja. Wszystkie składniki są dobrze wymieszane. Bardzo prosty przepis do smażenia.

Teraz jest to dobra rozgrzewka głęboka patelnia z dużą ilością masła. Owoce morza powinny być „utopił” w oleju do smażenia. Każdy z nich powinien być przygotowany do zamoczenia się w cieczy, po czym opuszcza się na gorącej patelni lub garnka. Okresowo je wymieszać. Jak tylko widzialnym złotej skorupy, można usunąć krewetki.

Można je umieścić na liściach sałaty i udekorować zieleni. Dla pikantnym smaku, można posypać je sokiem z cytryny. Danie jest zalecany do złożenia sosu sojowego, niektórzy wolą chili. Bon appetit!

load...