Najlepszy depilator dla delikatnej i wrażliwej skóry

Zawartość:

Do tej pory, na rynku urządzeń gospodarstwa domowego tak wiele różnych modeli depilatorów, że czasem na kobiety olśniewały. Dyszami bez zasilany z baterii lub sieci, prostym i o skomplikowanej strukturze, z gumą rękojeści, albo w całości z tworzywa sztucznego – co jest lepsze, w celu określenia nie zorientowany w początkujących jest trudne techniki.

load...

Często kupowane dziewcząt usłyszeć to samo pytanie – jaka jest różnica pomiędzy urządzeniem do tysiąca do czterech tysięcy, jeśli mają jeden cel – aby usunąć roślinność na ciele. W rzeczywistości istnieją różnice, i dość duże, a są one nie tylko zbieranie i kolorowanie depilatora, ale również na jego funkcjonalność.

Wybór depilatora: co należy wiedzieć o tych urządzeniach

Depilatory rodzaje: ze starego do krawędzi tnącej

Istnieją trzy podstawowe typy urządzeń, z których każda ma swoje zalety i wady. Jeśli twarz Ci pytanie, które z depilatorów lepiej wybrać, w tym przypadku to nie zależy tylko od możliwości finansowych, ale także od miejsca przeznaczenia, częstotliwości użytkowania, itp Nie ma sensu, aby kupić bardzo drogie i bogate w słuchawkę, jeśli jesteś strasznie boi Bole, jak w tym przypadku, jest mało prawdopodobne, aby móc go używać często. Przezwyciężyć strach, niestety, możliwe jest, nie każdy wrażliwy dziewczynka.

load...
 • Depilatory wiosenne

Dawno, dawno temu, kiedy producenci tylko zaczął rozwijać takie urządzenia do usuwania włosków na ciele, ona urodziła pierwsze depilatory wiosnę. Gdy tylko wszedł do sprzedaży, płeć piękna nie było mieszane uczucia: z jednej strony po depilacji roślinności jest długa nie przeszkadza im, ale z drugiej – taka procedura mogłaby być porównywana do średniowiecznych tortur. Zasada działania urządzenia jest bardzo prosta – bary włosy wyciągnął z pomocą sprężyn lub spirali, która jest lekko wygięty w procesie obrotu.

W tej chwili, mimo ulepszeń i innowacji, tego rodzaju depilatorów nie cieszyć się dużą popularnością, więc będzie je znaleźć dość trudne. W tym przypadku, bezwarunkowego plusem jest stosunkowo niski koszt, który jest po prostu kusi ekonomiczne dziewczęta. Jednak należy zauważyć, że sprężyna spiralna i regularnie używać urządzenia zużywają się bardzo szybko.

 • Depilatory tarczowe

Oni na szczęście wiele kobiet pojawiły się jakiś czas po depilatorów wiosennych i natychmiast zyskał popularność wśród płci pięknej. I to nie tylko wysokiej jakości reklamy i niska cena, ale również bardziej skuteczne. Tak więc, po zabiegu na nogi jest znacznie mniej brakowało włosków. Wirujące dyski mają czasu, aby złapać wszystkie roślinności, zamiast poszczególnych witryn.

 • Depilatory pincer

Zasada działania i depilatorów tarczowych cęgowy nie wiele różnych, ale wiele kobiet preferuje go do tej postaci, ponieważ uważa się, że jest to mniej bolesne, aby usunąć roślinność na ciele. Kolejnym plusem jest to, że dzięki metalowych płyt, które są delikatnie „pull” zamiast łamać pręty, ilość wrastających włosków jest zmniejszona o kilka razy.

Ilość biegów: masło owsianka nie zepsuje

Przy wyborze dobrego depilatora, że ​​naprawdę chcesz stale używać, a nie po prostu kupić go grać i postawić na półce, ważną rolę odgrywa ilość prędkości (lub raczej usprawnień dokonanych przez tę jednostkę w ciągu jednej sekundy). Oczywiście, im więcej – tym lepiej, ale dobre wyniki w tym przypadku będą miały wpływ nie tylko na jakość pracy, ale również na cenę. Dziś można kupić zarówno dwu- i cztero-depilatora.

 • Pierwsza prędkość do delikatnych strefach

Na najniższym prędkością dobrze usunąć słabe, krótkie, cienkie włosy, które pręt może pęknąć, jeśli część uchwytu jest szybsze i bardziej intensywne. W tej roślinności wyciągnięta z cebulkami, tak, że pozytywny efekt trwa znacznie dłużej niż gdybyś tylko ogolone nogi.

 • Drugi, trzeci i czwarty prędkość

Przez długi czas w dostępnych na rynku urządzeń z zaledwie dwóch prędkościach, a drugi został zaprojektowany do pracy z szorstką, twardą, długie włosy. Dlaczego więc potrzebujemy szybszych maszyn? Fakt, że im wyższa cyfra w urządzeniu, tym szybsze i mniej bolesne jest sama procedura, więc najlepiej depilator – Quad.

Jak i gdzie usunąć roślinność

Neutralny depilator jest przeznaczony do pozbycia się niepożądanej roślinności na ciele, w tym przypadku, jak wspomniano powyżej, usuwa włosy wraz z cebulkami. Średnio po zabiegu skóra pozostaje gładka i czysta od jednego do dwóch tygodni, a następnie zaczynają się pojawiać kolczaste czarne kropki, z których nie od razu pozbyć. To zajmie około pięciu do ośmiu dni, zanim można przystąpić do depilacji, a wcześniej będzie musiał znosić i ukryć nogi z pomocą spodnie, długie spódnice i pończochy nylonowe.

Innym mankamentem depilator – bolesna procedura. Pomimo obecności dodatkowych dysz ściska chłodzenia i rady na otrzymanie niewielkiej ilości alkoholu przed depilacji, należy zawsze ból. Jednak z biegiem czasu, jeśli nie odwoływać się do tego urządzenia od czasu do czasu, skóra przyzwyczaja się do tego efektu i będzie dużo łatwiejsze do przeprowadzenia depilacji.

Wiele z targów przestraszyć sex rykoszetem: zaczerwienienie, podrażnienie, wrastających włosków. Można uniknąć tego wszystkiego, jeśli właściwie przygotować się do zabiegu. Tak więc, na przykład, przed zaleca się obierać depilacji przy użyciu konwencjonalnego szorowania skóry na parę gorących okładów z ziół, a po – stosować specjalne kremy, które nie są częścią alkoholu i innych podobnych składników korozyjnych.

Dobrą alternatywą w tym przypadku może być zwykła golarka elektryczna samice. Ale dla tych, którzy preferują podobny wariant, musimy golić nogi dwa do trzech razy w tygodniu, a roślinność ostrza tnące, niestety, rośnie znacznie szybciej.

W strefie bikini, twarz i pachy są najbardziej delikatny, delikatna i wrażliwa skóra, która jest bardzo łatwo zranić, jeśli roślinność usuwa się za pomocą prostego depilatora. W tych częściach ciała, zaleca się używać małych wykończenia – są delikatnie pociągnąć za włosy, nie powodując żadnego bólu lub podrażnienia. Był podobny sprzęt jest stosunkowo niedawno, ale już udało się zadowolić wielu płci, którzy boją się nawet wyciągnąć brwi.

Opcje: można się przydać

Według większości płci pięknej, najpiękniejszym depilator – to taki, który doskonale usuwa roślinność, nie powoduje bólu, długie przebiegi i ma ogromną różnorodność dodatkowych dysz, które są w rzeczywistości, będzie używać do pierwszych sześciu miesięcy. Ale niektóre części są nadal bardzo przydatne, więc należy zwrócić uwagę.

 • Dysza do masażu

Uważa się, że po przetworzeniu stóp i rąk masażysta, czy depilacja będzie znacznie łatwiejsze i mniej bolesne. Funkcja oczywiście konieczne, ale zastanów się, czy naprawdę będzie korzystać za każdym razem dyszy? Jednak dziewczyny, które są szalenie boi się bólu, to warto pomyśleć o zakupie głowicy depilator z masażu.

 • Załącznik do golenia

Wielofunkcyjny nowoczesne urządzenie, które może być wykorzystane do depilacji okolic bikini na nogi i roślinność golenia, na pewno spodoba. Wystarczy wyobrazić sobie, nie mają już ze sobą zabrać na wakacje jednorazowych maszynek do golenia, krem ​​do depilacji, udręczonych woskiem itp, wystarczy chwycić małe i kompaktowe depilator, które można wykorzystać w dowolnym momencie.

 • Bit „dla początkujących”

Usuwania włosów w okolicy bikini i pach z konwencjonalnym depilator – kpiny z siebie, nawet jeśli robisz to przy najniższej prędkości. Na tych obszarach ciała na użycie specjalnych dysz, do którego mniejszą liczbę szczypiec. Jedynym negatywnym – trzeba poświęcić dwadzieścia minut dłużej niż zwykle.

 • Dysza do obierania

Jeśli stale do czynienia z problemem wrastające włosy i nie wiem jak sobie z tym poradzić, można kupić urządzenie z dyszą do obierania. Jest to najczęściej używany na dzień przed zabiegiem, aby usunąć martwe cząstki skóry, które są właśnie powodem, że pręt nie może szczekać i wygięte do wewnątrz.

 • Spot depilacji

Jeśli po usunięciu włosów na ciele są wyspy z włoskami, nie spiesz się, aby chwycić za brzytwa i ponownego uszkodzenia skóry, lepiej skorzystać z tej końcówki. Jednak w uczciwości, należy zauważyć, że można go łatwo zastąpić konwencjonalne pęsety, która nie jest gorsza niż poradzić sobie z zadaniem. Ponadto, nie trzeba spędzać czas, aby wydostać się z opakowania urządzenia należy zmienić głowę, a na końcu procedury – do czyszczenia urządzenia.

 • Ogranicznik

Jeśli jesteś osobą, jasne i niezwykłe, a także fanem intymne fryzury, to końcówka jest dokładnie się przydać. Sporo praktyce i nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na wycieczki do salonów, można teraz zrobić swój ulubiony włosy w okolicy bikini na własną rękę.

 • Dysze do brwi

Istnieją również specjalne narzędzia, które mogą pomóc przycinać brwi i model. Teraz nie trzeba pół godziny siedzieć przed lustrem z pęsety i wyciągnąć co pojedyncze włosy, urządzenie szybko i dokładnie robi wszystko dla ciebie.

 • Dysz lub rękawica chłodzenia

Ponieważ producenci twierdzą, jeżeli przed depilacją zrobić zimny kompres, potem nerwy zamarznie i nie będzie bolało. Rękawica jest woreczek z płynem (żel), który jest umieszczony w zamrażarce przed zabiegiem. Co do pakowania, a następnie do niego, na godzinę przed rozpoczęciem, wylano przefiltrowaną wodę, po czym przechodzi się do lodówki, a tylko dwie lub trzy minuty, zanim depilacji to jest umieszczone na maszynie.

 • Pokrowiec do przechowywania i transportu

Mała skrzynka w których można umieścić wszystkie składniki, bardzo dogodna zabrać ze sobą na wycieczkę, w przeciwnym razie będziesz musiał odszukać niezbędne dysze całej torby. Jeśli urządzenie zostało sprzedane bez wypadku, można go zakupić oddzielnie, ponieważ te urządzenia, aby utrzymać się na półce wraz z innymi kosmetykami nie jest higieniczne.

 • Szczotki do czyszczenia

Jeśli stale dbać o tym urządzeniu, należy oczyścić je w klatkach, a następnie po zaledwie pół roku, a nie on zatkany. Jeśli urządzenie nie boi się wpływu wody, można opłukać głowicę golącą pod kranem.

Dla zwykłych modeli tanich należy stosować proste szczotki.

load...