Najlepszą dietą dla utraty wagi

Zawartość

Spryt już dawno nauczył się pisać, że najlepszy plan treningowy – jest 5 zestawów ćwiczeń „jeść mniej słodkie i tłuste śmieci.” Cóż, diety handlowych z tego jednak nie staje się mniejszy. W ostatnim roku blogerów fitnessu rzucili wykluczyć nabiał, na przykład konkurowanie estetycznych dyscyplin towarzyszy. Celem tego wydarzenia – zmniejszenie obrzęku. Cóż, szczerze mówiąc, kocham galaretkę i przestają mieć cykle, które pokrywają się z podróży do tych części świata, w którym nie istnieje pojęcie „dobrego sera”. I tak, moje osobiste doświadczenia z wyjątkiem ujawnił, że „formy” Mam bardzo mało, a „powodzie” – a nie z mleka, ale z produktów sojowych. Więc to wszystko w samym charakterze. Ale w RuNet – nie do końca.

load...

[Powrót do spisu treści]

Tzw właściwa żywienie

To jest w najlepszej tradycji – pięknie napisane, to znaczy – nie jest jasne. Ktoś jedzenie surowej żywności – prawo, ktoś – numer tabeli 8 Michael Pevzner. Prawie każdy artykuł na ten temat zaczyna się od słów „jeśli nie są ważne daty, przejdź do odpowiedniej diety, a jeśli krytyczny …”, a następnie przez zjawisk społeczno-kulturowych, które uważamy później.

Osobiście jestem za dzielenie podejście dla zaawansowanych i początkujących. Wystarczająca dla początkujących „zasady talerze”. Dobrze, know ci zajmują połowę talerzu z warzywami, ćwierć węglowodanów złożonych, takich jak wszelkie kasze na wodzie kwartału – białek. Weź trzy razy dziennie, między posiłkami – jabłko lub pomarańczę z jogurtu lub twarogu. Plus 2 łyżki oleju dziennie.

Więc nauczyć się gotować warzywa i przyprawy, aby wybrać i zjeść w kawiarni. A potem, jeśli to będzie konieczne, aby zwiększyć, przyspieszenie i pogłębienie rozpocząć liczenie.

load...

I tak, „zrównoważony” dieta i jej skład są w dużym stopniu uzależnione od tego, jak trenować. Na przykład, podczas szkolenia dla wytrzymałości, zmniejszenie białka i 1, 5 g na 1 kg masy ciała podczas treningu na życie – wzrost. Ale jeśli nie osiągnęły jeszcze całoroczny rowerze i zrobić ładunek do zwiększenia aktywności fizycznej i spalanie kalorii, nie można zwiększyć o więcej niż 1 g na 1 kg masy ciała.

[Powrót do spisu treści]

Najlepszą dietą dla utraty wagi według tłumaczy

Jest to specjalna klasa ludzi. Czytali wiele zagranicznych blogów i przenosić ciężar anglojęzycznym znajomości odżywczo. Lista diet robią z silnego nastawienia w bezuglevodku. Amerykański nurtu odchudzanie uważa, że ​​węglowodany – wrogów, a białka – przyjaciół. W związku z tym sprzedaż dietę białkową dobrze. A nasi chłopcy są dobrze przetłumaczone informacje o nich. Ocena jest mniej więcej tak:

  • Dieta Dukana – sprzedają się dobrze, bo jako nowy rodzaj dietologa lekarza i wolno jeść tyle, ile to konieczne. W rzeczywistości, dr Pierre – kardiolog, a nie dietetykiem, ale „wszystko” nie jest już wspinać się na drugim tygodniu diety. Jest tak powiem, podnieść umiejętności gotować marchewki. Można zjeść chude białko i warzywa, oczywiście, będzie można nauczyć się robić wiele ser zapiekanka z otrębami, wybierz przyprawy do każdego kawałka mięsa, warzywa i gotować tak, aby nie były obrzydliwe lepka masa brązowawy kolor. Waga naprawdę idzie szybko, ale skutki uboczne diet białkowych, takich jak zaparcia, zaburzenia nerek i zwiększa ryzyko niepowodzenia „na wszystko” nie został odwołany;
  • Atkins i Paleo Kremlevka. Prawie to samo, ale nie można dbać o nabyciu świętymi żywności, takich jak jagody goji, otręby owsiane, skrobia kukurydziana i odtłuszczonego mleka w proszku. W dwóch pierwszych przypadkach nadal można pić alkoholu czasami, to strasznie zadowoleni z systemu akceptacji społecznej

[Powrót do spisu treści]

Najlepsza dieta zależności funkcjonalnej przydatności

To jest w rzeczywistości, również przetłumaczony list diety, wspólnej ojczyzny FT – USA. Tylko w modzie już przerywany czczo, po prostu ze względu na fakt, że bardzo trudno jest połączyć „Gut wstrząsających inside out” trening o wysokiej intensywności z rozdziałem mocy, zgodnie z zaleceniami dietetyków klasyki.

Lista taka:

System Lingeynz. Okresowe Program czczo 08:00 jedzenia, 16 godzin głodu. Wraz ze wzrostem ilości węglowodanów w diecie w dniach treningowych. Loved fani podejście „do bazy na niepowodzenie.” To pozwala myśleć mniej o koktajle po treningu, i więcej, w rzeczywistości do pociągu. Jest to wygodne w codziennym życiu, ale tylko dla tych, którzy są przyzwyczajeni do trzech posiłków dziennie.

„Eat-Stop-Eat” system. Jest to wygodne dla tych, którzy są zbyt leniwi, żeby gotować. Wybierz 1-2 dni w tygodniu i głodujących od śniadania do kolacji. Resztę czasu, po prostu jeść zdrową żywność.

System „co drugi dzień” – to samo, ale na czczo co drugi dzień.

Lekarze zdecydowanie lubię tego obszaru handlowego żywienia i często przeraża nas żołądka i innych problemów z żołądkiem. W rzeczywistości, przejście do tego stylu żywności w żaden sposób niebezpieczne niż wiecznego przejadanie się, ale też zapowiada specjalne bonusy w sporcie.

[Powrót do spisu treści]

Najlepsza dieta będziesz potrzebować od

Ale w najbardziej banalnych miejsc w RuNet możemy przeczytać trochę listę diet, które nie obejmują spożywczy całkowicie:

  • Modelu – jest to, że 2 opakowania sera i jaj. Normalny sport ciało wygląda, że ​​… hmm … pierwsze 3 posiłki w frakcyjnej i 2 3-4 jednorazowych;
  • Gryczana lli_1, ryż i inne diety z jednego niesolone zbóż. Nesbalansirovy może wywołać agresję, a prawdziwa rewolucja w życiu osobistym i społecznym. W skrócie, można rozpocząć, aby zabić trochę niesolonego owsiankę;

  • Owoców i warzyw mono. Tylko jabłka, buraki, lub po prostu … albo anemię wygląd, chory żołądek i stałe słabości. I dołączone do apartamentu sanitarnych;
  • Pitnej dieta. Myślę, że wymyślone studentów, który jest łatwiej kupić mleczny napój owocowy słodki niż gotować własne obiad „ze mną.” Te kalorie tylko w postaci ciekłej, plus ewentualne skutki niedoboru białka i węglowodanów lub

W ogóle, jeśli jesteś gotów wydać na projekt „dieta” pewnej kwoty pieniędzy, lepiej udać się do lekarza, dietetyka z otwartą, która jest koncepcja czynników takich jak dieta łatwością. Ale w internecie, że zamówienie nie zostało jeszcze ponapishut.

Elena Selivanova

load...