Najjaśniejsze atrakcje Holland

Ta część Holandii zwany punktem kulminacyjnym Europie. Jeśli spróbujesz notować wszystko to, co jest znanym na całym świecie Holandii, był zaskoczony, że na stosunkowo niewielkiej działce podniesiona niesamowitą ilość naturalnych, historycznych i architektonicznych ciekawostek, każdy w swoim własnym interesie. Żeby nie uważasz, że jest to chwyt, oto suche zestawienie faktów: tylko w Amsterdam ma więcej niż cztery miejsca, ale nie jest to jedyne miasto w Holandii, godne waszej uwagi. Dodajmy do tego brak konieczności długich lotów linii lotniczych, The Best „Schiphol” port lotniczy w Europie, łatwość wizy i gościnność mieszkańców – i masz idealne miejsce na wyjazd.

load...

W oparciu o najbardziej znanych zabytków, Lewis Carroll mógł napisać o mieszkańcach Holandii, takich jak: mieszkańcy Holland chodzić w drewnianych butach, rowerach, ozdobione tulipanów, patrząc na świat przez dziury w serze oraz pat wiatr wiatraki skrzydełka.

Wenecja Północy

Amsterdam – miejsce kultu postępowej młodzieży, miłośników romansu i arcydzieł architektonicznych. To miasto, z wąskimi brukowanymi uliczkami i najbardziej niezwykłych tworów architektów z różnych epok, próbował skopiować Piotrowi się najpierw w budowie Petersburgu. I to miasto, chropowaty romantyczne kanały z 17 wieku, bez fałszywej skromności, może być nazywany Wenecją Północy.

Jest cudownie romantyczny nastrój nie daje przystojny gondolierów i ozdobiony kwiatami z całego świata na kanale Singel barki. Ta prowizoryczna rynku istnieje pływające w Amsterdamie od 1862 roku. A jeśli potrzebujesz czerwony kwiat – to jest miejsce, gdzie jest szansa, by go odnaleźć. Cena żyjących dzieł sztuki będą mile zaskoczeni: bukiet 50 tulipanów, dzięki któremu w Holandii jest znana na świecie jako kraj, kolorów, kosztuje około pięciu euro.

Oriental stoczni – Królestwo Czech. Co trzeci mieszkaniec tutaj lub wykonawcy lub pisarzem. Przytulne kawiarnie, galerie sztuki i niesamowite konstrukcje architektoniczne w połączeniu z wielokrotnie nagradzanej restauracji. Na szybkich jachtów koja obficie rozcieńczony starej łodzi. Tylko tutaj na tle domów ozdobione świeżych kwiatów na pretensjonalne luksusowy jacht wody jest wyraźnie tracąc ten naiwny i naturalne piękno.

load...

Miłośnicy obszarze muzea i wystawy kanału również spodoba. Tutaj można zobaczyć wiele rzeczy, których nie można znaleźć w żadnym innym mieście na świecie. Na przykład, na ulicy nie Leydzestraat Muzeum narzędzi tortur, a w jednym z budynków wzdłuż kanału Herengracht – Muzeum Teatralne z doskonałą kolekcją strojów i zdjęciami znanych aktorów i divy.

Ktoś, kto woli studiować zabytków architektury, przez długi czas nie pozwoli na ulicach Amsterdamu, gdzie na każdym kroku jest coś do zobaczenia. Spacer po Leidseplein, gdzie można zobaczyć majestatyczny budynek Teatru Miejskiego „Stadsshhouburg”, ale przeciwnie, Hotel Americano, którego fasada wygląda bardziej luksusowe niż wnętrza pomieszczeń. I pamiętaj, aby odwiedzić centrum Amsterdamu, by podziwiać Zamek Królewski, gdzie koronacji po dzień dzisiejszy.

W Amsterdamie, jest kolejnym bardzo szczególną atrakcją: Tuschinski. Otwarcie teatru odbyło się w 1921 roku i oferuje mieszankę stylów architektonicznych z „Art Deco”, a szkoły Amsterdam. Teatr jest uznawany za jeden z najpiękniejszych na świecie. Na głównej scenie w różnych czasach były gwiazdy takie jak Edith Piaf, Josephine Baker i Marlene Dietrich.

Królestwo Flory

Niemal wszystkie atrakcje Holland w ten czy inny sposób związane z kwiatami. To Keykenhov park, który jest usytuowany w pobliżu Amsterdamu, byłoby domem bogini Flory, chcą go wybrać miejsce zamieszkania śmiertelnego ziemi. Takie piękno nie istnieje w dowolnym miejscu, może zostać skutecznie z absolutną pewnością. Keukenhof Park, założony w 1949 roku – jest nie tylko najczęściej fotografowanym miejscem na naszej planecie, ale także najczęściej odwiedzanym w Holandii. Osiem tygodni w roku, jest to żywy obraz kwiatów. 32 ha żyje internetowej. Co najważniejsze, każdy nowy sezon w parku jest dedykowany do zdarzenia. SO i kompozycje kwiatowe, obrazy i każdego roku jest inna. Wystarczy wyobrazić sobie, że to piękno nigdy nie powtarza!

Nie tylko znana Keykenhov kwiatów, ale także posągi i rzeźby znanych artystów różnych epok. Wzdłuż alejek wystawione rzeźby Vermeera Koning, trybula, BRüNING a nawet polski rzeźbiarz Aleksander Taratynova. Tutaj, w „Garden of Nature”, goście mogą czuć się w harmonii z naturą, w „Historycznym ogrodzie”, aby przenieść się do średniowiecza, w „Music”, aby usłyszeć muzykę, kolorowe ze wszystkimi kolorami tęczy. A dzieci mogą spacerować przez labirynt kwiat, a nawet wyciągnąć nieszkodliwy wąsy kwiat lwa.

Na siedmiu wiatrów

Holland – kolebką wiatraków. Nic dziwnego, że stały się one jednym z jej symboli. Get in Holland Don Kichota, jest mało prawdopodobne, że będzie miał chęć konkurowania z tyloma „gigantów”. Większość pracowników „skrzydlate” obiektów zlokalizowanych w zabytkowej dzielnicy w plenerze Zaanze Schans, niedaleko Amsterdamu. Budynki są pięknie opowiadać o życiu w Holandii od 17 do 18 wieku. Budynki mieszkalne, stocznie, warsztaty rzemieślnicze, w których produkowane słynne drewniane buty – klomp, a co najważniejsze – w młynie. Spójrz na nich i przyciąga turystów z różnych krajów.

De Gekroonde Poelenburg – jeden z nielicznych zachowanych wiatraków, w którym przetwarzane drewna bez użycia energii elektrycznej, siły wiatru. De Kat – młyn do przetwarzania mineralnej. Nie można zobaczyć tylko z zewnątrz, ale również do zapoznania się z jednostki wewnętrznej. De Huisman – musztarda młyn, De Zoeker i De Bonte Hen – Olej De Hadel – odwodnienie, był używany do utrzymywania poziomu wody w najbliższym stawie. Holland – jedyne miejsce na świecie, gdzie taki numer skoncentrowany wiatraków.

Poza Zaanze Schans istnieje kilka młynów z bardzo „mówiącym” nazwami. Ponura śmierć, Stork, Hero Jozuego, i oczywiście, jedynym zachowanym papierni na świecie – Master. Przez wieki, młyn ten sprawił, że świat lepszym papierze. Nawiasem mówiąc, amerykańskiej Deklaracji Niepodległości został napisany na papierze na nauczyciela młyna.

Ale miejsce największej koncentracji młynów stał się miastem Kinderdijk. Są dokładnie dziewiętnaście. I wszyscy są na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Nie tylko, że przede wszystkim w wiatraków Kinderdijk, ponieważ są one także najstarszy na świecie. Niestety, wszystkie te młyny są interesujące dla turystów i od dawna stosowany zgodnie z jego przeznaczeniem. Ale sądząc po wieku, „starsza pani” i pracował jego zasłużoną emeryturę.

Opowieści, napisane kwiaty

Coroczna wystawa kwiatów w Holandii (uderza Blumenkorso) – najbardziej oczekiwane wydarzenie. Trwa to do końca kwietnia, w okresie kwitnienia tulipanów. Parada procesja z Noordwijk do Haarlem ku uciesze mieszkańców i turystów, którzy decydują się na podróż, że nadszedł czas, aby cieszyć się najbardziej spektakularny Flower Show. Miliony róż, tulipanów, hiacyntów i innych kwiatów są przekształcane przez projektantów i kwiaciarni w jasnych rzeźb, które na specjalnych platformach pojedzie czterdziestu kilometrów.

Niektórzy turyści przyjeżdżają do miasta, w którym zaliczki Sasenheym zebrać te niezwykle piękne, ale są rzeźby krótkotrwałe i kruche, z ręką w tworzeniu kompozycji. Zbierz rzeźbę kwiatów – dość skomplikowanej pracy, która wymaga koncentracji. Ponadto, taka kompozycja, która żyje tylko kilka dni, a my musimy zrobić wszystko. Tak, wolontariusze pomagają w tej sprawie jest doceniana.

Po rzeźby są montowane, platforma ruszaj w drogę. Na całym szlaku biegnie wzdłuż krawędzi kolejce tłumy, entuzjastyczne westchnienia i oklaski pozdrowienia każdą piosenkę. Osiągnięcie platformy Haarlem z kwiatami określonych w centralnym placu. Święto trwa aż do wieczora następnego dnia, kiedy to parada kwiatów uroczyście zamyka z fajerwerkami, muzyki i zabawy.

Wszystkie z Holandii, jak kolorowy dywan, łóżko tulipanów. Blumenkorso – nie jest to jedyna wystawa kwiatów, które można dostać. Pokazy kwiatowe są zwijane w całej Holandii, z Haarlem The Fox. Wymiana tulipanów można zwiedzać w Almere i Hillegolme. A jeśli wolisz podziwiać tulipany na dziko, to nie mogą swobodnie podróżować po całym Holandii od krawędzi do krawędzi – to wszystko jest wyłożone pięknym dywanie tulipanów.

„W kraju tulipanów” Holandia, enigmatycznego i tajemniczego, staje się jaśniejsze i bliższe jeśli pójść i spotkać się z opowieści, że spokojny szept kanałów wodnych w Amsterdamie, skrzydła wiatraków na przedmieściach Rotterdamu, Kinderdijk i melodyjnym dzwonienie kubków Deltfskogo niebieskiego fajansu.

load...