Najbezpieczniejszym sposobem, aby schudnąć

Zawartość:

Ani też, że tylko ludzie zrobić, aby doprowadzić swoje ciało do kształtu. Wśród tych narzędzi można znaleźć już nie tylko tradycyjne (białka diety, dieta astronautów) diety, ale także różnego rodzaju leków, herbat, kaw i koktajli, zmniejszenie apetytu i pomóc schudnąć domniemany. Oczywiście, jeśli masz zamiar pozbyć się parę kilogramów, trzeba będzie tylko jeden dzień na czczo i trochę ruchu. Ale jeśli tak rozpoczęła się, że nic nie pomoże, bez dalszej interwencji, należy udać się do szpitala.
Powrót do spisu treści

load...

Dieta. Dwie przeciwstawne poglądy

Sporo ludzi ciągle na diecie, i robią to bez żadnego przygotowania. Jednak nie każdy zwraca uwagę na fakt, że w większości przypadków dieta musi być zatwierdzony przez pracownika służby zdrowia. Więc, co jest dieta? Nie wszyscy, którzy przeszli przez to, będzie w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to, co to dokładnie jest i ile można jeść.

Istnieją dwa podstawowe podejścia. Zgodnie z pierwszym, jest tylko o niskiej zawartości tłuszczu kurczak, cielęcina i ryby. Napoje są dozwolone tylko bez cukru. Druga opcja – jest dieta, w którym wraz z produktów białkowych mogą użyć małej ilości węglowodanów. Pierwszy plan jest uważany za bardzo niezrównoważony i nie pozwala czuć się komfortowo w każdych warunkach. Białko dieta jest obserwowany przez co najmniej 10-14 dni.

C Z jednej strony, wielu autorów diet uwierzyć, że jest to niemożliwe, aby jeść tylko pokarmy białkowe, ponieważ w organizmie w wyniku tego może się zdarzyć nadmiernemu gromadzeniu się produktów rozpadu białek w amino – ketony. Ciężkie jedzenie wpływa również na pracę żołądka, a nawet zmiany zachowań żywieniowych. Najczęściej po spożyciu żywności, która jest bogata w aminokwasy, głód assuaged wystarczająco szybko, a potem bardzo długo uczucie nie podlega zwrotowi. Jednak znalezienie, że w tym bilansu masy zasilania praktycznie nie wzrasta, wielu zaczyna mieć żadnych ograniczeń, nawet jeśli głód nie mają. W rezultacie pacjenci wracają do problemu nadwagi.

Kolejną grupą, wręcz przeciwnie, widzi tylko pozytywne cechy, w tym menu. Najważniejszą ich argumentem jest to, że brak węglowodanów organizm czerpie energię z niczego, a on zacząć otrzymywać ją z tkanki tłuszczowej. Sugeruje to, że dieta na utratę masy ciała jest przystosowany dla osób o bardzo dużej masie tłuszczowej. Mimo to, niektórzy dietetycy, naukowcy wciąż uzgodnić wspólnego zdania, że ​​dieta do utraty wagi powinny być obliczane indywidualnie dla każdego, kto chce schudnąć, jak również jego menu powinno pochodzić z obliczania średniej dziennej wartości kalorycznej, co jest spożytych węglowodanów, a ile czystego białka spożywane codziennie na kilogram masy ciała pacjenta.

load...


Powrót do spisu treści

Właściwa dieta menu za pomocą diety białkowej

Liczne przepisy, które pozwalają na smaczny i obfity posiłek o każdej porze dnia, będzie musiał zapomnieć, bo nikt nie anulował teorii zbilansowanej diety oddzielnie. Jest to korzystne nie tylko do wewnętrznego świata, ale jest wyraźnie odzwierciedlone w swoim wyglądzie. Tak, jak już wspomniano, jest to dieta dla utraty wagi pozwala na możliwie jak najkrótszym czasie, aby doprowadzić swoje ciało do pożądanego stanu.

Tutaj konieczne jest, aby stosować się do zasady, że ciało musi być w stanie deficytu energetycznego. To jest, gdy cały tłuszcz osadza się w różnych częściach ciała zacznie się załamać, bo oprócz niego, nic nie może zastąpić węglowodanów w organizmie.

Jednocześnie, nie stały głód jak we wszystkich innych diet, nie będzie czuć. Wynika to z faktu, że produkt ten, który zawiera białka, przecięte na aminokwasy, więc wzbogacić organizm, że uczucie sytości będzie z wami.

Jednak to nie znaczy, że można jeść chudego kurczaka, ryby lub mięsa z cielęciny w nieograniczonych ilościach. W większości przypadków, może to prowadzić do odwrotnego rezultatu, podobnie jak wiele małych strawnego jedzenia żołądek nie może obsłużyć, to zaczyna się rozciągać i wymagają jeszcze więcej jedzenia. Więc po szybkie waga utrata masy ciała może wrócić.

Jednak dieta i menu powinny być przygotowane na podstawie jego własnego ciężaru.

Aby to zrobić, trzeba będzie również zmierzyć ich podstawową przemianę materii. Jeśli wszystko jest prawidłowo zaprojektowany, można dostarczyć organizmowi stan wesoły, a jednocześnie, pozwalając mu rozkładać tłuszcze zakupione.

Powrót do spisu treści

Jak obliczyć podstawową przemianę materii w spokoju?

W celu obliczenia jak twoje ciało będzie reagować na określonej diecie, trzeba znać swoją postać podstawową przemianę materii. Liczba ta będzie określić liczbę kalorii organizm spędza w spoczynku.

Innymi słowy, jest to ilość energii, która jest uwalniana podczas oddychania przepływu krwi aktywności nerwowej i odnowę komórek i innych procesów życiowych. Do tej liczby należy dodać ilość kalorii, które organizm musi być wydane, a kwota otrzymana wskaże dzienne zapotrzebowanie na energię organizmu. Według tych danych, będzie można uzupełnić menu, a zgodnie z nią, i pochodzą z oryginalnych receptur.


Powrót do spisu treści

Podstawowy metabolizm

Codzienne menu powinny być zrównoważone przez liczbę białek. Po zwykłej czczo, chociaż może to prowadzić do nieznacznego spalanie tłuszczów, a wręcz przeciwnie, wkrótce dostanie się do organizmu manowce. Wyraża się to w tym, że w wyniku każdego posiłku, które zwykle pojawiają się bardzo rzadko, ciało będzie pewna ilość tego przełamać, ale niektórzy nadal odroczone „w rezerwie”. Pomoc nie może być cokolwiek, tak sprytnie ułożone na organizm ludzki.

Z biegiem czasu będzie to prowadzić do wyczerpania organizmu, ponieważ kalorii z pokarmu będzie niższa niż podstawowej przemiany materii, co jest kategorycznie nie do przyjęcia. Na przykład, podstawowy metabolizm jest 1500 kcal. Oznacza to, że dzienna dieta powinna zawierać żywność, wartość energetyczna jest równa tej wartości wskaźnika. Po pewnym okresie swojej wagi zacznie się zmieniać. W związku z tym codziennie menu również będzie trzeba zmienić, co zmniejsza ilość spożywanych kalorii.

Obliczenie materiału sypkiego mogą zostać przeprowadzone w zależności od wagi ciała. W tym przypadku waga w kilogramach pomnożonej przez 0,9 (w przypadku kobiet) lub w dniu 1 (mężczyzna) i nadal być pomnożona przez 24. Wyświetlana liczba pokazuje ile kalorii wystarczy dla substancji sypkich.

Ponadto, liczba ta może być obliczana, biorąc pod uwagę tempo wzrostu, przyrost masy ciała, a nawet życia. W tym przypadku, gdy wzór jest Harris, Benedict. Ani pierwsza, ani druga opcja nie uwzględnia wskaźnik poziomu masy mięśniowej, ponieważ wymaga pełnej analizy składu ciała. Ale jest to możliwe dzięki interwencji personelu medycznego i specjalistycznego sprzętu.


Powrót do spisu treści

Główne menu w diecie białkowej

Do błonnika dieta upadł na swoją korzyść, trzeba jasno zrozumieć i przestrzegać wszystkich jego zasad. W szczególności odnosi się to do liczby posiłków dziennie. Tak, to lepiej nie uciekać się do takiej diety, jeśli nie można poświęcić wystarczająco dużo uwagi do żywienia. Pamiętaj, że koniecznie codziennie, trzeba będzie od 4 do 6 razy, aby jeść. I to nie powinno być żadnego rodzaju przekąski i pełne posiłki. Dlatego eksperci radzą, aby rozpocząć aktywną walkę z nadwagą tylko w wolnym czasie, na przykład podczas wakacji lub urlopu.

Głównym dieta przepisy

Tak więc, na wszystkich etapach posiłku, trzeba mieć jedną z następujących produktów są zawarte w nowym, zdrowym menu. Przepisy posiłków powinna być bogata w żywności białka. Wśród tych produktów są: owoce morza, piersi kurczaka bez skóry, cielęcina lub wołowina, chude ryby, tofu, twaróg niskotłuszczowy, białka jaj 4-6. Wszystkie produkty, z wyjątkiem białek nie powinna przekraczać 200-300 g

Zabrania dodać ostrych przypraw i przypraw, sosów i innych dodatków smakowych, jak również rozważyć recepty, że to wszystko jest smażone lub pieczone z serem i majonezem. Ale nie przesiać przez receptur, które można wykorzystać produkty, takie jak: naturalny sos sojowy, ziół, czosnku, octu balsamicznego lub soku z cytryny. W stosunku do innych środków spożywczych powinny być brane pod uwagę podczas ich używania. Tak więc, do 14 godzin, które mogą stosować produkty białkowe 1-2 porcji złożonych węglowodanów. Należą gryki, brązowy ryż lub owsiane.

Wszystko to przegotowanej wody bez zbędnych dodatkowych. Na tej krótkiej listy produktów dozwolonych węglowodanów zakończyć w menu. Po upływie 14 godzin, możliwe jest stosowanie białek nie-skrobiowych warzyw: ogórka, pomidorów, kapusty, sałaty. Jeśli chodzi o owoce, oprócz smakowitych jabłek i owoców cytrusowych, nie może jeść nic, a w pierwszej połowie dnia.

Pierwsza część pokarmu powinny być pół godziny po przebudzeniu, a ostatni – przez 3-4 godziny przed snem. Tłuszcze zwierzęce nie powinny być na stole, w skrajnym przypadku, nie powinny one mieć więcej niż 30-40 można było używać oleju roślinnego podczas gotowania można dodać go jako przyprawa do sałatek.

Kolejna rada specjalistów, dietetyków jest to, urzeczywistniającym pewne przepisy, w każdym razie nie może smakować jedzenie, i ma znacznie mniej nadużyć techniki napojów z substytutów cukru i każdej chwili jedzenie między posiłkami.


Powrót do spisu treści

Utrata masy ciała za pomocą diety białkowej w ciągu 4 miesięcy

Białko diety dla utraty wagi i stabilizacji wagi jest w następujący sposób. Według niego, w celu osiągnięcia pożądanego efektu wymagane 4 miesiące, z czego 2 są wydawane na pierwsze wdrożenie szybkiej utraty wagi, a pozostałe 2 – konsolidacja i utrzymać zdobytą wagę. Dietetycy zidentyfikowali 72 pokarmów bogatych w białko, które może być spożywany w nieograniczonych ilościach tak długo, aż poczujesz pełny.

Jest to „kryzys” w pewnym sensie proces (dieta) aktywuje proces utraty wagi. Gdy masa zacznie spadać, możliwe jest to w przerwach między czystymi dni białkowych o dniach jedzenia i białka i warzyw diety. Aby to zrobić, lekarze zidentyfikowali 28 rodzajów warzyw, które można łączyć z produktami białkowymi.

Kolejnym etapem, który trwa 2 miesiące, począwszy od faktu, że stopniowo weszły przepisy, w których znajdują się produkty o wysokiej kaloryczności, ale tylko w czasie wakacji. Czwartek to tradycyjny dzień tylko białko. Gwarantuje to, że pacjent jest produkowany przez pewnych zachowań żywieniowych i prawidłowa waga jest regulowana.

Następnie przychodzi etap, który charakteryzuje się tym, że w tym czasie pozwoliło na zastosowanie szerokiej gamy produktów, niezależnie od ich wartości energetycznej oraz ilości, która jest zawarta w nowym menu. Ale w czwartek nadal jeść tylko pokarmy białkowe. Kolejnym warunkiem jest to, że codziennie są zaangażowane w szybki marsz przez co najmniej 20 minut, a jedzenie 3 łyżki otręby owsiane.

Tak, za pomocą wspólnej pracy lekarzy i dietetyków, unikalny sposób skutecznej diety został stworzony przy pomocy których nie można tylko schudnąć, ale doprowadzenia ich wagę z powrotem do normalnych Dzięki nieograniczony zasilania. Sama ilość żywności, które mogą być spożywane, jest już mówić o tym, że nie będą głodować, a zatem nastrój zawsze będziesz dobry, będziesz pełen siły i energii do nowych osiągnięć. W zamian, ciało będzie dziękuję dobry wygląd i samopoczucie.

A te produkty, które pochodzą z licznych przepisów we wszystkich krajach, kultur i pokoleń zjedzone od niepamiętnych czasów, więc przeniósł, to dieta będzie dużo łatwiejsze do odpoczynku. Nie zapominaj, że nawet w połączeniu z minimum aktywności fizycznej wyniku przekroczy wszelkie oczekiwania.

load...