Najbardziej zaawansowany model służby kuponu Mambo24

Usługi kupon wszedł na polski rynek w 2010 roku w amerykańskiej firmy Groupon. Początkowo społeczeństwo jest niezwykle ostrożny o podobnych środków. Było to spowodowane faktem, że w tej chwili nie ma rozwiniętej kultury konsumenckiej płatności bezgotówkowej. Tak, i to było kiedyś nowością, usługi te nie miały charakteru masowego występowania.

load...

Sytuacja zmieniła się radykalnie w ciągu zaledwie jednego roku. Już w 2017 roku rynek majaczyły 16 największych graczy na rynku kuponu. Wśród nich byli przywódcy Groupon, Kupikupon i Biglion.

Zasoby te oferują wygodny interfejs strony, to jest jasne i przejrzyste warunki rabatów zakupowych. I rabaty, że oferowane w tym czasie były najbardziej opłacalne.

Dzisiaj te warunki nie są tak wyjątkowe. Płatność za kupon stwarza szereg niedogodności. Jednak jest to podstawowa zasada wszystkich usług, a żaden z graczy po prostu nie planuje większych zmian.

Rewolucja na rynku kuponów i pojawienie się nowej usługi Mambo24

Brand new Warunkiem nabycia wszystkich kodów kuponowych oferuje platformę Mambo24. Tutaj, każdy zarejestrowany użytkownik może zakupić dowolną liczbę bezpłatnych kodów kuponowych.

load...

Jazda zasób jest dość prosty:

  • Przejść przez rejestrację (w tym możliwe i poprzez sieci społeczne);
  • Wybierz kupon i kliknij „Kup”;
  • Usługa dodaje swój kupon w koszu;
  • Iść w koszu i „płacić” kod (usługę i zapłacić tam propozycje, a więc konieczne jest, aby przejść procedurę „zapłacić” nawet w przypadku nabycia za darmo kupon);
  • Poczta przychodzi liczbę kodów promocyjnych.

Wyjątkowość tego systemu polega na tym, że można uzyskać bezpłatnie do niemal wszystkich kuponów prezentowanych na stronie. Obecnie taki system może być postrzegane tylko w niektórych miejscach i na bardzo ograniczonej liczbie akcji.

Oferuje przejrzystości poprzez Mambo24

Mambo24 – tylko usługa kupon, który oferuje zupełnie przejrzyste warunki akcji.

Większość firm, które oferują kupony rabatowe są zazwyczaj potrzebują PR. Dlatego oni zakładać ceny za swoje usługi. Redukcja kosztów pozwala przyciągnąć uwagę kupujących w przyszłości okazać się dobrą bazę klientów.

Na popularnych serwisach, jest zupełnie inna sytuacja: elementarna firma wskazywać zawyżone koszt usługi lub produktu, a już na jej oferty „rabat”. Taka samowola jest bardzo powszechne, z wielu stron kuponowych sami oferują nadmuchać koszt usługi lub korzystania z biednych jakości materiałów.

Usługa gwarantuje przejrzystość każdej z akcji. Wszystkie wnioski otrzymane są obsługiwane prywatnie i są testowane pod kątem ich wyjątkowości. To sprawia, że ​​obsługa absolutnie przejrzysty w odniesieniu do integralności wniosków.

Dziś w rękach wszystkie karty zająć pozycję lidera.

load...