Najbardziej popularne szkolenia fitness w Polsce i USA

Zawartość

Ostatnio na blogu znanej marki kosmetycznej, w zwykłej rozmowie z dziewczyna fitness znalazłem wręcz objawienie: „Nie kocham ten sport w Polsce.” Tak, smutny, oczywiście, ale wystarczy, aby udać się na metę poza centrum regionalnym, i masz cały szereg ludzi prawdziwych uczuć – od zmianowania palec do skroni, nic odkryte grzebie palcem, a wnioski na spotkanie mieszkańców z wątpliwej piwa. Cokolwiek to było, cynicy twierdzą, że sport, zbyt, a nie jak w USA. Oprócz oglądania Super Bowl, obowiązkowego członkostwa w fitness, masa kultury fizycznej w Stanach Zjednoczonych nie. Czy Australii, że! Istnieje już o 5 rano na biegaczy rekreacyjnych przepełnione. A w Brazylii postanowił uprawiać sport na plaży, i natychmiast podać się do organizmu, i to jest korzystne, aby pokazać. W ogóle, to ile mentalności, tak wiele opinii, porównajmy najpopularniejszą trening zgodnie z wyszukiwarek.

load...

[Powrót do spisu treści]

CrossFit i … trening dla fitness bikini

Nagłe para, co? CrossFit, jak wszyscy pamiętamy – wysokiej intensywności treningu funkcjonalnego, zazwyczaj w grupie, co do zasady – w formacie konkurencji. I to jest „ekstra”, ale nie nadmierne ćwiczenia, aby rozwinąć siłę, elastyczność, równowagę i podstawowych umiejętności motorycznych. Coś w rodzaju przydatności dla tych, którzy są zmęczeni muzyki pop, różowy hantle i nieefektywne szkolenia grupowego.

W Polsce, podobnie jak użytkownicy internetu są bardziej szuka … szkolenia dla fitness bikini. Nasze dziewczyny, to znaczy, że chcą wiedzieć, jak stać się piękną w siłowni. Promujące sport i wiele bikini są kanały video. Na ogół ten sam rozmiar – piękna z natury obdarzony dziewczyna w mini szorty i wykonuje izolację podstawowych ćwiczeń z arsenału kulturystyce. Jednak ona uroczo zmęczony i foul language. I nie zrzucać bomby, a nie, że są wśród CrossFit.

Co zrobić: nic. Chociaż wiem, że paru facetów napisać, że w CrossFit obecnie coraz przejść do szybkiego suszenia i kształt „plaży”, ogólnej tendencji CrossFit – szkolenia, aby być fizycznie przygotowany. A piękno jest w załączeniu.

load...

[Powrót do spisu treści]

Joga i przydatności do

Wideo

W Stanach Zjednoczonych, są one bardzo lubi jogę. I to jest dla tej miłości – rozwój przemysłu Yogo nie jest to, że można znaleźć zajęcia dla nikogo. Począwszy od babć, kończąc dorastających dziewcząt. Istnieje joga, podejście do gimnastyki, jest – do akrobacji. Jest szkolenia dla sportowców niektórych dyscyplinach sportu (bieganie, na przykład, czy trening siłowy), a „zwykli śmiertelnicy z urazami.” I wiele filmów fitness.

Jak dla nas w drugim miejscu popularności jest bardzo niejasne kategoria „pasku pod filmem.” Co jednak ilustruje embrionalny stan branży szkoleniowej osobowych w Polsce, a niezdolność większości ludzi „rozerwać” na pieniądze z budżetu rodziny na wyjazd do klubu fitness. I brak zrozumienia, co robić w klubie fitness czy jesteś do niego, mimo wszystko, nie ma, ale brakowało w sesjach grupowych.

Co jest wspólne: pragnienie, aby „uniwersalne load”, nawet, jeśli spojrzeć … tak, możliwość zrobienia wszędzie

[Powrót do spisu treści]

Insanity … i fitness odchudzanie

Inseyniti już szczegółowo zbadane. A kto jest szczęśliwych posiadaczy telewizji cyfrowej nie widział reklamę Sean T. Wysokiej intensywności aerobic jak amerykańskich kobiet, ponieważ nie trzeba kupować dodatkowego sprzętu, a gdzieś iść. Ale nawet z nią naprawdę schudnąć, nawet w przypadku niewielkich zmian w diecie.

Przydatność do utraty wagi – bardzo niejasne zamówienie. Jeśli zagłębić się bardziej szczegółowo, główny będzie … taka sama lekcja z kanału amerykańskiej i videotrenerov Zuzana Light. W ogóle, to nie jesteśmy różni – popularne szkolenia z minimum sprzętu i maksymalnej

Wynikiem

. Jaki jest wspólny: wszyscy chcą schudnąć, fitness, i zwykle zaczynają się nie patrzeć na abstrakcyjnym zdrowia, a dla „Burning” bardzo specyficznych złogów tłuszczu wokół talii i bioder.

[Powrót do spisu treści]

Szkolenie w prasie i Zumba Fitness

Tu można by pomyśleć, że pierwsze zapytanie w parze – krajowego. Na pewno nie! Okazuje się, że prosty amerykański strasznie zaniepokojony stanem swoich maszynach, potrząsają i wstrząsnąć nimi. Wydaje się, że tak prosta świadomość odporny użytkownika ogromną propagandę w mediach. Tylko leniwi błyszczące amerykańscy dziennikarze nie pisałem, że skała naciśnij „w oderwaniu” od władzy programu jest bezużyteczny.

Zumba – lekcja tańca w choreografii super proste i nie ma specjalnych wymagań co do informacji wprowadzającej. Tak, nawet nie wiem jak tańczyć na nim – ruch jest tak prosty, że mogą one być powtarzane przez nikogo. Ale różni się od razu popularnego klubu my łacinników. Dziś istnieją nawet zumba szczerze obskurnych klubów fitness i cieszy się wielką miłość narodowej. A to – głośna muzyka, pot leje w dół rzeki, wszystkie uśmiechy, co jeszcze jest potrzebne?

Co zrobić: prawdopodobnie dotyczą wyglądu. Zumba coś nie odwija ​​”jak nic”, czyli jako taniec do utraty wagi.

[Powrót do spisu treści]

Biceps szkoleniowe i … aerobic-fitness

Biceps, a wstrząsnąć nie tylko facetów. Wystarczy spojrzeć na Michelle Obamę, a zrozumiesz wszystko. Amerykanki chcą również biceps. Oni nawet nie tak kojarzy się wyłącznie na kształt pośladków jako naszych dziewcząt. W Stanach Zjednoczonych, ważne jest, aby mieć silną rękę i przeszkolenie do tej z pozoru bardzo małej części ciała, przytrzymaj pasek na swoim miejscu ogromnego połysku.

A nasi ludzie są coraz aerobik. No, ale co? Aerobik jest zróżnicowana – od zasilania, aby tańczyć, ich ruchy mógł znaleźć drogę do każdej dziewczyny. Aerobik jest powszechnie dostępny w każdym klubie fitness, a prawie każdy zasób z bezpłatnym siłowni wideo. Inną rzeczą jest to, że mimo wszystko bardziej skuteczne połączenie treningu aerobowego i siłowego, ale jest to nieco inna historia.

Jaki jest wspólny: nie ma również nic. Amerykanki już chcemy być silni, musimy – jak dotąd tylko piękne.

[Powrót do spisu treści]

7-minutowy trening i fitness go-go

7 minut treningu – kolejny pomysł Clan Paleo. Podobno krótkie wybuchy aktywności spalić tłuszcz przez cały dzień jest lepszy niż tępy chodzenie na bieżni. Szczerze mówiąc, powolne tempo – najgorsze ćwiczenia aerobowe, ale także 7-minutowego są różne. Można, na przykład, aby podnieść swój własny ciężar na pasku na klatkę piersiową i przesunąć go w głowę i oddychać głęboko … siedzi na macie. Wszystko jak zawsze zależy od zestawu ćwiczeń.

Kursy tańca go-go są popularne wśród tych, którzy udają się do klubów. Tak, nie ma wellness i konwencjonalna, z alkoholem, papierosami i zdolność do znalezienia bez uciążliwego romans. Ruch w Go-Go – taka mieszanka disco i taśmy-tworzyw sztucznych, które nie mogą jednak wzmocnić uda i pośladki oraz brzuch dokręcić. Jest to główny sekret popularności tych treningów. A nie w chęci znalezienia pracy w klubie.

Ogólnie rzecz biorąc, lista pokazuje, że jesteśmy wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim dobry wygląd. Ale amerykańskie – a nawet siłą. Ale nie jesteśmy przeciwni korzystać za darmo – i to jest wielka siła naszego narodu.

load...