Najbardziej popularne rodzaje prostowania włosów

Zawartość:

Każdy z nas rodzi się z własnej, bardzo szczególnej struktury włosa. Ktoś wspaniałe loki, ktoś po prostu falisty lub idealnie proste. Mężczyźni i to łatwiejsze, ale kobiety zawsze chcą mieć z tym, co mają. Przez ten wniosek, i są idealnie proste włosy. Z dojrzewania, wszyscy zaczynają eksperymentować z nimi, osiągnięcia pożądanego rezultatu w kolorze i prostowanie. W naszych czasach, tyle pieniędzy, że można je wyprostować, a przez krótki czas, a za dzień lub dwa lub dłużej w domu, ale o nich mówimy, dziś nie będzie, tym bardziej, że takie eksperymenty mogą prowadzić do dość smutnego wyniku.

load...

Sprostowanie – procedura jest bardzo trudne i powinno być powierzone wyłącznie do profesjonalistów, którzy potrafią zidentyfikować typ, stan i sugerują, że najlepszym rozwiązaniem jest, aby wyprostować włosy na zawsze.

Nowoczesne metody prostowania kręcone lub falowane włosy głowę kilka w tym artykule będziemy mówić o najbardziej popularnych metod.
Powrót do spisu treści

Sposób chemiczny prostowania

Metoda chemiczna daje wyniki do 3-4 miesięcy, raz mniej, to oczywiście w zależności od jakości metody i struktury, jak i we wszystkich innych sposobów. Ta metoda jest podobna do trwałej ondulacji, znane wielu, ale z odwrotnym rezultatem. Nakłada się na włosy żądaną substancję, a następnie specjalnym składzie substancje te są stałe i uwarunkowane są przetwarzane. W tym celu, tioglikolan amonu, wodorotlenku sodu.

Wodorotlenek sodu – substancja jest bardzo agresywny z serii alkalicznych, przenikając w głąb włosa, zmieniając swoją strukturę, zmiękcza i zwiększa zakres jego okładce. Włosy po tej procedurze są bujne i jedwabista i idealnie proste. Na pierwszy rzut oka wszystko jest bardzo dobre, ale ta metoda jest bardzo szkodliwe, a po stają się suche, łamliwe, tracą elastyczność, wał włosy stają się bardzo cienkie. Poprawi to mały, niezbyt dobrą sytuację środkami redukującymi.

load...

Zamiast wodorotlenku sodu można wykorzystać inny lek – tioglikolany amonową, działa bardziej oszczędnych, ale efekt nie trwa tak długo.


Powrót do spisu treści

Japońska metoda prostowania

Metoda ta została opracowana w roku 2000, ale w tej chwili jest to najbardziej skuteczne, trwałe i najbardziej bezpieczny sposób wyprostować włosy, pomimo faktu, że w tym samym związku.
Jeśli pytasz, „Jak wyprostować włosy na stałe,” że jest to metoda japoński daje bardziej odpowiednią reakcję, bo jak tylko regenerować włosy będą potrzebowały tego leczenia.

Japoński prostowania – to płynie proste włosy bez żadnych uszkodzeń, w przeciwieństwie do pierwszej metody opisanej.

Ponadto, przy użyciu metody japońskiej odbudowuje zniszczone włosy. Fakt, że skład leczenie zawiera unikalny tsistiamin produktów, bogate w białko, które przyczynia się do leczenia i poprawę ich stanu.

Specjalna część rektyfikacyjna przenika nie tylko do wnętrza włosa i jego struktury molekularnej i zmienić w nim więź keratyny. W rezultacie, nawet naturalne loki są idealnie proste.
Metoda japońska ma dwie ważne zalety: wyraźna poprawa, a ich wygląd i stan ogólny, a prostowanie długo.

Trzy rodzaje japońskiego prostowania

Skład pierwiastków sposobu japońskiego zmienia się w zależności od typu włosów natural nielakierowanej malowane suchym i uszkodzenia – Dla wszystkich tych typów określonej kompozycji wskazanych.

Procedura tego sposobu jest bardzo prosta, ale fachowiec master nie przewodzi, wyższa jakość spowoduje. Włosy pokryte specjalną związek do prostowania, w czasie jest zmywany, a potem przychodzi najistotniejszym etapem rektyfikacji. Mistrz wyciąga każdy zamek, próbując wyprostować go całkowicie, a to jest dość długa procedura. Jeśli odbywa się to jakościowo, wynik przekracza wszelkie oczekiwania.
Powtórzyć procedurę sprostowania w ciągu 6-8 miesięcy będzie miał tylko regenerować włosy. I przez cały ten czas, będą idealnie gładkie.

Sposób japoński różni się od konwencjonalnych chemikaliów włosów nie uszkodzonych. Ze względu na fakt, że struktura jest całkowicie odrestaurowany i mogą być malowane i budować.


Powrót do spisu treści

Keratyna prostowania

Efekt keratyny prostowania – od 2 do 4 miesięcy, w zależności od składu i prostownika typu włosów. Zdrowe, lśniące, gładkie włosy – metoda wynikiem który omówi w tej sekcji.

Zdrowe włosy to 88% składa się z keratyny – kompleks białek. Niesymetryczne lub niedożywienie i stres cząsteczki keratyny są uszkodzone, zniszczone, a włosy traci elastyczność, połysk i gładkość. Wagi włosy nie nadają się już są mocno do siebie, włosy są łamane i podarte.

Prostowanie keratyny – nasycenie keratyny w ten sposób. On wypełnia całą pustą przestrzeń w strukturze włosa, przywracając go.

Skład producentów dla keratyny sporo prostowania, ale wielkie kompozycje popytu produkowane w Brazylii i USA. Duża liczba pozytywnych opinii od klientów, którzy korzystali z tych preparatów jest potwierdzone. Technologia prostowania włosów i oba preparaty są podobne. Ale główną różnicą pomiędzy składem brazylijskiej – niewielkiej ilości formaldehydu. Czynnik chemiczny jest uwalniane podczas ogrzewania do pary.
Powrót do spisu treści

Amerykańska konstrukcja i kroki proceduralne

Składniki na amerykańskiej prostowania jest umieszczony w postaci zasadniczo wolnej od formaldehydu, bezpiecznego i rewitalizujące agenta. Amerykański skład jest zazwyczaj nieco droższe niż Brazylijczyka.
Technologia prostowania składa się z trzech etapów:

  • Przeprowadzanie oczyszczania włosów z saldami brudu, kurzu, tłuszczu i nadmiar funduszy do układania, po czym sam włosy stają się bardziej wrażliwe.
  • Zastosowania kompozycji białka i keratyny (część Master odbiera typu włosów) na całej długości, wychodząc z korzeni kilku milimetrów. Razem z tej kompozycji suszy suszarka nieogrzewany powietrza, za pomocą dużej szczotki.
  • Małe pasma wyprostowanego utjuzhkom ogrzewa się do 230 ° C. W ramach takiej ekspozycji temperatury jest uszczelniony białka keratynowego w włosów, zwijaniem się odzyskanego struktury, w szczególności uszkodzenia, nie ma gładką powierzchnię, co daje połysk.

Efekt ten uzyskuje się natychmiast, lecz zakończenie niezbędnych procesów, w strukturze utrzymuje się przez około 3-4 dni, w tym czasie, w każdym razie nie może być myta i poddawany odkształceniu włosów. Chodzi o kołek, elastyczne taśmy, różne terminale nawet niepożądana noszenia czapki.

Powrót do spisu treści

Niewielki dodatek

Jeśli jesteś przyzwyczajony do trwałego farbowania włosy, to lepiej trzymać się procedury. Dodatkowym bonusem, aby uzyskać trwałość podnieść z kolorem, jak jego pigmenty są „zamknięte” we włosach przez długi czas. Po otrzymaniu niezbędnych procedur dwóch tygodni, aby nadać włosom przerwę.

Keratyna prostowane włosy wymagają szczególnej opieki – wzbogacony o keratyny maski i codziennego odżywka. Co najmniej czterech miesięcy, twoje włosy będą wyglądać idealny, przyjemną gładkość i połysk.
Keratyna prostowanie – nie tania przyjemność. Jego cena zależy od długości i waha się od 3 000 do 15 000 rubli. Ale to nie zatrzymuje dziewcząt i kobiet poszukujących zdrowego piękno. Jak zauważył, którzy dokonał keratyny prostowania, wynik jest warto.

W tym artykule opisano kilka rodzajów prostowania długo jeszcze jeden, inny mniej, jakieś bardziej skuteczne, z drugiej – co najmniej to samo odnosi się do potencjalnego uszkodzenia włosów. Niezależnie od wybranej metody, jeśli jest to konieczne, aby włosy gładkie i piękne, to zależy od ciebie.

load...