Najbardziej niezwykłym Hotels of the World

W poszukiwaniu niezwykłych wrażeń, nowych doświadczeń i miejsc, gdzie nie dotarł żaden człowiek wcześniej, niespokojny i ciekawscy turyści hasać na całym świecie. I każdy z nich powie, że najbardziej nudne w podróży jest pobyt w hotelu. Tymczasowe schroniska są bardzo różne, ich cechy różnią się od ascetycznej powściągliwości niemal pretensjonalne luksusu. Ale luksus i doskonała obsługa – nie to, co można dziś zaskoczyć kogoś.

load...

Dla tych, którzy wolą nie tylko podróż do ciekawych miejsc, ale także żyć otoczona niezwykłym wnętrzu, a tam są niezwykłe hotele świata. To gdzie wyobraźnia projektantów i dekoratorów otrzymał carte blanche. A co najważniejsze, że zdali sobie sprawę, że jest tak mistrzowska, że ​​każdy z hoteli sama była atrakcją.

Jest nawet kategoria podróżnych, aby zorganizować wycieczkę dla niezwykłych hoteli na świecie. Wzięli wiele godzin lotów i zarezerwuj pokoje z dużym wyprzedzeniem podróży. Chcąc być kilka godzin lub dni, mieszkańcy tego hobbit otworów lub uwięziona w tym więzieniu komórki zaskakującą kwotę. I te hotele nie tylko duże, ale również cieszą się dużą popularnością. Nie może nawet zatrzymać się niezwykle wysokie ceny za zakwaterowanie. Ale jeśli nie zdecydujesz się na podróż, a wybrali dla siebie właśnie taki niezwykły hotel, ten artykuł jest dla Ciebie.

Shire w Chile

Kto z nas nie jest pogrążony w przygodach z dzieciństwa Frodo Baggins! Chciałbyś spędzić kilka dni w jednym z norek hobbit? Jeśli tak, to jesteś w północnej Patagonii – czy raczej, w Chile. To jest miejsce, gdzie znajduje się hotel Magic Mountain Lodge, jeśli shagnuvshy w rzeczywistości prosto ze stron książce Tolkiena „Władca Pierścieni”: małe okna z białymi zasłonami i bluszcz pokryte małym skalistym wzgórzu. Ale to tylko pozory. Nie musisz żyć w jaskiniach wyciętych w skale. Właśnie z tego hotel wygląda jak prawdziwe góry. I rzeczywiście, na tej górze posiada 13 komfortowych pokoi wyposażonych we wszelkie udogodnienia. Uważam jednak, że jest to możliwe, tylko raz w środku.

Jeśli Chile dla ciebie – bardzo długa podróż, nawet w Europie, istnieją podobne hotele, zakwaterowanie, w którym sam może przerodzić się w przygodę.

Historia i geografia

Wystarczy wyobrazić sobie taką możliwość: przekroczył próg hotelu we Francji, od razu pojawiają się w Ameryce. Czy uważasz, że ta opowieść? Następnie zapraszamy do Airstream! Hotel składa się z kilku małych domów-dostawczych, który podróżował po Ameryce w latach pięćdziesiątych. Wszystko, począwszy od muzyki do najmniejszych szczegółów wnętrza, przypominający mid-wiecznej Ameryki. Małe ogrody, rozbite w każdym wagonie, bibeloty – wszystkie obecne i zebrano projektantów wnętrz w całej Ameryce. Tak, to uczucie, że wystąpił nie tylko w innym kontynencie, ale w innym wieku, tak pełne, bez hipokryzji i fałszywego poczucia affectedness, może się wydawać, że gdzieś już przeszedł przez otwór czas.

load...

Równoległy świat

Poczucie, że poza zwykłym szwedzkim domu z dachówką, szanowanej Swede marzenia, jesteś w świecie równoległym – czy raczej w podwodnym, odwiedzić Cię w hotelu „Utter Inn”. Gdyby prawo hotel-dom na wodzie i schodząc klapę w podłodze schodów prowadzi do sypialni, która znajduje się pod wodą. Jeśli spojrzeć przez szybę w żeglarstwie obok podwodnych mieszkańców jeziora, uczucie, że jesteś pod wodą. I nie za grubym szkłem, a tak po prostu, jesteś – jeden z pływania ryb przez. Powiedz mi, gdzie indziej nie czuję się tak pełną jedność z elementem wody? W tym podwodnym królestwie może leżeć na łóżku i spać spokojnie, bez strachu, w przeciwieństwie do ryb, które mają być przeniesione.

Dzięcioł gniazdo

Od podwodnych głębinach bliskich do nieba, gdzie można poczuć się jak dzięcioł w upierzeniu. Jest to i zaoferuje Ci nie daleko od Sztokholmu, Vasters Central Parku. Wśród wszystkich hoteli, architekci będą już osiadł w drzewo, Woodpecker – najbardziej niezwykłych hotelu. Dopiero potem, dziesięć metrów nad ziemią, będzie oferowana do życia w domu dzięcioła. Wspinaczka po schodach będzie można zabrać na noc w swoim pokoju. Pomimo faktu, że dom wygląda prawie zabawkę, aby gniazdo stylizacji kompletnym ptaka rozsądne Szwedzi nigdy nie osiągnął. Oznacza to, że wszystkie standardowe udogodnienia w pokoju są obecne cywilizowany człowiek. Jednak na szczęście dla ciebie, kolacja będzie kosztować bez larw i chrząszczy, chociaż obsługa pokoju dostarczyć dość nietypowy sposób: w dużych koszach na liny. Więc nie martw się, dzieło mistrza Dzięcioł szok, coraz żywności z kory drzewa, nie masz. Wszystko, jak mówią, jest dobre z umiarem, a nawet egzotyczne.

Hipoalergiczny hotelu

Pył i opary miasta, wełny swojego ulubionego kota-in-law – Twój najgorszy koszmar? Wtedy jesteś we Włoszech. To właśnie tutaj, w Dolomitach, w miejscowości Saltriya, hotel znajduje się jedyny na świecie, dla tych, którzy cierpią z powodu alergii. Nazywana jest hipoalergiczny Oasis – hotel „Tirler Dolomites Living Hotel”. Wszystko, począwszy od materiałów, z których można zbudować hotel, a kończąc na żywność, sprawdzone, przyznane certyfikaty, a na pewno nie spowodować atak alergii. Nawiasem mówiąc, niektórzy turyści przyjeżdżają tu specjalnie, aby czuć normalnie bez leków. Ale ukochany kot swojej teściowej będzie musiała opuścić dom. Ze zwierzętami w tej oazie dla osób cierpiących na alergie nie są akceptowane.

Nawiedzony dom – proste!

Zanim cokolwiek można myśleć z właścicieli hotelu, aby przyciągnąć klientów! Nawet duchy tych przedsiębiorczych ludzi, mówią, poćwiczyć swoją krew i chleb. A jeśli dodać do ducha prawdziwej miłości sentymentalnej historii o rannych, dostać „hotel Golden North”, znajduje się na Alasce. To gdzie duch żyje na stopie, który wędruje przez korytarz. To dziewczynka Mary, której narzeczony poszedł do kopalni, a więc ponieść trwoni regeneracji złoto w salonach, zapomniał o swojej narzeczonej. Mary umarła, ale nie wierzy w zdradę kochanka, a teraz przemierza korytarze hotelu, płacz i płacz. Coś w tym powie właścicieli hotelu. A obecność ducha, można sprawdzić samemu. Jeśli brakuje emocji, idź do nich na Alaskę.

Światło niezniszczalne on oświecić naszą drogę do nieskończoności

Te słowa, albo o czymś takim, szepcząc do ucha swego ukochanego mężczyzny, jako pierwszy wpadł na pomysł, aby zorganizować romantyczną randkę na latarni. W przeddzień ósmego marca wizyta Heceta Head Hotel w USA będzie najbardziej romantyczny prezent. I jesteś na okazję nie tylko do ustalenia romantyczną randkę w latarni morskiej, ale także do życia kilka dni w luksusowym pokoju z tego hotelu. Gdzie każdy pokój ma swoją historię, bo latarni, bo aż ponad 200 lat. Na niemal królewskiego blasku każdej z sal można skomponować legendy. Ale to nie tylko i nie tyle dla luksusowych turystów przyjeżdża tutaj. Zaletą rozpoczyna się o zmroku, gdy potężne cięcia wiązki przez ciemność boiska, oświetlając drogę do nieskończoności. A jeśli znajdziesz się tu w grudniu, będzie to świadczyć rzadki spektakl – wieloryba migracji.

Idź do klasztoru

Pamiętaj groźbę jednej z postaci z kreskówek iść do klasztoru? Tak więc, jeśli na wycieczkę na fantazyjnym hotelu, masz możliwość, aby to zrobić! Oczywiście, chwilowo bez ryzyka pozostanie na zawsze w murach klasztoru ścisłym. Ten hotel znajduje się w Meksyku, to Sonesta Posada del Inca Yucay. W pewnym momencie w ścianach terakota hotelu był klasztor Zakonu Santa Catalina. Jedyne, co pozostało dziedzictwo Zakonu – to same ściany i, być może, niezwykły spokój, sniskhodyaschee do każdego gościa. Komórka przekształcił się w komfortowych pokojach, gdzie można odpocząć, ciesząc się cicho.

Dwarf Cave

Niezwykłe hotele, jak się okazało, mogą być organizowane nie tylko pod wodą lub na drzewie, ale także pod ziemią. Jeden z nich znajduje się w ogromnej jaskini w Nowym Meksyku. Ta „Cave Kokopelli za”. Być może najbardziej znany hotel, położony w jaskini. Pomimo faktu, że ściany znajduje się zaplecze kamienia na najwyższym poziomie. Jedyną wadą jest to, że aby dostać się tutaj chodzić, niosąc ze sobą swoje torby. A więc właściciele uprzedzenia że bagaż powinien być minimalny, oczywiście, jeśli perspektywa poczuć się jak muł opakowanie nie jest jednym z podstawowych elementów planowanego przygodzie.

Prawie Camelot

Jeśli jako dziecko czytał entuzjazmem rycerskość i marzył przynajmniej raz poczuć się jak damy piękne lub szlachetnego i dzielnego rycerza – jesteś w Australii, a dokładnie – w hotelu „Tintagel Nudist Resort”. Tutaj można poczuć się jak jeden z rycerzy Okrągłego Stołu. I za to, że nie trzeba umieścić na ciężki pancerz, jeśli nie chcesz. Ale wszystkie zabawy i wnętrze samego hotelu, a raczej małe wygodne domki, przepojone duchem czasów rycerskich, która nie ma wpływu na komfort hotelu. Wtedy ty i sądy, a także basen i innych nowoczesnych rozrywki, otoczony dziewiczej przyrody.

0

W jednym

Wśród niezwykłych hotelu jest taka, że ​​można wybrać lokalizację dla umieszczenia zgodnie z nastrojem chwili. Te hotele obejmują Nowa Zelandia „Woodlyn Park”. Jest to okazja, aby zatrzymać się w tym samolocie lub przebywać kilka dni w samochodzie pociągu. Można zejść do podziemia i stać się mieszkańcem dziury ze wszystkimi udogodnieniami poziomie pięciogwiazdkowym. Ponadto, istnieje wiele znanego novozeladtsev dla rozrywki, takich jak stado owiec lub ścinania przy użyciu tego pióra Owczarek. Można podróżować statkiem po rzece. Byłoby to pragnienie, i nie jest rozrywką dla wszystkich smaków. W porównaniu do wielu innych hoteli w swoim rodzaju, pobyt w „Woodlyn Park” hotel nie tyle trafić do kieszeni.

1

Fancy hotele – nie przystępność miejsc na pobyt, ale jeśli chcesz, aby pobyt ekscytujące i niezapomniane jest na pewno warto odwiedzić co najmniej jeden z nich. Że takie rodzynki i uzupełnia najważniejszą wartość każdego podróżnika – skarb niezapomnianych wrażeń.

load...