Najbardziej niezwykłe pozycje sex

Zawartość:

Seks wirtuoz? Tak, bez wątpienia, dziś, wielu powie, i pewnie stwierdził, że doskonale wiedzą, co najbardziej niezwykłe seks. Po tym wszystkim, oryginalny sexy stanowią dziś jest praktykowane przez cały czas – zaawansowana publiczna jest wręcz zalecane. Bo seks, który jest tylko kilka lat temu, po prostu „nie” z kategorii ograniczonego wulgarności nagle przeniesione do kategorii aktu twórczego.

load...

Natychmiast ci, którzy naprawdę chcieli, aby stać się geniuszem seksualną, mocno zaczęli badać wszystkie aspekty seksu i zaczęła korzystać z najbardziej niezwykłych pozach. Okazało się, że wiele z tych artystów, a wszystkie one są nie tylko dla młodego pokolenia. Obecnie, w związku z tym znaczna część zarówno pilaw z dumą oświadcza: „Wiem wszystko oryginalnych pozycji seksualnych i zawsze może dokonać partnerki (lub partnera) lecieć do nieba!”

Co możemy zrobić w seksie?

Czy Ty też uważasz, że wiesz wszystko oryginalnych pozycji seksualnych? Niestety, nie jest to nic więcej niż tylko złudzenia. Cokolwiek może być zorientowany w tej kwestii, co do zasady, że nawet nie podejrzewasz prawdziwą różnorodność sposobów zaloty dwóch. Po tym wszystkim, seks – rówieśnikiem ludzkiego. Człowiek – wielki marzyciel. A dla milionów lat jego istnienia, że ​​wynalazł wiele unikalnych opcji seksualnych, że wielu z nas nie może sobie nawet wyobrazić przyjdzie!

load...

Cóż, trzeba przyznać, że ograniczamy się do intymność? Dobrze, pięć, a nawet pozycja dziesiąta, a jednocześnie uważamy, że wszyscy są świadomi błony wewnętrznej i zastosować wszystkie możliwe postawy. I nie bez powodu. Bo seks – to działa, i przyjemność prawdziwych impulsów twórczych, jak wiemy, nie jest porównywalna do niczego innego.

Kurtyzany … Cóż, wydaje się, że wiedzą, co może zrobić, to dlaczego nie każda kobieta wiedzieć? W końcu długie lata bliskości z ludźmi (jeśli nie jesteśmy notorycznie puritanki), byliśmy w stanie zbadać wszystkie jej niuanse. I oni wszyscy, jak, znamy już spore doświadczenie w tej dziedzinie naszego życia kobiecie …

Wydaje się być. Jednak nawet doświadczony kobiety żona często co najmniej kilka razy, ale wizyta (no, no, no, nie uczestniczył, a tylko marzyć o odwiedzenie!) Dom publiczny. Ale dlaczego, dlaczego? Po tym wszystkim, staramy się tak trudne do zrobienia wszystkiego, co ukochany był w pełni zadowolony i staramy się uzupełnić, naszym zdaniem, niezwykłe pozycje podczas seksu!

To bardzo proste. Sex – nie jest tylko aktem fizjologicznym. Sex – jest zręczne umiejętności, które musi zostać przeszkolony przez długi czas. W tym samym czasie spędzonym na szkolenia rekompensuje siebie później. Ponieważ wirtuoz seks ze swojego faworyta – to także absolutną fortunę. Szczęście, trwające wiele lat! A podstawą tego – zdolność do tego, co wyszkolonymi kurtyzanę.

Umiejętność jest … Och !!! Uważaj, tym silniejsza płeć! Wszelkie nietypowe pomysły na seks to nie zastąpi! „Ale co to coś wiedzą !!” – Buntowaliśmy! seks oralny? Więc nie przegap! I słodkie zastępować się do tyłu, na boki, stojąc, leżąc – jak chcesz. Cóż, znowu, jeśli nieskompleksowane w tej materii. Spośród tych, którzy dręczą kompleksy, osobną rozmowę. Więc dlaczego nasi ludzie marzą o czymś innym?

Co ludzie chcą

Nasi ludzie są w większości – ludzi, którzy chętnie czegoś wybitnego. A pierwotne pozycje sex dla nich są tylko manifestacją „wybitne”. I wielu z nas, drodzy kobiet, wiemy, czym one są, to oryginalna pozycja w seksie? Cóż, szczerze mówiąc – nie. Ale kurtyzaną znać. Przeszkoleni. Dlatego przyciąga jak serce i całe ciało pieszczone przez ich mężczyźni.

Oczywiście, pracują zawodowo i są świadomi wielu, wielu pozycjach dotyczących seksu. W związku z tym, może dać przyjemność tylko do korpusu wtykowego. I to jest – nasz wielki atut. Ponieważ każdy człowiek rozumie to i głęboko żałował, że ukochana nie jest tak mistrzowska posiada niezwykłą seks. A czasami nawet nie podejrzewają, kim naprawdę jest.

I uczyć go czasem jakoś nie bardzo wygodne. Po tym wszystkim, nie każdy z nas spróbować spojrzeć przychylnie jego Błogosławiony związać ręce do tyłu łóżku pasa lub wspiąć się na krzesło najbardziej niezwykły sposób!

I na próżno. Ponieważ większość niezwykłe seks może dać niebiańskie szczęście dla obu partnerów. A jeśli te partnerzy – Małżonkowie, którzy żyli w małżeństwie od lat, najbardziej nietypowe pozy seks, mogą odświeżyć ich życia intymnego. Poza faktem, że pozycje te przyczynią się do nowej miłości, są one również znacząco wzmocnić małżeństwo.

Więc zacznijmy od tych twórców i odkrywać nieograniczone przestrzenie sexy! I zaczynamy się uczyć najbardziej nietypowe pozycje seksualne, aby stworzyć swoje dzieło na tej podstawie. Dla każdej pary, mając tę ​​wiedzę, można wybrać pozy, które przynoszą najwięcej przyjemności, i wymyślać je w oparciu o czymś nowym. I dla każdej pary jego wyboru zależy od osobistych preferencji i smaku. Zgadzasz się? Potem idź!

load...