Najbardziej niesamowite atrakcje Japonii

Zawartość:

Japonia, jako mały stan wyspa, ma ogromny potencjał gospodarczy i bogate dziedzictwo kulturowe. To niesamowite, jak hojna natura obdarzyła ten region, a położenie geograficzne pozwala nam obserwować zmianę czterech pór roku. Zabytków i nowoczesnych osiągnięć technicznych dogadać w cudownym kraju.

load...

Japonia Atrakcje zróżnicowane i niezwykle ciekawe, a co roku można oglądać niekończący się strumień turystów i osób podróżujących, którzy chcą odwiedzić ten kraj.

Powrót do spisu treści

Japonia Historyczne zabytki

Ciekawe miejsca Japonia są tak zróżnicowane i liczne, że byłoby lepiej, aby dokonać podziału warunkowego do wizualnego przeglądu jamy ustnej. Dla miłośników antyków i eleganckim stylu, zaleca się odwiedzić Zamek Himeji, znajdujący się u podnóża malowniczej Hime w prefekturze Hyogo. Instrument ten jest echem czasów samurajów, który został wpisany na listę UNESCO w 1993 roku jako obiekt światowego dziedzictwa UNESCO. Został zbudowany w 14 wieku i przez dwa wieki przetrwały liczne bitwy.

load...

Kiedy budynek przeszedł w ręce wodza Toyotomi Hideyoshi, oprócz murów, prawie nic. W okresie 1601-1609 gg. Zamek przeszedł rekonstrukcję, w wyniku czego pojawiła się elegancka wieżę składającą się z siedmiu kondygnacji, a ponadto cała masa wież wartości pomocnicze. Można zauważyć, że budynek został zaprojektowany w celu ochrony przed ewentualnym atakiem: z wieżowców można prowadzić nadzór i przylegający ogród podzielony jest na skomplikowanych ścieżek Labirynt ślepych zaułków.

Inny podobny pomnik, zlokalizowany w prefekturze Nagano, nazywa Matsumotodze (Matsumoto Castle). Obiekt został zbudowany w epoce Sengoku, ma główną wieżę w pięciu etapach i przeciągnął się jak skrzydła, wysokich elementów bocznych. Warto zauważyć, że cały budynek ma czarny kolor w kolor i kształt budynku sprawia wrażenie ptaków unoszących się tak, że ten rzadki obiekt nadal jest nazywany „Crow Castle”. W tej części budynku jest nazywany „księżycowy komór”, ponieważ nie został zabrany do obserwowania ruchu ciał niebieskich.

I, oczywiście, należy zauważyć, jako japońskich zabytków historycznych i kulturalnych Pałac Cesarski w Tokio. Struktura ta została stworzona w ciągu wieków, że nastąpiły zmiany wraz ze zmianą tendencji rządowych i politycznych w kraju. Cesarz mieszkanie ma powierzchnię około 7000 m, a część budynku opiera się na tradycjach ludowych, a druga – według kanonów architektury europejskiej. W okolicy jest otoczony pięknym ogrodem, a ponadto znajduje się kolekcja muzeum cesarza i skarbiec z atrybutami władzy.


Powrót do spisu treści

Zabytki Japonia religijne

Wśród zabytków religijnych znaczenia szczególnego zainteresowania znajduje się w Nagasaki Sanktuarium Konfucjusza . Ta świątynia została zbudowana przez architektów z Wielkiej Chinach oraz gruntu, na którym stoi budynek, należy do określonego kraju do dziś. Mauzoleum wybudowano w celu szkolenia, który nauczył się podstaw konfucjanizmu.

W tle, obecnie mieści się Muzeum Historii Chin, a także wystawione są tu różne modele wynalazków Chinach i mapami przedstawiającymi trajektorię Wielkim Jedwabnym Szlaku. Zewnętrzne ściany są ozdobione rzeźbami reprezentujących zwolenników Konfucjusza.

W Japonii, nie są ważne w naszych czasach świątynie różnych wyznań. Na przykład, Zenko-ji u podstawy której dorastał słynnego miasta Nagano, odnosi się do szkół buddyjskich Dzedosyu i Tendai. Odbywa uwielbienie rzeźbę Wielkiej Buddy, to relikt koncert nawet sług klasztoru raz na 7 lat. Sama konstrukcja składa się z kilku budynków, które są umieszczone na jasnej stronie prowadnicy. Uroczyste Brama i sali do modlitwy dokonanych na liście skarbów znaczeniu krajowym w Japonii.

Świątynia Kinkakuji – „Złoty Pawilon” – to obiekt należący do szkoły Rinzai kierunku Zen. Ten budynek wykorzystywany jako repozytorium relikwii Buddy. Świątynia jest pięknie urządzone wnętrze „złotą”, a od pawilonu widać na sąsiedniej wyspie jeziora.

Wśród zabytków wartości Shinto można zauważyć Meiji Jingu sanktuarium. Jest to największa budowla tego obszaru znajduje się w prefekturze miejskiej. Ta świątynia została wybudowana na cześć cesarza Meiji i jego żony w unikalnym stylu architektury Nagaredzukuri gdzie korzystanie z cyprysami. Budynek otoczony jest pięknym ogrodem, stworzony przez zwykłych ludzi z całego państwa w pamięci ukochanego przywódcy. Tam posadzono ponad 100 000 gatunków roślin (krzewów i drzew), a także w świątyni, jest skarbnicą muzeum, wybudowana w stylu Adzekuradzukuri.

Powrót do spisu treści

Atrakcje przyrodnicze

Mount Fuji jest szczególnie popularne wśród Japończyków. Tutejsi ludzie mają takie powiedzenie, które brzmi dosłownie tak: „. Nigdy nie wspinać się na górę – to jest głupie, a nawet dwa razy – głupie” Wyrażenie to można wyjaśnić w następujący sposób: jeden, który nie miał szansę wspiąć się na górę Fuji i którzy boją się zrobić wiele do stracenia. Osoba, która miała szczęście, aby przejść na górze, stale wyciągnąć znowu i znowu, i to jest przypisana do głupoty.

Wysokość tej naturalnej arcydzieło stworzone przez erupcji wulkanicznych skał, wynosi około 4 000 km. Sezon podnoszenie góra jest w lipcu i sierpniu, kiedy jest najmniej nagromadzenie mgle, a pogoda jest na ogół korzystne dla wynurzania. Na górze kamfora, ale czyste, a wzrostem temperatury powyżej 10 ° C, więc jeśli podniósł wzgórze lepiej zaopatrzyć się w ciepłą odzież.

W Japonii istnieje wiele dużych parków, takich jak Ueno, Koraku-en, en Kenroku i Kairaku-en, a ostatnie trzy są najbardziej znane ogrody, które są tworzone na zasadach idealnego krajobrazu. Miłość miejscową ludność do takich miejsc ze względu na swoje tradycje, które stały się podwaliną dla hołd dla otoczenia. Japończycy mają taki nadzór piękne zwyczaje kwiat wiśni – Hanami i Momiji festiwal jesień, kiedy ludzie zbierają się w parkach, aby zobaczyć wielobarwny dywan z liści.

Również znany park botaniczny w Hiroszimie, gdzie prezentowane in vivo w wielu egzotycznych roślin. W ogrodzie drzew oliwnych Usimado jest jednym z największych rezerwatów przyrody, w których znajduje się ponad 2.000 próbek.

Japonia Atrakcje są tak liczne i ciekawe, nie jest zaskakujące, że przepływ turystów i osób podróżujących w tym obszarze nie jest zmniejszona. Jak pokazują statystyki, każdy, kto odwiedził przynajmniej raz w Kraju Wschodzącego Słońca, przyjadę tu ponownie co najmniej raz w życiu.

load...