Najbardziej komfortowe postawy do seksu analnego

Zawartość:

Temat seksu analnego już dawno przestał być tematem tabu. Coraz więcej kobiet i mężczyzn interesuje właśnie ten rodzaj kontaktu seksualnego, próbując doprowadzić urozmaicenie swojego życia seksualnego. Powszechne przekonanie, że seks analny jest rozkoszą jedynym partnerem, głęboko w błędzie – jeśli podchodzimy do tej sprawy z umysłem, to kobieta może doświadczyć szybki orgazm z seksu analnego. No, a przynajmniej dostać dużo zabawy. Jak oni to robią? Tak, po prostu dać ci doświadczeni, partnerzy pacjentów, którzy od dawna przeszkoleni ich dziewczynę do pieszczot analnych.

load...

Jeśli podczas seksu analnego kobieta przeżywa ból nie do zniesienia – to znaczy, że coś jest nie tak. Albo, że jest fizycznie i psychicznie przygotowany do procesu lub wybrano niewłaściwy postawę do seksu analnego. Po tym wszystkim, każdy z nas ma swoją własną fizjologią, która wymaga indywidualnego podejścia. Pose, korzystne dla jednej pary może być doskonale przeciwwskazany do drugiego. Wymaga cierpliwości, praktyki i taktu ze strony partnera. Ale jeśli już zdecydowaliśmy się na podobnym doświadczeniu, wszystkie te przeszkody można pokonać: najważniejsze – jest, aby nauczyć się zrelaksować i cieszyć się nowy rodzaj stosunków seksualnych.


Iz umysłu – porządni ludzie

Jeśli nadal uważasz, że seks analny – paskudne rzeczy i są zaangażowane tylko zboczeńców, głęboko myli. Wierz mi, większość znajomych już próbował tego rodzaju stosunków seksualnych. To nie jest jakiś sposób, aby głośno powiedzieć, ponieważ opinia publiczna jest nadal obwinia którzy wyraża pasję do odbytu. Jest to uważane za brudne, wulgarne, zabronione. Ale jeśli ktoś mówi, że lubi seks analny, to „dziwne” ludzie przymykają oko – silny połowa ludzkości odpuszczone taką słabość. A jeśli ta sama deklaracja uczyni kobietę, wiele osób uważa, że ​​albo nieprawidłowe lub skorumpowana. Dlatego większość kobiet, umożliwiając ich mężów do „zakazanego owocu”, milczą o tym w tkaninę, z obawy ponoszenia gniew moralistów.

Większość mężczyzn potajemnie chcą zrobić ze swoimi partnerami w tego rodzaju seksu, i ma kilka przyczyn. Po pierwsze, fizjologiczne odczucia. Nie jest tajemnicą, że silniejsze mięśnie pochwy objąć męskiego członka (w granicach rozsądku, oczywiście), tym więcej przyjemności człowiek dostaje od seksu. Niestety, wiele kobiet jest fizycznie niemożliwe, aby zmniejszyć mięśnie pochwy, dzięki czemu doznania partnerki seksualne są bardzo dalekie od ideału. Ponadto, te mięśnie mogą odpocząć po porodzie lub z powodu choroby. W tym samym odbytu partnera seksualnego dostaje całą gamę uczuć – tak naprawdę jest bardzo wąski, a to jest miłe.

load...

Po drugie, mężczyzna odwrócił się na myśl, że jest to absolutnie zabronione najechać miejsce i „podwładnego” dla kobiety najbardziej niewiarygodny sposób. Dążenie do dominacji – we krwi jakiegokolwiek przedstawiciela silniejszej płci i że posiadał kobietę w ten sposób, pozwala mu poczuć się jak prawdziwy macho. Ale to nie znaczy, że mając zajmuje się seksu analnego z kobietą, od razu przestaje szanować ją jako osobę. Przypisywane partnera z pogardą, jak to możliwe i po normalnym seksem pochwy – to wszystko zależy od relacji między partnerami. Jeśli człowiek kocha i docenia jego kobieta, fakt, że jest zaangażowany w seks analny z nim, tylko aby wywyższyć jej w oczach.

Być może twój mąż ani razu nie wspomniał o seksie analnym. Czy to znaczy, że jest obojętny na to? Być może to jest rzeczywiście tak, a może i na czole wyraźnie mówi „nie pasuje, ale będzie to zabić!” Kto chce przekazać w oczach żony niewdzięcznej brute i zboczeniec? Ale jeśli jesteś kilka razy identyfikowanie Jego Najświętsza oglądanie nieprzyzwoitych zdjęć w czasopismach na temat seksu analnego, należy poważnie rozważyć. Dlaczego nie oferują go (jakby przez przypadek), aby wypróbować ten nowy rodzaj stosunków seksualnych? I nie bój się, że mąż uzna cię za szalony – każdy człowiek chce zobaczyć żonę w seksie, emancypację kobiet. To tylko jego oczy zapalają się, kiedy zdaje sobie sprawę, że będzie w stanie zrealizować swoje skryte marzenia i fantazje do życia!

Stwarza różne potrzeby, różne postawy są ważne

Pozuje do uprawiania seksu analnego trochę różni się od elementu do tradycyjnego typu stosunków seksualnych. To wszystko zależy od fizjologii, stopień doświadczenia i osobistych preferencji. Jeśli właśnie rozpoczął naukę radości seksu analnego, to lepiej poświęcić cały akt w jednym dogodnym miejscu dla Ciebie – to pomoże Ci raz jeszcze, aby nie zranić zwieracz. Jeśli jesteś bardzo doświadczonym i już dawno nauczył się cieszyć seks analny, nic nie uniemożliwia zmianę postawy podczas stosunku tyle razy, ile chcesz.

 1. Jeśli angażują się w seks analny po raz pierwszy, to idealna an_1cja „z boku”: Partner leży na boku tyłem do partnera. W tej an_1cji, będziesz miał wiele zalet. Po pierwsze, an_1cja nie jest zbyt wygodne wprowadzenie elementu pełnej długości, a z drugiej strony, będzie w stanie kontrolować ruch partnera. W tym przypadku, będzie mógł odejść, jeśli nie zatrzymać aktu seksualnego, jeśli nagle odczuwać ból i dyskomfort. Dyskusja na temat sytuacji z partnerem uprzednich: musi działać, aby przerwać swój pierwszy wniosek.
 2. Jeśli facet jest zbyt długi członkiem i boisz się bólu, spróbuj „an_1cja misjonarska”. To jest, gdy kobieta z dołu, a mężczyzna na górze. Nawiasem mówiąc, trochę historii: gdzie an_1cja ta zawdzięcza swoją nazwę. Podczas kolonialnych podbojów w Afryce przyciąga wielu Europejczyków misjonarzy. A jeśli praktycznie wszystkie tubylcy, uczenie się z doświadczeń zwierząt, płeć w tym samym miejscu – kobiety na czworakach i człowiek za wielu misjonarzy przybyłych zaskoczył miejscową ludność „dziwne” pozować do seksu. Kobieta jakoś leżała na plecach, a mężczyzna w pocie czoła pracował. Pry Afrykanie byli zszokowani tym braku racjonalności i nazwał to stanowić „misjonarza”.

  Tak więc, w odniesieniu do tej an_1cji jest dla seksu analnego, jest idealny dla kobiet, które boją się całkowitego zanurzenia członka w odbyt. W takim położeniu, aby wykonać tak, że nie jest łatwe. Jednakże, nie jest w tym położeniu i minusów. Po pierwsze, kobieta dosłownie wyciska swojego partnera i nie jest w stanie ani unik lub przenieść się w przypadku niewygodnych uczuć. Po drugie, ludzie nie lubią tej an_1cji, ponieważ wymaga od nich trening fizyczny. Jest to test wytrzymałości: Czy człowiek jest w stanie doprowadzić do końca akt, robi ćwiczenia „ściskanie” ….

 3. Wiele dziewcząt, jak tego samego an_1 „na czworakach”, tak umiłował ludzi w Afryce. Stanowisko w Bozeman, w którym nie jest partnerem, pozwala człowiekowi wejść do odbytu pełny, a jeśli dziewczyna jest gotowa do procesu, to zarówno dostać dużo przyjemności. Ale nie zapominaj: seks analny różni się od pochwy fakt, że nie ma miejsca na szybki tarć. Zapytaj człowieka, aby wprowadzić element powoli i ostrożnie. Przyspieszenie ruchu miał tylko za jego zgodą.
 4. Kolejna ciekawa an_1cja: dziewczyna leżąc na brzuchu, jej partner wchodzi od tyłu. W tej an_1cji, partner czuje, że ze względu „na łasce” partnera, podczas gdy psychicznie wyklucza odpowiedzialność za to, co się dzieje. Jej jak „brania” bez jej wiedzy, która dodaje pieprzu w doznań. Człowiek nie widzi jej twarz, a ona może całkowicie odpocząć i cieszyć się proces.

  Ponownie, to stanowisko jest w stanie doprowadzić kobietę pełną satysfakcję z dowolnym fizjologicznej strukturze odbytnicy: męski członek obejmuje bardzo wygodne pod każdym kątem. Są kobiety, które często nie praktykują tę pozę do seksu analnego tylko dlatego, że bardzo szybko dojść do szczytu rozkoszy.

 5. Stanowią dla pań z doświadczeniem: siedzi na partnera do niego. Z jednej strony, kobiety w tej an_1cji jest możliwe do kontrolowania głębokości członu zanurzenie, z drugiej strony – nie mogą utrzymać się na wadze i narządów męskiego dzięki. Jeśli nie boją się drugiego punktu – że to stanowisko jest dla Ciebie. Mężczyźni po prostu uwielbiam to miejsce, ponieważ mogą obserwować twarz swojego partnera w trakcie procesu.

  Co więcej, ich ręce otwarty dostęp do łechtaczki i innych czuciowych obszarów ciała. Jednak główną wadą tej an_1cji jest to, że kobieta może się zmęczyć i iść dalej, a będzie to na pewno boli ją, by odpocząć i dobrze się bawić. Tak więc, jeśli nie są przyjaciółmi ze sportem i masz tyle, że warto było wybrać inną an_1cję do seksu analnego.

 6. Wspaniała an_1cja: kobiety stojącej tyłem do partnera, pochyla się i opiera ręce na dowolnym dogodnym obiektem. Może to być stół, z tyłu kanapa, ściany – słowem, wszystko, tak długo, jak czujesz się komfortowo. A jeśli weźmiesz tę an_1cję przed lustrem, a następnie oba otrzymują podwójną przyjemność z procesu iz kontemplacji swoimi ciałami. Można obrócić miednicę i łuk plecy tak, że penis wchodzi do pożądanego kąta – tak zminimalizować ewentualny dyskomfort.

Rodzaje an_1cji seksualnych dla seksu analnego zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni. Można również zaskoczyć partnera, oferując to zrobić na wysokim krześle w barze. Przysiada na krześle, wypycha dupę tak daleko, jak to możliwe, brzuch leżącego na siedzeniu. Stopy mogą być umieszczane na krześle wsparcia, ręce trzymając się bar i …. Następnie, dla przyjemności! W skrócie, można fantazjować i eksperymentować jak duszy (i ciała) będzie zadowolony.

Ważne seksu analnego – jest upewnienie się, że partner otrzymał minimum dyskomfort i maksimum przyjemności z procesu. Celem człowieka jest przygotowanie partnera do pieszczot analnych i wybrać te an_1, które pomogą jej się zrelaksować i nie dostać żadnego bólu. Jeśli masz szczęście ze swoim partnerem, to seks analny może przynieść wiele radości w swoim życiu seksualnym. Dla wielu kobiet jest to zwykle jedyna okazja, aby doświadczyć szybki orgazm. Kto wie, może należeć do kategorii tych, szczęście? Aby dowiedzieć się, na pewno, po prostu trzeba spróbować.

load...