Nail Design: Zdjęcia i przykłady oryginalnych opcji

Ostatnio, konstrukcja paznokci był ograniczony tylko do techniki francuskiego manicure i ciągła powłoka o tym samym kolorze lakier do paznokci. Dziś nail art – sztuka opanowane, że zwykłe paznokcie mogą stać się czymś niewiarygodnym, w oryginalnym i niepowtarzalnym wystroju, w obrazie atrakcja! Mistrzowsko wykonane nail design nie opuszczę cię bez uwagi płci przeciwnej, a tribeswoman dokonać obgryzanie paznokci. Czasami chcę coś w sobie zmienić, ale nie gwałtownie, ale po prostu rozcieńczyć szarą rzeczywistość świeży, jasny akcent. To kiedy przypominamy sobie paznokcie, ponieważ można pozwolić wodze fantazji z nimi eksperyment ze szczególnym bez ryzyka.

load...

Zawartość:

Rodzaje paznokci projektowania

Nail design, ogólnie rzecz biorąc, można przypisać absolutnie żadnych paznokcie zdobienie, czy skromny lakier lub fantazja paznokci z wyszukanych elementów dekoracyjnych. Nail design może być podzielony na kilka dużych grup:

Zaktualizowany french manicure

Francuski manicure, lub prościej, francuski – kultowy manicure klasyczny gatunek. Symbolem przytrzymującego, elegancji i wyrafinowania. Sekret jego ogromny sukces tkwi w prostocie i uniwersalności: jest idealna do codziennego noszenia i surowego kodeksu biurowy strój, a na specjalne okazje. Bieganie to albo lakier lub żel materiały. Tradycyjne kolory

load...

load...