Nail design: jak ozdobić paznokcie

Każda kobieta chce wyglądać świetnie ze szczytu głowy do czubka paznokcia. Zadbane dłonie i piękne przyciąga wzrok; osiągnięcia zadbany wygląd, szczególną uwagę należy zwrócić nie tylko na stan skóry, ale również paznokcie. Aby wyrazić swoją indywidualność, aby podkreślić nastrój lub zrealizować każdą kobietę fantazji pomaga nail design, lub zdobienia paznokci, jak to jest często nazywany dzisiaj.

load...

Rysunki na swoich paznokciach, po raz pierwszy w historii zaczął renderowanie mieszkańców starożytnego Egiptu. Następnie, opierając się na paznokciach mógł określić, które kasta należy do jednej lub innej kobiety. Z biegiem czasu, tradycja zdobienia paznokci zapożyczone od Egipcjan zamieszkałych w Indiach, a następnie płci pięknej, żyjących w krajach słowiańskich. Często nail design nie był dekoracyjny, ale raczej charakter rytualny.

Nail biżuteria

Dziś można bezpiecznie eksperymentować z projektowaniem paznokci. Niektóre Tkacz wymyślanie własnych sposobów zdobienia paznokci, podczas gdy inni wolą korzystać z usług profesjonalistów. Gwóźdź-arte wykorzystywane cekinów i dżetów, koronki i folii, farby (farba na paznokciach Mogę tylko farby wodne-akrylowy), lakierów, specjalne żele i akryle. Dekorowanie może być nie tylko naturalne, ale również paznokcie Naroscheny.

Z każdym dniem staje się coraz bardziej popularny przebijanie polskim. Najczęściej przebić paznokcie Naroscheny jednak, jeśli naturalne paznokcie mają znakomitą wytrzymałość można zrobić piercing na nich. Pierce zaleca paznokcia palca serdecznego i małego palca lewej dłoni, jeśli jesteś praworęczny czy praworęczny, jeśli jesteś leworęczny. Więc nie będzie stale dotykać przekłucia, to nie będzie przeszkadzać w pracy.

Nail design jako rozważyć dzisiaj naklejka stosowany do paznokci, francuski pojemności (gdy końcówka paznokcia jest podświetlony na biało), płaszcz koloru (gdy końcówka paznokcia emitują różne kolory tęczy).

load...

Malowanie paznokci

Malowanie paznokci jest obecnie uważana za jedną z najbardziej popularnych i niezwykle modnych trendów wzornictwa paznokci. To miło, że dzisiaj malowanie paznokci stały się dostępne dla każdej nowoczesnej kobiety.

Paznokcie mogą być reprezentowane praktycznie dowolny wzór. Wzory mogą być różne tekstury – z listą paznokcie mają tendencję nie tylko do specjalistów użyć szczotki o różnych grubościach, ale również kije igły. Malowanie paznokci odbywa się za pomocą: woda i farb akrylowych, brokat, farby, kolorowy proszek.

Można przynieść we wnętrzu własnych szkiców projektowych (aby znaleźć coś ciekawego w Internecie otwarte przestrzenie, wystarczy wpisać w system frazy linia Szukaj „Nail Design w obrazki”, a ona daje ogromną ilość zdjęć) lub użyj czas pracy master – może jesteś zainteresowany jego proponowanego projektu.

Rodzaje Nail Design

Obecnie istnieje wiele rodzajów konstrukcji paznokci, z których każdy ma swoje własne cechy, wyjątkowa aplikacja technika.

Najbardziej popularne rodzaje konstrukcji paznokci są:

 • Malowanie paznokci sztuki;
 • Nail design objętości;
 • Akwarium nail design.

Spójrzmy na każdego rodzaju małego szczegółowo zbadać jego właściwości.

Malowanie paznokci

Najbardziej popularna technika rysowania na paznokciach jest ich artystycznego malowania. Wykształcenie wyższe stawia rysunki przy użyciu wody i farb akrylowych.

Dobrze wiedzieć! Woda i akrylowe farby i nail design, z których zdjęcia można znaleźć w dużych ilościach nie tylko na naszej stronie, ale również w Internecie w ogóle, są nierozerwalnie związane ze sobą. Farby te są niezwykle łatwe w obsłudze: nie płynąć, mają bardzo jasny i przyjemny nasycenia kolorów. Mieszanie różnych odcieni farb akrylowych wody, można uzyskać nowe, ciekawe kolory. Ponadto, te kolory prawie nie ma negatywnego wpływu na organizm człowieka, szybko schną i są bardzo wygodne w użyciu.

Kiedy sztuka malowania paznokci z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi (airbrush, długopisy żelowe), a sama technika aplikacji nawet najbardziej pozornie prosty wzór wymaga specjalnych umiejętności.

Plusy sztuki paznokci:

 • Gwoździe uzyskuje bardzo gładką;
 • Pod warstwą przezroczystego lakieru, w razie potrzeby kobiety mogą być umieszczone nawet te płatki kwiatu;
 • Uchwyty są bardzo atrakcyjne i piękne, nawet jeśli wzór stosowany do przezroczystej paznokci;
 • Można zrobić paznokcie gładką efekt przejścia z jednego koloru do drugiego.

Projektowania przestrzennego

Gwoździe z projektowania trójwymiarowego wyglądają bardzo imponująco. Jednakże, nail design objętość zalecany do wakacji lub stron. Praca, zrobić jakieś porządki z gwoździami luzem bardzo niewygodne. Można nie tylko uszkodzić paznokcie, ale także zarysować ludzie opuszczają dokręcania ubrania.

Po nałożeniu na paznokcie wymiarowe eksperci projektu za pomocą specjalnego żelu lub proszku akrylowego. Spośród tych, formowane figurki, materiały te są stałe elementy dekoracyjne.

Projekt Plusy objętość paznokci:

 • Nail design objętość może być wypukła, praktycznie nie do odróżnienia od projektu, wykonane w
 • Paznokci według techniki sztuki techniki;
 • Obraz na paznokcie mogą być trójwymiarowe.

Akwarium projekt

Akwarium projekt odbywa się wyłącznie na paznokciach przedłużenia.

Plusy akwarium design:

 • Powierzchnia paznokci jest bardzo gładka, a zagęszczacz;
 • To tworzy efekt „akwarium szkło”;
 • Ten rodzaj konstrukcji jest bardzo trwały.

load...