Nadtlenek wodoru jako środek zaskórników

Zawartość:

Nadtlenek wodoru – związek chemiczny, który należy do grupy nadtlenków. Początkowo płynny nie mając kolor. Dobrze rozpuszczalne w wodzie. W medycynie stosowanie nadtlenku wodoru znajduje się w roztworze 3 procent. Jest dobrym środkiem zewnętrzny mający działanie antyseptyczne. Jednakże, oprócz korzystania z nadtlenkiem, służące do leczenia ran i krwawienia, istnieją inne oznaczenia. Tak więc, na targach podłogi (nie wyłącznie), przy użyciu nadtlenku wodoru w trądziku.

load...

Nadtlenek wodoru silne utleniacze. Tkanki ciała ludzkiego zawierają enzymy, które rozkładają nadtlenek dwóch głównych składników – na wodę i tlen. Tlen atomowy jest agresywna, aktywnie zabija drobnoustroje na powierzchni skóry. Ewolucja tlenu towarzyszy widoczny „syk” perikisi – manifest siebie tak, że pęcherzyki gazu. Jaki jest związek z obszarów problemowych na skórze i narzędzia?


Powrót do spisu treści

W jaki sposób naszą skórę?

Nie jest tajemnicą, że nie wszyscy ludzie mają gruczołów łojowych działać prawidłowo. Zwykle łoju ma konsystencję oraz wykonuje szereg użytecznych funkcji. Obejmują one tworzenie smaru, nawilża skórę i chroni ją przed zabrudzeniem i utrzymanie optymalnej równowagi pomiędzy produkcją ciepła oraz utratą ciepła (dlatego w ciężkich mrozów ludzie od dawna przetarł twarz tłuszczu, na przykład, gęś), oraz szereg właściwości antybakteryjnych. Skóra w niewidzialnej barierę ochronną utrzymuje w sobie optymalną ilość wilgoci podoba z gładkości i elastyczności skóry. Ze względu na wiele czynników Proces powstawania sebum jest zakłócony. Prowadzi to do pojawienia się trądziku.

Istnieje wiele rodzajów trądziku. Czarne kropki – to trądzik, które niepotrzebnie gruby sebum zatyka porów i jest w kontakcie ze środowiskiem zewnętrznym. Są białe kropki – w tym przypadku, tłuszcz nie jest w połączeniu z powietrzem. Wewnątrz zatkane pory są stworzone idealne warunki dla bakterii. Mogą one prowadzić do procesów zapalnych. Pimple zwiększa rozmiary, rumieńcami, może powodować dyskomfort. Istnieje duża pokusa, żeby go wycisnąć, ale nie warto robić. Więc można rozprzestrzeniania infekcji do sąsiadujących obszarów skóry i pogorszyć sytuację. Po wytłoczeniu często pozostawiane nieestetyczne blizny. Odbicie w lustrze nie sprawiają, że włosy stają dęba, konieczne jest, aby zrobić traktowanie problemu.

load...


Powrót do spisu treści

Wojnę na pryszcze

Anti-Acne opracowali szereg środków.

Jeśli tłuszcz zostanie lokalnie zapalenie krosty nadtlenku wodoru, a po kilku dniach, można zauważyć, dobry efekt suszenia.

Zalety nadtlenku wodoru, który zabija górnych warstw skóry w miejscu zapalnym niszczy komórki mikroorganizmów, a także promuje szybkiego wyzdrowienia. Jednakże, nadtlenek wodoru jest nakładana na całą skórę płatka kosmetycznego jest wysoce niepożądane, – prowadzi to do obierania i bardzo nieprzyjemne odczucia. Nie musimy zabijać zdrowe komórki naskórka, prawda? Warto też pamiętać, że skóra vybelivaet nadtlenek i to uwzględnić we wniosku.

Istnieje kilka sposobów użycia nadtlenku na trądzik. Najprostszym opisano wcześniej – to aplikacja 3-procentowy roztwór lokalnie w miejscach zapalnych. Jest możliwe, aby zrobić inaczej – aby dodać pewną ilość nadtlenku do ulubionego balsamu do twarzy. Bardzo popularne i maska ​​z tego narzędzia.

Niewielka ilość nadtlenku wodoru powiększonej drożdży, kwaśną śmietaną lub miodem i uzyskać prawdziwy przepis na piękno! Gotowa maska może być dodawany do oleju z drzewa herbacianego, aloes i innych składników. Eksperymenty są mile widziane. Ta maska jest stosowany na skórę pozostaje w niej przez 15-20 minut, a następnie delikatnie usunięto. Konsystencja powinna przypominać maska kremowa. Wolno warstw jedna warstwa suszy przez 5 minut, a następnie zastosowano do drugiego. W zastosowaniu maski z nadtlenkiem wodoru ważnym regularności, co najmniej raz na tydzień. Oczywiście, cud w pierwszym dniu nie stało, ale po kilku tygodniach leczenia stan skóry znacznie się poprawiło. Fakt pozostaje przyjemne i ekstremalną wydajność tej metody walki z trądzikiem – nadtlenek wodoru jest warta grosza, jedna butelka wystarcza na długi czas.

load...