Nadszedł czas, aby udać się do szpitala

Jeżeli spodziewają się pierwszego dziecka, nie można spieszyć. Kiedy bitwa będzie powtarzany co najmniej raz na 10 minut, zbiera się w szpitalu.

Jeśli nie są to pierwsze dziecko, dojrzewanie szyjki macicy jest o wiele szybciej, a jak tylko skurcze stają się regularne i rytmiczne, spieszyć do szpitala. Gdy odprowadzanie płynu owodniowego pilne wezwanie „pogotowie” lub udać się do szpitala, nie czekając na skurcze.

load...

Przed wyjazdem, spróbuj wziąć prysznic i nie zapomnij podpasek. Planować: jeśli wezwać taksówkę lub można wziąć kogoś z rodziny, nie dostaniesz tyle samo koło, nawet jeśli masz świetny klimat.

Z góry dziękuję zebrano wszystko, czego potrzebujesz, ale nawet jeśli zapomnieć o czymś, twoi bliscy przyniesie Ci wszystko brakuje.
Nie zapomnij zmywalne pantofle i dokumenty: paszport, ubezpieczenie, wymiana karty.

W recepcji będzie oferowane do zmiany ubrania i sprawdza dokumenty, to położna zbada, w jaki otwiera się szyjki macicy, czy trudy zaczęło.

Będziesz zbadać skórę na obecność chorób zakaźnych, zważyć, zmierzyć wysokość i rozmiar zewnętrznego miednicy, mierzyć temperaturę i sprawdzić gardło.
W przypadku braku jakichkolwiek odchyleń będzie można umieścić w pomieszczeniu dla zdrowych kobiet.

load...

Nie zapomnij usunąć wnętrz, umyć makijażu z polskiego twarzy i paznokci. Jest to nie tylko wymóg higieny, paznokcie i usta pomoże ustalić swoją kondycję fizyczną w momencie dostawy.

W oddziale prenatalnej lekarza znanego z kartą wymiany, zapytać, jak ciąża przebiegała. Lekarz dokona kontroli zewnętrznej w celu określenia położenia płodu, usłyszeć bicie serca płodu, a także trzymać się badaniom pochwy w celu określenia stopnia szyjki macicy.
Lekarz poinformuje Cię o domniemane podczas porodu, wprowadzi plan zarządzania pracy, opowiada, jak się zachować.

Jeśli czegoś nie rozumiesz lub z jakiegokolwiek powodu, lekarz podkreślił, nie wszystkie pytania, skontaktuj się z lekarzem i położną i zadać wszystkie pytania. Wyrazić swoje życzenia, aby wyjaśnić potrzebę różnych procedur.

W normalnym przebiegu porodu lekarz powtarza egzamin zewnętrzny co 3 godziny, a badanie pochwy – co 6 godzin.

Nie przywiązują dużą wagę do takich przykrych momentów, ale bardzo ciepłe powitanie. Trzeba emocjonalnie i psychologicznie posłuszeństwa główne zadanie – aby urodzić zdrowe dziecko i zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dla zdrowia.
Staraj się rozmawiać z lekarzem, aby być zbyt rozwlekły, nie angażować się w spory i kłótnie, być uprzejmy z personelem.

Jednocześnie wszystkie podstawowe życzenia muszą określić z wyprzedzeniem iw procesie pozbywania położnych urodzeniu wszystkie zalecenia niezbędne, aby spróbować wykonać dobrze.

load...