Nadmierne pocenie: Leczenie

Zawartość:

Nadmierne pocenie się, lub, innymi słowy, zwiększone pocenie – problem jest bardzo powszechne. A ci, którzy z własnego doświadczenia wiem, co to jest, wszystkie siły próbując pozbyć się nadmiernej potliwości. Aby to wykonać całkiem realistyczny, nawet w domu za pomocą tradycyjnych leków.

load...

Jedynym warunkiem, na których trzeba pamiętać przy wyborze metody leczenia nadpotliwości – chodzi o konieczności wizyty u lekarza. W większości przypadków, nie ma powodu do niepokoju, ale upewnij się, że nie masz problemów ze zdrowiem, to jest nadal konieczne. Bardzo rzadko, ale zdarzają się przypadki, gdy wysypka rozwija się w wyniku niektórych chorób.

Istnieje kilka typów pocenia się – ktoś ma spocone dłonie, ktoś, ktoś pachy an_1. I te różnice mogą być traktowane w inny sposób. To o nich i zostaną omówione w tym artykule.

Leczenie potliwości dłoni

Mokre zimne dłonie dostarczyć wiele kłopotów – nie uściski dłoni, za naciśnięciem ukochanej dłoni ma na unik. W skrócie, bez życia, a sama próbie wytrzymałości. Miejmy zrozumieć, jak radzić sobie z tą chorobą.

load...
  • Kora dębu

Aby jak najszybciej pozbyć się pocenie się rąk, można przygotować wywar z kory dębu. I to najlepiej gotować z mlekiem – wydajność jest znacznie lepsza. Kup w aptece suche kory dębu, posiekać i zalać szklanką wody. Doprowadzić do wrzenia, zmniejszyć ogień i gotować tak długo, jak połowa całkowitej objętości wody nie gotować dalej.

Następnie dodać szklankę mleka, ponownie doprowadzić do wrzenia i wyłączyć grzanie. Pan owinąć ręcznikiem, pozostawić do zaparzenia na dwie godziny. Można filtrować bulion, w razie potrzeby, ale nie jest to konieczne – tylko wtedy będzie umyć ręce. Po dąb brzeczkę chłodzi, wlać go do odpowiedniego pojemnika i zanurzyć ręce przez około 30 minut.

Ręce nie wycierać i pozwolić im wyschnąć naturalnie. I dopiero wtedy można je wypłukać pod bieżącą wodą. Jest to najlepiej zrobić tę procedurę przed snem przez dwa tygodnie. Uwaga – pocenie nachet znikają po kilku zabiegów, ale jeśli wcześnie przerywać leczenia, wysypka szybko powrócić.

  • Ocet jabłkowy

Jeśli kora dębu nie pomoże, można spróbować bardziej radykalnego leczenia. Nadmierne pocenie się boi pożar jest ocet jabłkowy i chcesz używać. Wieczorem, przed snem, ogrzewać jeden litr wody do temperatury 38 stopni, wlać do małej misce i dodać pół szklanki octu jabłkowego. Taka kąpiel lecznicza do rąk powinno trwać co najmniej 30 minut, a jeszcze lepiej – na godzinę, więc najlepiej zrobić przed pójściem do łóżka.

W ciągu dnia jest to konieczne co trzy do czterech godzin do wycierania dłoni wacik bawełniany nasączonej octem jabłkowym. Pierwsze efekty można zauważyć po dniu i pełny cykl leczenia powinien trwać przez okres co najmniej dwóch tygodni.

  • Maść cynkowa

Kup konwencjonalnego maści cynkowej w aptece – czasem wystarczy pożegnać mokrymi rękami. W godzinach wieczornych, umyć ręce, niech suche i stosować maści cynkowej. Pozostawić na 15 minut, a następnie należy spłukać wodą. Powtórz tę procedurę, co noc przez 10 dni.

Leczenie grzybicy stóp

Zawsze mokre stopy nie jest dużo ładniejszy niż spoconych dłoniach. Problem z pocenie stóp mniej lub bardziej znanych każdemu drugiej osoby. Ale to nieszczęście można przezwyciężyć.

  • Sól

Najprostszym i najbardziej skutecznym sposobem, aby wyeliminować pocenie się stóp – sól kuchenną. Ci ludzie, którzy próbowali tego leczenia, nadmierne pocenie się zatrzymał torturowanie bardzo szybko. Wieczorem, przed pójściem do łóżka, umyć an_1. A jeszcze lepiej – są parą 10 minut, następnie umieszcza się w kąpieli solnej, przygotowane w tempie jednej szklanki soli na dużą pięciu litrów wody, około 15 minut. Po kąpieli jest wymagane płukanie stopy zimną wodą. Zgodnie z ogólną zasadą, aby wyeliminować pocenie się, trzeba będzie około 10 dni.

  • Liście herbaty

Możesz być zaskoczony, ale problem z poceniem może poradzić sobie ze zwykłym liści herbaty. Wyobraźmy sobie, że trzeba zrobić miskę mocnej czarnej herbaty – wlać paczkę czarnej herbaty z pięcioma litrami wrzątku, chłodnym miejscu. Gdy temperatura wynosi około 37 stopni, należy umieścić an_1 w basenie przez około 15 minut. Następnie, niech an_1 wyschnięcia bez spłukiwania lub je wycierać. Zabieg ten powinien trwać do 10 dni.

  • Makaron Teymurova

W przypadku, pocenie się jest bardzo silna, trzeba będzie bardziej poważne traktowanie. Nadmierne pocenie może również spróbować użyć pasty do wyleczenia Teymurova, który jest sprzedawany w każdej aptece i zyskał w najlepszym wydaniu. Procedura jest dość prosta – w godzinach wieczornych, umyć an_1, niech suche i umieścić na an_1 i palce są bardzo gęsta pasta. I tak – nie zapomnij przestrzeń między palcami, jako że są chyba najbardziej problematycznych miejsc.

Pasta powinna pozostać aż do całkowitego wyschnięcia – około 40 minut. Następnie umyć an_1, wytrzyj i nosić bawełniane skarpety. Powtórz tę procedurę co drugi dzień przez dwa do trzech tygodni. W większości przypadków leczenie jest bardzo skuteczne – pocenie się nie przypominać sobie o trzy miesiące.

Leczenie potliwości pach

Zwiększone pocenie się pod pachami także przynosi wiele kłopotów – to plamy na odzieży i nieprzyjemny zapach. Oczywiście w wielu przypadkach okazuje się być całkiem proste mydło i dezodorant, ale niestety nie zawsze. Oferujemy skuteczne recepty:

  • Seria Rosół

Przemiennego najczęściej wykorzystywane do kąpieli dla małych dzieci. I mało kto wie, że to cudowne zioło pomaga nawet pokonać ciężkie pocenie. Do leczenia trzeba przygotować wywar – wlać trzy łyżki trawie szklankę wody, doprowadzić do wrzenia i pozostawić do zaparzenia na godzinę. Ten bulion wytrzeć pachy przez cały dzień – około 3-4 razy. Leczenie powinno trwać przez około dwa tygodnie, ale może być rozszerzona, jeśli jest to konieczne.

  • Wlew Lemon

Na tarce zetrzeć jedna mała cytryna, umieścić w szklanej misce wypełnić go ze szklanką wody. Pokrywa Pojemność i umieścić w lodówce do trzech dni. Następnie przetrzyj pach To infuzji dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Czas trwania leczenia – dwa tygodnie. W celu zwiększenia tego czasu nie jest konieczna, gdyż istnieje ryzyko uszkodzenia skóry.

Uważnie obserwować reakcję skóry – jeśli jest wystarczająco czuły, istnieje ryzyko, że będzie wysychać i odkleić. To nie jest powód do odmowy leczenia – wystarczy rozcieńczyć wodą do infuzji. I nie zapomnij smarować skórę kremem przed snem dziecka – będzie ją nawilża i zapobiega peelingu.

Jeśli podniesiesz właściwego leczenia, nadmierne pocenie się pozostawić wystarczająco szybko. Jeśli jednak tak się nie stało – idź do lekarza. Być może jesteś „szczęście” i może pomóc lekarz. Ale w tym przypadku, nie rozpaczaj – współczesna medycyna oferuje wiele sposobów leczenia pocenia się – objawy znikają bardzo szybko.

load...