Na straży swej młodości i urody: masaż kosmetyczny twarzy

Zawartość:

Jak kobieta, która zawsze dba o siebie? Przede wszystkim jest to, oczywiście, powinien mieć świeżą, jędrną i promienną skórę i mieć zdrową cerę.

load...

Dlaczego potrzebujemy kosmetyczny masaż twarzy? Skóra twarzy jest stale wymaga szczególnie baczną uwagę. Po tym wszystkim, że jest otwarty na wszystkie negatywne wpływy środowiska: promieniowanie słoneczne, wiatr, mróz, jak również narażenia na promieniowanie klimatyzatorów, obrzydliwe ekologii miasta. W tym przypadku skóra twarzy jest bardzo cienka i podatna. Ponadto, mięśnie twarzy mają swoje cechy strukturalne: są predysponowane stopniowo w miarę upływu czasu, ale stale traci sygnał.

Zdrowa skóra twarzy wygląda gładka, elastyczna, matowa, gładka, a jeśli świeci od wewnątrz. W celu utrzymania jak najdłużej i utrzymania zdrowego piękną skórę na twarzy i szyi, konieczne jest, aby wykonać trudne, ale regularną opiekę nad nim. Dużą rolę w opiece nad osobą, oczywiście, prowadzi specjalny masaż, który jest bardzo pomocne, aby utrzymać go zdrowy, stonowanych, młodzieńczy i świeży. A to oznacza, naprawdę piękne. Profesjonalnie wykonana an_3 jest dobrze obsługiwany i tonu mięśni twarzy.

Leczenie salon

Nie ma jednego technika i technika kosmetycznego masażu twarzy. U niektórych gatunków, an_3 ta ma tysiąc lat historii, a dla niektórych typów urządzeń został opracowany niedawno. Poza tym, istnieje również dość unikalne metody masażu – to jest, gdy nie jest syntezą kilku starożytnych skuteczne techniki z różnych kultur, i jest to całkowicie nowa interpretacja ich czasami ma dość imponujący efekt.

load...

Specjaliści Gabinety kosmetyczne i kliniki, co do zasady, mówić wiele technik, oni podnieść swoje bardzo indywidualne – technika masażu należy wziąć przede wszystkim pod uwagę potrzeby i właściwości skóry.

Sprzęt kosmetyczny masaż twarzy

Pierwsza tajemnica twarzy masaż kosmetyczny, można powiedzieć, jest kluczem do sukcesu, jest wygoda. Wewnątrz, jesteś zawsze gotowy na bardzo wygodne krzesło, kanapa, ale do niego „przywiązany” i relaksującej muzyki. Następnie trzeba zamknąć oczy i po prostu dobrze się bawić.

Jeśli zastosujemy się do pełnego zakresu zasad, nawet do usuwania makijażu jest konieczne tylko na liniach do masażu twarzy. Najprostszym zarośla, po prostu usuwa martwe komórki skóry i nie uszkodzić warstwę rogową, musi zakończyć czystki. Przed rozpoczęciem procedury, osoba rozgrzewa miły ciepły kompres lub pary.

W salonach i klinik wszystkie rodzaje masażu mogą być prowadzone zarówno z wykorzystaniem oliwy z oliwek, a także kremu do masażu, który z pewnością jest dobierana indywidualnie w zależności od rodzaju skóry. Jeżeli skóra olejowych lub normalnych, to jest możliwe, aby podnieść i śmietany, ale jeśli jest ona sucha, a następnie, oczywiście, w tym przypadku, korzystnie oleju. Za pomocą tych środków, pod warunkiem prawidłowej techniki masażu. Krem lub masło pozwala zaobserwować ogólną zasadę – zakaz rozciągania skóry, jej przemieszczenie i marszczenia.

Korzyści stosowania kremów leży jeszcze w tajemnicy procedur jakości: W technikach masażu oczyszczonych, aktywny i ogrzewa się przez skórę, na przykład gąbka, pochłania od kremu cud wszystkie witaminy i wymaga materiału w wyniku dalsze zwiększenie efektu kosmetycznego masażu kosmetyczna do skóry. Po zabiegu można umieścić maskę, którą eksperci wybrać, kierując się szczególnego rodzaju skóry.

Efekt kosmetyczny masażu twarzy

Sporządzono w prawo, twarz i szyja masaż poprawia drenaż limfatyczny i krążenie krwi, co ułatwi usuwanie obrzęków; zwiększenie tkanki nasycenia tlenu zwiększenia mocy. Istnieje kilka kosmetycznych technika masażu ręcznego na twarzy, które są szczególnie ukierunkowane na celu poprawę tonu skóry i mięśni, promować powstawanie dobrze stonowanych mięśni ramie twarzy, mają efekt liftingu.

Masaż zapobiega powstawaniu różnych defektów kosmetycznych skóry, takich jak trądzik, a nawet spowolnić „zegar biologiczny”, działając na oznaki starzenia – zmarszczki, podwójny podbródek, matowy kolor, luźnej skóry, i tak dalej. Oznacza to, że masaż twarzy, przedłużając młodość skóry pozwoli znacznie opóźnić wprowadzenie do mezoterapii, Botox i innych zabiegów kosmetycznych, wiele silniejsze.
Po masażu twarzy, skóra będzie wyglądać świeżo i przyjemnie, a jeśli jesteś na wakacjach w tygodniu gdzieś na południowym ośrodka.

I to nie licząc przypadków, w których ta an_3 dla twarzy i szyi czyni cuda: to nie tylko rozwiązuje problem piękna, ale także dostosować swój nastrój i ogólne samopoczucie, łagodzi zaciski mięśni i ostatecznie pozwala uniknąć stresu. Rzeczywiście, na twarzy ma wiele biologicznie aktywnych punktów, tak że ich stymulacja jest niezwykle korzystne dla ogólnego stanu zdrowia, ponieważ te punkty są połączone z wielu narządów i układów organizmu. Dlatego masaż twarzy jest również w stanie znormalizować funkcjonowanie naszego organizmu jako całości, przynosząc nam harmonię komfortu fizycznego i psychicznego.

Wreszcie, mięśnie twarzy – jest to proces niezwykle przyjemne, co samo w sobie może już służyć jako prawdziwy relaks dla przyjemności.

Jaka jest liczba sesji potrzebnych do kosmetycznego masażu twarzy?

 • Masaż twarzy lub przepisać jako niezbędne lub prowadzenia kursów kilka razy w roku.
 • Jeśli zdecydujesz się przejść ten masaż, planują swój czas z wyprzedzeniem.
 • Dla an_3 powinna iść do specjalisty, dwa razy w tygodniu lub tylko jeden dzień. Na tym wykresie zamknięte główne tajniki masażu twarzy, a dokładniej z sekretów jego skuteczności. Zazwyczaj pełen przebieg kilkunastu sesjach.
 • W celu zachowania lub zachowania osiągniętego efektu, kosmetyczka polecam przejść dwa lub trzy kursy masaż kosmetyczny rocznie, co jest jednak zawsze indywidualna i znowu zostaną skorygowane przez kosmetyczki.

Wyniki masażu kosmetycznego twarzy i szyi nie będzie Cię zbyt długo czekać. Zaraz po pierwszej sesji poczujesz, że twoja twarz jest wyraźnie odświeżony, poprawić swój kolor skóry i zaczął swobodnie oddychać. W ogóle, kosmetyczny masaż twarzy, jak zrobić w salonie, jak iw domu, to naturalny lifting, który sam w sobie ma zdrowe i odmładzająco.

Procedura wykonywane na własną rękę

Należy pamiętać, że sama an_3 jest bardzo prosta, a to jest całkowicie dostępny dla wszystkich. I jeśli to możliwe, że nie trzeba odwiedzić salon lub kliniki, należy wiedzieć, że aby utrzymać się w dobrej kondycji, nie ma potrzeby, aby odwiedzić terapeutę masażu. Kosmetyczny masaż twarzy mogą być prowadzone niezależnie, w komfortowych warunkach dla Ciebie, nawet nie wychodząc z domu. Kosmetologów polecam rozpoczęcie zrobić masaż twarzy z dwudziestu siedmiu do dwudziestu dziewięciu lat. Zgadzam się, łatwiej zapobiegać występowaniu jakichkolwiek problemów niż radzić sobie z jego skutkami.

Bardzo ważne jest, aby zrobić to dobrze. Przed rozpoczęciem procedury należy usunąć z powierzchni wszystkich kosmetyków. Jak w kabinie, sukces klucz właściwy masażu – masaż w prawidłowych ruchów, bez nadmiernego rozciągania i ciśnienia. Nie zaleca się zrobić masaż twarzy, jeśli masz ostre zapalenie skóry, choroby dermatologiczne, zwiększoną wrażliwość skóry, oparzenia słoneczne i zwiększonego wzrostu zarostu.

Własnym masażu twarzy korzystnie prowadzi się codziennie lub co drugi dzień. Po raz pierwszy od czasu jej trwania powinien wynosić nie więcej niż pięć lub sześć minut, ale po raz drugi będzie mógł przeznaczyć na piętnaście minut. Masaż ten jest najlepiej zrobić na dwa do trzech godzin przed snem. Pod wpływem masażu twarzy jest aktywnym skóry, aby pozbyć się martwych komórek skóry, rozszerzają naczynia krwionośne, normalizuje pracę gruczołów łojowych i zwiększona potliwość. Po pewnym czasie pod wpływem własnej masażu skóra staje się elastyczna, to jest w tonu; znika obrzęk, masz zdrowy naturalny kolor.

Jak zrobić masaż twarzy w domu?

Zacznij masaż – i każdy inny zabieg kosmetyczny – gruntowne czyszczenie osoba. Wtedy masz dwa lub trzy minuty, aby położyć gorący kompres, a po kompresji zastosowanej do aktywnego kremu i rozprowadzić go równomiernie.

Dojazd bezpośrednio do procesu, nie wolno nam zapominać, że cały ruch musi być prowadzone na niektórych liniach – tzw linii masażu:

 1. Od czubka brody do ucha
 2. Od dolnej wargi do ucha
 3. Od nosa do podstawy świątyń
 4. Kąt usta do ucha środkowego
 5. Od połowy nosa do brwi do skroni
 6. Od środka czoła do linii brwi do skroni
 7. Od brwi do włosów

Ale masaż karku odbywa się tylko w jednym kierunku – „obojczyk – podbródek”, i zawsze w górę.

Podczas masażu twarzy wykorzystuje pierwsze światło głaskania, a później – nie silne uderzenie i prasowaniem. Dla obszaru oko musi być specjalne traktowanie: cały ruch musi być bardzo lekki, bez presji. Linie masażu iść wzdłuż dolnej powieki od świątyni do mostu i dalej wzdłuż linii, „wewnętrznego kącika oka – Eyeliner -. świątynię”

Aby an_3 bardziej komfortowe przenoszenie, można po prostu zwiększyć napięcie skóry, usta lekko rozchylone i nieznacznie wystaje mu dolną szczękę do przodu.

Masaż przeciw zmarszczkom

Ten masaż twarzy skutecznie pomaga zwalczać zmarszczki, dzięki czemu nie jest tak głęboki i wyraźny, oraz zapobiega powstawaniu nowych oznak starzenia się skóry.

Konieczne jest, aby produkować lekkie stukanie w kierunku pionowym i poziomym (po kolei) w rejonie czoła. Aby zmarszczki między brwiami jest mniejsza potrzeba do wywierania nacisku, aby wnętrze ruchu nadgarstka na obszar problemowy, zwilżyć przed tym krem. Następnie palcami nacisnąć lekko iść w kierunku skroni.

Aby zmarszczki wokół oczu stają się mniej widoczne, konieczne jest kilka razy do pracy na obszar problemowy łatwo wcisnąć wewnętrzną stronę nadgarstka. W tym przypadku stosuje się również dotykając końcówki dwoma palcami.

Masować twarz i podwójny podbródek

W celach profilaktycznych w masażu twarzy może być jeszcze efektywniej wykorzystać ruchu Clap – dzięki podwójnym podbródkiem nie będzie szybko, a jeśli robisz tę procedurę regularnie, wtedy broda nie pojawia się w ogóle. Aby uzyskać najlepsze wyniki, można użyć ręcznika namoczoną w osolonej zimnej wody. Ręcznik powinien być dobry wycisnąć i toczyć napięty opaski uciskowej, a następnie dołączyć go do podbródka, tak, że jego celem było na środku brody.

Ponadto, trzeba ciągnąć ręcznik, a następnie poluzować: make przemienności tych działań. Więc dostaniesz klepie uderzenia frotte na brodzie – będą na tyle silne, ale nie deformować skórę.

Sprawdzanie reakcji skóry przed masażu

Przed podjąć kurs kosmetyczny masaż twarzy w domu, konieczne jest, aby przetestować reakcję naczyń krwionośnych skóry. Ta reakcja zależy od zakończeń nerwów i naczyń krwionośnych, do której wpływa również skóry i wieku. Sprawdź reakcja ta może być dość prosty sposób: jest to niezbędne do przeprowadzenia tępego kij na przedramieniu. Jeśli czerwony pasek potem nie przychodzą na okres dwóch godzin, co oznacza, że ​​podczas masażu kosmetycznego w domu trzeba będzie poczekać trochę czasu, a najlepszą rzeczą dla was woleliby odwołanie do eksperta-kosmetyczki – będzie mógł wybrać indywidualne obciążenie dla skóry.

Samomassazh wystarczająco korzystny wpływ na percepcję skóry twarzy cennych substancji czynnych w preparatach kosmetycznych. Zastosowanie peelingi, maski, balsamy i serum opiekunów podczas masażu twarzy znacznie poprawia skuteczność i efektywność zarówno masażu kosmetycznego, a wszystkie z tych przydatnych narzędzi.

Wielokrotnie sprawdzeniu, że regularnie przeprowadza procedurę twarzy kosmetycznych i masażu szyi spowalnia starzenie się skóry, i bardzo szybko poprawia stan i wygląd. Technika samodzielnego masażu jest dość prosty, więc jest łatwy do opanowania, wszyscy. Znajdź sobie trochę czasu, prosimy o cierpliwość i silna chęć do zmiany, a wkrótce zaczniesz słyszeć komplementy na temat jej odparcia!

load...