Na pośladki ćwiczenia elastyczności: wyrzeźbić idealną sylwetkę

Zawartość:

Wiele dziewcząt prędzej czy później zmierzyć się nieprzyjemne objawy cellulitu, zwiotczenie mięśni i nieelastyczność skóry. Wszystkie te problemy dotyczą bardziej na brzuchu, udach, i, oczywiście, pośladki – najbardziej problematyczne obszary ciała. Powody tej masy – jest to środowisko i złe odżywianie i siedzący tryb życia, aktywny styl życia. W lecie, w czasie świąt i plaż, jeśli chcesz wybrać się na spacer wzdłuż wybrzeża w bikini, kwestia harmonii jest szczególnie istotne. Bo dzisiaj patrzymy na najbardziej skutecznych ćwiczeń na jędrne pośladki, które pozwolą Ci afiszować się na plaży, nie wahaj się ich kapłanów i ud.

load...

Oczywiście, w celu doprowadzenia formy w doskonałym stanie, nie ma potrzeby do jednego miesiąca; jednak potrzeba czegoś zacząć? Ale zanim przystąpimy do rozpatrzenia ćwiczeń, warto zauważyć kilka ważnych punktów, bez których zajęcia będą nieskuteczne. Aby osiągnąć maksymalny efekt, konieczne jest, aby wypracować poważny, pośladkowy wielki. Jest również odpowiedzialny za elastyczność i spryt udach i pośladkach. Izolowane mięśni w życiu codziennym stresem nie jest praktycznie narażony (oprócz podnoszenia się po schodach), ponieważ wymaga uwagi.

W uzupełnieniu do badania dużych mięśni, obserwować codzienną dietę. Rozpoczęciem jakichkolwiek obciążeń, zapomnieć, że podjadanie szkodliwej żywności -Nie pamiętać o słodycze i napoje gazowane, na tłustych frytek lub szynki, -inache wszystkie wysiłki będą bezużyteczne. O alkoholu i palenia i rozmawiać nie jest konieczne – to główne Wrogowie idealnej figury.

Zestaw ćwiczeń na udach, a kapłani, przedstawiony poniżej, nie tylko pozbyć się „pomarańczowej skórki” w początkowej fazie, ale także pozbyć się fałdów pośladkowych, usunie „uszu” i sprawiają, że skóra na obszarach problemowych elastyczna i bardziej elastyczna. Ćwiczenia trwać dłużej niż 30 minut, ale zmiany w rysunku, można zauważyć bardzo szybko.

Zestaw ćwiczeń na udach i pośladkach zaostrzonych

Oto podstawowe ćwiczenia, które pomogą Ci utrzymać się w formie:

  • Porusza się na boki

Wykonywania z lekkim rozkroku, kolana zgięte. Teraz pochylić się do przodu i dostać się trochę, jakby do skoku przez zginanie kolana. Będąc w takiej postawie sękate, zrobić ostre krok prawą nogą w bok. Lewa noga w tym samym czasie, podnieś palec i stomp na palcach prawej stopy. Teraz zrobić krok do lewej stopy schodkowej na jej palec z czubkiem prawej stopy. Jeśli chcesz skomplikować ćwiczenia, należy przyspieszyć tempo ruchu. To ćwiczenie jest bardzo łatwe i przyjemne, aby wykonać szybki, optymistyczne muzyki.

load...
  • Mahi

Popularnym i skutecznym ćwiczeniem skuteczne dla bioder i pośladków dla. Wybraliśmy się na czworakach, opierając się na łokciach i kolanach. Należy zwrócić uwagę na rękę od łokcia do nadgarstka i do góry był przypięty do podłogi. Teraz powoli unieś lewą nogę, bez jej prostowanie. Biodrowego muszą być równoległe do podłogi, Shin – prostopadle. Wykonać wokół każdej nogi 15 wahania w górę iw dół.

  • Rzuca

Dobrym ćwiczeniem na udach, pośladkach i plecach ataków nog-. Na jego realizacja stać prosto, nogi szeroko rozłożone. Lewa lunging powrotem, starając się o podłogę z kolanem. W tym czasie, zginać prawą nogę w kolanie tak, aby uda były równoległe do podłogi, ale udzie lewej nogi – prostopadłe. Po chwili powrócić do pozycji wyjściowej i nadal to robić ćwiczenia.

  • Podnieś tułów

Połóż się na plecach, nogi zgięte w kolanach. Położyć nogi blisko siebie i wyprostuj ramiona wzdłuż tułowia. Ściskając pośladki, spięty prasowych. Jednocześnie stopniowo podwyższać pachwinę się – spróbuj podnieść tak wysoko, jak to możliwe. Odczekaj trzy konta. W tym samym stanie spadku naprężeń na podłogę. Opuść się powoli, od tyłu do kości ogonowej. Chcesz skomplikować ćwiczenia? Zmień pozycję początkową z nogami w kostkach kulkowych. Należy zwrócić uwagę na fakt, że stopy były proste.

  • Proste ćwiczenia dla leniwych

Takie ćwiczenie na pośladki dla tych, którzy nie lubią torturować sobie poważnych obciążeń. Ten rodzaj ładowania nie trwa długo, jednak będzie trenować „outstanding” formę. To proste – w ciągu dnia i powoli ściśnij mięśnie pośladków następnie rozluźnij. Oczywiście, nie jest to ćwiczenie pompować swoje doskonałe pośladki, ale zwiększy ich elastyczność. Staram się robić co najmniej sto kawałków.

  • Przysiady

Klasyczne ćwiczenia na uda i pośladki, które nie wymaga żadnego specjalnego sprzętu do ćwiczeń lub dużo czasu. Jednakże, przysiady są uważane za najbardziej skutecznych ćwiczeń dla kapłanów elastyczności. Nie trzeba od razu postawiła sobie maksymalnie 200-300 przysiadów – start z 20 i stopniowo zwiększać obciążenie do około 100. Wynik będzie widoczne już wkrótce!

  • Lead Foot

Ćwiczenie to skutecznie na pośladkach, udach i tak tworzą piękne nogi. W sumie istnieje kilka opcji dla wydajności. Pierwszy – jest podniesienie nogi zgięte w kolanie bok. To ćwiczenie należy uruchomić 20 razy na prawo i na lewej nodze. Druga opcja – prostsze: podnieść prostą nogę. Prowadzą również 20 razy.

Trzecią odmianą ćwiczeń – podnosząc prostą nogę do tyłu. Osobliwością jest, że nie może dotykać podłogi, gdy obniżony. Powtórki – 20 razy, po lewej i prawej nodze. I ostatnia, czwarta opcja – jest podniesienie nogi zgięte w kolanie do góry. Bardzo skuteczne ćwiczenie, które pozwala szybko dokonać stóp harmonię i elegancję, a także podkręcić pośladki. Powtórz 15 razy.

  • Obwód

Owinąć twoje ręce prawe kolano jednocześnie delikatnie pociągając go do piersi. Stanowisko to naprawić w ciągu 20 sekund, a następnie dostosować kolano. Takie ćwiczenia dla ud wymaga 10 zestawów 5 powtórzeń. Nie daj się prostota tego ćwiczenia głupiec „obwodzie” skutecznie leczy cellulit i zwiotczałe mięśnie – wziąć pod uwagę.

Wreszcie, kilka porad

Czując się następnego dnia rano, lekkie bóle pośladków lub ud, nie bój się – to normalne. W szczególności odnosi się to do tych, dla których takie obciążenie jest niczym niezwykłym. Nie należy przerywać treningu i starają się „wycisnąć” z maksimum – bóle mięśni minie wkrótce. I aby ciało czuć się komfortowo, wziąć gorącą kąpiel w nocy albo wyjechać rano do łatwego jogging. Jak mówią, walka ogień ogniem!

Przed przystąpieniem do aktywnej realizacji ćwiczeń na konkretnej części ciała, zrobić trochę treningu na 10-15 minut – więc trzeba przygotować ciało do załadowania. Opłata taka powinna stać się nawykiem, a ćwiczenia stają się systematyczne. Spróbuj zrobić je codziennie – nawet trochę, ale jeszcze zrobić, w przeciwnym razie twoje wysiłki mogą pójść na marne.

Oczywiście, trzeba powiedzieć o jedzenie – to musi być wysokiej jakości i zrównoważony. Unikaj tłustych, zastępując ją włóknistych, owoców i warzyw. Zamiast napojów gazowanych, spróbuj pić bardziej pikantne świeże soki i kompoty bez cukru. Zapomnij ciasta babci i batony – zastąpić je batony zbożowe.

Właściwa dieta, codzienny stres i specjalny zabieg kosmetyczny – to jest coś, bez czego niemożliwe jest pomyślne odchudzania. Piękne ciało nie tworzy się sama – koniecznie trzeba podjąć wysiłek. Następnie można zauważyć, w jaki sposób postać dostanie inny kształt, stają się bardziej kobieca i sexy – to tylko trochę, aby spróbować!

load...