Na czczo dni serem – prosty krok do idealnej figury

Zawartość:

Dziś, prawdopodobnie, nie można znaleźć dziewczynę, która jest w pełni zadowolony ze swojego wyglądu i kształtu. Nie jest to zaskakujące, ponieważ z magazynów i ekranów telewizyjnych pokrycie nam spojrzeć długonoga, szczupła i dopasowanie modelu. Nie nieuchronnie będzie odzwierciedlać, że warto trochę napompowane mięśnie i schudnąć.

load...

Istnieje wiele diet, systemów żywnościowych i modnych narzędzi do odchudzania, ale dzisiaj mówimy o dniu ser na czczo, czyli każdy dzień staje się coraz bardziej popularnym sposobem, aby pozbyć się dodatkowych kilogramów i postawić się w porządku przed wakacjami. Ponadto, wyładowanie jest przydatna także dla ogólnego oczyszczenia organizmu, ponieważ działa przez całą dobę i prawie bez reszty. I dni postu pozwalają nasze ciało, aby przejść do oczyszczania i usuwania zanieczyszczeń, które narosły w środku.

Plusy czczo dzień na twarogu

Dietetycy często zaleca się zrobić w kilka dni w tygodniu, gdy dieta zawiera tylko dania z serem. I to nie jest przypadek. Fakt, że na dzień rozładowania skrzepu ma szereg zalet, które czynią go bardziej powszechnie znane i popularne wśród kobiet w każdym wieku. Najważniejsze jest to, aby nie iść zbyt daleko i nie jeść cały czas. Więc jakie są an_0 w twarogowego rozładunku? I to właśnie:

 • Twaróg – produkt nie tylko bogata w wapń, który jest koniecznością dla pięknych i mocnych paznokci, lśniące włosy i elegancki uśmiechem. Zawiera ona również odpowiednią ilość białka i tłuszczu, który jest ważnym materiałem dla skóry i nie tylko dla niej.
 • Na czczo dni skrzepu jest uważany za najbardziej miękki i łagodny wyładunek widzenia, ponieważ w ciągu dnia można mieć wybór dań z serem bez cierpi z powodu głodu lub utopienie go wodą lub innym płynem.
 • Produkty twarożne mogą stosować wszelkie osoby, niezależnie od wieku i stanu zdrowia.
 • Twaróg jest łatwo przyswajalne i nie tworzy nadmierne obciążenie układu trawiennego, co oznacza, że ​​organizm może się zrelaksować i odpocząć od ciężkich żywności.
 • Twaróg rozładunek ma kilka odmian, które pozwalają wybrać przepis, który będzie Ci odpowiadać.

Wady czczo dzień na twarogu

To nie wszystkie zalety, które mają jeden dzień na czczo na twaróg. Lista może być wymienione na czas nieokreślony, ale nie zapominać o wadach, które mają żadnej diety lub odchudzanie. Niestety nic nie jest idealne, tak, że dzień na rozładowanie skrzepu ma kilka niedociągnięć, które trzeba znać.

load...
 • Dzień na czczo daje wspaniałe rezultaty, maksimum z 1-1,5 kg. Jeśli chcesz pozbyć się wielu dodatkowych kilogramów, trzeba będzie poważnie zaangażować się w ich diecie. I dni postu wykorzystywane jedynie jako narzędzie pomocnicze.
 • Jeśli nietolerancja laktozy, produkty mleczne jesteś przeciwwskazane, a ten typ wyładowania po prostu nie pasuje.
 • Twaróg – dość drogim produktem, a więc dzień na czczo może być kosztowne.

Jak spędzić dzień twaróg rozładowania

Skutkiem wyładowania dnia, przede wszystkim zależy od poprawności jego postępowania. Dlatego konieczne jest, aby poznać kilka zasad, które pomogą rozwiązać ten problem bez kłopotów i głodu, a także uzyskać dobry efekt nawet w ciągu jednego dnia. Więc czekać biegać do sklepu, zapoznać się z regulaminem wyładowania ich nie jest dużo.

 1. Przed zorganizować dzień postu, trzeba przygotować organizm do zmniejszenia zwykły poziom kalorii. Aby to zrobić, w przeddzień rozładunku nie spróbować tam ostatni raz, zrezygnować tłustych i słodkich potraw. Na obiad, to najlepiej jeść lekką sałatkę lub inną niskokalorycznej żywności.
 2. W żadnym wypadku nie spiesz się do skrajności i nie odmawiają kolacje w ogóle. Będzie to stresujące dla organizmu, a cały dzień na czczo przyjdzie do niczego.
 3. Podczas wyładowania dnia należy pić dużo płynów (wody lub niesłodzone herbaty), organizm może wprowadzać produkty „czyszczenie”.
 4. Jeść w dzień postu powinna być często, ale trochę. Średnio dziennie, aby uzyskać około 5-6 posiłków.
 5. Porcje powinny być małe, około 200-250 gramów w jednym zamachem. Kwota ta wystarczy, aby zaspokoić głód, ale nie przejadać.
 6. Pod koniec rozładunku należy również zachować umiar w diecie i zrezygnować z nadmiernego korzystania z wysokokaloryczne jedzenie. Zastąpić słodkie suszone owoce, gotować w piekarniku lub na parze.

Przepisy na czczo dzień na twarogu

Jak wspomniano powyżej, istnieje kilka możliwości postępowania z dnia na twaróg. Niektóre bardziej wyrozumiały, bardziej rygorystyczne. Każdy z was może wybrać dokładnie to, co jej smak. Tak więc, oto niektóre z najbardziej znanych dzień an_3 twaróg rozładowania.

Klasyczny czczo dni na twarogu

Ten przepis jest prosty, najważniejsze, aby wybrać twaróg bez słodzików i innych zanieczyszczeń. W dniu trzeba około 4-5 opakowania sera i 200 g niskotłuszczowego kwaśną śmietaną 80-100g. Twaróg miesza się ze śmietaną w proporcji 10: 1. Oznacza to, że na 200g twaróg, należy dodać tylko 20g śmietanę.

Żadne inne dodatki nie są dozwolone, zwłaszcza miód, cukier, dżem i jagody. Kawa w dniu wypisu i powinno być zaniechane. Ale zielona herbata i owoce można jeść w dowolnej ilości (bez cukru). Dodaj substytutów cukru też nie jest konieczne, ponieważ załadować wątrobę, która jest już bardzo zajęty.

Ciężko czczo dni na twarogu

Ten wariant wydzielina jest bardziej sztywna i nadaje się tylko dla ludzi, którzy nie mają żadnych problemów z żołądkiem i dobrej woli. Na dzień wystarczy tylko 500g Twaróg z zawartości tłuszczu nie większej niż 9%. Wolno pić niegazowanej wody mineralnej z dodatkiem soku z cytryny i herbat ziołowych bez cukru.

Twaróg i jagód na czczo dni

Ta opcja jest odpowiednia do dziewczyn, które nie mogą żyć bez słodyczy całkowicie. W ciągu dnia wolno jeść 600g niskotłuszczowego sera i kieliszek dowolnego owocu. Możesz dodać je do twarożku lub jeść oddzielnie, wybrać. Pić tylko czystą wodę bez dodatków.

Do odprowadzania twarogu nie staje się nudny, starają się uczynić najbardziej zróżnicowane menu. Można jeść ser w najczystszej postaci, dzięki czemu zapiekanki, naleśniki bez masła, itd. Przepisy dania serowe wagi, o ile spełniają one wymagania obchodzenia dnia. I, oczywiście, ważne jest pozytywne nastawienie i wiara w sukces!

load...