Na co tydzień można dowiedzieć się płeć dziecka i jak to zrobić?

Zawartość:

Przyszłe matki i ojcowie często nie czekać, aby dowiedzieć się, którzy będą się urodzić – chłopca czy dziewczynkę. Tak, kocham synku lub córkę, że w każdym przypadku, ale ciekawość, jak mówią, nie jest przestępstwem. Czasami pary są gotowi zrobić wszystko, by nie marnieje w radosnym oczekiwaniu. Na jaki czas grać osobników spragnionych zysku, oferując niemal od momentu zapłodnienia do zgadnij kto woli. Ale gdy w rzeczywistości można to zrobić? Na płeć dziecka można dowiedzieć się co tydzień? I jakie metody będą bardziej skuteczne w tym przypadku? Po tym wszystkim, widać, można się domyślać i rumianku.

load...

Jak określić płeć dziecka: nowoczesne metody i nauka

USG: iść do lekarza

W rzeczywistości, aby powiedzieć dokładnie płeć dziecka może być tylko 12 tygodni lub później. Tak, to dziewczynka czy chłopiec – stwierdza się nawet u poczęcia. Ale jest jedna istotna ale. Do 8 tygodni w celu określenia w ogóle nic nie jest możliwe, ponieważ zarodka aż genitalia nie są zróżnicowane. To właśnie w tym okresie, genitalia zaczyna się rozwijać: dziewczęta – wargi sromowe i łechtaczkę, chłopcy – penisa i moszny.

Ale nawet wtedy, gdy narządy płciowe płodu są w pełni uformowane, widoczne na podłodze maszyny USG, niestety, nie zawsze jest to możliwe. Niektórzy eksperci twierdzą, że jest to możliwe do zainstalowania i przez 11 miesięcy, ale owoce powinny być oparte tylko na plecach. Tak więc, później przyszła mama chce poznać te informacje, tym większe prawdopodobieństwo uzyskania odpowiednich wyników. Dlatego najlepiej jest skontaktować się ze specjalistą, aby określić płeć na 24 tygodni.

Należy rozumieć, że USG nie zawsze zapewniają doskonałe rezultaty. Czasami dziecko ściska nogi, tym samym ukrywając swoją przynależność do silnej lub słabej płci. Czasami lekarze przejąć kręgowego penisa, inne części ciała (ręce owoców, na przykład).

load...

Więc co jest konkluzja? Jak wiecie, w pierwszym trymestrze nie ma sensu, aby wydobyć informacje dotyczące lekarza płci dziecka. USG jest wykonywane w celu stwierdzenia, czy istnieje patologia w rozwoju zarodka. Ponowne badanie będzie musiało nastąpić pod koniec drugiego trymestru czyli 23 tygodnia. Nawiasem mówiąc, w tym czasie wysłać USG, aby określić płeć przyszłej matki i lekarze mogą zrobić, aby uniknąć niektórych chorób dziedzicznych. Taka rzadka choroba jak hemofilia, która przejawia incoagulability krew przekazywana z ojca na syna.

I jeszcze na koniec trzeciego trymestru, aby ustalić, kto będzie również trudne. Płód jest zbyt duża, mniej mobilni, więc znalezienie odpowiedniego kąta lub zmuszony leżeć w odpowiedniej pozycji to już nie. Trzeba tylko czekać, kiedy ten cud się rodzi.

Wiele kobiet jest zainteresowany innym pytaniem: Czy nie boli przyszłego dziecka USG. Ponieważ praktycznie wszystkie nowoczesne urządzenia pracują z impulsami, promieniowanie nie odbędzie. Mimo to, nie musisz robić tego rodzaju niekontrolowane i procedur. Idziemy do specjalisty wyłącznie na receptę. Nie bez powodu w zwykłej kliniki badania wykonane tylko w ściśle określonych warunkach.

Biopsja kosmówki: dokładnie i niebezpieczne

Zazwyczaj biopsja kosmówki jest przepisywany w przypadkach, w których urodzenie dziecka określonej płci nie jest możliwe z powodu choroby w rodzinie. Procedura ta jest wykonywana w pierwszym trymestrze (7-12 tygodni). Z biopsji kleszczy (przez pochwę) lub specjalną igłę do nakłuwania (przez dno żołądka) jest przebicie macicy (zajmuje niewielką ilość jego zawartość). Wyniki analizy otrzymasz po zaledwie dwóch lub trzech dni. Dokładność jest prawie 99,9%.

Ale zrobić biopsji kosmówki tylko z ciekawości, by poznać płeć dziecka w łonie matki, to nie jest konieczne. Takie procedury są niebezpieczne dla zdrowia płci pięknej w ciąży i płodu. W przyszłości, to ingerencja może nawet prowadzić do poronienia. Decydują się go w następujących przypadkach:

 • Jeśli kobieta ponad 35 lat;
 • Jeśli poprzednie dziecko urodziło się niepełnosprawne;
 • Jeżeli rodzic jest nośnikiem z chromosomem lub anomalii genetycznych;
 • Jeśli widzisz jakieś nieprawidłowości w rozwoju płodu.

Powikłania, które muszą być gotowi do kobiet, które muszą uciekać się do takich procedur. Tak więc, po biopsji mogą wystąpić poronienie, aby rozwijać silne krwawienie, krwiaki występują. Często jakiś czas po tej interwencji w ciąży, ból brzucha, czuł dyskomfort w jamie brzusznej.

Tradycyjne metody: wróżby, nadzór, planowanie

Idziemy do czarownica, czarownice i proroków

Jak pamiętacie, religijni ludzie generalnie nie ma dostępu do pań, które posiadają żadnych magicznych mocy. Ale jeśli odrzucić te przekonania na bok, pomyślmy o tym, czy moja babcia w chusty lub dorosłego człowieka z piłką do odgadnięcia, kto będzie się urodzić.

Więc wyobraź sobie profesjonalną urzędu, który akceptuje kobiet w ciąży. To może dokładnie przewidzieć płeć dziecka, używając tylko rąk. Okazją ręce na brzuchu, on pewnie mówi, że pani będzie chłopiec. I zapisuje je do dziennika, a następnie poproszony o zalogowanie się na drugiej stronie. Kobieta opuszcza autograf i pieniądze, ufając, że będą one urodzić potomka.

Tak, mąż i żona mają czas na zakup niebieskie suwaki, samochody, samoloty i inne takie rzeczy. W dniu X, światło pojawia się dziewczyna. Furious rodzice zwracają się do tzw maga, aby szukać straty moralne. Ale okazało się, że magazyn wymienione dziewczynka i jej matka po prostu nie patrzeć na to podpisać.

Zgodnie z tą zasadą na początku lat dziewięćdziesiątych i wyzerować pracy wielu „ekspertów”. Niestety, obecnie nie ma dziewczyny, które powierzają swoje pieniądze do oszustów. Oczywiście, aby wierzyć lub nie wierzyć – firmę. Ale należy pamiętać, że w czasie ciąży, kobiety będą topnieć bardzo wrażliwe, emocjonalne i ufny. Cóż, jeśli nie mag tylko podłoga odgadnąć. Biedny, jeśli zdecyduje się skorzystać z sytuacji, aby zwabić oszczędności.

Określania płci dziecka w mgnieniu oka

Uważa się, że w celu obliczenia płeć dziecka może być częstotliwość uderzeń serca. Taki sposób jest zazwyczaj uciekają Położnictwa i Ginekologii, którzy pracowali w czasach sowieckich. Dowody naukowe, które mogłyby potwierdzić lub obalić tę teorię, nie. W związku z tym, można spróbować, bo szkoda nie będzie.

Dołączyć stetoskop na brzuchu ciężarnej kobiety do dziecka słyszała bicie serca. Jeśli liczy się bardziej niż 140 uderzeń na minutę, a potem – to dziewczynka. 130 – chłopiec. Jest to trudniejsze, jeśli okaże się średnią. W tym przypadku, prawdopodobieństwo wynosi 50 do 50.

Obserwując zachowanie i zmienia kształt w ciąży

 • Wygląd

Ludzie od dawna obserwowano, że dziewczyny lubią „kradnie” piękno matki. Jeśli kobieta staje się piękniejsze, a jej oczy zaczynają błyszczeć, włosy rosną dwa razy szybciej, osoba nabywa słaby rumieniec, wtedy byłby chłopiec. Jednak nowoczesne przedstawicieli płci pięknej jest mało prawdopodobne, aby uruchomić się do takiego stanu, kiedy włosy są pokryte warstwą tłuszczu pod oczy siniak, a paznokcie stają się połamane pnie. Jeśli dbasz o siebie, nawet podczas ciąży panie wyglądają oszałamiająco.

 • Kształt brzucha

Jeśli spojrzeć wstecz do kształtu ciąży pani chłopca, jest mało prawdopodobne, aby zauważyć żadnych zmian. Pozostaje w tej samej wielkiej formie jak przed poczęciem: Wdzięczne krzywe ciała i biodra nie zmienia. Ale jeśli brzuszek rośnie dziewczynkę, przyszła mama staje się otyły, to dużo lepiej. W rzeczywistości, postać płci zmienia się ze względu na pozycji embrionalnej. Ponadto ważną rolę odgrywa właśnie konstytucji kobiety, jej styl życia, odżywiania i diety itp

 • Nawyków żywieniowych

Ciężarne damskie gusta są zawsze zmienia. I to jest fakt. Niektóre ostry początek jeść ogórki i inne dni nie może żyć bez jabłek. Okazuje się, że jeśli dokładnie przeanalizować swoje preferencje, można określić płeć dziecka. Tak więc, na przykład, chłopcy wymagają wędliny, wypieki, wędliny i inne „męskie” żywności. Daj dziewczyny słodkie. I nawet jeśli w życiu mama nienawidzi czekolady podczas ciąży, tylko ona może go jeść.

Ale nie zbyt uwierzyć i zaakceptować, ponieważ zachowanie pań znajdują się w położeniu nie można wytłumaczyć. Dziś chcą truskawka, co jest niemożliwe, aby dostać w tej porze roku, jutro – smażone ziemniaki z grzybami. Plus, jak wytłumaczyć jego pięknych uzależniony całkowicie niejadalne rzeczy: ziemia, kreda, etc.

 • Toksykoza

Jeśli kobieta jest chora wszystkich dziewięciu miesięcy, tak że nie widzi światło białe, tak – to dziewczynka. Znowu winni płeć piękną, powiedzieć „wiem” ludzi. W rzeczywistości, to nie ma znaczenia, kto rośnie brzuch. Według statystyk Zatrucie występuje w 90% przypadków. To samo szczęście, że to nie w twarz, można tylko pozazdrościć.

Nawiasem mówiąc, należy pamiętać, że jeśli są tak złe, że trzeba, że ​​dzień nie może jeść, konieczne jest, aby skontaktować się z lekarzem w celu uzyskania pomocy. Fakt, że ten objaw może wskazywać na obecność nieprawidłowości płodu. Dlatego potrzeba pełnego badania i jak przejść niezbędne badania jak najszybciej. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, lekarz przepisze ci lek, aby pomóc poradzić sobie z tym uciążliwości.

Jak zaplanować płeć dziecka

 • Różnica wieku

Stosunkowo niedawno, Brytyjscy naukowcy przeprowadzili eksperyment, podczas którego okazało się, że w parach, gdzie żona jest starsza od męża, więcej dziewcząt rodzą. Jeśli współmałżonek jest starszy ponad 5 lat – Boys. Ponownie, nie jest konieczne, aby złożyć wniosek o rozwód i szukać innego tatę, jeśli chcesz mieć córkę. Nawet gdyby to była prawda, nie zawsze są wyjątki od tej reguły. Plus, aby wyjaśnić, w jaki sposób dane zjawisko, naukowcy wciąż nie może.

 • Obecność jeszcze jednego dziecka

Czy zauważyłeś, że kobiety, które urodziły pierwsze dziewczyny, dwa lata później światło pojawia się chłopiec, i vice versa. Tak więc, im mniejsza różnica wieku między dziećmi, tym większe prawdopodobieństwo narodzin dzieci heteroseksualnych. Kiedy mama ma przerwę na więcej niż 5 lat, prawdopodobieństwo narodzin drugiego lub dziewczynki zatrzymany zwiększa się kilkakrotnie.

 • Według daty poczęcia

Jak być może pamiętacie z lekcji biologii, będzie miał parę chłopca lub dziewczynki – zależy to tylko od człowieka, jak on jest nosicielem chromosomie X. Jeśli zapłodnienie nastąpiło dokładnie w dniu owulacji, szansa urodzenia syna jest dość wysoki. Tak więc, jeśli chcesz urodzić potomka, spróbuj obliczyć połowie cyklu. Jednak nawet tutaj istnieją pewne niuanse. Na przykład hormon może zakończyć się niepowodzeniem, z powodu których wszystkie zapukać. Dlatego poważnie o tym doświadczeniu nie jest tego warta.

Kopanie w Internecie i rozmawiać z nowymi postami, można dowiedzieć się wiele nowego i ciekawego w sprawie definicji płci. Na przykład, wiele polegać na starożytnej chińskiej tabeli, gdzie chcesz, aby wartość dla wieku pań i miesiąca, kiedy został on wyprodukowany przez zapłodnienia. Ktoś na duszy ma inny, równie interesujący sposób – vyschityvanie odnowienia krwi. Za pomocą specjalnego obliczania określa, których wiek jest starszy – matka lub ojciec. Po przeanalizowaniu różnych czynników można przewidzieć płeć dziecka.

Ale warto zastanowić się, czy naprawdę trzeba wiedzieć, jak kto będzie. Jest córką lub synem, będziesz mniej kochać? Oczywiście, że nie. Zabawki, ubrania, wózek i łóżeczko można kupić po porodzie. To pozwoli im zająć się tatą, a mama nadal będzie w szpitalu. Lub można wybrać razem po raz pierwszy neutralnych rzeczy, które pasują i chłopców i dziewcząt.

Jeśli nadal bardzo chcą znać wszystkie szczegóły, prosimy o kontakt z personelem. Nie dawaj pieniędzy nikomu nie zagrożeń dla zdrowia (zarówno jego własnych i dziecka). Tylko lekarz może powiedzieć, kto jest w brzuchu matki oczekującej, a następnie, jeszcze w najnowocześniejszy sprzęt jest szansa uzyskania nieprawidłowych wyników.

load...