Na co mam zrobić z tym ciałem: łóżeczko dla terminów przydatności

Zawartość

Chcesz rozwścieczyć wszelkie Zachodnia profesjonalista? Powtórz 100 razy dźwięk słowa! W odpowiedzi usłyszysz tyradę, że można podciągnąć spodnie, ale mięśnie – nie ma sposobu. Chcesz polski-zdenerwowany? Opowiedz nam o uszy Popinot, za rolkami kolana i inne rzeczy, które nowoczesna anatomia i podejrzanych. W odpowiedzi słyszeć surowa: „Dbaj o pierwszej swej formie, a potem będziemy rozmawiać o szczegółach”, lub co najmniej poważne i nie zawsze są uzasadnione, „chudniesz”. Kapryśne pragnienia klientów klubów fitness. Ktoś kupuje bilet na … pompowanie naciśnij. Niektórzy ludzie nie mogą żyć bez zajęć aerobowych grupowych nabywa kartę tylko dla nich. Ale często po prostu tam, gdzie każdy idzie. I okazuje się, gdzie większość. Cóż, masz pomysł. Gdzie się udać od początkującego pełnej sprawności fizycznej?

load...

[Powrót do spisu treści]

Uszy na biodrach, grzbiety na brzuchu, itp

Co: Postrzeganie procesu rekrutacji tłuszczu osobę szczupłą z natury, nic więcej, nic mniej

Co zwykle zrobić: mazistej nieszczęśliwy skład miejscem krem ​​do owijania, zawinięte w szelest worka, przepraszam w folię. Potem skok na dowolnym formacie Class „aerobik powiększonej problematycznym miejscu”, albo jeszcze gorzej, iść na siłownię i nie ginie, wykonując ponad 50 podejść do tego samego obszaru.

Co robi: Normalnie, podrażnienie skóry, a poczucie jakiejś wyjątkowej prywatnej … źle, czy coś. Wszystkie Internet pisze o musztarda, imbir, pieprz i inne okłady … Co ja zrobiłem? Aerobik, nawiasem mówiąc, o wiele bardziej męczące niż szkolenia przemyślane w tej samej siłowni. A jeśli nadal jesteśmy na diecie z internetu na pokład? Na 1, 5 miesięcy będzie chciał zrezygnować. Jest to najbardziej optymistyczny scenariusz.

load...

Jaki jest Twój atut: W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek złóż lokalnych, więc reszta coś nie są one, czy nie wystarczy! Trump taka osoba jest w harmonii z naturą. Jego zachowanie jedzenia zwykle tendencję do normy, a waga nie jest tak duże, że nie można było prowadzić aktywnej kondycji.

Co robić: Jeśli nie mogą angażować się z trenerem – program Hoot żelaza. Zazwyczaj straszne problemy ze słabym dolnej części pleców i rdzenia, nie ma takich ludzi, a oni mogą zrobić bez chodzenia wprowadzania do Pilates. Jeśli przeciwwskazań do władzy – Pilates reformator. Trzy lub cztery razy w tygodniu. W dni wolne – więcej ćwiczeń, niekoniecznie w klubie. I tak, już wrzucić pieprz okład, że w rzeczywistości tylko jeden dobry cel -może wymienić gorący kompres, jeśli masz „młotkiem” do bólu mięśni. I nawet wtedy, to lepiej zapiąć żółtą kartką.

[Powrót do spisu treści]

Big dziewczyna

Co: Postrzeganie otyłości jako osobistą tragedię. Tak, są naturalnie szczęśliwy bbw, Ja jestem drogą, a ja absolutnie nie wskazuje nadwagę, był jednym z nich.

Czym jest zwykle wykonywane: To jest to! Począwszy od dziwnych diet do 800 kcal. (Jestem zła, ale czasami mam chęć zebrania sponsorów białkowe promotorami żywienie jajecznica, 1 bar sportowy i pierś kurczaka, i kierowania go przez 4-5 Hero WODs, a potem nie zrobić posty w Internecie, aby pisać i pracy. I nie w biurze, ale na przykład w stołówce szkolnej), a kończąc na duchowych praktyk needencheskimi takich jak surowej żywności i oczyścić organizm. Oczywiście, im większe ciśnienie, tym bardziej adaptacji. To znaczy, bardzo udręczony, ale schudnąć na marne 3-4 kg, i tak zawsze, cokolwiek nie zrobił.

Co robi: Pod wieloma względami, a kariery plas-size modelu do depresji od kilku lat długich. Niektóre z nich, przy okazji, zaczynają malować obraz filmów / strzelać i całkiem dobre. Byłem zdenerwowany, i nic, ale po upadku samoocena nie jest mi dane.

Jaki jest Twój atut: Towarzyszu, wierzycie! Jesteś silniejsza niż armia chude panie, już z natury jest silniejszy. W swoim pierwszym trenazherke Przeprowadziłem taką przyczepność, że nie każda kobieta może mieć 2-3 lat klas. Większość dziewcząt ma nadwagę więcej „Just the girls” na około 1, 5 razy. Ty, jeśli chcesz naturalną Trener – własnym ciałem – z nieco większym oporem. I tak, to wszystko jest ustawione, jakby się głodzić, a następnie utracone. Wiem, jak to brzmi, i przepuszcza przez pacjenta sam „wszystkie dziewczyny mogą nosić mini spódniczki, ale martwy 1, 5 ich wagi i złoty medal w szkole.” Nie pociesza go raz. Ale zgodzi się Pan, że to głupie, by nie wykorzystywać naturalne atuty, prawda? Podumayte- dopiero po 3-4 latach będzie trudne do zniesienia, i mają smukłe ciało, i jeść – mniej więcej taki sam jak teraz na liczbie, czyli ma głupich diet. A oni – to wszystko zorganizować dni na czczo po drugim, a fala 2 kg gantelkami.

Co zrobić: regularnego programu „60 minut na torze przy kącie + prasy” nie daje nic. Bo nie dla osobistych korzyści, ale dla szczęśliwej przyszłości, szukać trenera, który jest autorem bazę i nauczy robić na siłowni. Wstępne PFD – kilka miesięcy Pilates i pływanie, żeby stawów i więzadeł przygotowanych i dyscypliny została skorygowana. Trener powinien być idealnie tylko kolega, nie psuje nowoczesnego treningu funkcjonalnego i konkurencyjnego kulturystyce. Początkowo klienci zwykle ważone rzucać kule do niebieskiego w twarz, i sprawiają żadnych przeciągów i reżimy, a drugi – młotkiem w 100,500 powtórzeń ćwiczeń izolacyjnych. Szukać osoby, która rywalizowała w IDF, w skrócie. I funktsionalschikami Builder i zaprzyjaźnić się kiedy osiągną swój cel i móc umieścić drugi – wygląda na plakacie firmy sportpitnoy, na przykład.

Aerobik? Weź tę miłość, a nie więcej niż 2-3 razy w tygodniu. Należy zwrócić szczególną uwagę na dietę. Osobiście schudła na „około 2017 kcal / dzień” i cienkie. Ale gdy próbuje rezanut do 1200 kcal / dzień – nabyte sobie z problemami zdrowotnymi, ale mój przykład nie świadczy wcale. Jest napisane na fakt, że nie powinno pozbawiać się wszystkiego. Znajdź odpowiednią dietetyka, który będzie w stanie namalować dietę, co już jeść. Cóż, dostroić się do faktu, że fast food jesteś po, to nie będzie. Jestem bardzo wielkim fanem innej studni z sera i innych „zawinięte w chleb pita, nie jest jasne, co”. Musiałem nauczyć się kręcić się, że pociąg nie dyskutować. I tak, najnowsze i najważniejsze. Daj sobie co najmniej rok czasu, zanim zaczniesz panikować i rzucać ponownie od diety do diety. Tylko w ten sposób można przejść do paniki i metanu, i znaleźć nie tylko harmonię, ale także szczęście.

load...