My też chcemy go! Jak zdobyć dziewczynę do orgazmu

Zawartość:

Rewolucja seksualna jako zjawisko już dawno straciło na znaczeniu. Sex dla nas już teraz – to całkiem naturalne atrybutem życia, która zadomowiła się w naszym codziennym życiu, stając się częścią jej znajome, jak jedzenie, sen i odpoczynek.

load...

To smutny fakt, że pomimo powszechnego zawartości informacyjnej i ponad zdrowy stosunek do intymnej strony życia, niektóre kobiety nadal trudno dostać orgazmu podczas seksu, to wspaniałe uczucie, wydzielina, uwalnianie endorfin. Oczywiście, pozostaje obojętny na bieżąco sytuacji niewiele osób może, zwłaszcza, że ​​nie jest poprawne i właściwe. Co powinno pomóc nam poradzić sobie z tym, co się dzieje i zawsze czerpać przyjemność z życia seksualnego? Spróbujmy zrozumieć to razem.

Orgazm jest jeden, ale ludzie są różni

Jakie są powody, dla których może się ze mną? Od czasu do czasu podobne pytanie zadane przez wszystkich dziewcząt, nawet tych, którzy nie mogli dostać orgazmu tylko kilka razy w życiu seksualnym. Co możemy powiedzieć o młodych pań, które na czas wewnętrznego życia w ogóle nie doświadczyły jednego orgazmu, lub dla tych, którzy potrzebują dużo czasu, aby to w końcu?

Jeśli tak się nie stanie w sposób regularny, to jest odpowiednie do poszczególnych odcinków przypisanych do wypadku, a nie przebywać zbyt dużo uwagi: ponieważ ciało kobiety nie jest program komputerowy, w którym każdy może ustawić poszczególne ustawienia. Ale jeśli to, co dzieje się powtarza od czasu do czasu, dopasowanie i naprawdę zacząć się martwić i alarm.

load...

Fizyczna bliskość z człowiekiem powinien i może dostarczać przyjemności, ponieważ chcemy mieć seks nie tylko dla prokreacji, tak jak to było w zwyczaju przed, w czasach starożytnych. Dlaczego niektóre dziewczyny szybko dostać orgazmu podczas seksu i inne panie z tego terminu pozostanie tylko marzeniem? To może wydawać się banalne, ale każdy człowiek jest wyjątkowy cud natury, unikalny, jeden w swoim rodzaju dziełem.

Dlatego też nasze reakcje, odczucia, myśli, również są wyjątkowe. Przedsięwzięcie nie je z tego samego pędzla, w kolejce na tej samej linii, to jest skazane na niepowodzenie. Nikt nie zna zasad, aby osiągnąć orgazm, ich liczbę, głębokość reakcji – każde uroczych pań, których są właścicielami.

Jedna kobieta czuje się podczas seksu, czując, jak mówi w eksplozji, fajerwerków, silnych emocji. Inna kobieta czuje się podczas seksu, że był zadowolony, i nic więcej. Jeśli potraktować jako jedynego prawdziwego poczucia normy i ideału tylko jedna z dziewcząt, perspektywa kupić kompleks o staje się bardzo realne.

Aby to zrobić z własnym czynienia nierozsądne. Lepiej jest spróbować zbadać swoje ciało, swoją reakcję na dotyk działań i partnera podczas seksu. A co najważniejsze, że seks – to nie jest obowiązkiem lub obowiązek i możliwość wypoczynku. Nie zapominaj, że właściwa postawa, gdy kochać znacznie zwiększa szanse na uzyskanie orgazmu. Fakt, że możemy ustawić żądaną falę, powiemy wam teraz.

Sztuczki kobiecego orgazmu

Większość kobiet zgadza się ze stwierdzeniem, że najbardziej niesamowitych emocji doświadczają seks z ukochanym mężczyzną. Następnie orgazm przychodzi szybko, a nawet kilkakrotnie, a towarzyszy takich „efektów specjalnych”, które chcę powtórzyć to w nieskończoność. Aż pewnego dnia nie jest zbyt nie powiedzie się.

Odkrywa jego aktorstwo, nawet jeżeli przed jego obecność nie jest podejrzany, i nadal stanowią niebiańskiego szczęścia. Od czasu do czasu, ta sztuczka może być wykorzystywany przez każdą kobietą bez obawy wykrycia partnera, ale oszukują siebie.

Natura dała kobietom bardziej subtelną strukturę psychiczną w stosunku do męskiej psychiki. Jesteśmy drżenie i delikatne istoty, aby nas do osiągnięcia orgazmu, niezbędne specjalne warunki, które zadowolą nie tylko ciało, ale również duszę. Jeśli nasz umysł wędrówki myśli, daleko od komfortu łóżku, możemy zająć trochę czasu, aby przełączać się między nimi.

Jeśli jesteśmy wyczerpani fizycznie i psychicznie ciężkim dniu pracy, to musimy cały szereg zabiegów relaksacyjnych – aromatyczna kąpiel, masaż, relaksującej muzyki. Bez wspinaczki na myśli twojej głowie, że trzeba gotować obiad na tydzień, a płacić za internet, w przeciwnym razie pozostanie on głodni i niezadowoleni.

W przypadku kobiety doświadczają takiego obciążenia przez długi okres czasu, zgromadzone na zmęczenie bardziej zakłóca korzystać płci. Zmęczony od trosk i kłopotów pani już nie postrzega fizycznej intymności jako okazję do zabawy, jak i rutynowych zadań do wykonania, a korzystnie szybko. Jeśli orgazm nie stanie, może nawet zostawić nam obojętny: to zrobić, należy zaznaczyć, niech resztę.

Czy rozpoznajesz siebie w tym kierunku? To nie był sam? Świetnie, że rozumiesz. Nie tylko pozytywne można znaleźć w fakcie, że tracimy możliwość otrzymania rehabilitacji fizycznej i psychicznej poprzez seks. Oczywiście, współczesna kobieta może znaleźć jakąś alternatywę dla zwalczyć zmęczenie i stres, odwiedzić klub an_4owy, psycholog, jeszcze bardziej poświęcił się karierze.

Ale czy jest to odpowiednia droga wyjścia z tej sytuacji? Jeśli zapytać partnera, co myśli o wszystkim, co się dzieje, co może dać odpowiedź, Twoim zdaniem? Uporządkowałeś sprzęgnięcie z miłości Obojętne przetargu skonfigurowany do partnera seksualnego? Nie przyjemne w tej perspektywie, będzie pozytywna.

Pozostawienie sytuacji jako takie nie powinny być: i dla dobra ich samych i dla dobra stosunków ze słodkim sercu. Musimy nauczyć się dostosować do seksu: czy ktokolwiek z nas jest stworzenie nastroju do pracy, miłą i serdeczną atmosferę? Nie tylko wtedy, gdy dusza prosi, ale kiedy zdajesz sobie sprawę, że istnieje pilna potrzeba lub wymogiem. Dlaczego nie zastosować tę samą taktykę w tej dziedzinie? Nie wiesz jak? Więc ucz się! Dla zapewnienia dobrej zabawy i spróbować piękne panie!

Tune w sukces – połowa praca jest wykonywana

Dzień wyciska z nas ostatnie soki, ciało, jak się wydaje, może i chce tylko jedno – leżeć nieruchomo w łóżku, i że nikt nie dotykał. Jeśli nie to jedno „ale” – w łóżku będziemy mieć człowieka, który musi zmierzyć się dużymi literami napisane przez pragnienie, aby mieć seks z nas. Aby odwołać się ponownie zmęczony już graniczy z kpiną przeciwko niemu.

Po tym wszystkim, pracuje zbyt zmęczony, ale zawsze chętnie biorą udział w walkach łóżko. Jaki jest jej sekret? Chodzi o to: człowiek myśli o seksie przez cały czas, jego gotowość do miłości jest kilkaset w skali. Jeżeli członek płci przeciwnej istnieje możliwość intymności, będzie on zgodzić się na nią z radością, bez wahania lub szukasz przyczyn odmowy.

Może powinieneś przyjąć tę koncepcję? Pomyśl z najbardziej szalonych swojej intymności z partnerem: Co się stało podczas orgazmu, nawet jeszcze serce pochodzi od wspomnień. Pilna potrzeba, aby zostać powtórzony ponownie uzyskać ten sam rezultat. Dlatego bok myśli o chlebie i wieczne: brak prania, czyszczenia, gotowanie i rozmowy do rodziców.

Tej nocy jesteś boginią seksu, co może mieć orgazm w ramionach kochanka w dowolnym momencie, a nie regularny dziewczyna, która przeżywa tylko jedno pragnienie – by dobrze spać. Wziąć relaksującą kąpiel, ugasić trochę głodny, wypić lampkę wina, włącz muzykę dla przyszłości rozpusty – i zacząć go oddawać, spada u mężczyzn są szeroko rozpostarte ramiona.

Uczymy się teorię i ćwiczenia, ćwiczenia

Do tej pory rozważaliśmy sytuację jako dziewczyna może dostać orgazmu z kochającego i kochanego człowieka, jeśli ten nie występuje z powodu zmęczenia lub uszkodzenia nastroju. Jak postępować w przypadku, gdy partner jest ta młoda dama nie jest stała, a orgazm chce osiągnąć jak wyjątkowym i bardzo kochał, który z jakiegoś powodu w życiu tam?

Następnie konieczne jest poprawa techniki seksualne studiowania najmniejszej reakcji swojego ciała na dotyk kochanka, eksperymentować i usunąć swoje różne kompleksy, które uniemożliwiają nam kobiety żyją satysfakcjonującego życia seksualnego.

Spróbuj nowych pozycji, znajduje się wiele miejsc, aby kochać, przestań myśleć stereotypami. Wiele dziewcząt myślą, że są idealne, jeśli z jakiegoś powodu nie dostać wielokrotny orgazm, czy nie wystąpić szczytową przyjemność w tym samym czasie z partnerem. Albo, że każdy człowiek chce widzieć w swoim analogowym łóżko gwiazda porno, która nie cierpi z powodu nadwagi i cellulitu może mieć dzień i noc, sex.

Rozwiać te mity w sobie. Wszyscy jesteśmy różni, ale takie myśli nam zaszkodzić, zakłócanie dostać to, czego chcesz, ponieważ im więcej myślimy o tym, co pozwala nam na seks, tym mniej prawdopodobne, aby osiągnąć orgazm w ogóle. Między innymi, niektóre z naszych pomysłów w ogóle nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Jeśli jesteś kobietą w łóżku, to jest w tobie widzi obecnie najbardziej pożądane obiekt seksualny, który chcesz i może kochać. Na „skórki pomarańczowej”, musiał słyszeć, ale myśli o tym pomarańczy. A perspektywa seks przez 24 godziny bez przerwy jego najbardziej czujni i może nawet przestraszony.

Po tym wszystkim, człowiek rozsądnie ważyć swoje możliwości i zrozumieć, że nie są nieograniczone. Przez chwilę, pamiętajmy, że czas trwania stosunek seksualny przeciętnego samca wynosi około 11 minut. Policz, ile razy go według własnych pomysłów, trzeba będzie zrobić z miłości?

Ludzie tacy jak zmysłowe dziewczyny, ale nie „maszyny płciowe”. Zostań kot seksualna może absolutnie każda dziewczyna, jeśli postawić się temu celowi. Istnieje wiele możliwości dla rozwoju takich cech osobowości: czytać literaturę na temat istotnych zagadnień, oglądać filmy, zapisz się na taniec brzucha i striptease lekcji. Można nawet odwiedzić szkolenia mistrzostwa seksualnej.

Po takich wydarzeniach każda młoda dama chcą wykorzystać tę wiedzę w praktyce, poparte wewnętrznym przekonaniem, że jesteś teraz prawdziwym guru tajemnic miłości. To, jak ludzie tracą głowy, a najtrudniejsze czasy takich kobiet. Nadmierna aktywność i bierność w amoebic partnera do seksu – dwie skrajności jednakowo odpychają i uniemożliwić kobietom cieszyć się sam proces dzieje.

Każda kobieta jest pamiętać również, że napięcia na moment, kiedy przyjdzie na to czas, a przyjdzie długo oczekiwany orgazm może prowadzić do odwrotnego rezultatu. Wyposażenie seks ze swoim kochankiem i własnej wiedzy na temat może być na najwyższym poziomie, ale w tym przypadku przeszkodą w osiągnięciu kulminacji nie skupi się na procesie i wyniku obsesji.

Zdolność do relaksu i po prostu kochać i cieszyć się, co się dzieje, jeśli tak jest, rzecz jasna, szczera przyjemność – to jest to, co będzie kluczem do zapewnienia, że ​​nieuchwytny szczytem przyjemności wszystkie takie same delikatne dziewczyny złapany.

Zdrowe an_4u = seks szczęśliwy

Z różnych badań naukowych, które zaczęły być zaangażowani naukowcy na całym świecie zostały ustalone kilka bardzo interesujących faktów na temat relacji między ćwiczeń fizycznych i częstotliwości orgazmu u płci pięknej. Jak się okazało, dziewczęta, którzy lubią an_4, często biorą przyjemność w łóżku i mają większe szanse na stwardnienie rozładowania.

Jeśli nigdy wcześniej nie odwiedził mury klub fitness, dlaczego nie teraz? Po tym wszystkim, więc raz złapiesz dużo pieczenie na jednym ogniu. W przyszłości można oczekiwać zaostrzona postać, zaufanie do własnej atrakcyjność wizualną oraz fakt, że można teraz dostać twój orgazm gwarantowane, ale nie inny, i to jest możliwe, że więcej niż jeden. To nie twoja wyobraźnia – oto słowa naukowców o światowej renomie.

Nie dość do uprawiania an_4u, ale aby wzmocnić pewne mięśnie własnej działalności gospodarczej są istotne dla wszystkich znanych klas Ćwiczenia Kegla. Ogromna liczba kobiet, właśnie dlatego, że nauczył się szybko dostać orgazmu podczas intymności. Wspaniałą rzeczą jest to, że te ćwiczenia ćwiczyć panienka nie musi przeznaczyć specjalną ani czasu ani miejsca.

Mogą być praktykowane nawet w środowisku produkcyjnym, łączenie wielu spraw. Efektem takiego treningu nie potrwa długo, jak można zobaczyć na własne oczy, gdy zaczniesz je praktykować. Zrób to reguła i systematyczne regularność w klasie, kontynuuj rozpoczął, nawet wtedy, gdy pierwsze wyniki wykazały siebie i zadowolony z ciebie.

Medycyna: leczenie najbardziej zaawansowanych przypadkach

Banalne, ale prawdziwe: jeśli kobieta ma jakieś problemy zdrowotne, kwestia, czy ona może doświadczyć przyjemności z seksu w tym okresie, będą prawdopodobnie mieć negatywną odpowiedź. To nie chodzi tylko o tych chorobach, w których wykluczone samą możliwość intymności z partnerem. Badania wykazały, że w porównaniu do większości chorób poziom hormonów odpowiedzialnych za popędu płciowego, jest znacznie zmniejszone.

Dlatego ważne jest, aby monitorować swoje własne ciało i słuchać jej sygnałów. Czasami niechęć kochać i czerpać przyjemność z tego powodu nie banalnej zmęczenia lub stresu. Tylko ciało wysyła sygnały do ​​jakiejś usterki w nim. Złapać sygnał wywoławczy na czas i szybko skontaktować się z lekarzem w celu przywrócenia zdrowia do poprzedniego poziomu.

Istnieje kilka powodów o charakterze medycznym, dając wytłumaczenie braku orgazmu w życiu seksualnym kobiet. Każdy z nas słyszał o takiej choroby jak oziębłość, która przejawia całkowity brak pożądania seksualnego ze strony kobiet do płci przeciwnej, obojętności wobec dziedzinie stosunków ludzkich.

Jeśli pewna część podejrzliwości, taka diagnoza szybko, nie może sobie pozwolić, aby umieścić każdą osobę przynajmniej raz nie otrzymała od płci oczekiwanego rezultatu. W ten sposób w każdym przypadku nie jest konieczne, pomimo faktu, że w większości przypadków choroba utwardzalną. Niech czynienia z prawdziwymi ekspertami, ale mamy nadzieję, że takie poważne problemy w życiu intymnym nie ci grozić, panie.

Ponadto, szczyt najwyższy szczyt seksualnej aktywności, zmysłowości i pożądania osiąga blisko 30 lat. Oczywiście, aby myśleć, że jak tylko następne urodziny zawsze będziesz orgazm, nie czujesz.

Wystarczy mieć na uwadze fakt, że niedoświadczony dziewczyna, która dopiero zaczęła żyć życiem seksualnym, cieszyć się seksem jest nieco bardziej skomplikowana, niż bardziej dojrzałe damy. To nie tylko brak doświadczenia praktycznego, a w szczególności, które dał nam samą Matkę Naturę. Dlatego wielu pracowników służby zdrowia udzielają porad dla młodych dziewic, aby poświęcić trochę czasu na początku intymnego życia.

Dążenie do orgazmu powiodło – cel został osiągnięty

Mamy nadzieję, że lektura wszystkich rad i wskazówek w niniejszym artykule przyczyniły się do tego, że masz odpowiedź na swoje pytanie udręczonego i może wyeliminować przykry problem. Wyjście można znaleźć z najbardziej nieprzyjemnej sytuacji dla nas najważniejsze jest, aby nie odbiegać od zamierzonego planu działania oraz próby zastosowania tej wiedzy.

Tym bardziej, że aby doprowadzić do tego zagadnienia Ty zawsze z sukcesem czy twój partner seksualny. Co pan odmawia pomocy uroczą młodą damę w niebezpieczeństwie, będzie w tej sytuacji aktualne?

Nie zniechęcaj się, nie zniechęcajcie się i nie daj sobie przypisują wady i diagnoz, że nie masz nic. Życie seksualne powinno być zabawą, a to nastąpi, pamiętaj o tym. Po pewnym czasie będziesz pamiętać z uśmiechem myśląc, że są kłopoty, a to był tylko trochę trudności, aby zdecydować, które nie okazały się tak trudne, jak się wydawało na początku.

Mamy nadzieję, że w przyszłości smutne myśli o problemy w życiu seksualnym stosunkowo przyjemność w nim nie będzie uczestniczyć. A jeśli nagle to jeszcze się wydarzy, to jesteś już w pełni przygotowany i wiem, jak można to zrobić.

W każdym z tych uroczych pań ma możliwość cieszyć się intymnością, zakorzenione w naszej naturze. Kobiety żerują na miłości, w tym fizycznej manifestacji. Miłość – jest to stan naturalny dla płci pięknej, więc należy starać się tam na stałe.

Życzymy wszystkim kobietom, aby zawsze być spełnione umysłowo i fizycznie, taki stan jest dla nas najlepszą dekorację, a mieszkać w nim musimy tak często, jak to możliwe. Kochaj siebie, miłość ludzi, którzy kochają i korzystać z tej niebiańskiej błogości. Nie zapomnij o seksie trzeba mówić mniej i zrobić więcej. Nie gadać – zacząć od razu!

load...