Musztarda kaszel: przepisy na skuteczne leczenie

Musztarda kaszel – skutecznym lekarstwem, sprawdzone przez każdego pokolenia. Znany od czasów starożytnych, a ulubionym miejscem w wielu krajach, nie traci na popularności do dziś. Głównym celem leczenia jest recepta części ocieplenie ciała odpowiedzialne za szybkiego powrotu do zdrowia i łagodzenia objawów. Aby znaleźć najbardziej odpowiednią metodę leczenia, stosowanie zasad należy zbadać szczegółowo wybrane zasoby i odkrywać swoje przeciwwskazania.

load...

Zawartość:

Flapjack z musztarda: tynki musztarda alternatywnego

Kaszel pastylki z musztardą – dobra alternatywa dla tynków apteka gorczycy. Ma ona miękka efekt rozgrzewania, więc nie powodować oparzeń i mogą być stosowane w leczeniu kaszlu u dzieci.

Jak gotować ciasto terapeutyczny

Aby przygotować to ciasto musi być mieszany w równych proporcjach:

  • Suche gorczycy;
  • Oleju roślinnego;
  • Mąki lli_1;

  • Nezasaharenny miód naturalny.

Do otrzymanej masy dodać małą wódki i ogrzewać na łaźni parowej. Zawinąć ciasto w ciepłe kawałka bawełnianą szmatką lub gazą i zastosować go do klatki piersiowej lub pleców. W tym samym czasie unikając obszaru serca.

load...

Jest to konieczne, by zakończyć pacjenta ciepły szal lub koc i utrzymać ciepło tak długo, jak musztarda ciasto ostygnie. Procedura powinna być przeprowadzona przed pójściem do łóżka na kilka dni.

Cechy leczeniu dzieci

Kaszel romb z musztardą dla dzieci nie powinny być zbyt gorąca, tak aby nie spalić delikatną skórę. Można dodać do masy kompozycji jest mniejsza lub większa niż olej musztardowy, sprawi, że ocieplenie bardziej delikatna. Dzieci zaleca się umieścić ciasto w górnej części pleców, tuż nad łopatkami. I pamiętać – w podwyższonej temperaturze ciała, każdego ogrzewania jest przeciwwskazane.

Kąpiele stóp z gorczycy

W przypadku chorób takich jak zapalenie oskrzeli i krtani, można nie tylko ogrzać klatki piersiowej i pleców, które znajdują się w bezpośredniej bliskości układu oddechowego. Nie mniej skuteczne i użyteczne wzrosną stopy z musztardą podczas kaszlu. Aby to zrobić, należy przygotować miskę lub inny pojemnik z ciepłą wodą i dodać czterogodzinnym łyżeczki musztardy suchej. Wystarczy, aby ogrzać nogi w wodzie przez 10-20 minut. Po zabiegu należy położyć na ciepłych skarpet wykonanych z naturalnych materiałów, a sama spędzić trochę czasu.

Metoda ta nie tylko pomaga pozbyć się uciążliwego kaszlu, ale także pomaga się zrelaksować i stres po ciężkim dniu.

Pomimo swojej skuteczności, kąpiele stóp mają szereg poważnych przeciwwskazań, takich jak:

  • Ciąży;
  • Żyły

  • Żylaki;
  • Chorób układu sercowo-naczyniowego;
  • Naruszenie stóp skóry o charakterze zapalnym.

Ponadto, ta metoda leczenia nie są odpowiednie dla dzieci, z uwagi na fakt, że małe złośliwy mało siedzenia przez 20 minut w tym samym miejscu. W tym przypadku istnieje inny wygodny sposób na rozgrzanie nóg, bez ograniczania swobody fidgets o tym poniżej.

Skarpety musztarda: wygodne leczenie

W celu uproszczenia procedury rozgrzewania nóg, pozbyć się dodatkowych preparatów i kałuże na podłodze, wlać musztardę podczas kaszlu w skarpetkach. Aby powinna być tylko pojawią się pierwsze objawy lub po ostrej fazie choroby nastąpi, to znaczy po upływie 3-5 dni.

Doświadczeni matki i zwolennicy stosowania środków ludowej dla pewnej wiedzy na dowolny kaszel może być rozgrzane nogi musztardowym. Reszta należy wziąć pod uwagę, że w pierwszej kolejności należy traktować w taki sposób przedłużonego kaszlu. Z powodu efektu cieplarnianego gorczyca skrapla śluz i szybko usuwane z płuc.

Musztarda w skarpetki dziecka kaszel może być wykorzystany do jednego roku życia. Przed wlać w proszku, upewnij się, że stopy dziecka suche, jak w kontakcie z wilgotną skórą musztardy może działać wystarczająco agresywnie. Pick up dla pary skarpetek bawełnianych i parę procedur wełnianych – muszą być umieszczone na szczycie w celu zwiększenia efektu cieplarnianego.

Musztarda skarpetki dla dziecka kaszel jest umieszczone na kilka godzin w ciągu dnia lub w nocy. Będziesz potrzebował 1-2 łyżeczki proszku w obu nogach. Zaledwie kilka dni stosowania tej metody pozwoli odwrotu nawet najbardziej długotrwały kaszel.

Przydatne właściwości i zastosowania musztarda

Przepisy tradycyjnej medycyny może pomóc w leczeniu różnorodnych dolegliwości, ale należy pamiętać, że w razie jakichkolwiek wątpliwości lub złe samopoczucie z pewnością powinny skonsultować się z lekarzem.

load...