Można wylądować w odchudzaniu?

Zawartość

Kto nie lubi japońskie jedzenie? Wydaje się, że dania z Kraju Wschodzącego Słońca jest bardziej popularna mamy, niż tradycyjna zupa-barszcz. Ryż, ryby, rośliny wodne – doskonałe trio dla tych, którzy chcą schudnąć. „Slow” węglowodany, białka, kwasy omega-trzy korzystne tłuszcze, jodu z wodorostów – ZOZhnika sen. Tymczasem pytanie: „Czy to możliwe, aby wylądować w utracie wagi?” Odpowiedź nie zawsze jest tak.

load...

[Powrót do spisu treści]

Kto może jeść sushi do odchudzania

Ale jak pan osobiście nie schudnąć? Liczyć kalorii? Wtedy masz szczęście, a trzeba wiedzieć, że można jeść wszystko, co chcesz, tak długo, jak to jest stosunkowo zdrowe, świeże i pasuje do dziennego spożycia kalorii. Jeśli założymy KBZHU, rzeczywiście, jest on stosowany niemal każdej potrawy. Oto tylko bar sushi jest bardzo łatwo popełnić błąd w obliczeniach, ponieważ:

 • Zestawy zawierają wiele ukrytych sosy na bazie majonezu. Pomyśl o czymś takim jak „ostre” -rollov zwykle przypraw dodać ostrość dosłownie rozpuszczonego w sosie anty-HLS pana. W rezultacie zawartość kalorii może przejść do 100-200 kcal porcji;
 • Chrupiące bułki są często określane jako taka nie jest za wysoką zawartością świeżych ogórków. Ten produkt jest smażony w panierce, która zwiększa wartość energetyczną ryb i ryżu, dzięki czemu z powodzeniem oni „dogonić” bryłki;
 • Bułki

 • I krewetki tempura zawierać więcej oleju. Niewiele osób wie, ale w klasycznym tempura ciasto do dodatku tłuszczu, ponieważ wszystkie tempurze potraw – raczej źródłem tłuszczu niż cokolwiek innego

Zbytu dla tych, którzy muszą liczyć kalorii, a to jest dość prosta – zjeść w barze sushi, służąc klasycznym

load...

Bułki

 • Z ogórkiem;
 • Rolkach z awokado;
 • Sushi i rolkach z tuńczyka, węgorza, łososia, bez dodatku śmietany serów i innych kontrowersyjnych składników;
 • Zupa miso lli_1, z dodatkiem owoców morza, algi lub łososia

[Powrót do spisu treści]

Mogę jeść sushi dla utraty wagi na diecie niskowęglowodanowej

Niestety, „suszenie”, a ziemia – pojęcie to jest prawie niekompatybilne. Jeśli jesteśmy w trakcie jego przygotowań do zawodów lub foto-sesji, jesteś w japońskiej restauracji, zamówić zupę miso, są tylko węglowodany z wodorostów i pasty miso, są bardzo nieliczne, w klasycznej receptury – nie więcej niż 5 gramów na porcję. Dla niego wziąć sashimi – plastry surowego łososia, węgorza lub okonia morskiego. Ale dania krewetki są lepiej pozostawić tych, którzy uważają tylko kalorii i węglowodanów jest ograniczona. To dlatego, że przed podaniem, większość potraw krewetki marynowane są w dość słodkim sosie miodowym.

Pamiętaj, że absolutnie wszystko sushi i bułki, które są używane w konwencjonalny sos sojowy, będzie zawierać nadmiaru sodu i zatrzymania wody. Nie zaplanować wędrówkę w sushi barze przed zdjęciowej lub odpowiedzialnego dostępu do kostiumie kąpielowym, rano po pysznym obiedzie, można wykryć obrzęki na całym ciele.

[Powrót do spisu treści]

Skutecznie Dieta sushi

Dla dietetyków nieznani autorzy mają pochodzić z diety sushi bez liczenia kalorii. Mówią, że kiedyś usiąść na jej Victoria Beckham, który, nawiasem mówiąc, jest dość wątpliwe. Każdy wie, że Vickie jest tak suche, że najprawdopodobniej, o dopuszczalnej soli długi czas. A w jej diety suszone wystarczy.

Tak więc, aby schudnąć z sushi i bułki proponuje się ograniczyć swoją dietę w następujący sposób:

 • Zamiast śniadania – spełnianie rolkach „Philadelphia” serek i węgorza;
 • Zamiast kolacji – czegoś prostszego, takich jak sushi i rolkach, składające się wyłącznie z ryżu z ryb i glonów, i nie zawiera dodatkowych składników;
 • Zamiast kolacji – Sałatka jarzynowa w stylu japońskim lub sałatka z wodorostów nori, chuki itp plus kilka rolek pozostałych po obiedzie, gdy są głodne

.. Według najbardziej przybliżonych szacunków, kaloryczność diety trudnodostępnych 1000 kcal / dzień. Według WHO zdrowej dorosłej kobiety powinny otrzymać co najmniej 1200 kcal / dzień, aby nie szkodzić ciała. Ponadto bardzo niska diety niskokalorycznej przez dłuższy czas powoduje adaptacji metabolizmu. Tak, jeśli dodać wartość energetyczną diety, lub po prostu zacząć jeść więcej, można, nawet nie zauważając, tarcza cały swój ciężar z powrotem tak szybko, jak moc dostawy znudzi.

Ponadto, dieta sushi do utraty wagi nie jest zrównoważona w białko, zawiera zbyt dużo sodu i niezbyt przydatny do przewodu pokarmowego. Wiele barów sushi sos sojowy wykorzystanie nienaturalne, konserwy warzywne z dodatkami chemicznymi, a także najwyższej jakości ryb ze względu na korzyści dla zdrowia nie trzeba mówić do diety.

Ale opinie sushi diecie pełnej rekordowymi wynikami. Po tygodniu takiej żywności może zmniejszyć ciężar ciała 3-5 kg, a … znaczny wpływ finansowy. Dostawy sushi – to jest drogie, przynajmniej dla większości ludzi ze średnim dochodzie dokładnie.

[Powrót do spisu treści]

Korzyści i zagrożenia z ziemi, a on, jak schudnąć i czy istnieje coś takiego jak

We wcześniejszym poście wspomniano liczenia kalorii. Więc jeśli chcesz zjeść urozmaicone i smaczne, trzeba się nauczyć. Nie nastawiaj się zbyt duży deficyt, i staraj się nie jeść mniej niż wymagane na pokrycie potrzeb podstawowej przemiany materii ze swoich płynami ustrojowymi. Pomnożyć przez 0,3 pożądanej wagi, aby uzyskać najbardziej przybliżone wartości kalorycznej podstawowej przemiany materii w kilokalorii. Dokładniej rzecz biorąc, można obliczyć każdą kalkulatora, lub skontaktować się z biurem zdrowia w szpitalu okręgowym.

Grunty naturalne, że można gotować w domu, w wielu recepturach – to świetny sposób, aby urozmaicić dietę. Wykonaj proste zasady:

 • Kupić świeże ryby, gdzie kontrolowana jakość tych produktów. W tym przypadku lepiej jest przepłacać trochę w supermarkecie niż kupić łososia wątpliwą jakość na rynku;
 • Jeśli to możliwe, dawać ryby organicznych – złowione w morzu, z wyłączeniem hodowlanych;
 • Nie

 • Używać octu ryż z cukrem, miso z dodatkiem cukru i konserwantów, a gotowe mieszanki tempurze;
 • Zakupić gęste, ciemnozielone arkusze nori, w którym więcej jodu;
 • Kupić sos o obniżonej zawartości sodu, lub lekko rozcieńczyć wodą ze zwykłym

Nie będzie wielkim pominięcie, jeśli gotować ryby … kilka zanim to się toczy. Tak, ten przepis nie jest kanoniczna, ale na pewno będzie chronić Cię przed problemami z jaj pasożytów, które mogą znajdować się w żywych ryb.

Jeść sushi i rolkach domowej kuchni jako danie główne na lunch lub energii przed treningiem do złożonych węglowodanów pomóc w podjęciu bardziej skuteczne ćwiczenia.

I staraj się nie wykluczają żadnych ulubione smakołyki w całości, a nie ograniczać swojej diety jedno danie jakoś, nawet jeśli rzuca. Nic promuje zakłóceń i przejadanie się, jak i zbyt monotonne niskokalorycznej żywności.

load...