Można masować twarz w domu

Zawartość:

Czy kiedykolwiek umieścić banków? Nie? Następnie należy zwrócić się do swoich rodziców do nich, to z pewnością co najmniej raz, ale trzeba doświadczyć tego cudownego lekarstwa na przeziębienie. Okrągłe szklane fiolki, pozostawiając rzędy okrągłych siniaki na plecach – to główne wspomnienia starszych ludzi na temat leczenia banków. Wydawałoby się, że taka metoda leczenia dawno przeżyła jego użyteczność, a teraz w aptekach puszek po południu z ogniem nie znajdzie. I tu i tam! słoiki szklane o różnych rozmiarach i kolorach zwycięski marsz recepty kraju, zapewniając piękno i zdrowie skóry twarzy wszystkich chętnych.

load...

Oczywiście, to nie banki, które trzymali się z tyłu za pomocą spalania pręt bawełny. Można masować twarz jest wykonywane za pomocą specjalnych szklanych, związanych z silikonowymi grusz Pochłaniacze – że pod ich działanie tworzy negatywną presję na skórę, zapewniając efekt gojenia. Takie masażu (znany również jako próżni) umożliwia zwiększenie przepływu krwi i limfy i krążenie płynu śródmiąższowego. Masaż Cup stał się bardzo popularny ze względu na szybki efekt pozytywny – osoba młodsza i dostaje świeże, kwitnące przed naszymi oczami.

Korzyści mogą masować skórę twarzy

Jak więc można masować pomaga zwalczać oznaki starzenia się skóry? To bardzo proste. Podciśnienie, które jest generowane podczas dyszy kompresja-ssącym, pobudza krążenie krwi i odpływ żylny. Jest możliwe, że krwawienie może być utworzony po masażu próżniowego do pewnych obszarów skóry: nie martw się, to normalne (nie mylić ze zwykłymi siniaki powodu nieudolnej obsługi przez banki). Nie wszystkie naczynia włosowate w naszym organizmie są w idealnym stanie, z których niektóre są sztywne i kruche z czasem.

Te naczynia włosowate, które zostały rozbite pod wpływem puszek, zastąpiony przez nowy – zdrowo i aktywnie działać. Oznacza to, że brak tlenu do skóry wreszcie się skończył, ale zacznie restrukturyzacji jakościowy skład tkanki mięśniowej. W rezultacie – odbudowę kolagenu i zauważalnego zmniejszenia zmarszczek, świeży i elastycznej skóry, która po prostu oddycha zdrowia.

Oto główne cechy można masować twarz:

 • Przywracanie koloryt skóry;
 • Podnieść zwiotczenie mięśni twarzy;
 • Odbudowa naczyń włosowatych;
 • Redukcja zmarszczek;
 • Zwiększenie procesy metaboliczne;
 • Korzystny wpływ na gruczoły łojowe;
 • Przywracanie kolor.

Jest to szczególnie skuteczne w przypadku kobiet może masować drugi podbródek. Regularne zabiegi takie masaż dość szybko rozwiązać ten problem i pomóc podyktowane znaleźć jasną ścieżkę i świeżą cerę.

load...


Jak wybrać banki do masażu twarzy

W celu sprostania masaż bańką uzyskania maksymalnej wydajności, konieczne jest, aby wybrać odpowiedni bank. Zacznijmy od tego, że banki te są w różnych rozmiarach – im większa średnica, tym bardziej skóra jest rozciągnięta i głęboko przetworzonych mięśni twarzy. Najczęściej banki mają do masażu twarzy są sprzedawane w opakowaniach po cztery kawałki: pięćdziesiąt milimetrów, trzydzieści trzy, dwadzieścia dwa lata i jedenaście milimetrów.

Skóra na twarzy delikatny i czuły, i tkanki podskórnej jest znacznie cieńsza niż w innych częściach ciała, więc jest to bardzo ostrożne podejście do kwestii wpływu intensywności puszki na różnych obszarach twarzy. Kiedy Manipulowanie banków może nakazać sobie siniaki – tak po raz pierwszy procedura ta jest najlepiej wykonać pod nadzorem specjalisty.

Na przykład, przy użyciu dużej średnicy puszki są bardzo wygodne, aby masować czoło i policzki – tworząc silny efekt próżni, dokręcić zwiotczenie mięśni i wygładza płytkie zmarszczki. Średnica mniejsze banki muszą masować części twarzy, gdzie skóra jest szczególnie cienka i podatna – powieki i nosowo-trójkąt.

Nie zapomnij o to, że krawędzie Puszki były gładkie, bez pęknięć i Oskolu – inaczej będzie poważnie uszkodzić skórę. Banki muszą kupić tylko w aptekach, wymagający certyfikat jakości dla produktów sprzedającego.

Technika masażu w puszkach

W celu przeprowadzenia może masować twarz, oprócz puszek, trzeba będzie:

 • Olej (dowolny roślinny);
 • Dezynfekujący;
 • Serwetki;
 • Ciepła woda do mycia.

Więc przede wszystkim zauważyć, że banki do masażu muszą być idealnie czyste, więc korzystanie z serwetki umieścić na nich środek dezynfekujący. Masaż nie może odbywać się na suchą skórę twarzy i szyi, konieczne jest, aby smarować. Można wybrać dowolny podoba Ci się olej roślinny, korzyści z ich sprzedaży ogromną kwotę. Ktoś idealny olej lniany – doskonale chroni i odżywia skórę. Ale niektórzy wolą dynia lub kukurydza, ma przyjemny zapach i zwartą konsystencję. Wybór należy do Ciebie, najważniejsze – aby zapewnić łatwy puszek przesuwane skóry.

Na początek trzeba masować drut szyi, bankowego od obojczyka do podbródka. Wtedy linie masażu dolny uchwyt twarze powoli poruszać się na obszarze policzków i nosa. Nie zapomnij, aby zmienić średnicę puszki, w zależności od wrażliwości skóry, regulując moc przyssawki. Większość małych banków nie wmasować w fałdy nosowo-wargowe i oczu. Zakończ masaż na czole.

Pierwsze masować powieki, należy użyć techniki autohemotherapy, która polega na tym, że banki nie są przesunięte w skórze i zastosowanej kropką, zgodnie z liniami masażu. W ten sposób można uniknąć ewentualnego siniaki na delikatnej, cienkiej skóry wokół oczu. W twarz, nie dając jej bardzo dobry czas w trakcie całej procedury masażu nie zapomnij wesprzeć drugą ręką.

Czas trwania jednej sesji – nie więcej niż pięć lub dziesięć minut do masażu nie trzeba więcej niż jeden lub dwa razy w tygodniu. Pozytywny efekt będzie widoczny po pierwszym zabiegu, jeśli nie Bańki masaż w nocy, rano, Twoja skóra będzie bardziej elastyczna i świeża.

Wiele źródeł radzę przeprowadzić procedurę można wmasować w kąpieli lub saunie, gdy skóra na parę, a pory są otwarte. Zalecenie to jest dla tych kobiet, które ma pewne doświadczenie w puszce masażu twarzy. Jeśli jesteś początkujący, powinieneś wiedzieć: szansa spowodować siniaka na parze skóry jest kilka razy wyższa niż zwykle. I, oczywiście, nie jest to konieczne dla początkujących, aby zrobić masaż przed ważnym spotkaniu lub terminie: konieczności wychodzić z krwiaka na twarzy nie dodać do Twojego nastroju.


Przeciwwskazania do masażu banka twarzy

Nie jest tajemnicą, że masaż twarzy z użyciem puszki ma wiele przeciwwskazań. Dlatego przed przystąpieniem do odmłodzenia skóry, upewnij się, że nie są zagrożone. Po masażu próżniowego jest zabronione osobom, które:

 • Pęcherzykowego zapalenia na twarzy;
 • Trądzik z procesami zapalnymi;
 • Brodawki;
 • Opryszczka;
 • Stan zapalny nerwu twarzy;
 • Kawałki lub otarcia na twarzy;
 • Zwiększony wzrost włosów;
 • Kapilar powierzchowne;
 • Krwotok płucny;
 • Gruźlica płuc w aktywnej fazie;
 • Nowotwory łagodne i złośliwe;
 • Niewydolność serca;
 • W wysokiej temperaturze;
 • Zaburzeń psychicznych.

Ponadto warto pamiętać, że w organizmie istnieją punkty, w których banki nie mogą być umieszczone w każdym razie! Jest to obszar szyjki – gdzie jest gruczoł tarczycy, cały kręgosłup, serce, nerki, obszar sutka. Jeśli masz wątpliwości o swojej chorobie i możliwości puszki masażu – skonsultować się z lekarzem.

load...