Moon manicure lub Diora Manicure

Zawartość:

Nie jest tajemnicą, że wszystkie nowe – to dobrze zapomniane stare. I trendy mody – najlepszym dowodem. Oto, na przykład, manicure moon. Szczególny sposób do paznokci został wynaleziony prawie sto lat temu. Potem udał się szczęśliwie w cieniu, a teraz znowu na korzyść z mody w każdym wieku. Nazwa w tym manicure jest bardzo romantyczny, nawet delikatne i tajemnicze. Więc co to jest magiczne manicure i czy to zrobić samemu? Spójrzmy prawdzie w oczy.

load...

Jaki jest manicure księżyc?

Prawdopodobne, aby wymyślić manicure, patrząc na nie lakierowanych paznokci. A jego nazwisko pojawia się (w jednej wersji) nie jest słowo „księżyc”, a od nazwy paznokcia u jego podstawy. Spójrz na swoje paznokcie: początek paznokci różni się od koloru na całej płytce paznokcia, a ta część jest w kształcie odwróconego półksiężyca. Więc to, co widzisz jest lunula – widoczny przez część macierzy paznokcia (root paznokci).

Moon manicure – nail design, w którym lunula celowo podkreślił. Przy takiej konstrukcji jest narysowany na półksiężyc paznokci, całkowicie lub prawie całkowicie powtarza kształt obłączka, który działa jako „księżyc”. Księżyc jest nazywany manicure u nas i za granicą, jest on lepiej znany jako Hollywood french manicure czy Dior. Ożywienie zainteresowania tym wzorem paznokci my to winni modne dom Christian Dior. Po raz pierwszy po zapominając ten manicure pojawiła się w pokazach mody pięć lat temu i stopniowo zyskuje na popularności, stał się hitem pokazów mody.

Główną cechą manicure moon – odwrócony kurtka. Ale w przeciwieństwie do francuskich farb zdobienia paznokci są wykorzystywane kontrastowych kolorach. Początkowo „księżyc” w tym manicure następuje naturalny kształt otworów do paznokci, ale dziś rozpoczęła stylistów, a dziś moda półksiężyc rogów można spojrzeć w górę i w dół. A jeszcze inna popularna odmiana księżycowego manicure – z jego połączeniem kurtki usług. W tym przypadku, „powierzchnia” górny i dolny półksiężyc w tym samym kierunku.


Które farby są wykorzystywane w manicure księżyca?

W klasycznym rozwiązaniu księżycowa manicure obłączka być pokryty lakierem światła beżowy lub białego. Reszta jest lakierem w kolorze jasny kontrast (czerwony, bordowy). Dziś jednak styliści nie zatrzymać i oferują absolutnie fantastyczną kombinację:

load...
 • Srebrny i bordowy
 • Srebrny i czarny
 • Brzoskwinia i czarna
 • Złoty i czarny
 • Srebrny i fioletowy
 • Biała i czekolada
 • Złoty i niebieski
 • Biały i fioletowy

Nawiasem mówiąc, najbardziej stylowe połączenie jest uważany za połączenie czerni ze złotem lub srebrem. Ale istotą kolorze dobranym do manicure księżyca nie uległa zmianie: lunula światła na ciemnym (Kontrast) paznokci.

Błyszczący lub matowy lakier stosowany do manicure księżyca? Nie ma żadnych ograniczeń. Można pokryć lakierem na paznokciach tylko błyszczącą lub matową tylko w różnych kolorach. Jednak w takim manicure nie jest zabronione (a nawet zachęcać!) Aby skorzystać matowe i błyszczące powłoki w tym samym czasie. Więc wybrać opcje do swoich potrzeb.

Jak pasuje moon manicure paznokcie?

W przeciwieństwie do klasycznej kurtki moon manicure nie jest odpowiedni dla wszystkich paznokci, ponieważ optycznie je skracać. Więc najlepiej będzie wyglądać w długich (ale nie bardzo długi) paznokci. Jednak stało się modne w ostatnim czasie i krótkie paznokcie. Dlatego nie możemy się obawiać efektu wizualnego i zrobić manicure na krótkie paznokcie.

Ale jeśli długie paznokcie w tym samym czasie może być dowolnego kształtu (owalne, prostokątne, ostry), krótkie paznokcie powinny być zaokrąglone lub owalne tylko. Jeśli chodzi o ubiór, manicure Dior będą odpowiednie i w biurze i na imprezie, i na recepcji. Ważne jest tylko, aby wybrać odpowiedni lakier do paznokci i kolor (oczywiście!), W jaki sposób obsługiwać broń.


Jak zrobić moon manicure w domu?

Fakt, że ręce powinny być bez skazy wygląd, nie mówmy. Porozmawiajmy o tym, jak dokonać tego rodzaju ręce. Po pierwsze, trzeba traktować swoje ręce, to zrobić zwykły higienicznego manicure, a następnie pokryć paznokieć w projektowaniu księżyca. Więc jak zrobić moon manicure samodzielnie? Pierwsze plików paznokcie, nadając im pożądany kształt i długość podszewki. Następnie zrobić kąpiel dla rąk i uporządkować naskórka, a następnie odtłuszczona paznokcie, biorąc za to zmywacz do paznokci (bez acetonu). Teraz można przejść bezpośrednio do manicure księżyca.

 1. Stosowanie lakieru podkładowego (podstawa manicure). Pozwoli to zachować naturalne paznokcie błyszczeć i pomoc manicure dłużej.
 2. Gdy baza jest całkowicie suchy, obejmują cały lakier do paznokci lakier lub jasny kolor, jaki ma być półksiężyc na gwoździu. Znowu czekać na farbę do wyleczenia.
 3. Teraz uszczelnić lunula specjalna naklejka w kształcie półksiężyca, rozszerzając swoje rogi w górę lub w dół. Górna część lakieru do paznokci tytułowej kontrast, czekają na kilka minut i odkleić naklejkę.
 4. Końcowy etap: – nałożenie utrwalacza.

Nawiasem mówiąc, jeśli jesteś odpowiedni szablon formularza nie jest obecny, to garnitur i naklejki są zawarte w zbiorze francuskiego manicure. W tym przypadku, pierwsza warstwa podkładowa lakier do paznokci, a następnie podstawowy kolor konstrastnym. Gdy farba wysycha, naklejka kleju, dopasowując ją do dolnej krawędzi górnej granicy półksiężyca, a następnie pokrycie lakier lunula światła.

Jeśli masz (nagły) nie miał pod ręką żadnej naklejki, a wymagane jest po prostu kurtka Hollywood, należy postępować w następujący sposób. Po pierwsze, na podstawie kontrastu zastosować lakier do paznokci i poczekać, aż będzie całkowicie suchy. Ale to dobrze szczotka i lekki lakier po prostu narysować półksiężyc. Jednak metoda ta wymaga nie tylko twardość rąk, ale również pewne zdolności artystyczne, jak również maksymalną dokładność w pracy.

Posiadając wiedzę teoretyczną na temat jak zrobić manicure moon siebie, po prostu trzeba trochę praktyki i zastosowania tej wiedzy w praktyce. Bądź piękna na zawsze!

load...