Mono-diet przez 10 dni: utraty wagi szybko

Zawartość:

Każdy wie, że każda metoda, która daje możliwość zresetowania pięciu do sześciu kilogramów w bardzo krótkim okresie czasu, jest szkodliwe dla zdrowia. I każdy wie, że wokół pełno dziewczyn gotowych zrobić wszystko, aby pozbyć się nadmiaru wagi. Chociaż istnieją w życiu takiej sytuacji, kiedy jest to możliwe, z zamkniętymi oczami, aby zgodzić się na bardzo ścisłej diecie, aby rozwiązać wszystkie problemy. Oto tylko wybierz taka dieta potrzeba umysłu, albo radość schudła nie zrobi.
Monodieta

load...

Dziesięć monodiet

Najlepszym sposobem, aby schudnąć jest nie tylko trudne, ale także szybko – siedzieć na mono-diecie. Jej głównym urok jest to, że w stosunkowo krótkim okresie mono-diecie może pomóc rzucić kilka kilogramów. Na przykład, dziesięć dni takiej diety jest całkiem możliwe, aby stracić sześć do siedmiu kilogramów. Muszę powiedzieć, że ilość masy wychodzącej zależy od właściwości wyszczuplające ciało: ktoś łatwo stracić od ośmiu do dziesięciu kilogramów, ale ktoś trudno schudnąć cztery funty. Taka dieta nie jest łatwo przetrwać, a dla wielu jest to absolutnie przeciwwskazane ze względów zdrowotnych. Jednak utrata mono-dieta waga pozostaje najbardziej popularna metoda dla większości kobiet te dni.

Istotą diety jest mieć jeden i ten sam produkt w określonym czasie. To może być twaróg gryczana kasza lub ryż, owoce, a nawet po prostu woda. Jeśli mówimy o dziesięć dni mono-dieta, lepszych potraw niż kaszy, po prostu nie znaleźć. Po owsianka jest nie tylko pożywne i pełne różnych pierwiastków śladowych, ale także bardzo smaczne.

Są dziewczyny, które tak lubi niektóre zboża, które siedzą na dziesięć dni tylko na ulubione danie to nie test, a prawdziwa przyjemność dla nich! Chociaż nie należy zapominać, że w przygotowaniu ziaren zbóż nie można dodać sól, pieprz i zazwyczaj używają żadnych przypraw – zgadzają się, że to wystarczy, aby latać w maści „beczce miodu”. Owsianka nie powinno się uwolnić – dla mono-dieta zbliża ją suchą wersji. I oczywiście, każdy z dodatków w postaci masła lub mleka – jest również zakazane.

Bądź co bądź, pragnienie, aby schudnąć „tu i teraz” powoduje kobiet do poświęceń i siedzieć przez dłuższy mono-diecie. Potrzebuję naprawdę silnej woli, aby wytrzymać taki test: w pierwszych dniach pojawia się uczucie zmęczenia, drażliwość, zawroty głowy. Ale z czasem objawy te znikają, a dodatkowo proces utraty masy ciała porusza się o wiele łatwiejsze. Oprócz spadku nadwagi takiego mono-diety pomogą oczyścić organizm, na jej końcu, poczujesz lekkie i zdrowe.

load...

Wytwarzanie ciała mono-diety

Mono-dieta łatwiej było przetrwać, konieczne jest, aby przygotować się do niego z góry. I to nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Przede wszystkim trzeba naprawdę chcesz schudnąć i być mocno wierzę, że tym razem sprawy potoczą się. W celu utrzymania pozytywnego nastroju całej diety, starają się zapewnić, że spożycie kalorii nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz. Najlepszym sposobem osiągnięcia tego celu – wychowanie fizyczne i masaż sportowy, wizytę w łaźni lub saunie.

Po zdefiniowaniu pierwszy dzień diety, upewnij się, że są całkowicie zdrowe i swoją chorobą przewlekłą, jeśli w ogóle, nie są w ostrej fazie. A jeśli jesteś w ciąży lub karmi piersią, tryb ciężko mono absolutnie przeciwwskazane. To samo można powiedzieć o młodzieży w okresie dojrzewania.

Spróbuj kilka dni przed planowanym terminem diecie, aby zmniejszyć ilość spożywanego pokarmu, aw każdym razie nie przejadać. Bez względu na to, jak wielka pokusa, aby jeść do sytości w przeddzień postu ( „naemsya tutaj dzisiaj, a jutro zacznę nowe życie”), nie zaleca się spożywać żywności w dużych ilościach. Pamiętaj, że im więcej wolno Ci „enter” w diecie, tym łatwiej będzie utrzymać wszystkie dziesięć dni, co oznacza, że ​​- aby osiągnąć pożądany rezultat.


Rodzaje dziesięć-monodiets

  • Mono-diet na kaszek

Nie jest tajemnicą, że każda dieta oparta na zbożach, nie tylko pomaga stracić kilka kilogramów nadwagi, ale także oczyszcza organizm. Naukowcy już dawno udowodnili, że większość chorób narządów wewnętrznych jest spowodowane zatruciem i „zanieczyszczenie” ciała. Owsianka jest doskonale pomaga uporać się z tymi problemami. Fakt, że ziarna zawarte w niniejszym smaczne danie, mają działanie skrobaka zeskrobywanych ze ścian przełyku toksyn. Nic dziwnego, że każdy z nas jako dziecko, że płatki owsiane na śniadanie – to przydatne!

Jednym z najprzyjemniejszych momentów mono-diety na kaszek jest to, że nie muszą dziesięć dni na usiąść na tym samym produkcie. Jest całkiem możliwe, na przemian gryka, ryż i Pshenko w dowolnym dogodnym dla Panstwa proporcjach. I mają te zboża może być tyle, ile chcesz – dzienna ilość ograniczeń po prostu nie ma! Inną rzeczą jest to, że zbyt dużo jedzenia jedzenie bez soli i przypraw, sosów nie szczególnie chce, więc chcąc nie chcąc, i będzie schudnąć.

  • Kapusta monodiet

Długi kapusta temu był uważany za prawdziwy przysmak, służył jako przysmak najwybitniejszych patrycjuszy w starożytnym Rzymie. Kim jest ten roślinny jest tak powszechne, że niewiele osób sobie wyobrazić obfity obiad lub kolację bez tego wspaniałego produktu. Jak przydatne kapusta? Obfitość witamin, minerałów i pierwiastków śladowych w błonnik, tak niezbędne dla organizmu. Jest również nazywany jelita uporządkowany, dzięki niezwykłych właściwościach w celu powstrzymania rozwoju bakterii gnilnych.

Mając postanowił udać się na dziesięć dni kapusty diety ustalana jest przede wszystkim fakt, jakiego rodzaju odmian kapusty będziesz miał wszystkie te dni. W naszych czasach, w sklepach można znaleźć kalarepa, kalafior, brukselka i kapusta. Lepiej dać pierwszeństwo własnej kapusty: to nie tylko najbardziej niskokaloryczne, ale także najtańszy.

W jakiej formie należy jeść kapustę w diecie? Oczywiście, ser. Jeśli gotować liście, można stracić większość składników odżywczych zawartych w warzywo. Zupa z kapusty Dieta nie jest łatwe do utrzymania, więc dozwolony czas w trzy dni święto na kapustą. Jednak wstawienie go do codziennej diety podczas mono-diety nie powinny być: duża ilość soli położyć kres wszystkich porodów, i nie będzie schudnąć.

Nie ograniczaj się do cieczy można pić tyle, ile chcesz. Oczywiście, wszelkie słodkie napoje gazowane i należy wykluczyć z menu, ale woda i zielona herbata powinna być pijany obowiązkowe. Ale jeśli nie, że jej rano bez filiżanki kawy, zrób to sam, pić ulgę i jej rano.

Nie zapominaj, że kapusta mono-diet – niewyważone, więc spożycie witamin podczas niej obowiązkowe.

  • Marchew monodiet

O tym, co jest użyteczne marchew i ile to użyteczne pierwiastki śladowe, możliwe jest, aby napisać całą powieść. Wszyscy wiemy, że ten pierwiastek jest niezwykle cenny dla każdego wieku zdrowia ludzkiego. Substancja najbardziej popularne, który jest częścią pomarańczowy warzyw – beta-karotenu, który jest konieczny do zapobiegania przedwczesnego starzenia i wzmocnienie układu immunologicznego. I jodu, a włókno pomagać wszystkim zmniejszenie masy ciała, próbując pozbyć się nadwagi.

Menu marchew monodiets najprostsze – świeże marchewki każdego dnia iw każdej ilości. Do zmywania może być takie same z zielonej herbaty i wody bez gazu, jak w poprzednim diety. Jednakże, jeśli masz słabe dziąsła, to najlepiej, aby zetrzeć marchew na drobnej tarce – tak aby nie uszkodzić je dokładnie. Ponieważ dieta jest bardzo sztywna, w przypadku silnego głodu wolno jeść małe porcje sałatki z marchwi (rozdrobnione marchewki, zaprawiona śmietaną).

Na diecie marchwi ma wiele przeciwwskazań, wśród nich – nasilenie choroby wrzodowej, cukrzycy, zapalenia jelita, zapalenie błony śluzowej żołądka o wysokiej kwasowości. Zanim usiądziesz na mono-diety, należy skonsultować się z lekarzem.


Jak wydostać się z dziesięciu monodiets

Nie jest tajemnicą, że dziewięćdziesiąt do dziewięćdziesięciu pięciu procent kobiet, które ukończyły dziesięć-dniową mono-diety i stracić kilka kilogramów, po pewnym czasie, nie tylko zwrócić starą wagę, ale także zdobyć jeszcze kilka funtów. Dlaczego tak się dzieje? Chodzi o to, że wiele dziewcząt nie wiem jak prawidłowo wyjść z diety i rzucić się na jedzenie, jedzenie i wszystko w dużych ilościach.

Aby zrozumieć, dlaczego trzeba ograniczyć się do żywności i diety, damy Ci kilka ważnych faktów o funkcjach organizmu podczas i po poście. Faktem jest, że w trakcie diety organizm pracuje w trybie ekonomicznym: podstawową przemianę materii maleje. Czy wiesz, że jeśli dokładnie zmierzyć temperaturę ciała w czasie sztywnej diety, byłoby kilka setnych stopnia poniżej normy? Dzieje się tak dlatego, że organizm „nazywa” Dieter aby zaoszczędzić energię – stąd stały senność i zmęczenie.

Teraz stała się bardzo popularna hipoteza jest taka, że ​​mózg osoby siedzącej na diecie, „pamięta” głód i brak istotnych pierwiastków śladowych w organizmie. Dlatego do końca diety, on daje rozkaz do ciała, aby zapasy na następny przypadku głodówki. A im bardziej człowiek siedzi na twardym, wyczerpujące diety, tym więcej tłuszczu gromadzi się ciałem „w rezerwie”.

Więc co zrobić ci, którzy chcą, aby ich wyniki diety, który dał taką ciężką pracę? Po pierwsze, nie relaks. Pomysł, że wszyscy cierpią z tyłu i teraz można załadować ostrze, doprowadzi was do smutnych rezultatów. Jest to złota zasada: pozostawić dieta potrzebę płynnie i stopniowo.

Po drugie, nie należy zapominać, że ogranicza się do jedzenia trzeba taką samą liczbę dni jak sama dieta trwała. Staraj się jeść w tych dniach są niskokaloryczne potrawy – owoce i warzywa. Produkty te, które zostały zakazane diety, wprowadzone do diety bardzo ostrożnie – na trzecim lub czwartym dniu, w małych ilościach.

Po trzecie, utrzymać optymizm i pozytywne nastawienie. Jeśli stoisz ścisłego dziesięć-dniową mono-diety i pozbył się kilku dodatkowych kilogramów, to nic nie może zatrzymać, aby utrzymać osiągniętą wagę! Najważniejsze – dobre samopoczucie i pewność siebie.

load...