Money Tree z koralików – bogactwo talizman z rękami

Zawartość:

Jeśli lubisz majstrować Rzemiosł Różnych z ich rąk, jeśli nie znam ze słyszenia perlenia, jeśli wierzą w cudowną moc talizmanów feng shui, drzewo Pieniądze z koralików – to jest to, czego potrzebujesz! W rzeczywistości, pod nazwą „drzewo pieniędzy”, istnieje kilka roślin domowych, w tym granaty i Grubosz.

load...

Jednak te żywe maskotki potrzebują uwagi i opieki, ale drzewo pieniędzy kulek jest potrzebna żadna specjalna opieka. Jednocześnie, zachowują wszystkie magiczne właściwości maskotki i stają się nie tylko narzędziem Feng Shui, ale również doskonałym elementem wystroju wnętrz. A nawet jeśli linkę jeszcze stać swoje hobby, produkcja drzewa pieniędzy – to doskonała okazja, aby nauczyć się tej robótki. Ponadto, drzewo jest bardzo prosta. Więc zacznijmy.

Sprzęt, materiały i narzędzia

Tkać drzewo pieniądze z koralików wykonywana jest w technice dziurki. W ten sposób można wykonywać i inne rzemiosła, ale do zarabiania pieniędzy lub inny dar drzew z koralików, technika ta pasuje idealnie. Do produkcji drzewie pieniądze są niezbędne do przygotowania tych materiałów i narzędzi:

 • Cienki drut miedziany, który sekcja pozwala ją umieścić na kulkach;
 • Grubość drutu miedzianego drewna ramki skręcenie;
 • Szycia brązowa;
 • Perełki i pocięte zielony okrągły;
 • Brązowe koraliki do dekoracji drzew bazy monetarnej;
 • Klej „Moment” przezroczysty;
 • Maskującej;
 • Brązowego barwnika (akrylowy lub guasz);
 • Nożyczki;
 • Szczotka;
 • Gipsu (suchy proszek).

load...

Produkcja liści

Wyciąć kawałek cienkiego drutu około pięćdziesięciu centymetrów. Kładziemy go na nim osiem kulek, promować je na środku drutu i zrobić pętlę. Oznacza to, że po prostu przekręcić wolne końce drutu bezpośrednio pod pierwszym i ósmym paciorków, co trzy tury. Jeden wolny koniec przewodu umieścić na kolejnych szesnastu koralików, podnosi go i owinąć łuku gotowych pętli koralikami. Skręcanie swobodne końce drutu na dwanaście do piętnastu zakrętach. Długość skręconych kawałka drutu powinna być około trzech centymetrów -five. Podobnie, drugi zwijanie liści, a następnie w trzeciej.

W efekcie powinniśmy uzyskać oddziału z trzech liści – jeden w środku i dwa po bokach. Pozostałe wolne końce kabla i splotu z wytworzeniem podstawy gałęzi. W ten sam sposób możemy dokonać innego sześćdziesięciu do siedemdziesięciu koniczynki. Nawiasem mówiąc, niektóre gałęzie mogą być w jednym Ulotki wymienić monety. Aby to zrobić, należy zagiąć drucika i połączone wartości pętli.

Dokonywanie oddziały

Następnym krokiem w produkcji naszych rzemiosła – przekształcenie indywidualnych ulotek (trefoils) w zielonych gałązek z koralikami. Po pierwsze, musimy zebrać wszystkie koniczynki w pęczkach około czternaście czy piętnaście kawałków. Wolne końce każdej trefoil wyprostować i podłączyć przewód do jednej gałęzi. Gruby drut miedziany jest umieszczony w środku i owinięty wokół jej cienkich drutów miedzianych o koniczynki.

Jest możliwe, aby zebrać wszystkie liście na dolnym poziomie, jak bukiet. I można podnosić i opuszczać kilka koniczynki, następnie belka sama gałązka będziemy Wielopoziomowe. W ten sposób możemy dokonać kilku oddziałów, które uczynią koronę naszych rzemiosła – Drzewo pieniądze z koralikami. Każdy z powstałych gałęzi zawinięty z nici gwintu lufy.

Nie ma innej metody oddziałów produkcyjnych – sparowany koniczynki tkackich. W takim przypadku należy najpierw zebrać wszystkie koniczynki i skręcania dwóch elementów. Następnie z trzech do pięciu takich gałązek zbierać inny i skręcanie wolne końce drutu. Gotowe Łodygi każdy z tych oddziałów zawinięte z nici do szycia drutów maskowania.

Produkcja baryłkę

Pełną rzemiosła w postaci pieniędzy jest konieczne, aby pnia drzewa. Musimy zgromadzonych gałązki, gruby drut miedziany pod fundamentem, taśmy maskującej wzmocnić tułów i nić do jego ukrycia. Więc, weź gruby drut i zacząć go naprawić jeden po drugim wszystkich oddziałów. Jaką formę dać tułów i w jakiej kolejności do konsolidacji oddziałów, zależy tylko od Twojej wyobraźni.

Lufa mogą być proste lub zakrzywione, delikatny i długie. Korona może być zbierana w postaci stosów bujnej, i mogą być rozłożone gałęzie wzdłuż całej długości cylindra. Niezależnie od formy wyboru rzemiosła, zasada produkcji lufa jest taka sama. Wystarczy zamocować oddziałów do tułowia, jednocześnie tworząc koronę i regulacji krzywych, wysokość i szerokość tułowia.

Uzwojenia pnia taśma maskująca może być w tym procesie, ale można to zrobić, i po wszystkie oddziały zostaną dołączone do drutu rdzeniowego. Taśmy maskującej na górze robi nawijania nici nici dentystycznej, a kilka centymetrów łodygi drutu pozostaje wolny od taśmy maskującej i wątku.

Zabezpieczanie drzewo pieniądze

Zwykle, wszystkie tego rodzaju rzemiosła (sztuczne drzewa z kulki, taśmy i papier) jest zamocowany w małych pojemnikach, wypełnianie ich tynkiem. Można, oczywiście, zamiast tynku w użyciu konwencjonalnego gliny lub wzmocnienie tułowia za pomocą kwiatowy gąbki. Ale tynk – to o wiele bezpieczniejsze.

Dlatego bierzemy nasze drzewa i te końce drutu są pozostawione goły, wyprostuj się w różnych kierunkach, co czyni z nich coś w rodzaju klamry, które będą chronić drzewa w pojemniku, aż stwardnieje tynku. Gips jest rozcieńczany z wodą do konsystencji gęstej śmietany i wlać mieszaninę do pojemnika. Zostawiamy to usztywnienie, a gdy roztwór grab, przykryć powierzchnię gipsu brązowej farby.

Potem trzeba ozdobić „ziemi” perełki. W związku z tym, że zmniejszają się cienką warstwę na powierzchni przezroczystego kleju i wlać na górze jasnobrązowych kulek. Gałązki korona wyprostować. To wszystko – nasze drzewo pieniędzy jest gotowy.

Pomocnych wskazówek

Tkania liści na drzewie pieniędzy może być cokolwiek. Nie można zbierać koniczynki i gałęzie z dużą ilością liści, takie jak, na przykład, akacja. Nie możesz tworzyć główne gałęzie trzech, czterech lub pięciu i liści, a następnie schować je. Można użyć dowolnego innego splot które wydają się bardziej odpowiednie do produkcji ulotek.

Kiedy zacząć drzewo pieniądze, należy pamiętać, niektóre z zasadami feng shui. Na przykład, liczba monet, które delegują na drzewie, koniecznie musi być podzielna przez cztery. Wskazane jest, aby używać specjalnych chińskie monety, ale można wziąć zwykły grosz monety.

Pnia drzewa może dekoracji masę gipsową lub mieszaninę gipsu i suchego kleju PVA. Wtedy możemy dokonać ulgę tułowia naśladujące fakturę kory drzewa. Na szczycie drzewa sztukaterie pokryte brązowym lub złotą farbą.

Gotowe do wprowadzenia drzewo pieniądze muszą być w strefie bogactwa i ozdobić go z czerwonymi wstążkami. Pod garnka z odrobiną drzewa umieścić czerwoną szmatkę i banknotów. I na drzewo sztuczne pieniądze do opieki – wytrzeć kurz i upewnij się, że obok nie były stare rzeczy i śmieci.

W skrócie, z poszanowaniem wszystkich zasad drzewa pieniędzy z koralików koniecznie działać jako talizman bogactwa. Linkę może stać się swoim hobby. Powodzenia i sukcesów!

load...