Molokochaynaya diety dla utraty wagi: doskonały wynik dzięki zielonej herbaty z mlekiem

Pragnienie, aby schudnąć, wyrażoną przez wiele kobiet, zasługuje na poparcie. Jeśli tylko nie natury choroby i podlega rozsądku. Przede wszystkim, w granicach rozsądku powinny być sposoby przywrócenia wagi: dieta, aktywność fizyczna i procedur. Najbardziej racjonalne decyzje można przypisać molokochaynaya dietę jako prosty i skuteczny sposób na harmonii i zdrowia. Prawo do niego zastosowanie definicji „rozsądne” i postaramy się potwierdzić.

load...

Zawartość:

Na „znajomości” z produktu i jego dobroczynne właściwości

Wywołanie herbacianego napoju niekonwencjonalnego Słowian, egzotyczne nikt nie odważy: herbata już dawno stały się dość powszechne „Akcja” w naszym codziennym życiu. Zacznij dzień od filiżanki tonik, orzeźwiający Gull – zwyczaj dla wielu z nas. Ktoś myje dół śniadanie herbatę, ktoś ogranicza się do nich – w towarzystwie dwóch lub trzech „pechenyushkami” lekkich kanapek z serem lub coś podobnego patty-serniki. Poważne pokarmu powinien wtedy – coś jak angielskie słowo „obiad”.

Okazało się, że herbata jest nie tylko przydatna „otwarty” do codziennej diety – to jest na tyle dobre, jak proste w przygotowaniu i stosunkowo demokratycznych środków przynieść postać „wraca do normy”. Oto dlaczego. Picie to ostry „trawa” to nie tylko przyjemność, i pomaga w eliminacji toksyn i innych szkodliwych substancji z organizmu. Pewne działanie moczopędne (zielone odmiany jest to bardziej wyraźne) pomaga pozbyć się opuchlizny i nadmiaru soli. Jest to dobry Warunkiem poprawy cery.

load...

„Miękkie” opcja podobna do oczyszczenia daje obecność mleka zawierającego wystarczający margines dla normalnego funkcjonowania mikroelementów. Każdy rodzaj diety zielonej herbaty jest użyteczny w połączeniu ze składnikiem mleka – w ten sposób, że wszystkie składniki, szczególnie szybko i skutecznie asymilacji. Uczucie głodu nie ma: z powodu długotrwałego narażenia na skromnych „paczek” Dyskusja nie będzie. Dietprogramma implikuje „herbaty i mleka” dzień tygodnia – ale regularnie.

Ten program

Czy wszystkie pokazy. Trudno się właściwe zastosowanie do tej listy słowo „przeciw” – oznacza osobę fizyczną zestaw czynników, które komplikują żadnego konkretnego rodzaju żywności. Oto one:

  • Indywidualna nietolerancja laktozy, odrzucenie produktów mleczarskich;
  • Pęcherzyka żółciowego lli_1, niewydolność nerek, płyn komplikując zawarcia;

  • Niskim ciśnieniem krwi, skłonności do omdlenia;
  • Ciężkie postacie dna.

We wszystkich innych przypadkach, herbata dieta nie zajmują dużo dyskomfort i nie przyniesie szkody.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Przepis Wideo zielonej herbaty z mlekiem

Przygotowanie „molokochaynogo” drink

Istnieje wiele przepisów na głównej dietblyuda – każdy we własnym dobrem.

Mleko – uznanym źródłem wapnia, magazynem witamin A, B1, B2, i uspokaja system nerwowy aminokwasów. Wszystkie z tych składników są szczególnie korzystne dla wyglądu i stanu zdrowia, którzy są bardzo cenne substancje otrzymuje się produkt ogrzewa się do temperatury optymalnej. Wolą pić płynny Cool – pić część każdej pozycji w dopuszczalnym warunku Ciebie. Pozytywne wyniki pójdą – wystarczy zresetować trochę mniej niż mogli.

  • Przepis №1

The Milk (o zawartości tłuszczu 1,5-2,5%), ogrzewa do temperatury 70-75 ° C, wlać dużo naparu – jeden i pół litra 1,5-3 łyżeczki. Łączy gotowego produktu przez 20 minut Najlepszym odmian zielonej herbaty na diecie – arkusz. Batch plony zarówno w smaku i jakości. Dodatki są dozwolone, ale nie jest zalecane. Zaparzenia we wrzącej mleka, również może być (krótszy czas infuzji), ale nie jest pożądane. Wypić szklankę co 2 godziny. Można również odbierać częste, porcje więcej ułamkowych. Alternatywny wodą – napięte, przegotowanej lub mineralnej – jeśli tylko bez gazu.

  • Przepis №2

Jest wykorzystywana do zaparzania herbaty – sam proces jest bardzo tradycyjny. Z naczynia podczas spawania dnia wlewa się do naczynia, mieszano z taką samą ilością ciepłego mleka. 7-8 szklanki dziennie będzie pijany (1,5-2 litry). Znane i „oddzielna wersja”: część mocnej herbaty parzonej (można dodać cukier – limitowana) otrzymuje taką samą ilością mleka. Alternatywnie, na przemian, więc to trwa około jednego litra herbaty i pół litra mleka. Ci, którzy lubią herbata dieta została wybrana do utraty wagi i aktywację trawienia, byli zadowoleni z nie mniej niż inni.

  • Przepis №3

Opcja w duchu angielskiego. Gorący kubek wypełniony przez jedną trzecią mleka, a następnie wypełniony parzenia herbaty (2/3). Zapach nie znika, ale pozostaje. Body Fat Dzięki „ostrogi” wymiana połączonej kompozycji jest spalany dość szybko, płyn opuszcza ciało. Zauważyć: nie tylko przyspieszony metabolizm – nie jest radosny uczucie, poprawia szybkość reakcji myśli, wyostrza wzrok. Po 18-19.00 drink powitalny radość lepszego przystanku. Istnieją jednak osoby, które twierdzą, że: po mieszanki mleka herbaty spali jak dzieci.

Tak więc reakcja na diecie składającej się z mleka, zielona herbata nie pokrywa się z nierównych układu nerwowego. Mimo to lekarze powinni uciekać się do opisywanego rodzaju zapasy pełnią bez fanatyzmu. Dzień drugi – maksymalne, które mogą sobie pozwolić na wydatki na tak skromne diety. Znacznie lepiej widzieć w mleczną herbatę i zmianę wody obchodzenia próbki dnia. Organizować takie „dumping” raz na tydzień lub dwa – wielką szansę, aby schudnąć. Po tym wszystkim, standard dla większości wyniku tej „Dzień” doświadczenia – utrata półtora funta (plus lub minus w zależności od gustu). Zgadzam się: 10 kg na parę miesięcy – nie jest zły rysunku.

Spróbuj schudnąć. Sukces!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...