Moje ulubione perły z internetowych guru fitnessu i dietetyków

Zawartość

Umówmy się, trener fitness – kogoś, kto trenuje klientów w siłowni, grupa siłownia, studio jogi lub pilates, karate miękkie pokoju lub nawet w parku na turnichkah. Może to być uznane przez niektórych kolegów guru, ale nie do nich, z racji otstutstviya szczególnej formy zaburzeń psychicznych, znany jako „gurizm fitness”. Albo może to być dla nich, zwłaszcza gdy szczerym zwolennikiem jednego podejścia lub lubi zarabiać dietetyka bez kształcenie specjalistyczne w połączeniu, powszechnego okresowego metody handlu przynieść wszystko co się rusza na formularzu konkurencji przez 2 miesiące. Sieć lub instagramny dietetyk – nie jest to samo, co powiedział lekarz z centrum medycznego. Często jest to łatwe, aby skutecznie cieńsze dopuszczalnego rozmiaru ciotka bez pewnych zasad moralnych, które mogłyby uniemożliwić jej biorąc pieniądze od ludzi do dystrybucji uniwersalnej rady. I tych, i innych, staramy się nadawać z tablic przy każdej okazji. Potem okazuje się bardzo zabawną sytuację. Ale dobrze, niech się zabawić.

load...

[Powrót do spisu treści]

Można syfon z bazy, więc nie tylko izolacji

Stopy. Nawiasem mówiąc, izolacja guru i promotor stóp jakoś został złapany z baru 2/3 własnym ciężarem wręcz przeciętnie belki delty guru leżącej w charakterystycznej pozie, wskazując na wysoką wydajność podstawowych przysiadów i jak się dobrze, kto wtedy wierzyć? Guru, nawiasem mówiąc, należy odkręcić. Ona pozostawił nas, pozostawiając dużą sprawność, robiąc przysiady tylko wtedy, gdy jesteśmy w stanie wyłączyć czworogłowego. Zatem mózg wiał wszystkim, którzy nie przejrzał pierwszych 3 rozdziałach podręcznika dla trenerów fitness i ją przeczytać. Tak, podczas wykonywania przysiadów czworogłowego się zamknąć … nie ma mowy. Humble.

W trudnej rzeczywistości przydatności klienta zazwyczaj nie mają czasu na pompie. Tylko dlatego, że masowo się schudnąć lub „ton Acquire” i uczynić go do odpowiednich dawkach docelowych z profesjonalnych dietetyków. A mięśnie, średni, nie rosną „z olejem”, a także specjalnym pyłem dziewiarskiej, rosną tylko w obecności „nadwyżek” energii, więc nawet przy zachowaniu należytej równowagi białek, tłuszczów i węglowodanów. Pech, co?

[Powrót do spisu treści]

Jeść oddzielnie, gdyż pozostawił …

A potem po prostu tekst: „Nie raz był dietetyk świecie takich, rzucił żonę … Przepraszam, źle, spadł w ruinę, i nagle nie żył, gdyby nie oddzielny wchłanianie białka i węglowodanów, a jak tylko wpadł … umarł, ale przez 70 lat. Roku i na nartach „Krótko mówiąc, istnieją dwa fakty. Ludzkość (Rzecz-it) wiele tysięcy kanałów o mieszanej żywności. Nie bierzesz Eskimosi, którzy po prostu nie ma czegoś takiego węglowodanów rośnie, ale większość powiedzieć. Dlaczego więc masowo zajadając zaczęło się tylko wtedy, gdy były środki w celu ułatwienia pracy fizycznej i superaccessible ogromne porcje jedzenia? Naprawdę myślisz, że winy za ziemniakami i mięsem? A może kilka koktajli mlecznych na górze i trzech sezonów „Game of Thrones” zamiast nocnej uprawie warzyw?

load...

[Powrót do spisu treści]

Kobiety wykonują – to

Poniżej znajduje się lista huśtawki na pośladki i plecy przeprostu z komory nabojowej mostu nad poprzeczką. Właśnie widziałem kroplę szczękowe ludzie po raz pierwszy dostał w prosty pokojowej trójboju. Tak, jest wujek z brodą, który jest zdecydowanie nie moja ciotka popełnić tego samego mostka i bardzo odwrotnego przeprostu. A niektóre z nich, o zgrozo, przykucnąć z przysłowiową gumką na kolanach. Więc jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie? Neto, a także damskiej ćwiczenia też nie jest obecny. Co sądzisz „kobiety” są albo izolujące mięśnie pośladków i ładowane prostowników pleców ruchu lub siły wariacje ćwiczeń dla tych, którzy są ranne, w potrzebie cyklu rozładowania (patrz wątek z kieliszków, przysiady i rzuca się z powrotem z hantlami), albo … przykro mi, ale ktoś po prostu chciał zaszaleć na siłowni i zrobić, na przykład, ten sam mahi na pośladkach w symulatorze na ramionach.

[Powrót do spisu treści]

My – kobiety, potrzebujemy specjalnej żeński sportpit

Z całym szacunkiem dla propagandy przypadku (nie, ja naprawdę ją podziwiam), że nie mamy – tak to przedawkowanie leków i Tribulus, wciąż bezskutecznie, w jeszcze większym stopniu niż w przypadku większości męskiej populacji. Ale dużo białka poroshochek coś od ciebie kilka razy w tygodniu, piec placki, może być cokolwiek. Jak również omega trzy, witaminy nie może podjąć „dla dziewczynek” i zwykłej apteki.

[Powrót do spisu treści]

Kobiety nie mogą zrobić trakcję, z wyjątkiem Rumunii i nie trenować Pécs

Każdy widział niefortunne ćwiczenia pleców i pośladków, w którym 5 ćwiczenia na pośladki i jeden z tyłu, ale także w dużej mierze od tylnej części uda i długie mięśnie pleców. Tak więc, droga dziewczyna, pośladki nie rosną tak długo, jak nie masz silne plecy. Tak, z dobrymi, silnymi i dobrze rozwiniętych łata w kształcie rombu, tak aby nie stanąć przy barze w „Najbardziej kobiece rysowane” w Cat stwarzają, krzywe na ogrodzeniu. O biustu – specjalny temat. Nawet sportowców trenować swoje implanty. Niektórzy nawet się uda prasy ławce. Dlaczego nie można trenować, które mogą zwiększyć swoje własne naturalne „aktywa” na wyższy poziom? Tak prasowanie, dziewcząt, wycisnąć!

[Powrót do spisu treści]

Zatrzymanie liczenia kalorii, jeść czystej żywności, radzę

Agashechki, a następnie omdlenia po każdym nieszczęśliwego rozgrzewania każdego pręta lub przyspieszania i patrzą przez 2 godziny każda nieszczęśliwa literowych, które muszą być odbierane przez pracę. Po tym wszystkim, „radzi, aby” nic innego jak przekleństwo dla wszystkich normalnych ludzi dieta 1200 kcal. Co nie jest do przestrzegania każdej osoby żyjącej w dobrej wierze. Zwłaszcza taka, która podnosi tę samą poprzeczkę.

Wszystkie te „wykluczają żółtek, wykluczyć ser, i, jeśli to możliwe, jeść tylko czarna kawa, piersi i warzyw” dobre tylko jeśli masz alergię na coś z powyższym, i zaleca, aby wykluczyć lekarzowi, po przeczytaniu wyników badań, i to nie tylko inna osoba polegać na osobistym doświadczeniu i nie rozumie różnicy między dietą niskokaloryczną i zbilansowanej diety. A wszystko zrobi, jeśli się pozbyć korzyści cyklu miesiączkowego (jak mamy między nami dziewczęta nazywają czystą dietę piersi i ogórka do 12-16 tygodni) nie wziąć pieniądze chociaż. W rzeczywistości, więc nie ma być podwójny cios – a pieniądze płacimy, zdrowie i porozpieszczać. Można jeść czystej żywności, jeśli chcesz. Ale powinno być wykonane w ilości wystarczającej dla dorosłego człowieka. I nie więcej porcji dla kota w swoim talerzu.

Elena Selivanova

load...