Moja żona nie chce seksu. Dlaczego?

Zawartość:

Kobieta seksualność …. Ile z tego jest już napisane, przepisane wszystkie rodzaje artykułów i książek Jak ustalono rozpraw naukowych, ale sexy pięknych pań, jak była i pozostaje tajemnicą. Oto niedawno ulubionego wręcz fantastyczne Blazing pasja, starałem się zrobić wszystko, co możliwe, żeby rozbudzić pragnienie w człowieku. A teraz jest coraz bardziej unika seksu.

load...

Że miała bóle głowy, ona szalenie zmęczona. Może znowu przyszedł krytyczne dni, aby, tak jak już w zeszłym tygodniu. A jeśli wszystko tak samo kochana żona mogła dostać się do uprawiania seksu, to zachowuje się tak, jakby robi przysługę mężowi. „A co ja takiego zrobiłem, że moja żona nie chce uprawiać seks?” – Wonders wiernych, w zamyśleniu podrapał się w głowę, – „Jaka jest moja wina?”.

Brzmi znajomo? A jak! Wiele kobiet już żonaty, zaczynają stopniowo zapomnieć, co w sobie pasję i orgazm. Nie skupiają się na stronie seksualnej relacji, są dość zadowoleni ze spokoju, mierzona życie z mężem, bez żadnego „Bed zabawy.” Dlaczego kobieta nie chce seksu? Co to jest – samozadowolenie, lenistwo, zwyczaj? Być może to dlatego, że środowisko wpływa na nas, tracimy zdolność do uzyskania przyjemności z seksu i nie ma pragnienie, aby dać mu czas? A co zrobić, gdy jej mąż, którego żona w środkach stara się uniknąć wykonania obowiązków małżeńskich?

Jeśli spojrzeć, to nie tyle problem dla mężczyzn jak kobiet. Brak jakości seksu negatywnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne kobiet, pozbawiając ich możliwości do wypoczynku. Od bycia coś się stało i te dają trwałe nerwicę, która jest przyczyną pogorszenia stosunków w rodzinie.

Ponieważ ludzie po prostu nie rozumieją, dlaczego zwierzę odrzucić taki miły zawód, i co robić w takich sytuacjach. Po tym wszystkim, że jest zawsze gotowy! No, może nie zawsze, ale kilka razy w tygodniu na pewno. Błogosławiony – nigdy! Ale zanim tak nienasycona, że ​​większość miała w tym czasie do ukrycia … Co się stało? I przestał kochać? Jakie są sekrety kobiecej seksualności?

load...

Nie. Niekoniecznie z miłości. Przyczyny żeńskiej nagle pojawił się chłód może być inna. I że jego żona nie chce seksu z ukochanym mężem, nie zawsze winę swoich małżonków. Odmówić seksu kobieta może ze względu na różnego rodzaju okoliczności, najważniejsze z którym teraz listy.

Dlaczego kobieta nie chce seksu?

 • Pierwszy powód. Zmęczenie

Najpotężniejsze czynniki, które znacznie zmniejszają kobiecej seksualności – jest zmęczenie i brak snu. Wyczerpane praca z napiętych nerwów przez cały tydzień nie wystarczającej ilości snu właściwie pani jest mało prawdopodobne, aby być dobrym partnerem seksualnym. Co miała na myśli, jeśli chodzi o pracę? O czymkolwiek: konflikty z kolegami o tym, co ugotować na obiad, jak szybko iść spać, w końcu. Nie chodzi o seks, to na pewno. Zmęczona kobieta jest psychicznie bardzo trudno jest dostosować się do fali seksualnych, ona ciągle myśleć o tym, co należy zrobić w pierwszej kolejności i jak wydostać się z tej czy innej sytuacji.

Jej mąż, palenie pożądanie seksualne i zdolność do zapamiętania w tych chwilach wszystko inne, a nie wie, że jego żona nie jest tak. Seksualność męska damska różni się pod względem jakości. Małżonek może nagle się zapalić i pragnienie, aby w pełni do niej przejść, kobieta jest wciąż potrzebne i nastawienie psychiczne, bez których nie ma przyjemność z uprawiania seksu z mężem, że nie otrzymał. To jest odporna na zmęczenie i zajęty problemy domowe małżonkiem natychmiastowe pragnienie pieszczot męża. Dobrze, że nie są w stanie właściwie reagować na te łasic nie mogę! O ile nie będzie leżeć jak kłoda, jeśli blagovernomu absolutnie nie do zniesienia.

 • Drugim powodem. Diety

Ile razy powiedziano nam, że trzeba przejść na dietę ostrożnie i wybiórczo! Niektóre diety wiążą zachwianie równowagi hormonalnej, że post jest konieczne, aby utrzymać jednocześnie inne witaminy. Jednak często nie przeszkadza, aby dowiedzieć się, w jaki sposób trzymać się określonej diety, a pęd do zniszczenia ich nadmiar (i nie zawsze extra) kilogramów metodą opisaną w czasopiśmie mody lub używanego kiedyś dziewczynę. W wyniku silnej walce z własnym ciężarem zamienia przemocy wobec organizmu, napiętych nerwów i spadek seksualności żeńskiej do minimum. A zaskoczony mąż zdziwiony patrzy na jego Haggard i pół szalony z głodu, nie może zrozumieć, dlaczego jego żona nie chcą już jest seks. Co tak naprawdę jest seks, jeśli ona tylko wyobrażając smażonymi ziemniakami i ciastka i czekoladki, i hormony ciągły burzliwe i wyrzucony z boku na bok!

 • Powód Trzy. Ciąża

Kobietę często zaniedbuje obowiązków małżeńskich. A wyjaśnienie tego bardzo dużo. Przede wszystkich przyszłych matek poważnie obawiać się o zdrowie dziecka, czują się poczucie odpowiedzialności za przyszły rozwój dziecka wewnątrz macicy. A w dodatku, aby obawiać się o dobro dziecka, kobiety w ciąży czuje poczucie niepokoju z tego, co było „, że” w momencie, gdy dziecko jest w bezpośrednim sąsiedztwie miejsc intymnych. Nagle dziecko coś czuć?

W rzeczywistości nie ma się czego obawiać. W ciąży – nie oznacza pacjenta, wielu radości życia nadal dostępne i najszczęśliwszy okres swojego życia. Jeśli ciąża jest normalne, nie ma zagrożenia poronieniem, to nic nie przeszkodzi Ci cieszyć się bliskości z mężem. A dziecko nie czuje żadnego dyskomfortu, jak chronione brzuch jest bardzo niezawodny, a nie „inwazji” nie będzie go bolało.

Wiele pań ma pewności, że kobieta w ciąży nie wygląda sexy, że duży brzuch i przyrost masy ciała zrazić tylko małżonka w kluczowym momencie. Ale jeśli twój mąż cię kocha, to on jest dumny ze swojej pozycji „ciekawe” i oglądać z podniecenia jako swoich zmian ustrojowych. I wierzcie mi, nie jest pogarda do formularzy, nie może doświadczyć, tylko dlatego, że – matką jego nienarodzonego dziecka. Więc przestań wątpić w siebie i iść do łóżka z ukochanym mężem. W końcu, Twój dobry nastrój będzie korzystne dla dziecka.

 • Powód Cztery. Bierność

Jak dziwne, jak to brzmi, ale rozwój kobiecej seksualności w zasadzie zależy od aktywnej kobiety w łóżku. I to aktywność często tłumione ze względu na to, że inicjatywa płci zawsze po stronie partnera. Co ciekawe, taka sytuacja często rozwija się, kiedy kobieta wychodzi za mąż za obiekt swoich marzeń. Wszyscy marzyli o tym człowieku, który rozwiązałby problem dla nas, bym pomógł w ogóle czuwa nad i pod dobrą opieką. Po tym wszystkim, prawda? O tak, to jest po prostu świetne – to ciężar odpowiedzialności za siebie na ramionach silnych mężczyzn i schować się za nim, podobnie jak mur! Wielki. Oto tylko nadopiekuńczość ze strony mężczyzn w końcu sprawia, że ​​kobieta nie jest w stanie działać niezależnie. Ona jest przyzwyczajony do życia zgodnie z instrukcjami mężem i absolutnie nie robi nic bez jego wskazówek.

Wszystko to, z jednej strony, bardzo dobre. Można odpocząć, nie odpowiedział, nie rozwiązuje niczego, a nic nie zostanie zrobione, aby stworzyć szczęśliwą rodzinę. Istnieje tylko jeden „, ale”. Taka żona staje się niewolnikiem wszędzie, również w seksie. I to nie może mieć pozytywny wpływ na rozwój kobiecej seksualności, jako stały bierności i zależności od pragnień męża w sferze intymnej całkowicie zabija pożądanie w współmałżonka. Takie kobiety często nie mogą osiągnąć orgazmu. Nie, absolutnie bierne i zależne małżonek kobiety, oczywiście, nie odmawiają seksu z mężem. Ale każdy uczucia zajmie ospały, bez pasji, nie oferując nic w zamian. I w miarę upływu czasu, jego postawy wobec seksu staje się nudny obowiązek, który nie chce wykonać.

 • Powodem piątą. Brak gimnastyki

Jednym z warunków koniecznych do wysokiego poziomu seksualności męskiej i żeńskiej – dbałość o własne ciało. Kiedy ledwo poruszać się po domu i biurze, zarośniętych Zhirkov i kultywowanie ich lenistwo, kiedy ledwie wspinać się po schodach na trzecie piętro, sapiąc i klnąc – wszystkie oznaki kobiecej seksualności znikają. Jeśli kobieta nie może normalnie rzucać nogę nad innymi, o namiętny seks jest wszystkim chodzi? Jednak dotyczy to nie tylko kompletne, ale chude i płci pięknej, nie przeszkadza, aby dać trochę gimnastyki czasowych.

Chcesz dostać się z mężem jasne, wielokrotny orgazm? Potem nie zapomnij o własne zdrowie i atrakcyjności fizycznej organizmu. Zwiotczałe mięśnie i trzeszczał podczas przenoszenia kręgów i stawów nie sprzyjają pojawieniu się oznak wyraźnej kobiecej seksualności. Naturalna łaska, która nie potrzebuje jego utrzymanie nie ma każdy z nas. Brak aktywności fizycznej całkowicie niszczy elastyczność ciała i sprężystość mięśni, a my po prostu przestaje czuć własne ciało. Tutaj mści sobie lekceważenie braku przyjemnych doznań podczas seksu z mężem.

Mąż próbuje doprowadzić żonę, pieszcząc jej strefy erogenne i chichocze bo łaskocze lub jest jak blok lodu, nie reaguje na uczucia. A jej mąż nie chce się nauczyć niesamowite tajemnice kobiecej seksualności, gdyż wszystkie jego wysiłki są skazane na niepowodzenie.

 • Powodem szóstym. Rzadko spotkanie

Co dziwne, ale jeden z powodów, dla których kobiety nie chcą seksu – zbyt rzadki intymnej relacji z mężem. W dni powszednie pracują na kawałki, a dwie do trzech godzin wieczornych spotkań są wypełnione pracach domowych. W wolnym czasie, każdy chce robić to, co lubi: mąż idzie połowów lub bawi się z samochodem, żona prowadzi sklepy, salony i dzieci uczestniczących.

Wydawać by się mogło, że jest to dobra sytuacja na nudę i zapalić szaleje chęć spędzić noc w gorącym uścisku nawzajem. Ale, niestety, niestety! Tak, zawsze myślą o swoich połówek, tak, że marzy o coś proszę, tak, oni zawsze mówią o swojej rodzinie współpracowników, przyjaciół i znajomych. Ale to nie wystarczy! Ponieważ pary są połączone tylko psychicznie i uniezależnić swoje ciała od siebie. Ten rodzaj pamięci fizycznej, co jest konieczne dla normalnych stosunków seksualnych. I do wszystkich małżonków „pamiętał”, trzeba mieć seks regularnie. W przeciwnym wypadku, kobieta dostaje orgazmu w ogóle, a mężczyźni rozładowania przechodzi ulotne i nudny. Rezultat: żona nie chce seksu z mężem, bo nie przynosi im żadnej przyjemności.

 • Powód siódmy. Męska zapomnienia

Innym z powodów, że jego żona nie chcą seksu – nieostrożnego postawy mężczyzn do swoich wniosków, że gwóźdź, Fix, zmieniać, i więcej. Co zwykle odpowiedzi pobożny, jeśli jesteśmy podrażniona powtórzyć swój wniosek ponownie i ponownie? Tak, że nie można wymyślić nic lepszego, niż mówią, mówią, przepraszam, zapomniałem! Kilka minut znowu zapomni. Angers nas jest? Aha, jeszcze tak wściekły! Ponadto, wiele kobiet, widząc męża oczywistych oznak „rozsiane”, zdecydował, że nie nadaje się do niczego. Dziś mówią, zapomniał paznokci półkę, a jutro zapomnieć o rodzinie. I choć o seksie z jakiegoś powodu, że nie zapomnisz!

A co może być seks, jeśli kobieta wszystkie niespełnione obietnice swoich błogosławionych sklepach i bardziej skłonni myśleć, że śpi z tym człowiekiem jest próżny i marnowania czasu i wysiłku? Podstawy kobiecej seksualności jest jedną z pozycji dominującej należy do instynktu prokreacji. Ale czy to możliwe, aby kontynuować wyścig z leniwa i „sklerotycznej” przedstawiciel płci męskiej? Nie, jako producent, wydawał się nawet nic. Ale jako obrońcy, górnik i właściciela domu – nie ma problemu. Jednak popyt ze strony osoby cierpiącej na trwałe zaniki pamięci? Nie. W związku z tym, płci nie będzie taka sama bez.

 • Powód ósmy. Szorstkość

Dawno temu przeszły w niepamięć czasy, kiedy kobieta może wygrać, wystarczy sharahnuv jej coś na głowie i wyciągnął w jego jaskini. Czasy są zatopione, a pamięć o nich wciąż rządzi umysłami niektórych prostaków, którzy znają tylko machać ich nerwy kobiety, deklarują na nich wyłącznie na „novoalbanskom” pobożny i stosując jako worek treningowy. Jeśli żona takiej ramce wychowany w tradycji patriarchalnej despotyzmu i dorastał w dysfunkcyjnej rodzinie, może tolerować chamstwa i żywotność baterii. Jednakże, z których jej seksualność ze już nie wchodzi w rachubę męża despoty nie.

Każda dziewczyna i kobieta czeka na intymnej relacji z czułością i romansu, tylko „fuck” bezwstydny małżonek nie może każdy z nas. Po tym wszystkim, nie ma nic, co niszczy libido kobiet, jako przemocy psychicznej i fizycznej. Chyba, że ​​to celowe przemoc za obopólną zgodą małżonków – bicze Miłośnicy jedwabiu i kajdanki w sypialni. Cóż, to całkiem sporo.

 • Powód dziewiąty. Niechlujny wygląd

Może dla kogoś z ludzi, to będzie otwarty, ale to, co to jest: kobiety też lubią wyglądać ich kolegów ucztę dla oczu. No, może nie wygląda sexy przylega do kanapy wleczenia nieogolony mężczyzna z brzuchem piwnym wisi nad postrzępione spodnie dresowe, a nie sexy! Zwłaszcza jeśli istnieją przykłady kilku sportowych, zadbane mężczyzn w jego oczach. Co to jest – wrócić do domu z pracy, gdzie wszyscy faceci koledzy ubrani do dziewiątki i przyjemnym zapachu perfum, a na kanapie, aby kontemplować własnego domu spoconą, zaniedbany męża?

Nie, to jest jasne, że dom musi być wierny całkowicie odpocząć. Ale przynajmniej nosić spodnie nowsze (dwa lata w kłamstwie szafy!) I golenie, myć zęby i wziąć prysznic przed pójściem do łóżka, może on? Lenistwo? No cóż, jeśli nie to zapytać, dlaczego żona nie chce seksu.

 • Powodem dziesiątej. Infantylizm

Uważa się, że każda kobieta jest wysoko rozwinięty instynkt macierzyński, a to pomaga im żyć z mężami napadów. Ale mąż, który nie jest w stanie podejmować własne decyzje i we wszystkim zależny od innych, jest mało prawdopodobne, aby powodować pożądanie seksualne żony. No, dobrze, co to normalna żona spali dozgonną pasję do rag-męża, który nie może zrobić kroku bez jej wskazówek? W najlepszym razie, taka pobożna spowoduje jej uczucia, a co gorsza – zaniedbanie.

Trzeba powiedzieć, że jego żona nie chce już dość szybko uprawiać seks z dzieckiem, mąż? Aby człowiek był atrakcyjny seksualnie kobiet, choć w pewnym stopniu musi go zdominować. A jeśli będzie on nadal jęczeć i przenieść odpowiedzialność za podejmowanie decyzji na barkach pary, a następnie zgłosić się jako partner seksualny jest niemożliwe.

 • Powód jedenasty. Chciwość

Chciwi ludzie powodować negatywne uczucia kobiety bardziej niż infantylne. Mąż, żona kontrolowania wydatków, nawet w małych sposobów, nieustannie naraża jej upokarzające przesłuchania, po czym biedaczka, aby myśleć o seksie i nie chcesz. Tu nie chodzi o męską racjonalizmu przeciw pieniędzy. Mówimy o patologicznej chciwości chłopców stara się oszczędzać na wszystkim, nawet na papierze toaletowym. Oczywiście, takie meanie skarżą się, że żona nie chce seksu! Obrażanie żonę wyrzuty, perenervnichal kobieta nie do seksu. Ona przetrwa zniewagę, ale nerwy umieścić w porządku!

Cóż, tutaj, być może, a wszystkie główne przyczyny wyginięcia kobiecej seksualności w małżeństwie. Nie ulega wątpliwości, istnieje również wiele innych powodów, ale nie są one tak powszechne, jak te, z których mówiliśmy powyżej. Więc jak możemy poprawić sytuację w tych przypadkach, jeśli żona nie chce seksu i nie chce dzielić łóżko z mężem?

Porady dla mężczyzn i kobiet

Co zrobić, jeśli żona nie chce seksu? Jeśli kilka lat temu, kochali się niemal codziennie, a teraz jego żona przestała reagować na podpowiedzi małżonka błony wewnętrznej, na pilną potrzebę podjęcia działań. Jakie? Porozmawiajmy o tym oddzielnie.

Kobieta:

 • Wyeliminować możliwość zmęczenia i dobrze spać;
 • Dowiedz się zapomnieć o codziennych problemów i przełączyć na płeć;
 • Częściej pieścić się z pysznym jedzeniem i inne przyjemności;
 • Ćwicz regularnie i trenować swoje ciało;
 • Staraj się być tak aktywny w łóżku;
 • O ile to możliwe, aby spędzić czas z mężem.

Men:

 • Bądź uprzejmy dla swojej żony;
 • Nie nadużywaj żonę w domu;
 • Aby pomóc żonie w domu;
 • Daj go do inicjatywy we wszystkich sprawach;
 • Ponosi odpowiedzialności za decyzje wielu samymi organizacjami problemów rodzinnych;
 • Nie uważa się za grosz w kosztach jego żony;
 • Idź za nim.

Ta prosta rada, ale z jakiegoś powodu rzadko trzymać się ich i nie chcemy robić niczego, co mogłoby pomóc naprawić sytuację .. W końcu, po pięciu latach małżeństwa zaczynają zapominać, co to seks pierwszej klasy, pozbawiając się z jednym z największych przyjemności.

 

Fakt, że jego żona nie chce seksu – problem nie tylko dla mojego męża, ale dla siebie. Dobrze, jeśli ten stan rzeczy? Oczywiście, że nie! Więc niech nam docenić ich seksualność i cieszyć się nim!

load...