Mój trener nie widzi mnie …

Zawartość

Poważnie. Sto razy do czynienia z taką postawą. Chłopcy Coach-man trenował prawidłowo, zgodnie z kanonami naturalnej kulturystyce i dziewcząt – jak nauczał. Oznacza to, że wszyscy trenerzy, prędzej czy później uczestniczyli kursy „trening funkcjonalny” i, z jakiegoś powodu, wyjęte z nich technikę pokonywania nierówności mięśni, a kilka niejasnych ćwiczenia z dopiskiem „dla dziewczyn” .lub trener dziewczynka sama zajmuje się władzy i klienci zapewnia niekończące skoki i usuwanie wszystkiego, co jest podane na fitball. Mówię wkrótce. Od trener trzeba uruchomić tak dalece jak to możliwe, tak szybko jak to możliwe. Bo to się skończy ignorując swoje cele, a nie na osiąganie rezultatów i zmarnowane pieniądze wydane. Ale skąd wiesz, że jest „to”? Może jesteś po prostu nie ma niewinne osoby zarejestrowane w tej kategorii?

load...

[Powrót do spisu treści]

Nie szanują kobiet?

Przyjaciel chłopca kulturystyki poważnie obrażony przez matkę za to, co ona opiekowała się nim w dzieciństwie makaronu. I dlatego, że ma problem skali globalnej. To nie może być tak suche, jak faceci wspinaczy. Podczas próby wskazywać na fakt, że jego doświadczenie jest wciąż zbyt mała, a faceci są wspinacze, wspinaczka 4-5 treningi w tygodniu w ciągu ostatnich 12 lat oraz PFD z wagą i jogging, a także zdrowa dieta, chłopiec nie znosi i bierze pod siebie. I nienawidzi kobiet. Zwłaszcza te w publicznych jedzenia makaronu.

Tak więc nasz bohater trenuje dziewczęta. 20 minut na bieżni przez treningu. Kucki z pieczęcią stóp równoległych oraz w dowolnej technice, więc jako trener w tym czasie, przepraszam, telefon dowiaduje się, kto jest Internet nie jest w porządku. Następnie, naśladując ruch, mający na celu wskazać trakcji pasa, podnosząc na biceps i triceps wycofania się za ręce i siedzi ławki. Następnie – ruchów naśladowczych zaprojektowane oznaczać prasę stołową hantli na ławce pochyłej. I po – 5 różnych ćwiczeń na prasę i nagle huśtawki wagi, gdyż ze wszystkich ciotek trenerów Kettlebell fali, a my jesteśmy gorsze. A następnie kolejne 40 minut na bieżni. To powtarza się 3 razy w tygodniu ciężar zmian pracownicy nie rosną na sześć miesięcy.

Podczas szkolenia odbywa się:

Paplanina o lokalnych klubach;

Rozproszenie uwagi na samca nieosobowych klientów, ubezpieczenia, mówić o dziewczyny i piwo;

Surfowanie w coachingu nieznanego celu;

Rozmawiaj z każdym, kto jest w pokoju, z wyjątkiem klienta;

Klient narzekać na brak wyników

Co, nie straciły na wadze? Więc oto dieta z dość przybliżonych szacunków dających 1200 kcal. W najlepszych tradycji przygotowań sportowców, a następnie vayayuschih posty na temat spowalnia metabolizm.

load...

Co tu się stało? Więc ona płaci tyle samo pieniędzy na godzinę na bieżni i ćwiczeń, które można wykonać na każdym rodzaju zasilania aerobik klasy. Ale istnieje co najmniej tryb pozwala zwiększyć wytrzymałość. Zniesienie 2 kg do 3, do 15 na ramionach, i stracisz swoje ramiona. Na tych samych skarg na brak wyników jest „żelazny” odpowiedź – jesz prawidłowo, a tym samym tłuszczu. A do tego gruby chłopiec wszystkiego, a nie jeden rozmiar XS.

[Powrót do spisu treści]

Ja i mój preferencji

Inny przyjaciel chłopca z trenerów jest bardzo lubiący modeli. Ale model, nawet lokalnej powodzi, nie jest to bardzo lubi. Bo jest z każdego swojego klienta sprawia, że ​​”model dla zespołu.” Co wtedy się stanie, nie wiemy. Ale żeby zobaczyć potencjalne gwiazdy przestają podium.

Podczas szkolenia przestrzegać następujących zasad:

Tysiące dotyku, zmian ręce, a inny płaszcz, na którym mają być natychmiast odwrócić się i iść o swojej działalności;

Bieżnia – godziny. A przed treningiem. Pociąg na wszystkich, bez względu na to, jaki jest cel, że aby schudnąć, po prostu zawieść muchę;

Następnie naciśnij 10 różnych sposobów, i skoki na plaży-box, nagle, plus Burpee, plus wiele skoków, a także wszystko to, co trener może pamiętacie z ostatniego filmu Zuzana światła;

I, oczywiście, śmiech, życzliwość, pozytywne i przysiady na jego gołe. Co więcej, wszystkie bez wyjątku, nie tak. Ale to nie ma znaczenia, ponieważ ważny fakt …

A chłopiec czytać książki „żywienia kształtowania”. A dieta daje wszystko. Ci, którzy nie mają na dwie godziny przed i po, aby nie pić wody iw ogóle, jeśli to możliwe, mieć trochę owsianki Malashka i fruktiki.

Jaki wynik zostanie osiągnięty? Dobrze, jeśli w ogóle. Ale zegar na bieżni wraz z dodatkową motywację w postaci rzecz coachingu wraz ze średnią wieku 16-18 lat dla klientów pozwalają uzyskać taki dobry zaburzenia odżywiania. Nie mogę twierdzą, że wszystko prawda, ale trzeba w ewidencji klub nie głodować w swoim wolnym czasie, prawda?

[Powrót do spisu treści]

Saga o kobiecej przyjaźni

Ale co mamy wszystko o chłopców i mężczyzn, jak również? Po delikatnym Maiden piękne, czasami nie gorzej. Oto, na przykład, użyliśmy wiedzieć gwiazd sportu. Gwiazda naciska nóżek 240 kilogramów, leżącej – kilogramów 50. Jednocześnie ma stałą wielkość Xs wyglądu błyszczącego magazynu. Wydawać by się mogło, tutaj jest. Ona wie, jak trener dziewcząt, które były takie same. I uczyć.

Na pewno nie! Klienci są w dużych klastrów usiąść wzdłuż ściany w squat budynku na fitball, a następnie odchylić go w prasie, a następnie leżąc na boku z biodra, a następnie ponownie chto-zrobić z piłką, jak podważanie podłogę, a potem – pół godziny na stepper i domu. I całe to gadanie białka, BTSAA i barów sportowych. Dokładniej, na podstawie skarg na wysokie koszty te w dobie kryzysu gospodarczego.

A program jest wcale identyczne. A dziewczyny z gimnastycznego przeszłości (są one jednak uciec szybko), i tych, którzy nigdy wcześniej nie zrobił nic. W ogóle, zaniku, beznadziejności i braku przyszłego zakończona.

Co to jest? W prywatnej rozmowie sto razy słyszałem coś w stylu „Tak, nadal jeść Makdachnoy, bo co za różnica, że ​​w sali z nimi zrobić. Byłoby lepiej jedzenia sportpit i będzie mi się podoba.” Ogólnie rzecz biorąc, ludzie od dawna wdmuchiwane do ich zawodu. I jest mało prawdopodobne, będziesz lepiej od niego.

Jaki jestem? Wszystkie portrety malowane w tym poście, jest typowe. A jeśli trenujesz w ten sposób za swoje pieniądze, pomyśl o tym. Może powinniśmy szukać finansów bardziej udanych aplikacji?

Elena Selivanova

load...