Mój przyjaciel – gej. Odsłania tajemnice

Zawartość:

Przyjaźń między mężczyzną a kobietą …. Czy to możliwe? Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu, ale nie jest łatwo odpowiedzieć. Tak, myślenie na ten temat sporo, tylko wyraźny werdykt, nikt jeszcze nie wydał. Jedno jest pewne – zawsze, dobrze, albo prawie zawsze taka przyjaźń się kończy łóżko. Oczywiście, nie oznacza to, że przyjazne stosunki dobiegła końca, tylko te związki nabyć zupełnie inny charakter. Mężczyźni mówią, że przyjaźń z płcią przeciwną jest możliwe tylko w dwóch przypadkach: jeśli to byłych kochanków, zachować dobrą postawę, a jeśli człowiek jest gejem.

load...

Z pierwszej opcji, wszystkie mniej lub bardziej jasne – to był związek seksualny, ale uczucia wyblakły, ludzie nadal rozmawiać z przyzwyczajenia: mają one coś wspólnego z poprzednim życiu – hobby, pracy, nawet dzieci. A co można powiedzieć o drugim przypadku? Mój przyjaciel jest gejem: jak możemy wytłumaczyć to dziwne, ale wcale nie jest rzadkim zjawiskiem naszych czasów?

Dziewczyny z przyjaciół gejów i tego faktu nie przynosi im żadnych niedogodności. Wręcz przeciwnie – ich zdaniem taki związek jest silniejsza niż przyjaźń między kobietami. Dlaczego tak się dzieje, czy nie takiej szczerej przyjaźni z dziewczyną albo oni „roślina”, ponieważ jest tak modne?

Dlaczego istnieje przyjaźń?

Istnieje wiele przykładów przyjaźni dziewcząt z męskiej orientacji seksualnej. Niektórzy ludzie uważają, że takie związki są obarczona mały sekret – dziewczyna, która przyjaźni się z osobą, gejów, co do zasady, ma kompleks niższości: jest albo nieobecny własne życie osobiste, czy to jest bardzo niezadowolony.

load...

Jak wiecie, szczęście kobiety jest rodzina. Przyjaźń z gej daje kobietom poczucie intymności i użyteczności. Wydaje się, że jesteś zawsze blisko człowieka, ale jednocześnie nigdy nie wkraczać na wolności.

Wielu uważa przyjaźń z osobą gejów jako lek, który jest wciągająca. Po tym wszystkim, którzy już próbowali przynajmniej raz z nimi rozmawiać, patrząc kontynuować związek. Gay schlebia próżności dziewczynki, bo dla niego to jest tylko najlepszym przyjacielem, a nie konkurenta. Zauważ, że ponownie wyobrazić sobie męża innego geja jest prawie niemożliwe – że wiatr i podstępne jak kobiety.

Brak zazdrości

Gej zawsze będzie szczery z kobietą, bo ona nigdy nie będzie jego seksualny obiekt lub przeciwnik. Nie będzie odwołać plotki, jak niektórzy „intymny dziewczyną” nie będzie starał się odeprzeć znajomego faceta. Emu po prostu nie jest to konieczne. Gay przyjaciela, by właściwie ocenić wygląd dziewczyny z nią omówić tę czy inną markę bielizny, szczerze radzę kupić sukienkę na imprezę, a jednocześnie nigdy zapytać Ta sukienka wyrzutem cię, psując go lub zapominając, aby powrócić.

A nawet jeśli jest on piękny jak Apollo, dziewczyna, o przeciętnym wyglądzie lub wyprofilowana, nigdy nie będzie kompletna z nim, ponieważ mają absolutnie nic – są po prostu dobrymi przyjaciółmi. Nawiasem mówiąc, to był gej kobieta może odpowiednio wyjaśnienia zasad postępowania ludzi w tej czy innej sytuacji, wyobrazić sobie siebie na jej miejscu i dać dobrą radę, a ten zgodzi się, to jest bardzo ważne, aby uratować związek.

Dobrze, między innymi, przyjaciel gej może być pewien, że nie zapalił jej szaloną pasję, co psuje ich przyjaźń. Jednak w ostatnim faktem – wszystko jest przedmiotem zazdrości większości dziewcząt. Istnieją przypadki, gdy same kobiety zakochują się w jego „dziewczyną”, i nie jest już kruszenie związek, nie ważne jak bardzo się starasz.

Okładka

Przyjaźń z osobą gejowskiej pozwala ochłodzić zapał zazdrosnego młodego, surowo patrząc na komunikację swojej dziewczyny z płcią przeciwną – tak twierdzą niektóre kobiety. W istocie rzeczy nie są takie proste. Jeśli człowiek jest zazdrosny, że nie zatrzyma się, a wszystkie wypowiedzi „że jest gejem, nie zastanawiam się, jak kobieta” spełzły na niczym ołów. Niezadowolenie wśród swojej drugiej połowy nadal będzie, bo dla normalnego homoseksualnych męskiej psychologii Nie jest jasne, że odnoszą się do takich ludzi z opieki, a nawet pogardą. I kontrowersje w swoim życiu nie zatrzymują, po prostu przejść do innego kierunku. Twój mężczyzna nie zrozumie „jak to jest możliwe, aby komunikować się z tym … ???”

Wystarczy wyobrazić sobie przez chwilę następującą sytuację: podczas zakupów z inną orientację seksualną i wybierz swój nowy zestaw bielizny, twój mężczyzna naprawy samochodu z dwóch ładnych lesbijek … Jak się czujesz.? Prawdopodobnie nie bardzo dobre. Jesteś na oślep biec do garażu w celu wyjaśnienia sytuacji. Więc nie oceniać surowo za nie rozumiejąc jej mężczyznę. I spróbować zaprzyjaźnić się z osobą, gejów, z przyczyn opisanych powyżej, nie warto.

Fanaberia

Fakt ten doprowadził wiele kobiet do ponownego rozważenia priorytetów w przyjaźni. „Jeśli to jest modne, to chcę go! Czym jestem gorszy od innych?” Że zaczyna szukać koleżanką w społeczności gejowskiej, zapominając, że prawdziwa przyjaźń nigdy nie będą podporządkowane żadnej tendencji. Gay – on również człowiekiem, nie jest psem biodrowy, który jest wyświetlany na spacer, dekorowanie parę kamieni, aby pokazać innym.

W rzeczywistości, te kobiety nie są zainteresowane w życiu nowego przyjaciela, jego zwyczaje i preferencje, są zainteresowani tylko jego orientację seksualną. I dlaczego taki związek jest skazany na niepowodzenie. Oczywiście, że jest skutecznie opowiadać znajomym o gejowskim znajomego, który rozumie, nie rozpuszczają plotki obsługiwana w żadnych okolicznościach. Ale jeśli spojrzeć na sytuację z drugiej strony, staje się wstyd dla faceta, który ma stać się uzupełnieniem modnego wizerunku. Niestety, w ogóle …

Ponieważ razem dobrze

Jest to najnowsza i najbardziej rozsądne przyczyną przyjaźni z osobą gejowskiej. Współczucie, wynikające z pierwszego spotkania i naciskać na następny komunikacji – jest głównym składnikiem silnej przyjaźni między ludźmi. Jeśli ona jest szczery w swoich uczuciach, ona nigdy nie będzie dążyć, by uzasadnić ich przyjaźń i na pytanie – „dlaczego jesteście znajomymi z gejem?” dać jedną poprawną odpowiedź – „dlatego, że jest dobrym człowiekiem, jestem z niego jest łatwe i przyjemne!”

To właśnie ta przyjaźń będzie długi i szczęśliwy – kiedy pierwsze miejsce są po prostu ludzka jakość, chęć zrobienia czegoś innego dobrej myśli, kiedy jest smutny. I aby całkowicie bezinteresowna i szczera. Jako starego radzieckiego kreskówki o przyjaciół – „To mi kwiaty, i za co?” „I właśnie tak!”

load...