Mój mąż przyszedł dziewczynę. Co robić?

Powstaje pytanie, czy istnieje przyjaźń między mężczyzną a kobietą, jest podobna do kwestii, które pojawiły się wcześniej – jajko czy kura. Jesteśmy stara się go rozwiązać w sposób jednoznaczny. Jest to niemożliwe. Istnieje wiele przykładów, że przedstawiciele różnych płci, o silnych małżeństw, zaprzyjaźnić się przez wiele lat. Jednakże, nie ma gwarancji, że taki związek nie ma najmniejszego śladu chęci zamknięcia. Jest możliwe, że ktoś z przyjaciół, nie, nie, tak, i błysk jakiejś frywolny trochę myśli. W każdym razie, prawdopodobieństwo to jest dopuszczalne. Dlatego kobiety, których mężowie utrzymywali stosunki z niektórymi płci pięknej, często pojawia się pytanie: co zrobić, jeśli nie było dziewczyną lub mąż była? I rzeczywiście, co robić i jak się zachowywać?

load...

Żonaty mężczyzna i jego dziewczyna

Przyjazne stosunki między mężem innej kobiety i często powodują nas zakłopotanie. On, widzisz, jest nieustannie komunikuje się z jego niezamężnej dziewczyny, spacery z nią na niektórych środkach, zabierając ze sobą, idąc na piknik z rodziną, zaprasza na rocznice i święta, jej pomóc. Słowo zachowuje się tak, jakby przyjaciel – najbliższa osoba. Co więcej, to jest jedna rzecz, kiedy wierni regularnie w kontakcie z kolegami z klasy lub szkolnych. To zupełnie co innego, gdy jest on przyjazny dla tych, poznał, podczas gdy jeszcze wolne. W pierwszej kolejności wieczne gadanie o Maszy, Tanya, Katyusha, Lena i jej obecności w swoim domu jest nadal możliwe, aby zrozumieć i uzasadnić. A drugi to zrobić nieco bardziej skomplikowana. Po tym wszystkim, nasz pół użyto w niniejszym Masha, Tanya, lub Katiusza kochać Lena!

Jeszcze gorzej, gdy jej mąż nagle ogłosił znajomego po ślubie. Nagła chęć do komunikowania się z innymi młodej damy, oczywiście, powoduje niechęć i podejrzliwość. Tak, ukochany twierdzi, że to tylko przyjaźń. I to nie jest obciążone przez przyjaciela rodziny swojej, kobiety, nie był zainteresowany. I zrobił jak człowiek, też. Ale po takich wypowiedzi nie są bardzo trudne do uwierzenia. I nie dlatego, że mąż jest w stanie spać z kimkolwiek. A ponieważ silniejsza płeć są często dość naiwny. I sprawiedliwszy połowa ludzkości często z niego korzystać.

Żaden szanujący się człowiek nie byłby w stanie odmówić kobiecie, gdyby poprosił o pomoc. Oczywiście, zgadza się przenieść jej meble, prowadzą do domu późnym wieczorem, dowiedzieć się, jak korzystać z komputera i tak dalej. Warto zapytać pani tylko w prawo. A my zwykle zapytać? Zgadza się. Używamy go świadomie lub nieświadomie, całą moc swojego uroku. Normalny mężczyzna reakcja, w tym przypadku – w celu świadczenia usług na złą rzeczą, która jest tak fascynujące to nasuwa! I pomógł w jakiś sposób po raz pierwszy, i drugi raz pomógł, pomógł w trzeciej. I wtedy stało się nawykiem, a stało się niemal obowiązkiem.

W rezultacie, człowiek zaczyna postrzegać kobietę jako część jego kręgu bliskich przyjaciół. Jest zaniepokojony tym, co dzieje się w życiu przyjaciela i jak to jest odzwierciedlone w sobie. Jak dla pań, jest to stan rzeczy jest całkiem zadowolony. Przyjaciel jest zawsze pod ręką i gotowy do odpowiedzi na pierwsze wezwanie. Często w jej sercu ona pielęgnuje nadzieję na bliższe stosunki. Może to nie jest tak. Ale kto wie, kto wie …

load...

No, a jak być żoną czy mężem pojawiła się dziewczyna, która czasami daje dużą część swojego czasu? Sytuacja, muszę powiedzieć, nie jest proste. Można, oczywiście, skandali i postawić ultimatum typu: „Albo ja albo ona jest!” Ale to działa tak jak powinno? Być może nie. Raczej to zaszkodzić. Małżonek będzie uniknąć argumentów, i jest prawdopodobne, że pewnego dnia postanawia zrobić sobie przerwę od konfliktów w dziewczynie. Ona, oczywiście, rozumiem, przepraszam, ogrzeje. I tam, i blisko do grzechu.

Jak się zachować, aby utrzymać się na wiernego przyjaciela na dno łodzi rodzinnym?

Kiedy dziewczyna męża jest niebezpieczne

W ogóle, fakt, że jej mąż pojawił dziewczynę lub była przed ślubem, nic nie jest katastrofalny. Zazwyczaj ludzie nie wierzą, że poprzez małżeństwo, powinny one unikać przyjaźń z płcią przeciwną. I nie widzę nic złego, że w celu utrzymania przyjaznych stosunków z jej przedstawicielem, aby im pomóc, wspierać, doradzać coś. Dlatego zbyt wiele po prostu nie warto nerwowy z powodu dziewczyną męża. Najpierw trzeba spojrzeć na ich relacje i określić ich właściwości.

Jeśli istnieje jakaś niewidzialna więź ukryć byłoby dość trudne między mężczyzną i kobietą. Taka intymność można zobaczyć na ich poglądy na siebie, przypadkowo porzuconych słowy, pragnienie, przynajmniej na kilka minut, aby być sam w dotyku. Kiedy do przyjaznych stosunków mieszać coś innego, ludzie w rozmowie mój ton głosu. Pojawiają się intymną ton. Bez względu na to, jak starannie mąż jego dziewczyną lub spiskowanie, moja żona zawsze intuicyjnie czują, że są, ale przyjaźń, zjednoczone przez coś innego.

Ryzyko takiego związku pomiędzy naszym partnera życiowego i jego kumpel jest szczególnie duże, gdy mężczyzna pojawił dziewczynę po ślubie. Relacje z tych, z którymi spotkał się przed ślubem, mniej niebezpieczne. Takie przyjaciele znają od dawna i znamy bardzo dobrze. Kocham scenę zwykle są one już minęło i nie wrócić do niego. Jeśli miłość minęło i przekształcony przyjaźni, jest mało prawdopodobne, aby przyjść do życia ponownie. Ale nadal pilnować jest konieczne. Kto wie? Często kobiety skarżą się, że jej mąż został zmieniony ze swoją dziewczyną, z którą niemal od kołyski. I rodzajem przesłanek do tego nie było … i to się stało.

No, w każdym razie, ze starym przyjacielem męża jeszcze tu i tam. Muszą wziąć więcej bagaż za życia, a nie jako rywale. Ale gdy nagle dostał wiernego przyjaciela w okresie życia rodzinnego jest niepokojąca i sprawia, że ​​miło. Równie dobrze może być to, że ta kobieta pojawiła się w jego celów życia. No, wierni nie koniecznie chce się wygrzać się w jej ramionach. Jest prawdopodobne, że jego myśli są czyste i życzliwy. Ale jakie idee i cele gniazdo w umyśle pań – nie jest znane. Nie każda dziewczyna zostanie rozwiązany, aby utrzymać przyjaźń z żonatym mężczyzną bez miłości z żoną. Jakoś nie comme il faut dla jednej osoby – start przyjaznych stosunków z żonatym mężczyzną, a regularnie nazywają go spotkać, nie próbując zbliżyć się do żony. Kobieta, której umysł nie ma nic karnego, zachowują się w ten sposób jest mało prawdopodobne.

Początkowo pani może być dla wiernych kamizelki podobieństwo. Będzie wykazywać pełne zrozumienie jego doświadczenia i głębokiego współczucia, że ​​każdy człowiek jest bardzo cennym czynnikiem. W rezultacie, zamiast dzielić się najbardziej ból z jego połowie, będzie rozmawiać z serca do serca „kamizelki”. Ponieważ „Kamizelka” w każdy możliwy sposób starają się wyglądać mądrą i życzliwą żonę. Po ustaleniu silną więź duchową z nią jeszcze inna, ona sama zaczyna do niego narzekać swojego nędznego życia. Więc człowiek nie okazywać współczucie i wrażliwość na taki, który zawsze wspierał w trudnych czasach, a nie ją pocieszyć i zająć? Po tym wszystkim, że – im silniejsza płeć!

W zasadzie to jest postrzegane z punktu widzenia ludzkości, to jest absolutnie normalne. Dopóki pani zaczyna spekulować o ich położeniu i nie skarżą się zbyt wiele, ponieważ każdy szczegół i poprosić o pomoc. Dobrze, jeśli człowiek jest zmęczony jednego dnia i to się skończy z „biednych” interkomunii jagnięciny. A jeśli nie, to przyjaźń z nią może stać się zagrożeniem dla rodziny dobrego samopoczucia. Ponieważ współczucie od człowieka często przywiązuje się do kobiety i tworzy pragnienie, aby zawsze dbać o nią. I to może być, to zacznie dać swojej dziewczynie jeszcze więcej czasu, niż jego żona. Które zwykle bywa w takich przypadkach, to nie warto dużo mówi. Jeśli nawet „biedny baranek” i nie rozbić rodzinę, relacje między małżonkami pewno zepsuć przez długi czas.

Jak więc traktować dziewczyny męża, i który sposób wybrać zachowanie, gdy zagrażają one stać się rywalem?

Metody oddziaływania na męża przyjaźń z inną kobietą

W rzeczywistości, jego żona starają się wpływać na wiernych przyjaźń z kobietą potrzebne tylko wtedy, gdy osoba ta nie jest bardzo chętny na spotkanie z nim. A jeśli Girlfriend chętny i przyjazny rozmowy jej męża ze wszystkimi członkami rodziny swojego przyjaciela, gratuluje im ich święta, przygotowuje prezenty urodzinowe i stara się pomóc rozwiązać kilka spraw rodzinnych, co naprawdę nerwowy, a potem? Niech przyjaciele z mężem w miarę potrzeby. Ale w oczach całej rodziny.

W odniesieniu do tych osób, które nazvanivayut człowieka z lub bez podania przyczyny, jest to ciągle o czymś i poprosić gdzieś zaprosić, unikanie współżycia z żoną – tutaj trzeba podjąć pewne środki. Najprostszym sposobem – do ustanowienia przyjaznych stosunków przyjaciela męża. Możesz odpowiedzieć na jej blagovernomu połączeń i rozmawiał przez kilka minut o niczym. A jeśli ona jest gdzieś nazywa człowiek pójść z nim i po drodze do chwycić ciasto na herbatę. Tak, w końcu, że pani nie miał złudzeń, dać jej rozmowę i skarżą się na fakt, że tego typu niewdzięczny faulu trochę tsypu i wysyła jej delikatny SMS-ki. Jednym słowem, w celu włączenia fantazji i spróbować zneutralizować specjalnym obsesji i zrobić mąż i przyjaciel miał walkę. Wyglądasz, i powstrzymać jego zapał.

W ogóle, jeśli mąż ma dziewczynę, konieczne byłoby mózgi poraskinut i szukać przyczyny. Tylko dlatego, że nic się nie dzieje. Prawdopodobnie, gdy mamy do czynienia z jej mężczyzna dostaje to, czego brakuje w relacjach rodzinnych. Przeciwnie, doświadczył duchowego głodu, i rozciąga się do tego, który jest w stanie zaspokoić ten głód. To połączenie może zostać przerwane, jeśli twój partner staje się jeszcze bardziej inny niż ona. Oznacza to, że musimy autentycznie zainteresowany jego doświadczeń, wsparcie w trudnych czasach, aby traktować ze zrozumieniem dzielić swoje hobby i często rozmawiać serce do serca. A potem człowiek potrzebuje przyjaciela znika. On będzie rozmawiać z jej coraz mniej, a następnie całkowicie stać zadzwonić tylko na święta.

W ogóle, o dziwo, przyjaciel męża nawet pomocne w rodzinie. Po pierwsze, mogą one nauczyć się wiele o jego missus. Po drugie, typ żony charakter przyjaciel pomaga zrozumieć to, czego potrzebuje, aby komunikować się ze swoją połowę. Po trzecie, jeśli kobieta jest naprawdę tylko przyjaciel, może to pomóc im lepiej zrozumieć relacje w rodzinie i dać dobrą radę. Więc niech się zaprzyjaźnić. Ale w obecności żony!

load...