Mój klub fitness z piekła, a zwłaszcza służba zdrowia

Zawartość

Wszystko dobre, jeden słynny klub z mojego miasta. I nie ma prysznica, a nie karaluchy i sępy i równowagi brakuje. Czy istnieje tylko jeden problem – konflikt dawany między założycieli. Tak więc w procesie porządkowania relacji jest to, że trenerzy, jak mówią, należą do tej samej osoby, a wolne ciężary – różne. I to zaczyna – w środku treningu pochodzić nieznanego wujka, i starać się sprzętu.

load...

Myślisz, że dużo klientów, którzy opuścili klub po pamiętnym „exit” połowa popularnych maszyn? Prawo myślenie nie jest bardzo dużo. Ogólnie rzecz biorąc, najważniejsze, że w trenazherke? Aby wszystko działało i nic nie boli. Ale im bardziej skomplikowana jest klub, tym bardziej, że jest coś, co przeszkadza. Jak zorganizować rozgościć treningiem?

[Powrót do spisu treści]

Basen, pół królestwa na basenie

Baseny w moim mieście są podzielone na dwa rodzaje, a raczej trzy, ale trzeci – nie do końca basenu. Pierwszy – gminy olimpijskie. Nie wszystkim jako dziecko – i babcia ze szmaty i zapach chloru i duszy, śmiało wystający ze ściany.

Walka z miejskiego basenu tylko dzięki inwestycji finansowych. Kto nie wie, że trening – ściśle 45 minut. I to wystarczy tylko do tych, którzy pływać do utraty wagi. Kto, na przykład, przygotowuje się do triatlonu, kupuje tylko dwa razy. Na podwójnym cenie abonamentu. Plusy? Jest to normalny basen z dobrymi ścieżkami i nie cloyingly-Grete wody. Wady? Junior reprezentacja w pływaniu. Jednak, mogą one być traktowane i prowadzony w swoim wolnym czasie pływania.

load...

Drugi typ basenu jest typowa dla jednego miliona – A „kąpielisko” w klubie fitness. Oferuje on ciepłą wodę, krótkie utwory, obecność ręczników frotte do wynajęcia i … po prostu tłumu, który naprawdę nie można pływać obywateli. Opowiedz mi o człowieka, który ciągnie wziąć szybki tor z jego ciała, a kropić skargi do sportowca przypadkowo odkryte włosy sbryznuvshego swojej motyla?

Wszystko co wiem szkół między pływakami i, przepraszam, materac grał z poważną wojnę. Dopóki przyciąga administracji i próbuje osadzone przeciwników właśnie tam.

Więc jeśli basen jest ważne, aby popływać, wybrać klub, gdzie znajduje się tor wyścigowy szybki. Lub zdolność chodzić o 7 rano, kiedy fani potorchat w wodzie mają tendencję do snu więcej. I zwrócić uwagę, gdzie kąpiących sauna płukane obywateli. Może okazać się, że elita fitness one flop prosto do ogólnej wody.

Trzeci typ basenu jest w łaźni, sauny, a nie tam trenować. Ponieważ ta opcja nie uważamy.

[Powrót do spisu treści]

Tancerki, ah, ah

W innym znanym klubie fitness pół pokoju wynająć szkole pylon. I dobrze, jeśli pójdziesz do pylonu. Ale jeśli skromnie w siłowni – będzie stale walczyć o miejsca w szatni z pilonistkami. I nie jest to pojedynczy przypadek – wszędzie tam, gdzie jest szkoła tańca, zmienić jej klienta do wspólnej garderobie. Podobnie jak taniec – popularnym rozwiązaniem kibiców niezadowolonych z zimnej stali może tylko kuchkovatsya w kącie z ich białka.

W ogóle, jeśli nie jest „to” jest bezpieczne i skuteczne w użyciu garderoby może tylko do „” nie rozpoczęła. To jest utrechkom lub w porze lunchu. Godziny w 19 startów tańczyć, a wraz z nimi znikną i inne formy życia.

[Powrót do spisu treści]

Inne formy

Życie

Mój przyjaciel z Kanady prawie przypadkowo znalazł pracę w danym bractwie. Tam odbywa się na dziwne okrągłe maszyn treningowych alternatywnego projektu. Tak, ci sami, którzy „push” i „pull” w połączeniu ćwiczeń. Osobiście nie jest wygodne. Jeśli będziemy ciągnąć – tak z uczuciem, pochylony stóp, tłoczenie prasy i zaciskając zęby. A jeśli Push – upewnij się, odsuwając się od nośnika, lub po prostu nie są zainteresowani.

Jeśli przypadkowo mieszają się jakąś formę życia z siłownią, a przez jakiś cud, aby nabyli subskrypcja pozostaje tylko … zapytać, napisz mi, jak udało się pompować, na siłowni robi dziwną konstrukcję?

Ten klub jest dobry tylko w jednym przypadku – Rehabilitacja po ciąży, pierwsze 2-3 miesiące, kiedy „jest już możliwe”, ale „jak znaleźć tę siłę”, ale nie jest jasne. We wszystkich innych tradycyjnych form lepiej. I zabawy.

[Powrót do spisu treści]

Nasz klub – najbardziej osobisty klub świata

Istnieje kilka miejsc, co do zasady, w sieci, gdzie klient bez osobistego trenera – będąc obywatelami drugiej kategorii. On został poproszony o odejście od zmontowanej pręta, ponieważ ktoś z trenerem należy poprisedat. Położył ostatni w kolejce w godzinach szczytu „”. On cierpi, cierpi i nikt nie rozumie. Ale wszystko, co narzucają swoje osobiste usługi.

Wiesz co? Jeśli klub jesteś zadowolony przez lokalizacji i urządzeń, możliwe jest chodzić w nim. Pierwszy miesiąc odpowiedzi coś w stylu „Dziękuję, kiedy potrzebujesz pomocy, jestem pewien, że powróci do was”, a ćwiczenia bezpiecznie. Później was będzie pozostawać w tyle. I po chwili – a nawet zacząć szanować i poprosić o radę. W klubach z takiej agresywnej polityki sprzedaży, co do zasady, trenerów zatrudnić przybyszów.

[Powrót do spisu treści]

Usług, towarów i innych

Czasami sama Klub nakłada szereg dodatkowych usług. I to nie zawsze jest czymś rację. Ayurveda, kursy i wykłady dotyczące ujawniania prawdziwej kobiecości może być cud, równie interesujące, ale tylko wtedy, gdy są one interesujące dla Ciebie. Ale kiedy „przylgnąć” do subskrypcji, nabycia, sortowanie, żeby poprisedat … W ogóle, też, w jak największym stopniu poprawnie komunikować pracownikom, że jesteś zainteresowany, zadzwoń natychmiast. W międzyczasie, to co? Och, nic, zachować spokój ekspresji i podnieść poprzeczkę.

Istnieje jeszcze zbyt gorliwi trenerów sprzedaży. Wśród nich znajdziesz wszystkie białka o cenach sprzed kryzysu, od pasa w górę z autografem Larissa Reis, a czasem nawet wszelkiego rodzaju „Vitaminka”, że lepiej nie widzieć. Ludzie ci, przepraszam, mamy uszyć w sztywnej formie. W przeciwnym razie, nikt po prostu nie rozumie, że dziewczyna przyszła do zniesienia, a nie „Witaminy dla wzrostu mięśni” nie jest zainteresowany.

Ogólnie rzecz biorąc, można zaangażować się w żadnym klubie. Spójrz na czas, miejsce i kupić sami mają iPody i słuchawki. Zaoszczędzisz kilka niewinnych osób sprzedaży.

Elena Selivanova

load...