Mogę kupić na eBay w języku polskim i jak kupić za granicą banderolku

Wiesz, jak pochodzi z serwisu eBay? Nawiasem mówiąc, to nie zdarzyło się tak dawno temu na świecie największe aukcje online tylko 20 lat. Pierre Omidyar przymocowana do witryny AuctionWeb jako dodatek. Chciał sprzedać zepsuty wskaźnik laserowy. I że każdy w zasadzie nie potrzebują wskaźnik znalazł właściciela: Działki nabyte ekscentryczny, który zbiera takie rzeczy. Kto podziękować, Omidyar lub nabywca? Dziękuj dwa: w rzeczywistości, ten pomysł i jego realizacja otworzyła możliwość rozejrzeć świata bez wychodzenia z domu, aby dostać coś, co nie jest i nigdy nie będzie w standardowych sklepach (np Szekspir rękopis sprzedawanych na nim ebey).

load...

Zawartość:

Format słynnego eBay

Dla niektórych 20 lat ebey podbił świat dzięki swojej formie. Na początku drogi Omidyar zidentyfikować trzy podstawowe czynniki:

 1. Powszechnej uczciwości.
 2. Równe szanse dla wszystkich.
 3. Manifestacja najlepszych cech w komunikacji.

Oczywiście, istnieją błędy, ale te trzy zasady eBay wzrosła i teraz stoi mocno na nogach. Tutaj można kupić prawie wszystko, od żywności dla dzieci do rocznika rzeczy; przez Lamborghini w tym samym rękopis Szekspira, który kosztował nabywcę w wysokości 5 mln £.

load...

EBay nie zakupy w tradycyjnym sensie, lecz uniwersalną platformą, na której kupcy z całego świata mogą umieścić swoje wyroby. Dlatego zakres jest nawet trudno nazwać zakres od – do ebey można kupić wszystko.

Jak kupić od ebey

Równe szanse dla wszystkich oznacza to, że każdy może umieścić swoje towary na aukcji lub po prostu sprzedać produkt po ustalonej cenie. Dla tych, którzy są przyzwyczajeni do zakupów online, proces zakupu na eBay jest łatwe. Podobnie jak w normalnym sklepie internetowym. Ludzie są zarejestrowane, płacić za to, czego potrzebują rozkazów z dostawą. Jednakże, istnieje odcienie związane z aukcja.

Na eBay towarowy na dwa sposoby:

 • Wystawiane w trybie standardowym – zapłacić i zabrać;
 • Ogłosić przetarg i dać towar oferować większą wartość dla pieniędzy.

Czy mogę kupić coś na ebey polskiego? Bezpośrednio – Nie, ale jest specjalny serwis – banderolku, gdzie można wypełnić, aby wysłać go w języku polskim.

Banderolku pomaga dokonywać zakupów za granicą. Na miejscu usługi opisane są szczegółowo wszystkie procesy, wszystkie istniejące niuanse: z rejestracji na studia kartę elementu, od surfowania w procesie redukcji ceny. Tak, można targować się na eBay – to też mówi banderolku. Ponadto, usługa pozwala uniknąć pułapek związanych z nimi aukcja zapobiegając wiadomo gdzie są, i wyjaśnia, jak uniknąć błędów.

Banderolku jako gwarantem udanych zakupów za granicą

Banderolku – specjalna usługa została zorganizowana w celu ułatwienia zakupów w sklepach w USA i zapewnienia dostawy zakupionego towaru w Rosji.

Rynek USA – jeden z najbardziej atrakcyjnych pod względem niższych cenach, w połączeniu z dobrą jakością. Jednak nie wszystkie sklepy nam dostarczać zakupy w Rosji. Ta dostawa i zaangażowanych banderolku, biorąc jego amerykański przechowywać swoje zakupy, a następnie wysyłanie ich do Rosji. Wszystkie pakiety mogą być ubezpieczony tylko 3% ich wartości, aby chronić się przed jakimkolwiek działaniem siły wyższej. Zamówienie produktów w różnych sklepach, grupowania ich w magazynie może. Posiada komfortowe prywatne biuro z intuicyjnym interfejsem i zdolności do płacenia w języku polskim.

Jak to działa

Koncepcja jest prosta. Usługa rejestracji przydziela Ci adres nas (adres do banderolku magazynowej): Przy eleganckim rozwiązaniem dostępnym banderolku. Przy zakupie czegokolwiek, podać adres przy zamawianiu; spokojnie zapłacić; Wszystkie zakupy są dostarczane do magazynu, i wysłać je na uprzednio starannie pakowane i dystrybuowane zgodnie z Państwa życzeniem.

Wykaz usług banderolku

Lista usług obejmuje cały proces zakupów – od wyboru produktu do momentu jego odbioru w Polsce.

 1. Darmo! Przyjęcie przesyłki i jej dalsze przechowywanie (w razie potrzeby) przez 45 dni.
 2. Darmo! Połączenie wielu paczek do jednego z jednej dostawy.
 3. Wysyłanie paczek w Rosji za najniższą cenę.
 4. Pakowanie Wymiana

 5. Swojego wyboru, za pomocą taśmy klejącej (wzmocnionego) i torbę ochronną – bezpłatnie.
 6. Sprawdzanie towaru (rozmiar, kolor, jakość), ich zdjęcia, a bardziej jako usługi dodatkowe.
 7. Darmo! Przechowywanie paczek wysyłanych w ciągu 7 dni (przydatne po powrocie / wymiany).
 8. Tanie pakiety ubezpieczeniowe.
 9. Resahr10

. Do treści ↑

Dobre zakupy z banderolku

Oprócz wygody, bezpieczeństwa i inni radości, zakupy z banderolku przynosi bezpośrednie korzyści finansowe, a to jest całkiem namacalna. Rejestracja online dla proponowanego zasobu, prowadzenie zamknięte sprzedaży, gdzie można kupić produkty po stromych zniżki od znanych marek. Ponadto banderolku uczy nie tylko odpady, ale również dokonać rebeytah.

Brak podatku od sprzedaży

Po przeprowadzce do stanu Delaware, banderolku dostarczała swoim klientom niezachwianą zniżki na każdego zakupu. W odróżnieniu od innych państw, podatek od sprzedaży nie jest pobierana. Bez podatku od sprzedaży, każdy zakup staje się tańsze o 7-10%, co jest równoważne z renomowanych sklepów dyskontowych, aby utrzymać klienta. Z banderolku nie trzeba szukać sprzedaży: Zakupy można podawać bez wahania, że ​​jeśli były jakieś tańsze, a nie spędzać czas wyszukiwania.

Szybko i bez opłat

Większość sklepów nam dostarczać produkty w Delaware szybko i za darmo. To jest ścieżka zakupy do banderolku nie kosztuje ani grosza. Na przykład, produkty z Amazonii znane wszystkim, nie wysyła do Rosji i wielu innych krajach, do magazynu w Delaware spadek w ciągu zaledwie 48 godzin i zupełnie za darmo. Ten sam schemat pomaga uczynić okazja w wielu sklepach w USA.

Zapisać na wysyłce w rosyjskiej

Dokonywanie zakupów wszędzie określić adres magazynu, który znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Można kupić w różnych sklepach: po dostarczeniu towarów do magazynu, zbiorą się razem i wyśle ​​Ci zamknięty, co jest znacznie tańsze. Jeśli wybierzesz ten pakiet, myślisz, że bardziej odpowiednie niż ten, który już istnieje. Dodatkowo można zamówić prezent wysłać do znajomych lub rodziny: wszystkie sklepy znaczniki (tagi, etykiety) usuwać akcji. Wystarczy tylko wybrać usługę.

Banderolku – to jest prawie taka sama jak polski Kup ebey tylko nawet gwarancji, ubezpieczenia, szybka dostawa i elastyczne wsparcie. Więcej informacji na temat usług vozmonzhostyah można znaleźć na

Film: Jak robić zakupy w sklepach w USA z banderolku

load...