Mogę kochać się z pleśniawki i co to oznacza

Zawartość:

Wielu przedstawicieli płci pięknej, w obliczu pleśniawki, zainteresowane w pytaniu: Czy można kochać się na całkowite wyleczenie? Od dawna wiadomo, że kandydoza jest przenoszone drogą płciową. Co w tym złego, że gdyby prezerwatywy można znaleźć w każdej drogerii.

load...

Ale zakażonym partnerem – to nie jest najgorsze, co może się zdarzyć w tym przypadku. W rzeczywistości kobiety, które wolą nie do powstrzymania się od intymności seksualnej podczas leczenia pleśniawki, wielkie zagrożenie dla ich zdrowia. Zgadzam się, ponieważ można poczekać kilka tygodni, nie angażować się w seks. I nie tragedia się nie stanie.

Co wiemy o pleśniawki?

Drożdżyca – choroba, która powstała z powodu grzybów drożdżopodobnych. Gdy w organizmie, zaczynają aktywnie rozmnażać, zatruwając produkty przemiany materii organizmu. Powody, dla których może pojawić się kandydozę, dużo, zaczynając osłabionym układem odpornościowym, kończąc infekcji z partnerem. Nawiasem mówiąc, że po odzysku nie będzie musiał ponownie udać się do lekarza, należy dowiedzieć się, co stymuluje namnażanie grzybów.

Po zdaniu egzaminu, usunąć przyczynę, jeśli w ogóle, będzie leczony. Zazwyczaj lekarze przepisują specjalny maści anty-grzybicze i leków. Zwrócić uwagę na siebie, w tym przypadku nie jest konieczne. Niewłaściwie wybrane leki mogą powodować nasilenie. Na przykład, wszystkie antybiotyki stymulować rozprzestrzenianie chorób grzybiczych.

load...

Nawiasem mówiąc, w celu uniknięcia rozprzestrzeniania się grzyba, będzie trzeba także przestrzegać diety. Dlatego konieczne jest, aby wykluczyć z diety wszystkie pikantne, słodkie, tłuste, słony, kwaśny, drożdże. W przeciwnym przypadku, po użyciu jednej z tych naczyń objawy wzrośnie w kilka razy. Można jeść owoce i warzywa, zboża i świeże zupy.

I, oczywiście, lekarz kategorycznie zabraniają, aby kochać, a nie tylko podczas pleśniawki, ale kilka tygodni po kompletnej regeneracji. Plus, mógłby polecić przekazać kontrolę i partnera (stałe i tymczasowe), aby uniknąć ryzyka zakażenia w przyszłości. Nie chcesz, aby młody człowiek był nosicielem choroby. Możliwe jest zarazić nawet po jednym akcie miłości.

Jak niebezpieczne seks z pleśniawki?

Dla kobiet, które nie stanowią życia bez seksu, pleśniawki – nie odrzucają przyjemność. Rzeczywiście, po co martwić się, czy można używać prezerwatyw. Nie tylko chroni przed zajściem w ciążę, ale także w wielu chorobach, chorób przenoszonych drogą płciową.

Ale w rzeczywistości nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Czy wiesz, że grzyb, który wywołuje grzybicę, są transmitowane podczas seksu oralnego. A on jest bardzo dobre uczucie w ustach. Więc panie, nawet seks oralny należy unikać zarówno z nim, a dłonią.

Nawiasem mówiąc, należy zawsze pamiętać, że prezerwatywa nie chroni w 100 procentach. I wyobraź sobie, że zostały poddane obróbce, a twój partner – nie, jak się spodziewamy ochrony. Następnym razem masz płeć, ryzyko ponownej infekcji jest zbyt wielkie. Nie ma znaczenia, czy ma objawy choroby, czy też nie. Przewoźnicy nie zawsze są od razu widoczne pleśniawki. Czy warto ryzykować swoje zdrowie i że z mężczyzną, którego kochała, a dla chwili przyjemności?

Powiedzmy, że są chronione i są przekonani, że partner nie jest zainfekowany. Dobry! Ale czy wiesz, że podczas seksu, można wnieść zakażenia pęcherza moczowego. Obecność i nieobecność prezerwatywą nie ma znaczenia. W rezultacie – banalnej zapalenie pęcherza. Układ moczowo-płciowy różni kobietom krótką cewkę moczową. Bakterie i mikroorganizmy szybko torują sobie drogę przez nią do pęcherza, gdzie zaczynają się mnożyć. Zatem, jeżeli ze względu na rozwiniętą pleśniawki zapalenie pęcherza moczowego, seks przed utwardzeniem całkowicie przeciwwskazane.

I jeszcze jeden punkt, do którego należy zwrócić uwagę na – obecność bólu podczas intymności. Bardzo rzadko, niektóre płci pięknej dostaje przyjemność z procesu. I znosić ból będzie jedynym prawdziwym masochistą. Więc porozmawiaj ze swoim chłopakiem, wyjaśniają, że w tym czasie będzie musiał zapomnieć o seksie, bo nie masz coś, co jest nieprzyjemne, bolesne i nie do zniesienia.

Co należy pamiętać kobietę z pleśniawki?

Jeśli Ty lub Twój partner został zdiagnozowany – kandydozy, należy przestrzegać kilku zasad, które pomogą zapobiec infekcji oraz w celu uniknięcia zaostrzenia choroby. Jeśli je ignorować, może się zdarzyć w przyszłości nawrotu. Ale nie chcesz, aby po raz kolejny ubiega się o leczenie, znosić ból, swędzenie i dyskomfort.

  • Odmowa seksu

Najpierw spróbuj zrezygnować z seksu, dopóki nie zostaną wyleczone. Kochający mężczyzna wejdzie pozycję. Jest mało prawdopodobne, że będzie on w stanie cieszyć się seksem, mimo męki i bólu cierpienia żony. Jeśli nie jest to możliwe (nigdy nie wiadomo), należy stosować prezerwatywy. Ale kiedy pojawia się dyskomfort natychmiast zatrzymać partnera i odłożyć intymności później. A w każdym razie nie cierpią!

Nie eksperymentowania, myśląc: „Co zrobić, jeśli ból nie jest” jeśli zostały zdiagnozowane – przewlekła grzybica. W tym przypadku ryzyko zakażenia układu moczowo-płciowego są zbyt wielkie. Lepiej jest poczekać kilka tygodni później niż długie i żmudne leczenie zapalenia pęcherza.

  • Leczyć

Po pleśniawki powinny być ekranowane obu partnerów. Gdyby ten człowiek może być wyjaśnione, że choroba nie zawsze jest od razu widoczne. Powyżej, tym silniejsza płeć mają ciężkie czasy, jak udary – nie jest bardzo przyjemny. Ale można pójść z miłości, a nie na nim. Bo wtedy poznacie, że doskonale. I w żadnym wypadku nie powinien być zaangażowany w seks z partnerem, bez uprzedniego upewnienia się, że nie jest nosicielem choroby.

  • Nie baw się z lekarzem

I nie staraj się wybierać leki w sposób losowy. Po tym wszystkim, kiedy jesteśmy zaangażowani w samoleczenia, a potem gramy w grę „Saper” ze swoim zdrowiem. Na szczęście, czy nie – zależy od szczęścia. A jakie są konsekwencje – można tylko zgadywać. Nawet lekarze znaleźć siebie traktowane!

Pleśniawki Zdrowie: wspólne zasady

Jak na pleśniawki, w zwykłym codziennym życiu płci pięknej powinny przestrzegać higieny osobistej. Niestety, nie wszystkie dziewczęta i kobiety wiedzą, jak dbać o siebie. A niektóre kobiety tylko dlatego lenistwa zaniedbania tego, sądząc, że wystarczająco dużo czasu w ciągu dnia, aby umyć. W istocie rzeczy nie są takie proste.

Teraz należy pamiętać, raz na zawsze: genitalia należy myć przynajmniej dwa razy dziennie – rano i wieczorem. I, oczywiście, przed każdą płeć. Po tym wszystkim, czystość – gwarancja zdrowia. Tylko trzeba umyć czyste, najlepiej filtrowaną ciepłą wodę. Kierunki – od kości łonowej do kości ogonowej, czyli od przodu do tyłu. Należy zauważyć zasada to, aby nie doprowadzić do infekcji w pęcherzu. Nie zapomnij umyć ręce wcześniej, ponieważ mogą one być zabrudzona. I zanim intymnych pieszczot twój partner musi również dbać o czystość!

Do czyszczenia stosowanych środków specjalnych, które są sprzedawane w aptekach. Zwykłe mydło w żadnym wypadku nie powinny być stosowane. Fakt, że wypłukuje i bakterie kwasu mlekowego, które chronią przed wnikaniem różnych zakażeń patogenami i wewnątrz. A my już osłabiony organizm po prostu nie radzi sobie z obciążeniem.

Wybór żele i specjalne produkty do higieny intymnej, należy zawsze zwracać uwagę na skład. Niekoniecznie muszą zawierać kwas mlekowy. Jednakże nie barwiący, smakowo-zapachowe i inne szkodliwe dodatki nie powinny być. W przeciwnym razie, będzie podrażniona.

Nawiasem mówiąc, w drożdżach nie można przemyć roztworem sody, czy nawadniania, itd. Takie procedury powinny być wykonywane tylko na zalecenie lekarza. Jeśli używasz tych metod przy okazji i bez, w przyszłości właśnie złamał równowagę kwasowo-zasadową. W rezultacie – rozprzestrzenianie się drożdży, czyli aktywną reprodukcję grzyba.

A w czasie choroby i po odzyskaniu użyj prywatnego ręcznik. Nawet jeśli pić z mężem z jednego kubka, nie myć zęby szczotką. Przetrzyj ich genitalia powinny być starannie nieznacznie promakivaya wilgoci. Ale nie jest to niezbędne do nacierania zaczerwienienia skóry. Po nie zapomnij osuszyć ręcznikiem. Upewnij się, że to było zawsze czyste i suche. Co dwa lub trzy dni, należy ją wymienić na nową. Stary mycia w maszynie, dobrze wypłukać i wyprasowane żelazka, aby pozbyć się ewentualnych bakterii.

Następną rzeczą, którą należy zwrócić uwagę – to jest higiena w krytycznych dniach. Więc pierwszą rzeczą, którą trzeba pamiętać – terminową zmianę klocków. Podczas tych drożdży jest nie mniejsza niż raz na 2-3 godziny, w zwyczajnym życiu – co 4 godziny. Fakt, że na powierzchni bakterii zaczynają się pojawiać, które mogą dostać się do środka. Dodatkowo, „efektu cieplarnianego”, który jest utworzony dla tych dwóch godzin, stymuluje proliferację grzyba. Nawiasem mówiąc, kiedy tampony kandydoza nie zaleca się korzystania z tych dni.

Po drugie, nie zapomnij do płukania narządów płciowych za każdym razem zmienić swoje podpaskę higieniczną. Jeśli to możliwe, nie należy używać specjalnych chusteczek. Wystarczy być ostrożnym, że nie są perfumowane i bezwonny, inaczej będzie powodować podrażnienie.

W odniesieniu do dzienników, które na ogół negatywne ginekologów o nich odwołany. W rzeczywistości szkodzą one bardziej niż pożytku. W związku z tym, drożdżyca, spróbuj powstrzymać się od stosowania takich środków higieny. Oczywiście, jest to wygodne, ale dlatego, że zdrowie jest ważniejsze.

Ważną rolę w tym przypadku odgrywanej przez bieliźnie. Pierwszy punkt dotyczy ich przesunięcia częstotliwości. Pożądane jest, że rano i wieczorem nosił nowe spodnie, nawet jeśli podkładki ruchu. Po drugie – jest to materiał, z którego wykonano elementy danych. Nie zrozumcie syntetyki, które nie wchłaniają wilgoć, nie jest przewodnikiem ciepła. To tylko sprawia, że ​​trudno wentylacji, skóra nie oddycha, to właśnie tworzy sprzyjające warunki dla powstania i rozprzestrzeniania się choroby.

Nawiasem mówiąc, wszystkie ulubione stringi (bielizna, składający się z jednego paska) mogą powodować występowanie zapalenia pęcherza i pleśniawki. Chodzi o to, że podczas spaceru bardzo cienki plasterek tkanki zaczyna pocierać narządy, powodując podrażnienie. Dodatkowo jest ono tak przeniesiony bakterii z odbytu do pochwy i cewki moczowej.

Tak więc, gdy grzybica jest lepiej porzucić wszelkie niewygodne który zapobiega normalny ruch, powodując tarcia i dyskomfort. Obecnie można kupić dużo dobrej bielizny, która jest piękna każda żaden sposób gorsze od syntetyków. Jeżeli taki produkt nie jest o wiele więcej.

A jeśli przestrzegać wszystkich zasad, które nie ma leczenia, zaniedbania higieny, przez pewien czas odmówić współżycia seksualnego, wkrótce pozbyć się drożdże. A następnie można cieszyć się intymne pieszczoty, bez obawy o bólu i dyskomfortu. Po kochać się – to znaczy, aby całkowicie oddać się swoich uczuć.

load...