Modne zasłony do sali z rękami – pierścienie uszczelniające nam pomóc

Zawartość:

Czasy się zmieniają, zmieniają fasony, style zmienić. Jednak chęć kobiet do tworzenia komfort w swoim własnym domu, pozostaje bez zmian. I bez względu na to, co nowoczesne lady braku czasu lub zasobów, doświadczenie pokazuje, że wszystko jest w naszych rękach. W najprawdziwszym tego słowa znaczeniu! Oto, na przykład, chcesz zmienić okno odezhku za bardzo najlepszy pokój. Naturalnie, pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – kupić gotowe zasłony. Ale gotowe szyte zestawy nie zawsze są dostosowane do wnętrza swoim własnym salonie, i często nie może pochwalić jakość.

load...

Następnie odwiedziliśmy inny pomysł – aby zamówić rolety w specjalistycznej pracowni i skorzystać z usług projektanta. Jesteśmy gorączkowo poszukuje firmy do uruchomienia z radością, entuzjazmem bada zasłony katalogi i oczarowany słuchania projektanta. Ale w końcu co? W efekcie tracimy moc mowy dźwięcznej od wartości oknie popisywać i obrażony niesprawiedliwych praw rynku z powrotem do domu.

A następnie w naszych głowach cicho, miękki bieżnik złodziejstwem kot skrada wywrotowych myśli: „Nie szyć zasłony do sali z rękami?”. Ten pomysł chwyta nasze umysły tak, że mamy dzień i noc, myśląc tylko o tym, jak szybko i zręcznie, że spartaczył to takie zasłony, co chcemy. I okazuje się, że aby zrozumieć wszystkie te wzory, wzory, szablony i inne mądrości nie możemy! I co zrobić? Jest to rozwiązanie, ponieważ istnieje oczka nam pomóc. Tak więc, panie, jesteśmy z wami własnymi rękami będzie szyć niezwykle stylowe, modne, efektowne i bardzo prosty w wykonaniu zasłony na oczka. Wierz mi, te zasłony będzie godnym dekoracji wnętrza pokoju.

Tkaniny i narzędzia

Do szycia zasłon do oczka mogą być stosowane w prawie każdej an_0iny na zasłony i tiulu. Więc po prostu trzeba zdecydować się na własnych pragnień i upodobań. Jedynym warunkiem jest to, że trzeba przestrzegać – wystarczająco duży materiał na zasłony wyciętymi krawiectwa. Do zasłon uszytych przez ręce, spojrzał w okna jest piękny, konieczne jest, aby szerokość rozwiniętej an_0ce była dwukrotnie szerokość zasłony, zebrane w fałdy. To jest dla jednego metra (szerokość) gotowych drapowane zasłony trzeba kupić dwa metry an_0in osłonowych.

load...

Ponadto, trzeba będzie krążki i lyuversnaya taśmę. Liczba oczek musi być obliczona przez rozszerzonej szerokości zasłony. Nich mamy na swojej górnej krawędzi w odległości dziesięć do piętnastu centymetrów od siebie. Im bardziej chcesz się fałdy na zasłony, tym mniej trzeba będzie z oczkami. Długość taśmy lyuversnoy i określić szerokość kurtyny, która powinna wynosić około dwadzieścia centymetrów dłuższy taśma lyuversnoy.

Jednak musimy krawiectwo nożyczek i miernika, żelazo, szczypce lub prasa punktaka Kalka ołówek lub kreda, oraz, oczywiście, w maszynę do szycia i nici. I byłoby miło, aby kupić więcej i klipy do karniszy. Nawiasem mówiąc, kupując oczka, należy zwrócić uwagę na ich średnicy. Ważne jest, że są one łatwo zsunięty na rurze gzymsu, a zatem oczka na wewnętrznej powinno być więcej niż kilka milimetrów od średnicy rury.

Nadal trzeba wybrać oczka że będzie dobrze szmatką. Jeśli uszyć zasłony na sali ciężkich materiałów osłonowych, kupić specjalny pierścień, który można łatwo utrzymać jego ciężar. Nawiasem mówiąc, w tym przypadku będzie trzeba i klipów kurtyny.

Wzór i szycie zasłon

Aby tworzyć własne ręce wzór jest bardzo łatwy do zasłon z oczkami. Nie potrzeba dodatkowych wzorców i bardzo skomplikowanych obliczeń. Wyciąć prostokątny szerokości wstęgi musi być dwukrotnie większa od szerokości zasłony upinania. Jeśli chcesz oczkami metr osłonowych, wyciąć dwa płótna-metrowy plusa dwudziestu centymetrów na dole. Wysokość mierzy się od kurtyny okapu do podłogi oraz pięć do dziesięciu centymetrów na górze do około dwudziestu lub dwudziestu pięciu centymetrów od dna.

Krotnie zasłony były prostsze i utrzymuje szczelną okładzinę, nie mówiąc wzdłuż górnej okładziny z zasłony. Bądź pewien, że górna i dolna an_0ina trzeba schować, więc być świadomy i dostawa an_0ki wzdłuż długości do naddatku szwu. Teraz musimy łączeniami obu obrazach i zasłon (lub) zasłony. Na górnej zasłony, rysowania ołówek lub kreda linię poziomą, wychodząc od krawędzi dwóch do trzech centymetrów. Wzdłuż tej linii zostaną określone taśmę podszewki. Zauważyć, zasiłek i skręt w dobrym żelaza żelazka.

Mierzenia pożądanej długości lyuversnoy taśmy (szerokość wstęgi minus dziesięciu centymetrów). Zszywane wstęgę po niewłaściwej stronie wstęgi, wychodząc od górnego brzegu i po bokach przez pięć centymetrów. Po bokach an_0iny, podwójna zakładka, taśmy maskującej. Wybierz żądaną liczbę oczek, obliczyć swoje fałdy głębokości. Jest to chyba najtrudniejszy i najbardziej krytyczny moment. Po pierwsze, liczba oczek musi koniecznie być nawet. Po drugie, umieszczone od siebie powinny równo oddalona (dziesięć do piętnastu centymetrów).

Obliczanie liczby oczek, zaznaczyć swoją lokalizację na kredą kurtyny lub ołówka. Dalej rozkładać oczka na etykietach i wyciągnąć je na wewnętrznej stronie pierścienia. Cięcia an_0ki wewnątrz Zakreślone punktach przez wykonanie otworu nieco mniejszą średnicę. Teraz możesz wstawić sobie oczka.

Włożyć krążki do otworów w przedniej kurtyny boczne, chowając je pod ściereczką. Należy pamiętać, że oba oczka pierścień musi być szczelnie zamknięta. Jeśli twoje ręce nie uda, a następnie za pomocą kombinerek. Aby nie uszkodzić oczka, włożyć kawałki sukna pod szczypiec. Ale nawet lepiej użyć naciśnij punch.

Zasłony są prawie gotowe! Pozostaje traktować ich dolne krawędzie. Do dolnej krawędzi zasłony nie pochylanie trzeba zrobić piękny podwójnego rąbka. Aby to zrobić, najpierw następnie wyprasować cały brzeg i go rozwinąć. Teraz odchylić na pół (połowa długości hem) i ponownie wygładzenia fałd. Rozszczepienia bulavochkami lub łykowe, a następnie złożyć an_0iny na pierwszym zautyuzhennomu zaginania i prostrochite go na maszynie lub koloru prosty szew. Usuwać kołki lub nici fastrygi.

Teraz nasze zasłony do sali, związane ręce, gotowe w końcu! Oczka są nawleczone na półkę, to wyprostować fałdy i podziwiać swoje dzieło! Przekonasz się, że zasłony szyte z rękami wyglądają całkiem przyzwoicie. I nie jest to, że chcemy?

Korzyści Kurtyny na oczka do niezaprzeczalnej hali. Można wybrać zasłony an_0iny na to, co chcieli. Szyć zasłony do sali z rękami w bardzo krótkim czasie. Nie płacić za usługi dla projektantów zewnętrznych i artystów. Masz naprawdę modne i stylowe zasłony. Jedyną rzeczą, która może cię rozczarować – rzeczowe koszty zakupu samych oczkami. Ale w każdym przypadku zasłony szyte przez ręce, kosztuje mniej zwyczaj. Cel został osiągnięty!

load...