Modne ubrania wiosna-lato 2017

Jak możemy obwiniać wietrznych mody, zainteresowanie nią i chęć posiadania szafa rzeczywistych rzeczy pozostają niezmienne. Każdy nadchodzący sezon przynosi nowe pomysły, nowe lub zapomniane przedmioty, oryginalne i nawet szokującą decyzję.

load...

Fashionistki zawsze czekamy na wiosnę, po długiej zimie, aby zadowolić siebie i innych jasnych kolorach i powabna sylwetki. Co zachwyci nas z mody na sezon wiosna – lato 2017, tym razem?

Moda nadchodząca wiosna zapowiada się różnorodne i sprzeczne, kolorowe i romantyczne.

Tkaniny i style

Charakterystyczną cechą tej mody sezonu będzie płynący letnie sukienki z lekkich tkanin przezroczystych. Ścisłe sylwetki ustąpić wraz z bujną podkreślona w talii.

Kolejny trend w modzie – HEMS asymetryczne cięcie. Nierównomierne wiersz jest istotne w płaszcze, spódnice, sukienki, a nawet kurtki. Asymetria jest obecny w górnej części ubioru – znowu popularne sukienka na jedno ramię.

load...

Inną cechą sezonie wiosenno-letnim – krótszy top top-suit i biustonosz. Uwodzicielski wzór w tym kierunku będzie do gustu smukłych mody z nienaganną prasie.

Hit wiosną i latem będzie ubierać do szyi, otwierając ramiona – zarezerwowane dla opcji i bardziej ekscytujące – dla przyjemności.

Tej wiosny będzie rządził eleganckie i kobiece sukienki z satyny, koronki, szyfonu, Jersey i długości midi na podłodze. Projektanci nie zwracał uwagi i materiały perforowane, tworząc oryginalne i stylowe sukienki.

Miłośnicy spodnie, w zależności od konkretnego kształtu i osobistych preferencji do wyboru między wąskimi i szerokimi modeli.

Kolory i nadruki

Jasne kolory żywe zawsze są nieodłączne w wiosennych i letnich ubrań. Nowe modele są uderzające różnych odcieniach i ich kombinacje. Szczególnie istotne trujące i kontrastowe zestawienia kolorystyczne. Najbardziej popularny kolor wiosna-lato 2017 – zielony, zielony, turkusowy, pomarańczowy, cytrynowy, czerwony.

Nie martw się i miłośnicy dyskretnych kolorach – pastelowe kolory są obecne w kolekcjach większości projektantów. Jest tak, jak zwykły rzeczy i sukienki z nadrukami.

Najmodniejsze w nowym sezonie będzie romantyczne i kobiece sukienki z kwiatowymi nadrukami. Pozostają w sukienki mody i wydrukować zwierząt. W miejsce tygrysów i lampartów przyjść krokodyla, węża drukuj z ptakami, jaszczurkami.

Kombinacje dotyczą nie tylko kontrastowych kolorach, ale również drukuje. Nowe zbiory druków podczas podłączania szczególny nacisk na harmonii.

Wiosna i lato – czas elegancki i delikatny biały. W sezonie wiosenno-letnim 2017 biały kolor ma znaczenie dla modeli biznesowych ubrania. Ten ścisły żakiety, spódnice, spodnie, sukienki, w połączeniu z jasnymi akcesoriów.

load...