Modne Suknie ślubne jesień-zima 2017-2017

Pragnieniem każdej młodej – za najbardziej ukochany, piękne, niepowtarzalne, zhelannoy.pomozhet to osiągnąć poprzez mówienie o niektórych z najmodniejszych trendów w sukniach ślubnych na sezon jesienno-zimowej 2017-2017, które były prezentowane przez czołowych projektantów mody na świecie.

load...

Nowe bold suknia ślubna sylwetki zagrozić istnieniu klasycznej rzymskiej sukience. Teraz bardziej istotne są krótkie sukienki ślubne kolana w stylu lat 50-tych; elegancki dekolt; warstwowych i spódnica, przypominający klasycznej sukni balowej.

  • Krótkie sukienki do kolan w stylu lat 50-tych

Odważny, zabawny i jednocześnie bardzo romantyczny kostium sukienka do kolan wątła narzeczonych, którzy nie boją się eksperymentować i odważnie odejście od tradycji. Puszysty spódnica do kolan i odsłoniętych ramionach stworzyć zabawny wizerunek panny młodej.

  • Elegancki dekolt

Narzeczonych, którzy cenią sobie sukienkę bez ramiączek, kształt dekoltu jak serce będzie bardzo pochlebne. Ten dekolt będzie pasować praktycznie każdy rodzaj ciała. Trendy w tym sezonie to staniki pokryte szyfonu lub koronką, a także zdobione łuki i pasy.

  • Spódnica warstwowych

Spódnica z kilku warstw lub warstw – głównego trendu ślub w tym roku. To jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy marzą narzeczonych spędzić księżniczkę na jej ślub, ale w tym samym czasie, aby nadążać za modą. To uwarstwienie wyraża się mieszany szyfon i organzy, w połączeniu z gorsetu haftowane kulki.

load...
  • Upierzenie

Najprostsza klasyczna suknia ślubna ozdobiona piórami znajdzie nowe życie i będzie miał znaczenie tej jesieni. Pióra mogą być zarówno białe i kolorowe, takie jak pawich piór i innych ptaków egzotycznych.

  • Asymetria

Jeżeli jesteś miłośnikiem asymetryczne sukienki, kolekcja sukien ślubnych 2017-2017 sezon, na pewno docenią. Asymetryczne sukienki ślubne skupić się na szyi, pleców i ramion, są one idealnym miejscem na ślub plaży.

Tak, my powiedzieliśmy wam o kilku najbardziej aktualnych trendów jesień-zima 2017-2017, oferuje wiele nowych i niepowtarzalnych stylów ślubnych. Idąc w poszukiwaniu samego stroju z którym marzył przez całe życie, wziąć nasze wskazówki dla służby, a poczujesz się najbardziej uroczą narzeczoną.

load...