Modne spodnie bryczesy – 2017

W przyszłym roku będzie w oryginale mody i odważnych modeli spodni – wiesz, to patrząc na kolekcję Rebecca Taylor, Nina Ricci, Alexander McQueen. Mody w Londynie, Paryżu i Nowym Jorku, powiedział nam o jednym z trendów, które zapowiadają się najbardziej popularne tej wiosny. Ten Bryczesy 2017 z najnowszych kolekcji – śmiałe, oryginalne, a nawet ekstrawaganckie, a jednocześnie tak ciekawe i atrakcyjne. Pójdą za trendy i zwykłe kobiety, które chcą podkreślić subtelność smaku.

load...

Bryczesy popularność częściowo wytłumaczyć faktem, że jest to bardzo wygodne i „przydatne” spodnie: nie tylko piękny wygląd, ale również przyczynić się do poprawienia małe wady figury. Powinni nosić dziewczynka z chudych nóg lub wąskich miednicy z pełnych biodrach. Z talii spodnie pojawi naprawdę osika, a figura – 100% kobiecy ekscytujące i doping.

Ale przejść bezpośrednio do stylu: nowoczesny moda mówi nam o znaczenie tych dwóch opcji. Zatem popularne bryczesy wola, zwężająca lub do kostek lub bioder. Pierwsza opcja jest swobodniejszy, odważniejsze natomiast drugi – dziewczęta powinny wziąć to pod uwagę podczas tworzenia obrazów.

Opcje Win-Win, „bryczesy” – 2017

  1. Biznesu, czyli zwykły modelu klasycznej długości – pomogą one stworzyć wizerunek pewnej siebie kobiety, zebrane i surowe, ale wiedząc o wszystkich trendów mody. Z tych spodniach może stworzyć nieskazitelny wygląd, doskonale nadaje się zarówno do pracy jak i do publikacji.
  2. Lekki jedwab czy satyna modelu – są one doskonałym rozwiązaniem dla aktywnych i wesołych dziewcząt, będąc ciągle w ruchu, starając się ubrać nie tylko nowoczesny, ale również wygodnie. Te bryczesy doskonałym wyborem dla zamiar strony lub przyjaznych spotkań – na pewno będzie wybierać swoich amatorskich imprez i rozrywki.
  3. Denim, który jest najbardziej oryginalnych, odważnych, rzeczy sportowe – to propozycja dla ludzi młodych, kochających dynamiczne i stale udoskonalamy swoje społeczeństwo ekstrawagancji. Nawiasem mówiąc, w tym sezonie w modzie nie tylko denim, ale również wszystkie modele tekstury tkanek twardych, takich jak skóra – po prostu coś, z którego ekstatyczny młodzież.

Jakie kolory powinny być „bryczesy” w 2017 roku?

Chodźmy bezpośrednio do wyżej opisanego ukształtowanego: każdy z nich ma swoje własne cechy – są zupełnie różne od siebie nie tylko w fakturze. Barwy te spodnie „bryczesy” jest również inna:

load...

Styl firma dość ścisły – to ustawić dźwięk niebieski, brązowy, szary, beżowy, model piasku. Te spodnie są spokojny i dojrzały – są postrzegane jako nie tylko piękna, ale także zaufania silnych kobiet.

Jasne, jakie kolory powinny być łatwe w stylu modelu – powietrze, nieinwazyjne, najbardziej pozytywne. Dlatego wybór dziewczyny są białe, kremowe, beżowe spodnie żeński: Oczekuje się, bryczesy w 2017 roku będzie na poziomie 100% atrakcyjne. Ale to nie będzie zbyt jasne kolory – domy projektowe są bankowy na roztropności, wiedząc, że wszystko, a nawet ekstrawagancji, powinno być z umiarem.

Najbardziej oryginalne kolory widzimy w przypadku dżinsów i innych „twardych” modeli. W tym przypadku, dziewczyna może wybrać nie tylko stylowe, czarne spodnie, ale także indygo lub niebieskie spodnie z rozwodu lub dynamicznych rysunków. Każda taka sprawa będzie wyglądać odważnie, więc w tym przypadku można eksperymentować z kombinacjami kolorów.

Od czego nosić spodnie w 2017 roku?

Istnieje kilka zasad, a pierwsza z nich – nie ma objętość powyżej pasa. Jeśli podniósł stylowe bryczesy, a następnie stworzyć prawdziwie harmonijny sposób powinny zatrzymywać się na smukłych linii bluzki, koszule, bluzki. Jak można sobie wyobrazić, ta reguła jest „żelaza” – to nie będzie tylko istotne w nadchodzącym sezonie wiosennym, działał przez cały czas.

Jest jeszcze inna zasada, której należy przestrzegać: trzeba bardzo starannie dobrać buty. Małe i średnie wzrost opcja korzystna dziewczęta będą buty i botki na wysokich obcasach. Oczywiście, trampki lub mieszkania balet nie być dyskontowane, zwłaszcza, że ​​sam model bryczesy dżinsowe z podobnym buta wygląda bardzo imponująco. To się po prostu pamiętać, że taka kombinacja będzie pasować wysoki i szczupły dziewczęta.

A teraz powiemy wam o dacie regule 2017. Ponieważ wszystkie modele są wystarczająco rygorystyczne i spokój, z możliwym wyjątkiem, że ekstrawaganckie opcji, cały obraz musi zostać podtrzymane. Dlatego spróbuj przyciąć górę, na podstawie maksymalnie 3 kolorach, i starać się nie przeciążać wygląd mnóstwo akcesoriów.

Odpowiednio dobrane spodnie będą zdobić swoją szafę – a must-have nadchodzącego sezonu.

load...